• אין מוצרים בעגלת הקניות

מה זה ג’ל לבניית ציפורניים?

כולנו מכירות ויודעות מהו ג’ל לבניית ציפורניים, מרבית הסיכויים שגם אתן השתמשתן בו לא אחת, אך כמה מאתנו באמת יודעות מהו ג’ל לציפורניים ואת היתרונות שלו? קרן, מייסדת קורס בניית ציפורניים של מיטב לימוד עצמי, מסבירה על הכל 🙂

מהו ג’ל לציפורניים?

מעניין לגלות שהג’ל עצמו לא שינה באופן מוחלט את תעשיית בניית הציפורניים, אלא פשוט שדרג אותה עם אפשרות נוספת.

את הג’ל מכינים עם תערובת של נוזל יחד עם אבקת אקריל, והמעניין הוא להתעכב במעט על מהותו של האקריל.

ראשית השימוש באקריל לא חוזר אל ימי הראשונים של תעשיית הציפורניים, כי אם דווקא תעשיית השיניים התותבות. מחומר זה נהגו לייצר שיניים תותבות, וזאת לאור היכולות האלסטיות שלו לסגל את הצורה המדויקת בה אנחנו חושקים. אט אט, התגלו יכולותיו המרשימות של האקריל ואומצו על-ידי בונות ציפורניים. למרבה הצער, ישנם חומרים שאינם מתקבלים יפה על הגוף, והם עלולים לגרום לרגישויות בעור.

חשוב לדעת, שבמסגרת לימודי בניית ציפורניים, כל בונת ציפורניים רוכשת ידע מקיף לרבות החומרים האקריליים המותרים לשימוש, אל מול חומרים שהוצאו מן החוק, לאור פוטנציאל הנזק לעור.

כיצד השיטה עובדת?

במקרה של ג’ל לציפורניים, כבונה מומחית לציפורניים יש להצטייד במכשור המיועד להקשחתה של התערובת על פני הציפורן.

הג’ל עצמו מורכב משילוב אבקת אקריל המותרת במגע עם העור יחד עם נוזלת, ולאחר מכן מתקשה תחת מכשור המקרין קרני UV ישירות על הציפורניים.

לאור העובדה שמדובר בג’ל המוחזק על העור, יש לעשות עבודה מקדימה ולנקות היטב את הציפורן. כמו כן, לעתים נדרש שיוף מסוים שמעט פוגע בדפנות העור שליד הציפורן, ולכן יש לבצע את העבודה באופן רגיש ונקודתי מאוד.

האם מומלץ י להשתמש בג’ל לציפורניים?

הנראות של ג’ל לציפורניים היא שונה, וכאשר הלקוחה מתייעצת איתי, אני פשוט אומרת לה שכדאי לגוון מפעם לפעם עם סוגים שונים של לקים.

חשוב לדעת שג’ל לציפורניים הוא חומר מאוד יציב, מאוד חזק ומאוד עמיד. הציפורניים יכולות להישאר עם מראה מחמיא ורענן לאורך שבועיים עד 3 שבועות. מסיבה זו, אני פעמים רבות ממליצה ללקוחותיי לעשות זאת אם הן נמצאות לפני אירוע, או אם הן יוצאות לטיול או לתקופה מסוימת במהלכה הן ייעדרו (דוגמת טיול בחו”ל).

אפשרויות עיצוב נהדרות

רמת הגימור והאיכות של התוצאה הסופית, בהחלט מצדיקה את המאמץ וההמתנה עם המכונה המקשיחה.

הג’ל נמתח בקפידה על הציפורן, ומעניק לה מראה חלק וכן נוכחות נפלאה. הצבע של הג’ל נחשב לעדין יותר, ויש בצבעים שלו מראה מרענן וצעיר.

נשמע מעניין? וזה רק על קצה המזלג 🙂

אם את מעוניינת ללמוד בניית ציפורניים באופן מקצועי, או רוצה להכיר את טכניקות הבנייה בג’ל לטיפוח הציפורניים שלך או של בנות משפחה וחברות – אשמח לעניין אותך בתכנית הלימודים המלאה המועברת מטעם מיטב לימוד עצמי. 57 יחידות לימוד, ערכת למידה מקצועית ותעודה יוקרתית לבוחרות במסלול המקצועי.

דצמבר 3, 2020

0 responses on "מה זה ג'ל לבניית ציפורניים?"

Leave a Message

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Template Design © VibeThemes. All rights reserved.
0
    0
    עגלת הקניות שלך
    העגלה ריקהחזרה לחנות