• אין מוצרים בעגלת הקניות

זהו לוח השיגורים שלך לקריירת IT. בתכנית זו תלמדו את הכישורים המבוקשים אשר יהיו מוכנים לעבודה תוך 3-6 חודשים. אין צורך בתואר או ניסיון קודם.

מה תלמדו:

 • השג מיומנויות הנדרשות כדי להצליח ביכולת IT ברמת הכניסה
 • למד לבצע משימות תמיכה יומיומיות ב- IT, כולל הרכבת מחשבים, רשת אלחוטית, התקנת תוכניות ושירות לקוחות
 • למד כיצד לספק תמיכת לקוחות מקצה לקצה, החל מזיהוי בעיות וכלה בפתרון בעיות וניקוי באגים
 • למד להשתמש במערכות כולל לינוקס, מערכות שם תחום, ממשק שורת פקודה וקוד בינארי

מיומנויות שתצברו

[mks_button size=”small” title=”ניפוי באגים” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”אלגוריתמים וטכניקות הצפנה” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”פרוטוקולי רשת” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”מחשוב ענן” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”קוד בינארי” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”Ipv4″ style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”מודל רשת” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”מערכת שמות דומיינים (DNS)” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”שירות לקוחות” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”לינוקס” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″][mks_button size=”small” title=”פתרון תקלות” style=”rounded” url=”http://” target=”_self” bg_color=”#9b9b9b” txt_color=”#4c4c4c” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″]

אודות תעודה מקצועית זו

בתוכנית תעודה בת 5 קורסים זו, תתכונן לעבודה ברמת כניסה בתמיכה ב- IT באמצעות תכנית לימודים חדשנית שפותחה על ידי גוגל. 80% מתלמידי תעודת המקצוע התומכת ב- Google בארה”ב מדווחים על השפעה על הקריירה בתוך 6 חודשים, כגון מציאת עבודה חדשה, קבלת גיוס עבודה או פתיחת עסק חדש. התוכנית היא חלק מ- Grow with Google, יוזמה של Google המסייעת ביצירת הזדמנויות כלכליות לכולם. למידע נוסף .

עם השלמת האישור, לומדים הזכאים לעבוד בארה”ב יכולים לשתף ישירות את המידע שלהם עם גוגל, כמו גם מעסיקים כמו Hulu, Infosys, Intel, Walmart ועוד.

תוכנית זו מכינה אותך גם לבחינות CompTIA A + , ההסמכה הסטנדרטית בתעשייה עבור IT – תזכה בתעודה כפולה כשתסיים את שתיהן. באמצעות שילוב של הרצאות וידאו, חידונים ומעבדות מעשיות, תוכלו להכיר פתרונות תקלות, שירות לקוחות, רשת, מערכות הפעלה, ניהול מערכות ואבטחה – כישורי IT בסיסיים הנדרשים לתפקיד ברמת הכניסה. תוכלו לשמוע מגוגלרים אשר יסודותיהם בתמיכה ב- IT שימשו ככוננים לשיגור לקריירה שלהם. על ידי הקדשה של ~ 5 שעות בשבוע, תוכל להשלים תוך 3-6 חודשים.

תוכנית זו מאושרת על ידי ACE® – לאחר שתסיים תוכל להרוויח עד 12 נקודות זכות בקולג ‘, שווה ערך ל -4 קורסים מקורבים.

אם אתה מעוניין לבנות את יסודות ה- IT שלך, עיין בתעודת ה- IT אוטומציה של Google עם Python Professional .

פרויקט למידה יישומית

בתוכנית תעודה מקצועית זו תהיה לך גישה למגוון הערכות מעשיות שיעזרו לך לדמות תרחישים תומכי IT בעולם האמיתי הקריטיים להצלחה במקום העבודה.

