• אין מוצרים בעגלת הקניות

לימודי בניית ציפורניים במרכז הארץ

מחפשת קורס בניית ציפורניים במרכז הארץ וסמוך לאזור מגורייך? במיטב לימוד עצמי לא תצטרכי אפילו לצאת מהבית!

במסגרת חטיבת הלימודים הדיגיטליים של מיטב לימוד עצמי, אנו מציעים מגוון של תכניות לימוד להכשרה מקצועית תוך הקפדה על רמת לימוד גבוהה וזמינות מירבית עבור התלמידים. למעשה, אנו מחקים את סביבת הלימוד הפרונטלית, ומאפשרים לכל תלמיד ותלמידה לרכוש את הידע המקצועי התיאורטי והפרקטי, כדי להשתלב בהצלחה בשוק העבודה.

כאן נשמח לספר לכם על אחת מתכניות הדגל שלנו שזוכה לעניין רב מצד תלמידות רבות, נשים ונערות – קורס בניית ציפורניים אונליין.

שתי תכניות לימוד לבחירתך

תכנית הלימודים הוקמה, מנוהלת ומועברת על-ידי קרן זזון, בונת ציפורניים מנוסה ובעלת ניסיון של למעלה משני עשורים בהדרכות לבניית וטיפוח הציפורניים.

התכנית הוקמה עבור שני קהלים מרכזיים שמעניינים בבניית ציפורניים:

קורס כתחביב – הבחירה ללמוד לבנות ציפורניים לא חייבת לבוא מתוך היבט מקצועי, וישנן נשים ונערות רבות המבקשות להעמיק את הידע הקיים כדי שיוכלו לטפח את ציפורניהם וכן את ציפורניי חברותיהן ובנות משפחה. לא חייבים לקחת קורס שלם ולהוציא הון תועפות כדי לקבל ידע מקצועי בבניית ציפורניים, ובמחיר של 1,200 ש”ח בלבד, גם את תוכלי להעמיק בנושא כתחביב לכל דבר ועניין, רק כזה שיהפוך אותך למוקד עלייה לרגל!

קורס מקצועי – למי שמבקשת לסלול את הדרך לעבוד כבונת ציפורניים מקצועית, אנו שמחים להציע את התכנית המלאה ב-3,000 ש”ח בלבד. לצד התכנים שנכללים גם בקורס כתחביב, מתקבלת ערכה מקצועית וכן כל סטודנטית עוברת סדנה פרונטלית המסכמת את החומר הנלמד, 4 שעות את והמרצה.

בשתי התכניות – התכנים זמינים לכל החיים!

בחיפוש אחר קורס בניית ציפורניים במרכז, הרי שבלימודים פרונטליים איננו יכולים לחזור אחורה בזמן ולרענן את החומר הנלמד. בקורס בניית ציפורניים אונליין, כל התכנים פתוחים עבורך לכל החיים, ללא מגבלת זמן.

בכל רגע נתון, תוכלי לרען את החומר הנלמד ולחזור לכל אחת מ-57 יחידות הלימוד המקוונות שלנו.

תעודות והסמכות

לא אחת, אנו נשאלים אודות אופי ההסמכה; האם תכנית הלימודים זהה לזו שחיפשנו כאשר בדקנו אודות קורס בניית ציפורניים במרכז? האם מתקבלת תעודה עם תום הלימודים שמאפשרת את כרטיס הכניסה לתחום?

תכנית הלימודים כתחביב איננה מעניקה תעודה. לעומתה, קורס בניית ציפורניים להסמכה מקצועית, מעניק תעודה יוקרתית שעמה בוגרות הקורס יכולות להשתלב הן כבונות ציפורניים שכירות והן כעצמאיות.

נוסף לכך, הקורס כולל מגוון רחב של תכנים המכינים את הבוגרות לקראת השתלבות עצמאית בתחום.

למידע נוסף אודות תכנית הלימודים שלנו, השאירי פניה ונשוב אליך בהקדם:


  תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

  גולשות שהתעניינו בתוכן זה, מצאו עניין גם במאמרים הבאים:

  כמה מרוויחה בונת ציפורניים – יצאנו אל השטח כדי להביא לך את כל הנתונים המעניינים 🙂

  כמה עולה קורס בניית ציפורניים? – השוואה קלילה שכדאי להכיר. אנחנו לא סתם זולים יותר. מערך הלימודים הוא מקצועי ולא מתפשר, אך כשאין כיתת לימוד עליה צריך לשלם הון תועפות, הרי שזה גם לא צריך להתבטא בשכר הלימוד. משלמים על מה שלומדים!

  קורס בניית ציפורניים תנאי קבלה – האם צריך לעמוד בתנאי סף כדי להתקבל לקורס ציפורניים? או שמא התכנית פתוחה לכולן? סקירה של צוות מיטב לימוד עצמי.

  Course Reviews

  N.A

  ratings
  • 5 stars0
  • 4 stars0
  • 3 stars0
  • 2 stars0
  • 1 stars0

  No Reviews found for this course.

  Template Design © VibeThemes. All rights reserved.
  0
   0
   עגלת הקניות שלך
   העגלה ריקהחזרה לחנות