היכרות עם העולם הפיננסי

general_heb-covers_calcala-A-front_x180

כלכלה א' למתחילים

הספר נכתב מתוך שאיפה לאפשר גם לחסרי כל יידע כלכלי להבין נושאים מרכזיים הנלמדים בכלכלה לתואר ראשון. בספר 7 פרקים. הפרקים בעיקרם פדוטים וההיגיון שעומד מאחוריהם מובן לכל. השתדלנו להסביר את הנושאים על רקע דוגמאות מחיי היומיום המובנות מעצמן. לצורך ההסבר לא נזקקנו למתמטיקה ונוסחאות. נעזרנו רק במילים, דוגמאות, איורים ותרשימים.


כלכלה ב' למתחילים

בהמשך לכלכלה א', הספר נכתב מתוך שאיפה לאפשר גם לחסרי כל יידע כלכלי להבין נושאים מרכזיים הנלמדים בכלכלה לתואר ראשון. הפרקים בעיקרם פשוטים וההיגיון שעומד מאחוריהם מובן לכל. השתדלנו להסביר את הנושאים על רקע דוגמאות מחיי היומיום המובנות מעצמן. לצורך ההסבר לא נזקקנו למתמטיקה ונוסחאות. נעזרנו רק במילים, דוגמאות, איורים ותרשימים.

כלכלה מבחנים ופתרונות

הספר משלים את צמד הספרים כלכלה למתחילים א' וכלכלה למתחילים ב'. בספר 4 מבחנים בהם לכל שאלה פתרון מלא ומפורט

כלכלת ישראל

מטרת הספר היא לאפשר גם לחסרי כל ידע כלכלי בסיסי להתוודע לנתונים שעומדים מאחורי הפעילות הכלכלית של ישראל

תורת המימון למתחילים

מיועד להקנות ידע בסיסי במימון, ובמיוחד בדיקת כדאיותן של תוכניות השקעה.

להיות חכם על חזקים

הספר "להיות חכם על חזקים" עוסק בהתנהלות הכספית היום יומית בחיינו, בין היתר, מרחיב הספר על הנושאים הבאים: ניהול כספים בבנק, משכנתאות, תחום הביטוח הפנסיוני, ביטוחי בריאות, נדל"ן

הבורסה למתחילים

מיועד להקנות ידע בסיסי על אפיקי ההשקעה השונים הקשורים לפעילות הבורסה : מניות, איגרות חוב, קרנות נאמנות, כתבי אופציה, אופציות מעו"ף ואופציות שקל/דולר, וזאת לצד שיטות המסחר בבורסה.

שוק ההון האמריקאי

שוק ההון האמריקאי הוא הגדול והמשוכלל בעולם. ניתן למצוא בו השקעות המתאימות לכל טעם אפשרי – החל מאפיקים וסלידיים ביותר וכלה בניירות ערך בעלי רמות סיכוןם גבוהות. ספר זה מספק היכרות ראשונית אך מקיפה עם וול סטריט ועם השווקים הפיננסיים השונים הפועלים בארה"ב

אגרות חוב למתחילים

הספר נועד להקנות לך ידע בסיסי על אגרות חוב.
אגרות חוב מהוות בדרך כלל את הנדבך הבסיסי הסולידי והחשוב
בכל אפיקי החסכון ותיקי ההשקעות. על בורות בו אפשר לשלם ביוקר.

אופציות למתחילים

מיועד להקנות ידע בסיסי במכשיר הפיננסי הנקרא אופציות. אופציות פותחות בפנינו מיגוון רחב של אפשרויות שאינן קיימות באפיקי השקעה אחרים.

 

Loading data ...
Coin Compare
View chart compare
View table compare
שינוי גודל פונט
ניגודיות