• אין מוצרים בעגלת הקניות

** קורס העסקים 1# הנמכר ביותר ביודמי! ** עם מעל 200,000 סטודנטים ב-196 מדינות**

** על פי המגזין “מבקר עסקים” (BUSINESS INSIDER) : “להשיג את התואר השני במנהל עסקים אף פעם לא היה קל יותר. הארון (Haroun) הוא אחד מהפרופסורים עם הדירוג הכי גבוה ביודמי, לכן אפשר לצפות שתהיו בידיים טובות במהלך הקורס הזה והשכלתכם.” **

** בונוס מיוחד בקורס זה ספר למנהל עסקים 384 עמודים כלול חינם (בשווי 99$). בכדי להמשיך לשפר את חווית הסטודנט בקורס, יש הורדה חינם בסוף כל חלק של הקורס המכיל, כל שקף ותמלול קל לקריאה של כל 49 ההרצאות, לינקים מועילים ועוד. אנחנו משאירים את הקורס מעודכן, קל יותר להבנה ואפילו יותר כיף ומרתק. **

האם אתם מוכנים לקחת את הקריירה שלכם לשלב הבא? בקורס הזה, תלמדו כל מה שאתם צריכים לדעת על עסקים…מהקמת חברה ועד הנפקתה לציבור. קורס זה מכסה את כל הנושאים החשובים אשר תלמדו מהוצאת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטה מובילה + תלמדו דברים מעשיים מעולם העסקים האמיתי, אשר יעזרו לכם להיות יותר מוצלחים!
קורס זה מלומד על ידי פרופסור זוכה פרסים לתואר שני במנהל עסקים, עם ניסיון משמעותי מעולם העסקים, כאשר עבד בגולדמן סאקס, בתחום ההון סיכון, קרנות גידור ובתחום הייעוץ (הוא הקים מספר חברות ויושב בדירקטוריון של מספר חברות). הרבה תפיסות ומושגים עסקיים הם הגיון פשוט. קורס זה יעסוק בתפיסות ומושגים עסקיים אשר אתם צריכים לדעת שאינם מההיגיון הפשוט. קורס זה עושה את ההבנה של של העסקים הכלליים והחשבונאות הפיננסית קל מאוד להבנה! הפרופסור של קורס זה, חיבר גם את הספר “101 שיעורים קריטיים שלא מלמדים אתכם בבית הספר למנהל עסקים” , ספר שמגזין פורבס קרא לו ” ספר 1 מתוך 6 שיזם צריך לקרוא עכשיו”.

התוכן של קורס זה מבוסס על עבודתי במספר פירמות, הכוללות את, גולדמן סאקס, ענף הייעוץ באקנטור ((Accenture), מספר חברות שהקמתי, ענף קרנות הגידור בסיטדל (Citadel) וגם בענף ההון סיכון (לחברת ההון סיכון שהקמתי הייתה השקעה בפייסבוק). כללתי תפיסות ומושגים מעשיים שלמדתי בזמן שעשיתי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת קולומביה ותואר ראשון למסחר באוניברסיטת מקגיל. תחשבו על הקורס הזה כ”להיטים הגדולים” של סיכומי עסקים מהתארים שלי וניסיון העבודה שלי בייעוץ, מניות, קרנות גידור, הון סיכון והקמת החברות שלי.
צמצמתי את התפיסות התיאורטיות המשעממות בקרוס זה, בכדי להיות קרוב למציאות ככל שניתן. התפיסות בקורס זה לומדו על ידי בהרבה שיעורים באוניברסיטאות שונות, שבהם המשוב של התלמידים הייתה בצורה אוניברסלית חיובית מאוד (אנא צפו בפרופיל הלינקדאין שלי בכדי לראות משוב של תלמידים על סגנון ההוראה שלי והאפקטיביות שלו – תודה רבה. כמו כן אנא בדקו את הביקורות על ספריי באמזון וכאן ביודמי. תבדקו על ההוראה שלי במיוחד כאן ביודמי בקורס על “101 שיעורים קריטיים שלא מלמדים אתכם בבית הספר למנהל עסקים”).

חוות דעת

אין

פידבקים
 • 5 כוכבים0
 • 4 כוכבים0
 • 3 כוכבים0
 • 2 כוכבים0
 • 1 כוכבים0

לא נמצאו חוות דעת לקורס

 • PRIVATE
 • 0 Days
0 תלמידים רשומים 
  Template Design © VibeThemes. All rights reserved.
  0
   0
   עגלת הקניות שלך
   העגלה ריקהחזרה לחנות