fbpx

קורס ההכנה למבחן המתווכים סוקר בצורה מרתקת את החוקים ופסקי הדין הנדרשים ללימוד לבחינה, לצד תרגול פרקטי של מספר גבוה של סימולציות הכוללות פתרון בנק שאלות בחינה ומתן דוגמאות רבות מהשטח, זאת לצד מעקב רציף על קצב התקדמות התלמידים.

קורס מתווכים - מחירקורס תיווך סוקר בצורה מרתקת את החוקים ופסקי הדין הנדרשים ללימוד לבחינה, לצד תרגול פרקטי של מספר גבוה של סימולציות הכוללות פתרון בנק שאלות בחינה ומתן דוגמאות רבות מהשטח, זאת לצד מעקב רציף על קצב התקדמות התלמידים.
תפיסת העולם המנחה אותנו היא  שהמורים המלמדים יהיו מעולים! מומחים בתחומם ובעלי ניסיון! ועל המורה להעביר את החומר בצורה מעניינת ומהנה, מלאת דוגמאות והמחשות , באופן שבו התלמידים יבינו ויפנימו את החומר הנלמד ולתת להם את הכלים, על מנת לעבור את הבחינה וקורס זה מותאם גם לאנשים אשר לא עברו מבחן זמן רב.
חומרי הלימוד הינם מצוינים שנשאבו מתוך מחקר מעמיק והבנת שוק התיווך במקרקעין בישראל על כל גווניו ומקדמים אתכם עוד צעד להגשמת החלום הנדלני.

העיסוק בתיווך מקרקעין מחייב מעבר בחינה וקבלת רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים.

למי מתאים קורס תיווך?

לכל המעוניינים לקנות דירה למגורים להם או לבני משפחותיהם
לכל המעוניינים לקנות דירה להשקעה שעשויה להוות חלק מהפנסיה
לכל המעוניינים לקנות דירה על הנייר מקבלן
לכל אלו שתמיד חלמו ללמוד נדל"ן
לכל מי שתמיד חלמו להוציא רישיון תיווך של משרד המשפטים
(כל מקום שבו כתוב דירה, הכוונה לנכס למגורים)

 

מה לומדים בקורס תיווך?

האספקט המשפטי:

(כמעט) כל מה שצריך לדעת לפני שקונים ומוכרים דירה
הכנה מלאה למבחן המתווכים של משרד המשפטים

חוק המתווכים, מיהו המתווך, מה צריך לדעת כדי לקבל עמלת תיווך, חובת הגינות וזהירות, חוק הגנת הצרכן, הטעיות צרכנים, איך נכרת חוזה במדינת ישראל, הפרות חוזה, פיצויים, קניתי דירה חתמתי על זכרון דברים והתחרטתי, האם אפשר? מהו זכרון הדברים?, חוזה אחיד,הערת אזהרה, ניתוח נסח טאבו, כל מה שצריך לדעת לפני שקונים דירה מקבלן, ליקויים בבניה, איחור במסירה, תק' בדק, תק' אחריות, פרשת חפציבה, בטוחות מקרקעין, בעלות, שכירות זיקת הנאה, משכנתא , קניתי דירה עם חבר/שותף איזה כללים חלים, פירוק שיתוף, בית משותף, תקנונים, סכסוכים בין שכנים, תמא 38, רכישת דירה בכינוס נכסים, ירושה, מס שבח, מס רכישה, תכניות מתאר, דיירים מוגנים ודמי מפתח, דירות ונכסים בדיירות מוגנת, מה ההבדל בין קרקע פרטית לקרקע של מנהל מקרקעי ישראל, לעניין מושגים כמו היוון, דמי היתר, הסכם פיתוח, הסכם חכירה, חריגות בניה, אם קניתי דירה ויש מגרש ריק ליד מה הולכים לבנות שם, היטלי השבחה, מס שבח, מס רכישה, מושגי יסוד במשכנתאות ועוד. מגוון פסקי דין מרתקים מתחום הנדל"ן


הצעד הראשון לצאת לעצמאות כלכלית מתחיל כאן.

הקורס בנוי בשיטת לימוד שפותחה במרכז להכשרה מקצועית "אל-הנכס" ע"י צוות אנשי מקצוע בראשות מנכ"ל הרשת מר מוטי נחום, שהינו בעל ניסיון עשיר בכל הקשור לעולם התיווך במקרקעין.

אלפי תלמידים מרוצים לא טועים!
המלצות יתקבלו לפי דרישה!

קורס תיווך או קורס ההכנה לבחינות הרישוי לתיווך במקרקעין' הוא הפתרון המושלם לצורך הכשרה והכנת סוכני נדל"ן לקראת מבחן המתווכים של משרד המשפטים. אנו במרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס", נבטיח כי תקבל את ההדרכה המקיפה והמקצועית ביותר בכדי למקסם את סיכוייך לעבור בהצלחה את בחינות הרישוי לתיווך במקרקעין. מאות הבוגרים שלנו אשר סיימו בהצלחה את המבחן הנם עדות חיה לכך כי 'קורס ההכנה לבחינות הרישוי לתיווך במקרקעין' מבית המרכז להכשרה מקצועית "אל-הנכס"- הוא הדרך המושלמת אשר תחסוך לך בזבוז מיותר של הרבה זמן וכסף, בדרך להגשמת חלום התיווך.

 

הקורסים נפתחים לצפיה לתקופה של רבעון.

קורס שיווק נדל״ן

תוכן הקורס

קורס הכנה למבחן מתווכים
חוק המתווכים 1 00:31:27
חוק המתווכים 2 00:10:05
חוק המתווכים 3 00:19:47
חוק המתווכים 4 00:19:44
חוק המתווכים 5 01:01:52
חוק להגנת הצרכן 00:55:37
חוק החוזים 01:00:51
חוק החוזים תרופות 00:35:28
חוק המקרקעין 02:15:57
חוק המכר דירות 00:41:54
חוק המכר הבטחת השקעות 00:17:19
חוק התכנון והבניה 00:36:54
חוק הגנת הדייר 00:34:00
חוק ההוצאה לפועל 00:21:43
חוק הירושה 00:14:06
חוק העונשין 00:08:25
חוק מקרקעי ישראל 00:03:29
חוק מיסוי מקרקעין 00:14:55
חוק רישוי עסקים 00:07:45
חוק שמאי מקרקעין 00:01:44
עקרונות ומושגי יסוד 01:07:11
פסקי דין 01:04:51

חוות דעת

אין

פידבקים
 • 5 כוכבים0
 • 4 כוכבים0
 • 3 כוכבים0
 • 2 כוכבים0
 • 1 כוכבים0

לא נמצאו חוות דעת לקורס

התחילו את הקורס
 • 12 שעות, 45 דקות
 • מספר יחידות לימוד22
 • מספר מבחנים0
78 תלמידים רשומים 

  קבלו פרטים נוספים על הקורס

  © Meitav Self Learning. All rights reserved.