• אין מוצרים בעגלת הקניות

קורס מנה”ע בלי תעודת בגרות

בעוד שלימודי מנהל עסקים לתואר ראשון מצריכים לרוב פסיכומטרי, ולעתים מסתפקים בתעודת בגרות בהצטיינות יתרה, הרי שתכניות הלימוד במסגרת לימודי התעודה, מאפשרות תנאי קבלה נוחים באופן יחסי.

ועם זאת, מוסדות לימוד רבים בין שמדובר בשלוחות לימודי חוץ מטעם גופים אקדמיים ובין שמדובר במוסדות לימוד פרטיים, מתנים את הרישום אף הם בתעודת בגרות מלאה, או באם מדובר בתעודה חלקית בלבד, אז הרי שבראיון קבלה אישי לצורך בדיקת מידת ההתאמה.

אך תנאי קבלה שכאלו מפספסים קהלים חשובים!

בעוד שמטרתם של הלימודים האקדמיים היא לפלס את הדרך אל מגוון מקצועות אפשריים בתחומים הפיננסיים והניהוליים, ובעוד שתואר אקדמי מטרתו לשדרג את תפקידם של מנהלים בפועל, ולאפשר להם להיפתח לאפיקי קידום שונים, הרי שקורס מנהל עסקים איננו כזה.

מטרתם של לימודי התעודה, היא לאפשר לכל מי שחפץ בכך, להבין את האופן שבו גלגלי השיניים מניעים את הכלכלה, להבין את האופן שבו עסקים מתנהלים בשוק התחרותי של המאה ה-21, ולהיפתח ולהכיר מגוון רחב של מושגים ותהליכים פיננסיים ותפעוליים בארגון ועד לעסקים קטנים.

למעשה, תנאי קבלה מגבילים שכאלו, יכולים אף ורק למנוע מבעלי עסקים ללא תעודת בגרות, לקבל את הכלים הנדרשים כדי לנהל את העסק שלהם באופן טוב יותר.

לימודי מנהל עסקים במתכונת האוניברסיטה הפתוחה

במיטב לימוד עצמי אנו שמחים להציע עבורכם תכנית לימודים ייחודית מרחוק – קורס מנהל עסקים + כלכלה שימושיים אונליין.

קורס מנהל עסקים ללא תעודת בגרות שמצריך אך ורק את היכולת שלכם ללמוד בשקידה, לבצע את התרגילים הנדרשים, ולעקוב אחר השיעורים.

תכנית הלימודים מנוהלת על-ידי שלמה סימנובסקי, מייסד מיטב לימוד עצמי, ממייסדי מיטב בית השקעות ומוציא לאור של רבי מכר שונים בתחומי הכלכלה והפיננסיים.

במסגרת הרישום לתכנית הלימודים, כל סטודנט וסטודנטית מקבלים 10 ספרים מקצועיים לצורכי הלימוד. הקורס מתנהל במתכונת אונליין בלבד, ומאפשר התמקצעות מבלי לצאת מהבית.

למי הקורס מתאים?

כאמור, אם חיפשתם קורס מנהל עסקים ללא תעודת בגרות, אז הרי שהגעתם אל הכתובת הנכונה.

אך אם נבחר להתמקד קצת יותר במי שיימצא עניין ועזר בתכנית הלימודים הרי שניתן למנות:

 • סטודנטים – סטודנטים וסטודנטיות ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים. כל מי שמבקש להבין את החומר הנלמד באופן מעמיק יותר, או להעמיק את הידע ולהוסיף נדבך על הלימודים האקדמיים הנוכחיים.
  מתאים לכל מי שמבקש לסיים את התואר בהצטיינות יתרה.
 • בעלי עסקים – כל בעל ובעלת עסק המבקשים לרכוש כלים חיוניים להצלחה. תכנית הלימודים תאפשר לכם להסתכל על ניהול העסק מזווית חדשה ומרתקת אותה ניתן ליישם כבר לאורך תכנית הלימודים.
 • מנהלים ומנהלות – בעלי תפקידים בכירים המעוניינים לשדרג את תפקידם, ולפתוח בפניהם צוהר לאפיקי קידום חדשים.

דברו איתנו

ניתן לבקר בעמוד הרשמי של קורס מנהל עסקים וכלכלה, או להשאיר לנו כאן פניה ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי:


  Course Reviews

  N.A

  ratings
  • 5 stars0
  • 4 stars0
  • 3 stars0
  • 2 stars0
  • 1 stars0

  No Reviews found for this course.

  PRIVATE COURSE
  • PRIVATE
  • EXPIRED
  STUDENTS ENROLLED
   Template Design © VibeThemes. All rights reserved.
   0
    0
    עגלת הקניות שלך
    העגלה ריקהחזרה לחנות