דוגמאות להערכות וירטואליות כוללות: הרכבה ממוחשבת, הדמיית רשת, כתיבת תיעוד תמיכה יעיל, נתיבי ניתוב ורשתות משנה, רשת אלחוטית, ניהול תוכנות התקנים, הצפנת מפתח ציבורי או הצפנה אסימטרית, טיפול באירועים ועוד.

על ידי קבלת מיומנויות IT אלה, תכין את עצמך לתפקידים הכוללים – מנתח מערכות, מומחה תמיכה, מנהל מסדי נתונים, טכנאי IT, מומחה מחשבים ועוד רבים אחרים. באמצעות תוכנית זו תוכלו גם לקבל גישה למשאבים בחינם שיעזרו לכם לפתוח ולקדם את הקריירה שלכם, כולל טיפים לראיונות, ראיונות מדומים וחידוש סדנאות בנייה (ערך של 79 דולר לחודש), וכן מפגשי אימון בקריירה.

בתעודה מקצועית זו ישנם 5 קורסים

קורס

1

יסודות התמיכה הטכנית

קורס זה הוא הראשון מתוך סדרה שמטרתה להכין אותך לתפקיד כמומחה לתמיכה בתחום ה- IT ברמת הכניסה. בקורס זה תכירו את עולם טכנולוגיית המידע או ה- IT. תלמד על ההיבטים השונים של טכנולוגיית המידע, כגון חומרת מחשב, אינטרנט, תוכנת מחשב, פתרון בעיות ושירות לקוחות. קורס זה עוסק במגוון רחב של נושאים בתחום ה- IT שנועדו לתת לך סקירה כללית על העתיד לבוא בתוכנית תעודה זו.

בסוף קורס זה תוכלו: ● להבין כיצד עובדת המערכת הבינארית ● להרכיב מחשב מאפס ● לבחור ולהתקין מערכת הפעלה במחשב ● להבין מהו האינטרנט, כיצד הוא עובד, וה השפעה שיש לה בעולם המודרני ● למדו כיצד יישומים נוצרים וכיצד הם עובדים תחת מכסה המנוע של המחשב ● משתמשים במתודולוגיות נפוצות של פתרון בעיות ומיומנויות רכות במסגרת טכנולוגית מידע

קורס

2

ה Bits וה Bytes של רשת מחשבים

קורס

3

מערכות הפעלה ואתה: להפוך למשתמש כוח

בקורס זה – באמצעות שילוב של הרצאות וידאו, הדגמות ותרגול מעשי – תלמדו על המרכיבים העיקריים של מערכת הפעלה וכיצד לבצע משימות קריטיות כמו ניהול תוכנה ומשתמשים ותצורת חומרה.

בסוף קורס זה תוכלו: ● לנווט במערכות הקבצים של Windows ו- Linux באמצעות ממשק משתמש גרפי ומתורגמן לשורת הפקודה ● להגדיר משתמשים, קבוצות והרשאות לגישה לחשבון ● להתקין, להגדיר ולהסיר תוכנות ב מערכות ההפעלה Windows ו- Linux ● הגדרת תצורת מחיצות דיסק ומערכות קבצים ● להבין כיצד פועלים תהליכי מערכת וכיצד לנהל אותם ● לעבוד עם יומני מערכת וכלי חיבור מרחוק ● השתמש בידע של מערכת ההפעלה כדי לפתור בעיות נפוצות בתפקיד מומחה תמיכה ב- IT

קורס

4

ניהול מערכות ושירותי תשתיות IT

קורס זה יעבור אתכם מעבודה על מחשב יחיד לצי שלם. ניהול מערכות הוא תחום ה- IT האחראי על תחזוקת מערכות מחשבים אמינות בסביבה מרובת משתמשים. בקורס זה תלמד על שירותי התשתית השומרים על הפעלת כל הארגונים, גדולים כקטנים. נצלול עמוק בענן כדי שתבין הכל החל מהגדרות תשתית ענן טיפוסיות ועד לניהול משאבי ענן. תלמד גם כיצד לנהל ולהגדיר תצורה של שרתים וכיצד להשתמש בכלים בתעשייה לניהול מחשבים, פרטי משתמש ופרודוקטיביות משתמשים. לבסוף תלמד כיצד לשחזר את תשתית ה- IT של הארגון שלך במקרה של אסון.

