איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מניית Lumentum Holdings Inc. נסגרה על 684.40 דולר. מול הסגירה הקודמת של 840.70 דולר זו ירידה של 156.30 דולר, 18.59%. טווח המסחר היום נע בין 679.00 ל-802.55 דולר.
מניית Lumentum Holdings Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $684.40. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 33 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
33 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 1180 דולר, 119% מעל מחיר הסגירה.
33 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-33 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
36 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Lumentum Holdings Inc. מייצרת רכיבים אופטיים (רכיבים שמעבירים מידע באמצעות אור) ורכיבי לייזר. המוצרים שלה משמשים בעיקר ברשתות תקשורת ובמרכזי נתונים — אותם מבנים ענקיים שבהם מאוחסן ומעובד מידע עבור שירותי אינטרנט וענן. בנוסף, החברה מספקת פתרונות לייזר לשימושים תעשייתיים ומסחריים.
מקור ההכנסה העיקרי של החברה הוא מכירת הרכיבים האופטיים וציוד התקשורת ליצרני ציוד ולמפעילי רשתות. אלה מכירות של חומרה (מוצר פיזי), כלומר הכנסה שמגיעה מכל הזמנה בנפרד ולא בהכרח הכנסה קבועה וחוזרת כמו דמי-מנוי. ככל שגדל הביקוש לתשתיות תקשורת ולמרכזי נתונים, כך גדל מספר הרכיבים שהחברה מוכרת.
הנתונים מראים הכנסות שנתיות של $3.01 מיליארד, לעומת $1.65 מיליארד בשנה הקודמת — עלייה של 83.2%. ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו $1.01 מיליארד, עלייה של 109.3% מול רבעון 2 · 2025. מנגד, הרווח הנקי השנתי היה שלילי, -$6.94 מיליארד, לעומת רווח של $25.9 מיליון בשנה הקודמת. שווי-השוק עומד על כ-62 מיליארד דולר, ומחיר הסגירה האחרון היה $684.4 (שינוי יומי של -18.6%), נכון ל-02/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
Lumentum Holdings רשמה הפסד נקי של 6.94 מיליארד דולר בשנת הכספים 2026, לעומת רווח של 26 מיליון דולר בשנה הקודמת — התדרדרות של 26,876%. ברבעון 2 של 2026 ההפסד הנקי היה 7.16 מיליארד דולר.
נתון: רווח נקי FY2026: -$6.94B; FY2025: $26M; שינוי: -26,876.4%. רבעון 2·2026: רווח נקי -$7.16B (-3457.6%).
מה זה אומר עליך: הפסד בהיקף כזה נובע בדרך-כלל מרישום חד-פעמי (הפחתת מוניטין, הוצאות ארגון-מחדש, או הפסדי שווי של נכסים) ולא מפעילות שוטפת גרידא. שיפור יחול רק אם ההנהלה תפרט מהו הרכב ההפסד — האם הוא לא-מזומני או חוזר.
המניה של Lumentum Holdings סגרה ב-$684.4 נכון ל-02/11/2026, בירידה של 18.6% ביום המסחר. זאת למרות שההכנסות עלו ב-83% ושהרווח התפעולי הפך לחיובי (17.4% שולי תפעול).
נתון: מחיר סגירה: $684.4; שינוי יומי: -18.6% (02/11/2026). הכנסות +83.2%, אך רווח נקי -$6.94B.
מה זה אומר עליך: צניחה חדה כזו נובעת לרוב מפרסום תוצאות עם הפתעה שלילית (ברבעון 2·2026 ההפסד הנקי היה 7.16 מיליארד דולר) או מהודעה על אירוע חד-פעמי. המחיר ישתקם רק אם ההנהלה תבהיר שההפסד אינו משקף את הפעילות השוטפת.
Lumentum הכפילה את ההכנסות משנה לשנה: מ-1.65 מיליארד ב-2025 ל-3 מיליארד ב-2026 (+83.2%). מרווח הרווח הגולמי עלה מ-28% ל-41.7%, והרווח התפעולי התהפך מהפסד של 181 מיליון לרווח של 525 מיליון (+17.4% שולי תפעול).
נתון: הכנסות 2026: $3.01B (+83.2% מול 2025). Gross Margin: 41.7% (2026) מול 28% (2025); Operating Margin: 17.4% מול -10.9%.
מה זה אומר עליך: צמיחה כזו בציוד תקשורת נובעת בדרך-כלל מביקוש גובר לרכיבים אופטיים (AI, מרכזי-נתונים) ומשיפור תמהיל-מוצרים. המספרים יימשכו רק אם הביקוש יישאר חזק והחברה תשמור על ניצולת-קיבולת גבוהה.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 02/11/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
החברה Lumentum Holdings Inc. (יצרנית רכיבים אופטיים לתקשורת — חלקים שמעבירים מידע באמצעות אור) הראתה בדוח האחרון עלייה חדה בהכנסות השנתיות של 83.2%, מ-$1.65 מיליארד ל-$3.01 מיליארד, וגם מעבר לרווח תפעולי חיובי של כ-$525 מיליון לעומת הפסד תפעולי בשנה הקודמת.
לעומת זאת, הרווח הנקי השנתי צנח ל-הפסד של כ-$6.94 מיליארד, לעומת רווח של $25.9 מיליון בשנה הקודמת, כלומר למרות צמיחת ההכנסות השורה התחתונה עברה להפסד גדול. ברבעון 2 · 2026 ההכנסות הסתכמו בכ-$1.01 מיליארד (עלייה של 109.3%), אך הרווח הנקי הראה הפסד של כ-$7.16 מיליארד.
