• כניסה
 • אין מוצרים בעגלת הקניות

רוצה לעבור את ההסמכה של ניהול פתרונות מוסמך של AWS? כולל את הבחינה הנלווית? רוצה להפוך למוסמך שירותי האינטרנט של אמזון? עשו קורס זה!

מה תלמדו

לעבור את מבחן ניהול פתרונות מוסמך של AWS – בחינת שותפים לשנת 2020
תכנן אתרי אינטרנט גמישים הניתנים להרחבה ב AWS –
היכרות מקרוב עם פלטפורמת AWS
להיות מוסמך אמזון
הפוך לגורו בפתרונות ענן

דרישות

יהיה עליך להגדיר חשבון AWS [אתה יכול להשתמש ברמת החינם לקורס זה[
שם כתובת דומיין משלך [לא חובה, אך מומלץ[
מחשב נייד / מחשב נייד של Windows, Linux או Mac

תיאור

הערה: חומר הקורס שלנו, כמו בחינות ההסמכה של AWS מתפתח ללא הרף. קורס זה מכסה את כל מה שצריך לדעת בכדי לעבור את בחינת 2019 ואת בחינת 2020 החדשה (זמינה כעת בבטא אך תהיה זמינה לרוב בשנת 2020).
למעלה מחצי מיליון סטודנטים עשו קורסים שלנו ביודמי. קורס זה יעודכן בחינם במהלך 2020 והוא המהווה את אחד מקורות הטובים ביותר לכל מה שאתה צריך כדי לעבור את הבחינה AWS Solutions Architect Associate.

האם אתה מחפש הכשרה של AWS?

הסמכת שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) הופכת במהירות לתעודות החובה לכל איש IT העובד עם .AWS קורס זה נועד לעזור לך לעבור את AWS ניהול פתרונות מוסמך של AWS – והבחינה הנלווית (CSA). גם אם מעולם לא התחברת לפלטפורמת ,AWS בסוף הקורס שלנו ב- AWS תוכל לגשת לבחינת .CSA אין צורך בידע תכנות ולא נדרש ניסיון AWS קודם. עם הסמכת AWS זו תחת שלל כישוריך (ובאופן אופציונאלי לאחר שתשלים את המפתח AWS המוסמך שלנו 2020 זמין גם ב( Udemy – אתה תהיה בביקוש גבוה מצד מעסיקים רבים ותוכל להרוויח משכורת מעולה.
בקורס זה נתחיל בסקירה רחבה של פלטפורמת AWS ואז נצלול לעומק לאלמנטים בודדים של פלטפורמת AWS . תוכלו לחקור את Route53, EC2, S3, CloudFront, שינוי גודל אוטומטי, איזון עומסים, RDS, RedShift, DynamoDB, EMR, VPC וכו '.

AWS מפתחת את הפלטפורמה שלהם באופן שוטף, בשנת 2019 היו מעל 1500 מהדורות מוצר חדשות. עם התקדמות 2020 אנו נעדכן את הקורס ברציפות עם תוכן חדש כך שלעולם לא תצטרך לדאוג לפספס או להיכשל במבחן ההסמכה של AWS בגלל תוכן חדש. אלו הם הלימודים המקוונים הטובים ביותר ב- AWS הקיימים במחיר שווה לכל נפש.

אורך מרבית ההרצאות הוא בין 5 – 12 דקות, כאשר אין אורך הרצאה של מעל ל- 20 דקות. המדריך הוא מוסמך AWS לניהול פתרונות, מפתח ומנהל מערכות ומתגורר בלונדון עם ניסיון של למעלה מ- 17 שנה בתחום ה- IT, קורס הזה זול יותר מרוב הקורסים האחרים מכיוון שבתור מדריך הוא לא עושה את זה כתפקיד במשרה מלאה, אלא בגלל שהוא אוהב ללמד את תחום הענן. אז הצטרף עוד היום לגורו המתמחה בענן וקבל את ההסמכה שלך לפתרונות AWS על ידי סיום קורס מקוון AWS היום!

למי מיועד הקורס הזה:

AWS למתחילים, אין צורך בניסיון AWS קודם
מנהלים/אדריכלים לפתרונות העובדים בתחום
מתכנתים המעוניינים בפריסת יישומים ב AWS
אנשים המעוניינים לארח יישומים הידועים כעמידים בפני תקלות הניתנים להרחבה (כגון WordPress ,,(Joomla בענן AWS

תכנית הלימודים של הקורס

לא נמצאה רשימת תוכן

חוות דעת

אין

פידבקים
 • 5 כוכבים0
 • 4 כוכבים0
 • 3 כוכבים0
 • 2 כוכבים0
 • 1 כוכבים0

לא נמצאו חוות דעת לקורס

התחילו את הקורס
 • פרטים נוספים בדף הבא
 • 10 שעות
0 תלמידים רשומים 

  קבלו פרטים נוספים על הקורס

  © Meitav Self Learning. All rights reserved.