סקירת מניה · NASDAQIRTC

iRhythm Holdings, Inc

הסקירה עודכנה: 23/08/2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$128.52נכון לסגירת המסחר האחרונה
שינוי יומי+0.42%לעומת יום המסחר הקודם
מחיר יעד ממוצע$181.56ממוצע תחזיות האנליסטים
מספר אנליסטים21עוקבים אחרי המניה
מה קרה היום · 5 בספטמבר 2026

טווח המסחר של iRhythm Holdings, Inc נע היום בין 120.56 ל-123.52 דולר. המניה עומדת על 123.07 דולר, ירידה של 0.36 דולר, 0.29% מהסגירה הקודמת של 123.43 דולר.

קנייה
8.7/10
ציון כללי

הנתונים מראים כי מניית iRhythm Holdings, Inc (IRTC) נסחרת ב-128.52$ עם פער של 41% מול יעד האנליסטים הממוצע (181.56$), אך זהו יעד בלבד ולא תחזית ודאית.

כמה לסמוך על הציון?אמון גבוה
אמון גבוה ✓בינוניאמון נמוך

מבוסס על 21 אנליסטים — 95% מהם ממליצים קנייה. ככל שיש יותר אנליסטים ופחות מחלוקת ביניהם, אפשר לסמוך יותר על הציון.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • מרווח גולמי 113%
  • 95% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

  • ! פער גדול מול מחיר-היעד
i

מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

חברת iRhythm Holdings (סימול: IRTC) פועלת בתחום הבריאות ומפתחת פתרון לניטור הלב. המוצר המרכזי שלה הוא מדבקה קטנה שמודבקת על חזה המטופל ומקליטה את פעילות הלב לאורך מספר ימים, כדי לזהות הפרעות קצב. לאחר תקופת ההקלטה, הנתונים נשלחים למערכת של החברה שמנתחת אותם בעזרת תוכנה ומפיקה דוח לרופא.

מודל ההכנסה (מאיפה מגיע הכסף) של החברה מבוסס בעיקר על מכירת שירות הניטור לכל מטופל בנפרד. כלומר, על כל מדבקה ובדיקה שמבוצעת החברה מקבלת תשלום, לרוב מחברות ביטוח בריאות או ממערכות בריאות בארה"ב. מכיוון שהתשלום ניתן פר-בדיקה, זהו מודל שתלוי בכמות המטופלים החדשים בכל תקופה, ולא בהכרח הכנסה חוזרת קבועה מאותו לקוח.

מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק (השווי הכולל של מניות החברה) עומד על כ-4 מיליארד דולר. ההכנסה השנתית הנתונה עומדת על כ-747 מיליון דולר, לעומת כ-592 מיליון דולר בשנה הקודמת — עלייה של 26.2%. הנתונים מראים כי החברה עדיין אינה רווחית: הרווח הנקי היה שלילי בכ-44.5 מיליון דולר, אך זהו פער מול היעד קטן יותר מההפסד של כ-113 מיליון דולר בשנה הקודמת. גם הרווח למניה (EPS — הרווח או ההפסד המחולק למספר המניות) היה שלילי, במינוס 1.39 דולר לעומת מינוס 3.63 דולר בשנה הקודמת.

ניתוח AI בעברית

תובנות

מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

לשים לב41%פער מול היעד

פער ענק של 41% מול יעד האנליסטים

המניה נסקרת כעת ב-128.52$ בעוד שמחיר היעד הממוצע של 21 אנליסטים עומד על 181.56$, פער של 41%. יעד גבוה ביותר של אנליסט בודד מגיע ל-267.75$ (פער של 108%).

נתון: מחיר נוכחי 128.52$ מול יעד קונצנזוס 181.56$. 20 מתוך 21 אנליסטים ממליצים קנייה חזקה או קנייה.

מה זה אומר עליך: פער כזה נובע ממספר אפשרויות: אנליסטים מאמינים שצמיחת ההכנסות (26% ב-FY2025) וההתקרבות לרווחיות יניעו את המחיר, או שהמניה נפלה בטווח הקצר והאנליסטים לא עדכנו תחזיות. פער נרחב יותר מ-30% משקף בדרך-כלל פרמיה לגידול עתידי במכשירי הבריאות.

חיובי-1.39$הפסד למניה FY2025

התקדמות דרמטית לקראת רווחיות

ההפסד למניה הצטמצם ב-66% בשנה אחת בלבד (מ-3.63$ ב-FY2024 ל-1.39$ ב-FY2025), והחברה כבר הצליחה לצמצם את שולי ההפסד התפעולי מ-25.4% ב-FY2023 ל-7.7% ב-FY2025.