בסוף קורס זה תוכל: ● להשתמש בשיטות העבודה המומלצות לבחירת חומרה, ספקים ושירותים עבור הארגון שלך ● להבין כיצד שירותי התשתית הנפוצים ביותר שמפעילים ארגון פועלים וכיצד לנהל שרתי תשתית ● להבין כיצד להפיק את המרב מהענן עבור הארגון שלך ● לנהל את המחשבים והמשתמשים של הארגון באמצעות שירותי הספריות, Active Directory ו- OpenLDAP ● לבחור ולנהל את הכלים שבהם הארגון שלך ישתמש ● לגבות את נתוני הארגון שלך ולדעת כיצד לשחזר תשתית ה- IT שלך במקרה של אסון ● השתמש בידע בניהול מערכות לתכנון ושיפור תהליכים עבור סביבות IT

קורס

5

אבטחת IT: הגנה מפני אמנויות האופל הדיגיטליות

קורס זה מכסה מגוון רחב של מושגי אבטחת IT, כלים ושיטות עבודה מומלצות. הוא מציג איומים והתקפות ואת הדרכים הרבות בהן הם יכולים להופיע. אנו נותנים לך קצת רקע של אלגוריתמי הצפנה וכיצד הם משמשים כדי להגן על נתונים. לאחר מכן, נצלול לשלושת ה- As של אבטחת מידע: אימות, הרשאה וחשבונאות. אנו נסקור גם פתרונות אבטחת רשת, החל מחומות אש ועד אפשרויות הצפנת Wifi. הקורס מעוגל על ​​ידי הרכבת כל האלמנטים הללו לאדריכלות אבטחה רב שכבתית ומעמיקה, ואחריו המלצות כיצד לשלב תרבות אבטחה בארגון או בצוות שלך.

בסוף קורס זה, תבין: ● כיצד פועלים אלגוריתמים וטכניקות הצפנה שונים כמו גם היתרונות והמגבלות שלהם. ● מערכות וסוגי אימות שונים. ● ההבדל בין אימות לאישור. ● כיצד להעריך סיכונים פוטנציאליים ולהמליץ ​​על דרכים להפחתת הסיכון. ● שיטות עבודה מומלצות לאבטחת רשת. כיצד לעזור לאחרים לתפוס מושגי אבטחה ולהגן על עצמם.

מוצע על ידי

גוגל

תוכנית האישורים המקצועיים לתמיכה ב- IT היא חלק מ- Grow with Google, יוזמה הנשענת על ההיסטוריה של גוגל העוסקת 20 שנה בבניית מוצרים, פלטפורמות ושירותים המסייעים לאנשים ולעסקים לצמוח. באמצעות תוכניות כמו אלה, אנו שואפים לעזור לכולם – לאלה המרכיבים את כוח האדם של היום ולסטודנטים שיניעו את כוח העבודה של מחר – לגשת למיטב ההכשרה והכלים של גוגל כדי להגדיל את כישוריהם, הקריירה והעסקים שלהם.

חוות דעת

אין

פידבקים
 • 5 כוכבים0
 • 4 כוכבים0
 • 3 כוכבים0
 • 2 כוכבים0
 • 1 כוכבים0

לא נמצאו חוות דעת לקורס

PRIVATE COURSE
 • PRIVATE
 • 0 Days
0 תלמידים רשומים 

  We at WPLMS thrive to provide its buyers best of LMS system in WordPress.

  Subscribe From

  Template Design © VibeThemes. All rights reserved.
  0
   0
   עגלת הקניות שלך
   העגלה ריקהחזרה לחנות