סקירת מניה · NASDAQCASY

מניית Casey's General Stores, Inc. (CASY)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$687.64מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי-0.27%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$80016% מעל מחיר הסגירהאנליסטים22נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

מניית Caseys General Stores Inc עומדת על 668.17 דולר. מול הסגירה הקודמת של 680.19 דולר זו ירידה של 12.02 דולר, 1.77%. טווח המסחר היום נע בין 652.99 ל-682.23 דולר.

מניית Casey's General Stores, Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $665.39, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 0.36%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 22 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

22 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 800 דולר, 16% מעל מחיר הסגירה.

22 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-22 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$718.11+4% פער מהמחיר
יעד ממוצע$800.21+16% פער מהמחיר
יעד גבוה$979.65+42% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

27 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה8
  • קנייה13
  • החזקה6
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 47%
  • ✓ 78% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    החברה Casey's General Stores, Inc. מפעילה רשת גדולה של חנויות נוחות (חנויות קטנות הפתוחות שעות רבות) עם תחנות דלק, בעיקר באזורים כפריים ובעיירות קטנות בארצות הברית. מעבר למכירת דלק ומוצרי מכולת בסיסיים, החברה מוכרת גם אוכל מוכן — בהתמחות בפיצה — שנאפה ונמכר ישירות בחנויות שלה.

    הכסף של Casey's General Stores, Inc. מגיע משלושה מקורות עיקריים: מכירת דלק, מכירת מוצרי מכולת וחטיפים, ומכירת אוכל מוכן. ההכנסות הן חוזרות באופיין — לקוחות קונים מחדש באופן תדיר. בדרך כלל השוליים (ההפרש בין מחיר הקנייה למחיר המכירה) גבוהים יותר באוכל המוכן ובמוצרי החנות מאשר בדלק, כך שחלק נכבד מהרווח מגיע דווקא מהמכירות שאינן דלק.

    הנתונים מראים שההכנסה השנתית עמדה על $17.56 מיליארד, עלייה של 10.2% מ-$15.94 מיליארד בשנה הקודמת, והרווח הנקי עלה ב-30.7% ל-$714.4 מיליון. ברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026) ההכנסות היו $5.68 מיליארד (עלייה של 24.3%) והרווח הנקי $273.7 מיליון (עלייה של 27.1%). שווי השוק הוא כ-$23.87 מיליארד, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 30.9. מחיר הסגירה האחרון היה $665.39, שינוי יומי של -0.4%, נכון ל-03/11/2026.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    חיובי+30.7%צמיחת רווח נקי

    קפיצה חדה ברווחיות השנתית

    הרווח הנקי קפץ מ-$547 מיליון ב-FY2025 ל-$714 מיליון ב-FY2026 (+30.7%), פי-שלוש מקצב גידול ההכנסות (+10.2%). שולי הרווח הנקי עלו מ-3.4% ל-4.1%, מה שמעיד על שיפור ביעילות התפעולית.

    נתון: רווח נקי FY2025→FY2026: +30.7% ($546.5M → $714.4M); הכנסות באותה תקופה +10.2%; Net Margin עלה מ-3.4% ל-4.1%.

    ←

    מה זה אומר עליך: קפיצה כזו ברווחיות נובעת ממינוף תפעולי — הוספת חנויות בתבנית חדשה (קומבי-מרכול-תדלוק) מייצרת מכירות גבוהות יותר לרגל רבוע מבלי להכפיל הוצאות קבועות. היא תימשך אם רשת החנויות תמשיך להתרחב.

    חיובי+27.1%רווח רבעוני (שנתי)

    המשך המומנטום ברבעון האחרון

    ברבעון 3·2026 הכנסות עלו ב-24.3% לעומת רבעון 3·2025 ($5.68 מיליארד), ורווח נקי קפץ ב-27.1% ($274 מיליון) — גם כאן קצב הרווח גבוה מההכנסות.

    נתון: רבעון 3·2026 מול רבעון 3·2025: הכנסות +24.3% ($5.68B), רווח נקי +27.1% ($273.7M).

    ←

    מה זה אומר עליך: מגמה זו מאשרת שהחברה ממשיכה לפתוח חנויות בקצב גבוה ומשפרת את תמהיל המוצרים (מזון מוכן, קפה) — שניהם שוליים גבוהים יותר מאשר דלק בלבד. הצמיחה תיעצר רק אם שיעור התפוסה של החנויות החדשות יאכזב.

    חיובי+30.9%EPS שנתי (2025→26)

    רווח למניה עלה במהירות

    רווח למניה (EPS) קפץ מ-$14.64 ב-FY2025 ל-$19.16 ב-FY2026 (+30.9%), תואם את קצב הרווח הנקי — משמע החברה לא דיללה את הבעלות.

    נתון: EPS FY2025 $14.64 → FY2026 $19.16 (+30.9%); מכפיל P/E 30.9.