נתון: הפסד נקי ב-FY2025: 45 מיליון$ לעומת 123 מיליון$ ב-FY2023. מרווח תפעולי שלילי השתפר מ-25.4% ל-7.7%.

מה זה אומר עליך: שיפור כזה במרווחים התפעוליים מבלי לוותר על צמיחה (הכנסות זינקו ב-26% ב-FY2025) מאפיין חברות טכנולוגיה רפואית שעברו את שלב ההשקעה הכבדה הראשוני. המעבר לרווחיות תלוי בשמירה על קצב הצמיחה בהכנסות ובהמשך שיפור יעילות תפעולית.

חיובי+26%גידול בהכנסות FY2025

צמיחת הכנסות חזקה של 26%

iRhythm הצליחה לגדל את ההכנסות מ-592 מיליון$ ב-FY2024 ל-747 מיליון$ ב-FY2025, גידול של 26%. מדובר בהאצה לעומת גידול של 20% בשנה הקודמת, מה שמצביע על מומנטום עסקי חזק.

נתון: הכנסות FY2025: 747 מיליון$ לעומת 592 מיליון$ ב-FY2024 ו-493 מיליון$ ב-FY2023.

מה זה אומר עליך: קצב צמיחה כזה בחברת מכשור רפואי מעיד על חדירה מוצלחת לשוק או הרחבת בסיס לקוחות. ההמשך תלוי באישורי רגולציה, בתחרות בתחום ניטור קרדיולוגי מרחוק, ובשימור לקוחות קיימים תוך כדי הרחבה לשווקים חדשים.

חיובי70.6%מרווח גולמי FY2025

שיפור במרווח הגולמי ל-70.6%

מרווח הרווח הגולמי של iRhythm השתפר בהתמדה משנה לשנה, מ-67.3% ב-FY2023 דרך 68.9% ב-FY2024 ל-70.6% ב-FY2025, עלייה של 3.3 נקודות אחוז בשנתיים.

נתון: מרווח גולמי עלה מ-67.3% ב-FY2023 ל-70.6% ב-FY2025. רווח גולמי הגיע ל-527 מיליון$ ב-FY2025.

מה זה אומר עליך: מרווח גולמי גבוה כזה אופייני לטכנולוגיה רפואית ומצביע על יכולת תמחור חזקה או יעילות ייצור משתפרת. התמקדות בצמצום הוצאות מכירה ומחקר תקרב את החברה לנקודת האיזון, שכבר נראית באופק עם מרווח תפעולי של רק -7.7%.

חיובי8.7ציון אנליסטים

קונצנזוס אנליסטים חזק במיוחד

20 מתוך 21 אנליסטים הנעקבים אחר iRhythm ממליצים על קנייה חזקה או קנייה, ללא אף המלצת מכירה. ציון קונצנזוס של 8.7 מתוך 10 מצביע על אמון רחב בפוטנציאל המניה.

נתון: 21 אנליסטים: 10 קנייה חזקה, 10 קנייה, 1 החזקה. אין המלצות מכירה.

מה זה אומר עליך: קונצנזוס חד-צדדי כזה אופייני למצב בו אנליסטים רואים סיכוי גבוה לשינוי מהותי בביצועים — במקרה זה, המעבר לרווחיות והשגת נתח שוק גדול יותר בניטור קרדיולוגי. שינוי בקונצנזוס יתרחש אם הצמיחה בהכנסות תואט או אם המעבר לרווחיות יידחה.

שני הצדדים · הגרסה המנומקת

השור מול הדוב

שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

הטיעון לקנייה
  • צמיחה בהכנסות ההכנסות עלו ל-747.1 מיליון דולר לעומת 591.8 מיליון דולר בשנה הקודמת, שינוי של 26.2%.
  • צמצום ההפסד הנקי ההפסד הנקי הצטמצם ל-44.6 מיליון דולר לעומת הפסד של 113.3 מיליון דולר בשנה הקודמת, שיפור של 60.7%.
  • שיפור ברווח למניה הרווח למניה (EPS – רווח נקי מחולק במספר המניות) עמד על 1.39- דולר לעומת 3.63- דולר בשנה הקודמת, שיפור של 61.7%.
  • קונצנזוס אנליסטים מבין 21 אנליסטים, 20 מדורגים כ-Strong Buy או Buy ורק אחד Hold, ללא דירוגי מכירה.
הטיעון נגד
  • עדיין הפסדי החברה רשמה הפסד נקי של 44.6 מיליון דולר, כלומר טרם עברה לרווחיות.
  • הפסד תפעולי הרווח התפעולי היה שלילי ועמד על 57.4- מיליון דולר, כלומר הפעילות השוטפת עדיין אינה מכסה את עצמה.
  • פער גדול מול היעד פער של 41.3% בין המחיר ($128.52) ליעד-האנליסטים ($181.56) עשוי לשקף ציפיות גבוהות שטרם התממשו.
  • תלות בהמשך הצמיחה הנתונים מראים שההערכה החיובית נשענת על המשך צמיחה בקצב דו-ספרתי, שאינו מובטח.
הנתונים המלאים

הדאטה שמאחורי הפרשנות

כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף, דעת אנליסטים ונתונים פיננסיים.

