• אין מוצרים בעגלת הקניות

קורס ציפורניים לנערות

הבת שלך רוצה להיכנס לאחד ממקצועות היופי המובילים? או אולי את מחפשת לעצמך קורס שיתאים לגילך? במיטב לימוד עצמי, נשמח להזמין אותך לעולם הכייפי והסופר אומנותי של בניית הציפורניים, והכל במתכונת אונליין מקוונת.

אודות הקורס

תכנית הלימודים כוללת 57 יחידות לימוד אונליין בלי לצאת מהבית + חבילת אימון בסיסית עם אצבע פלסטיק לתרגול.

התכנית נבנתה ומועברת על-ידי קרן זזון סימנובסקי, בונת ציפורניים מקצועית ובעלת ניסיון עשיר בביצוע הדרכות פרונטליות ואונליין.

צעד אחר צעד, תלמדי כיצד לבנות ולטפח ציפורניים עבור עצמך ועבור חברות ובנות משפחה עם מגוון רחב של נושאים לרבות: סוגי לקים, סוגי ציפורניים והאנטומיה של האצבע, הכנת הציפורן קראת צביעה ובנייה, עבודה באקריל, מילוי, שיוף, עבודה עם ג’ל, הארכת ציפורן טבעית בג’ל, צורת הציפורן, ביצוע מילויים ועיטורים שונים ועוד.

הקורס זמין עבורך לכל החיים!

במקום לגשת לקורס בניית ציפורניים לנערות פרונטלי, שבו תשכחי את הידע עם הזמן, הקורס שלנו פתוח עבורך לכל החיים.

אם כבר בחרנו בלימודים אונליין, זה הזמן להפיק את המיטב. בכל רגע נתון, תמיד תוכלי לחזור אל הקורס ולרענן את הידע מחדש בתכנים השונים.

בזמן ובמקום שנוחים לך

במקום להידרש לשעות לימוד מסודרות ובכיתת לימוד מרובת משתתפים, כאן תוכלי ללמוד בזמן ובמקום שנוחים לך, לבד או עם יחד עם חברות.

בין שמשתחק לך לשבור קצת את השגרה, ובין שמתחשק לך להבין אם זהו הכיוון המקצועי שנכון עבורך, תוכלי לעשות זאת בלי לחץ ובלי לוחות זמנים.

בזמן שנוח לך, ובמקום שנוח לך.

עלות הקורס

הקורס מתחלק לשתי תכניות לימוד בהן תוכלי לבחור:

למעוניינות ללמוד לצורך הידע האישי ישנו קורס בסיס ב-1,200 ש”ח בלבד. הקורס כולל את כל 57 יחידות הלימוד פתוחות עבורך לכל החיים יחד עם ערכה בסיסית.

למעוניינות ללמוד לצורך התמקצעות וקבלת תעודה, ניתן לקחת את הקורס השלם ב-3,000 ש”ח בלבד, והוא כולל 57 יחידות לימוד, מפגש סדנה בן 4 שעות יחד עם קרן זזון סימנובסקי וכן ערכה מקצועית מקיפה וכוללת.

תעודות

קבלת תעודה בעבור קורס בניית ציפורניים לנערות ניתנת עבור הקורס השלם, שכן מטרתה של התעודה לפתוח דלתות ולהתקבל למכוני יופי, וכן להציג את התעודה בקליניקה או במסגרת סביבת העבודה הביתית.

למידע נוסף אודות תכנית הלימודים, השאירו פניה ונשוב אליכן בהקדם:


  אפשרויות לימוד נוספות

  מתעניינות בלימודים אונליין ולא בטוחות במה לבחור? נשמח להציע עבורך מספר תכניות לימוד נוספות שפופולריות בקרב נערים ונערות:

  קורס גרפיקה אונליין

  קורס אמזון לעסק ביתי

  Course Reviews

  N.A

  ratings
  • 5 stars0
  • 4 stars0
  • 3 stars0
  • 2 stars0
  • 1 stars0

  No Reviews found for this course.

  PRIVATE COURSE
  • PRIVATE
  • EXPIRED
  STUDENTS ENROLLED
   Template Design © VibeThemes. All rights reserved.
   0
    0
    עגלת הקניות שלך
    העגלה ריקהחזרה לחנות