מחיר הסגירה האחרון עמד על $684.4 (שינוי יומי של -18.6%), נכון ל-02/11/2026. מכיוון שהרווח הנקי בארבעת הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל הרווח אינו רלוונטי לחברה זו.
החברה Lumentum Holdings Inc. (LITE) פועלת בתחום ציוד התקשורת (רכיבים אופטיים לרשתות). נתוני רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025 מראים הכנסות של 1.01 מיליארד דולר (עלייה של 109.3%), לצד רווח נקי של -7.16 מיליארד דולר (ירידה של 3457.6%) — כלומר מעבר להפסד. מחיר הסגירה האחרון עמד על 684.4 דולר (שינוי יומי של -18.6%), נכון ל-02/11/2026.
הדוח האחרון של Lumentum Holdings Inc. פורסם ב-11/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-12 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 8 מעל התחזית, 4 בתוך התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.225 עד $1.275 מיליארד | $1.26 מיליארדהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.8% מול אמצע הטווח) |
| 26.09.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $4.05 עד $4.35 | $4.57הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+8.8% מול אמצע הטווח) |
| 26.09.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 39.5% עד 40.5% | 42.3%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.3 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 27.06.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $0.96 עד $1.01 מיליארד | $1.006 מיליארדהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+2.2% מול אמצע הטווח) |
| 27.06.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $2.85 עד $3.05 | $3.23הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+9.5% מול אמצע הטווח) |
| 27.06.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 35.0% עד 36.0% | 36.6%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.1 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 28.03.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $780 עד $830 מיליון | $808.4 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.4% מול אמצע הטווח) |
| 28.03.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $2.15 עד $2.35 | $2.37הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.3% מול אמצע הטווח) |
| 28.03.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 30.0% עד 31.0% | 32.2%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.7 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 27.12.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $630 עד $670 מיליון | $665.5 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+2.4% מול אמצע הטווח) |
| 27.12.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.30 עד $1.50 | $1.67הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+19.3% מול אמצע הטווח) |
| 27.12.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 20.0% עד 22.0% | 25.2%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.2 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | רכישה או מיזוג8-K | ביום 1 בנובמבר 2026 חתמה Lumentum על הסכם מיזוג עם Marvell, ולפיו כל מניית Lumentum תומר ל-4.500 מניות Marvell.דירקטוריון Lumentum אישר פה אחד את ההסכם והמליץ לבעלי המניות לאשר אותו. | ב-SEC |
| 30.07.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | וינסנט רטורט, סמנכ"ל בכיר לאמינות ואיכות גלובלית בלומנטום, הודיע ב-27 ביולי 2026 על פרישתו הצפויה באוקטובר 2026.לאחר הפרישה יספק שירותי ייעוץ לשנתיים, ובתקופה זו ימשיכו להבשיל מענקי ההון שלו לפי לוחות ההבשלה הקיימים. | ב-SEC |
| 01.06.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | לומנטום תמסור כ-5.0 מיליון מניות תמורת כ-650.4 מיליון דולר קרן של אג"ח להמרה 0.50% לפירעון 2028.ההחלפה צפויה להיסגר ב-4 ביוני 2026, תיצור דילול של כ-0.8 מיליון מניות ותותיר כ-172.2 מיליון דולר קרן ללא שינוי. | ב-SEC |
| 08.04.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | לומנטום חתמה ב-7 באפריל 2026 על הסכמי החלפה פרטיים למסירת כ-5.7 מיליון מניות תמורת כ-264.8 מיליון דולר קרן של אג"ח 2026.ההסכמים כוללים גם כ-209.8 מיליון דולר קרן של אג"ח 2029, והסגירה צפויה ב-13 באפריל 2026 בלי תמורת מזומן. | ב-SEC |
| 02.03.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | ב-2 במרץ 2026 השלימה Lumentum מכירה פרטית ל-NVIDIA של 2,876,415 מניות Series A Preferred Stock.המניות נמכרו ב-695.31 דולר למניה תמורת 2 מיליארד דולר במזומן, ובמקביל דווח על שותפות אסטרטגית עם NVIDIA. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Lumentum Holdings Inc. (LITE) היא חברת ציוד תקשורת אמריקאית המתמחה ברכיבים אופטיים ולייזר עבור רשתות תקשורת ויישומים תעשייתיים. המניה נסגרה ב-684.4 דולר נכון ל-02/11/2026, לאחר ירידה יומית של 18.6%.
בשנת הכספים 2026 החברה רשמה הכנסות של 3.01 מיליארד דולר, עלייה של 83.2% לעומת 1.65 מיליארד דולר בשנה הקודמת. עם זאת, Lumentum דיווחה על הפסד נקי של 6.94 מיליארד דולר בשנת 2026, לעומת רווח של 25.9 מיליון דולר בשנה שקדמה לה — התדרדרות של 26,876%. ברבעון 2 של 2026 ההפסד הנקי הגיע ל-7.16 מיליארד דולר, על הכנסות של 1.01 מיליארד דולר (עלייה של 109.3% ברבעון).
33 אנליסטים מעניקים לחברה דירוג ממוצע של קנייה (1.89 מתוך 5), עם יעד מחיר ממוצע של 1,180.18 דולר — פער של 72.4% מול מחיר הסגירה האחרון.
מניית Lumentum Holdings Inc. (LITE) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
33 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 36 דירוגים בנובמבר 2026.
1180 דולר, 119% מעל מחיר הסגירה של 538.59 דולר. היעדים נעים בין 606.00 ל-1,575.00 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.