גרף מחיר — TradingView

דעת המומחים

מה חושבים האנליסטים?

21 אנליסטים שעוקבים אחרי המניה — לאן הם חושבים שהמחיר הולך, ומה הם ממליצים.

ההמלצות עודכנו לאחרונה ב-08/2026

קונצנזוס$181.56
גבוה$267.75
חציון$183.60
נמוך$153.52
קנייה חזקה10
קנייה10
החזקה1
מכירה0
מכירה חזקה0
המספרים

נתונים פיננסיים

נתונים פיננסיים (3 שנים) הנתונים במיליוני $

מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
הכנסות$493$592$747$224+20.1%
רווח נקי-$123-$113-$45-$0+97.3%
רווח גולמי$332$408$527$163+22.8%
רווח תפעולי-$125-$116-$57$11+170.3%
רווח למניה (EPS)-$4.04-$3.63-$1.39
שיעור רווח גולמי+67.3%+68.9%+70.6%
שיעור רווח תפעולי-25.4%-19.5%-7.7%
שיעור רווח נקי-25%-19.1%-6%
הנתון הרבעוני מגיע מדוח כספי שאינו מבוקר, בעוד הנתונים השנתיים בטבלה למעלה מגיעים מדוח מבוקר.
הדוח שכבר פורסם

מה הראה הדוח האחרון

הנתונים מראים כי הכנסות iRhythm Holdings, Inc (IRTC) עלו בכ-26% ל-כ-747 מיליון דולר, לעומת כ-592 מיליון דולר בשנה הקודמת.

ההפסד הנקי הצטמצם בכ-61% ל-כ-45 מיליון דולר, לעומת הפסד של כ-113 מיליון דולר בשנה הקודמת, וההפסד למניה (EPS – הרווח או ההפסד המחושב לכל מניה בודדת) ירד מ-3.63 דולר ל-1.39 דולר.

גם ההפסד התפעולי (ההפסד מהפעילות העסקית לפני מימון ומיסים) הצטמצם בכ-50% ל-כ-57 מיליון דולר, אך החברה עדיין נותרה בהפסד ולא הגיעה לרווח.

הנתונים של iRhythm Holdings, Inc מראים כי ברבעון 2 · 2026 ההכנסות הסתכמו ב-224.2 מיליון דולר, לעומת 186.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד — עלייה של כ-20.1%. ההפסד הנקי הצטמצם ל-381 אלף דולר, לעומת הפסד של כ-14.2 מיליון דולר ברבעון 2 · 2025 — שינוי של כ-97.3%.

הדוח הבא של iRhythm Holdings, Inc צפוי בסביבות 05/11/2026. האנליסטים צופים רווח למניה של $0.04.

סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

ניתוח טכני

ניתוח טכני מאת TradingView
סיכום

סיכום

iRhythm Holdings, Inc (IRTC) היא חברה אמריקאית המתמחה בטכנולוגיה של מעקב קרדיאק (צפייה בעבודת הלב) דרך התקנים ניידים וקטנים. החברה מספקת פתרונות אבחון למטופלים הסובלים מבעיות בקצב הלב וטוחנות (עבודת לב לא סדירה).

בנתוני הרבעון האחרון, iRhythm הראתה גדילה משמעותית בהכנסות של 26.2% שנה על שנה, המלמדת על ביקוש חזק לשירותיה. הנתונים מראים שהחברה משיגה תאוצה בשוק הדיאגנוסטיקה הקרדיאלוגית.

הנתונים מראים ששוק ההשקעות מעריך את המניה ב-128.52 דולר. בממוצע, 21 אנליסטים קובעים יעד מחיר של 181.56 דולר — פער של 41% מהמחיר הנוכחי. חלק מהאנליסטים משערים עד 267.75 דולר (פער של 108%).

הסיכונים הקשורים לחברה כוללים תחרות במגזר הטכנולוגיה הרפואית, שינויים בתקנונות הבריאות, ותנודות במימון של חברות רפואיות. מצד שני, הגדילה בהכנסות והקבלת החברה בשוק מהווה הזדמנות עבור משקיעים בתחום הטכנולוגיה הברית.

המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Finnhub, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.

נושאים בורסה ומסחר