    ←

    מה זה אומר עליך: קפיצת EPS כזו משקפת גם צמיחה פנימית וגם ניהול הון יעיל (ככל הנראה קנייה עצמית קטנה או העדר הנפקות). היא מאפשרת למכפיל P/E (30.9) להישאר סביר למרות העלייה המהירה במחיר המניה לאורך זמן.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • צמיחה בהכנסות השנתיות הנתונים מראים עלייה של 10.2% בהכנסות השנתיות, מ-$15.94 מיליארד ל-$17.56 מיליארד.
    • זינוק ברווח הנקי הרווח הנקי עלה ב-30.7% בין השנים, מ-$546.5 מיליון ל-$714.4 מיליון.
    • רבעון חזק בשרשרת החנויות ברבעון 3 2026 (מול רבעון 3 2025) הכנסות רשת החנויות הקמעונאיות (Specialty Retail) עלו ב-24.3% ל-$5.68 מיליארד, והרווח הנקי עלה ב-27.1% ל-$273.7 מיליון.
    • קונצנזוס אנליסטים חיובי מבין האנליסטים המדורגים, 8 מדרגים Strong Buy ו-13 Buy, לעומת 6 Hold ואף לא דירוג מכירה.
    ↓ הטיעון נגד
    • פער מול יעד האנליסטים הנתונים מראים פער של 20.3% בין מחיר הסגירה $665.39 (נכון ל-03/11/2026) ליעד האנליסטים $800.21 — פער שתלוי בהתממשות ההנחות.
    • מכפיל רווח גבוה יחסית מכפיל הרווח (P/E, יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 30.9, לפי שווי שוק של $23.87 מיליארד ורווח של $772.8 מיליון בארבעת הרבעונים האחרונים.
    • רגישות סקטוריאלית החברה פועלת בסקטור הצריכה המחזורית (Consumer Cyclical) וקמעונאות ייעודית, תחום הרגיש לשינויים בהרגלי הצריכה ובכוח הקנייה של הציבור.
    • תלות בתנאי השוק המקומי רשת חנויות הנוחות תלויה בתנועת לקוחות פיזית ובמחירי הדלק, גורמים שעשויים להשתנות ולהשפיע על ההכנסות.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2024FY2025FY2026רבעון 3 · 2026שינוי לעומת רבעון 3 · 2025
    הכנסות$14,863$15,941$17,561$5,678+24.3%
    רווח נקי$502$547$714$274+27.1%
    רווח גולמי$3,348$3,752$4,321$1,239+11.4%
    רווח תפעולי$710$796$1,034$369+20.9%
    שיעור רווח גולמי22.5%23.5%24.6%21.8%-2.5 נק'
    שיעור רווח תפעולי4.8%5.0%5.9%6.5%-0.2 נק'
    שיעור רווח נקי3.4%3.4%4.1%4.8%+0.1 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הנתון הרבעוני מגיע מדוח כספי שאינו מבוקר, בעוד הנתונים השנתיים בטבלה למעלה מגיעים מדוח מבוקר.
    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הדוח השנתי האחרון של Casey's General Stores, Inc. (CASY), רשת חנויות-נוחות ותחנות-דלק (קמעונאות ייחודית), הראה עלייה בהכנסות של 10.2% — מ-$15.94 מיליארד ל-$17.56 מיליארד.

    הרווח הנקי (הרווח שנשאר אחרי כל ההוצאות) עלה ב-30.7%, מ-$546.5 מיליון ל-$714.4 מיליון — כלומר הרווח גדל בקצב מהיר יותר מההכנסות.

    ברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025) ההכנסות הגיעו ל-$5.68 מיליארד (עלייה של 24.3%) והרווח הנקי ל-$273.7 מיליון (עלייה של 27.1%). מחיר הסגירה האחרון היה $665.39 (שינוי יומי של -0.4%), נכון ל-03/11/2026, עם מכפיל רווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) של 30.9.

    הנתונים של Casey's General Stores, Inc. (רשת חנויות נוחות ותחנות דלק בקטגוריית קמעונאות מתמחה) ברבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025 מראים הכנסות של 5.68 מיליארד דולר, עלייה של 24.3%, ורווח נקי של 273.7 מיליון דולר, עלייה של 27.1%. מחיר הסגירה עומד על 665.39 דולר (שינוי יומי של 0.4%-) נכון ל-03/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 30.9.

    הדוח האחרון של Casey's General Stores, Inc. פורסם ב-08/09/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    סיכום

    סיכום

    Casey's General Stores, Inc. (CASY) מפעילה רשת חנויות נוחות (convenience stores) ותחנות דלק באזורים כפריים ובערים קטנות בארצות-הברית. החברה פועלת בסקטור הקמעונאות המתמחה (Specialty Retail), שרגיש לשינויים בהוצאות הצרכן ובתנועה בדרכים. מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עמד על $665.39.

    הרבעון השלישי של 2026 הראה ביצועים חזקים: ההכנסות הגיעו ל-$5.68 מיליארד (+24.3% מול אותו רבעון בשנה שעברה), והרווח הנקי עלה ל-$273.7 מיליון (+27.1%). בשנה כולה (2025 עד 2026), הרווח הנקי גדל ב-30.7%, מ-$546.5 מיליון ל-$714.4 מיליון, מה שמשקף שיפור ברווחיות. מכפיל הרווח (P/E) עומד על 30.9.

    22 אנליסטים מעריכים את המניה בציון קנייה ממוצע של 1.93 מתוך 5, כאשר 21 מהם ממליצים על קנייה או קנייה חזקה. מחיר היעד הממוצע שלהם, $800.21, גבוה ב-20.3% ממחיר הסגירה, עם הערכות בודדות של עד $980. פער זה משקף את הציפיות לצמיחה מתמשכת.

    המודל העסקי תלוי במיקום החנויות ובתחרות מקומית, ובעסק קמעונאי שינויים במחירי הדלק או בהרגלי הקנייה עלולים להשפיע על ההכנסות.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית Casey's General Stores, Inc.?

    מניית Casey's General Stores, Inc. (CASY) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    מה תשואת הדיבידנד של Casey's General Stores, Inc.?

    תשואת הדיבידנד עומדת על 0.36%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-0.36 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Casey's General Stores,?

    22 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 27 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של Casey's General Stores,?

    800 דולר, 16% מעל מחיר הסגירה של 687.64 דולר. היעדים נעים בין 718.11 ל-979.65 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.