סקירת מניה · NASDAQSTNE

מניית StoneCo Ltd. Class A Common Shares (STNE)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$7.51מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+0.27%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$1599% מעל מחיר הסגירהאנליסטים18נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

מניית StoneCo Ltd. נסגרה על 7.64 דולר. מול הסגירה הקודמת של 7.75 דולר זו ירידה של 0.11 דולר, 1.42%. טווח המסחר היום נע בין 7.61 ל-7.89 דולר.

מניית StoneCo Ltd. Class A Common Shares נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $7.39. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 18 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

18 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 15 דולר, 99% מעל מחיר הסגירה.

18 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-18 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$8.08+8% פער מהמחיר
יעד ממוצע$14.98+99% פער מהמחיר
יעד גבוה$24.36+224% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

22 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה3
  • קנייה10
  • החזקה8
  • מכירה1
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

    דגלים אדומים

    • ! ירידה חדה היום (-3.27%)
    • ! פער גדול מול מחיר-היעד
    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    StoneCo Ltd. היא חברת טכנולוגיה ברזילאית שמספקת תשתית תוכנה ופתרונות תשלומים לעסקים קטנים ובינוניים. בפועל היא מוכרת מערכות שמאפשרות לחנויות ולבתי-עסק לקבל תשלומים (למשל סליקת כרטיסי אשראי), לצד תוכנה לניהול העסק — מערכות שעובדות באופן מתמשך כחלק מהפעילות היומיומית של הלקוח.

    החברה מרוויחה בעיקר מעמלות על עסקאות התשלום שעוברות דרכה, וכן מדמי-מנוי ותשלומים על שירותי התוכנה שהיא מספקת. מדובר במודל-הכנסה חוזר (כסף שנכנס שוב ושוב כל עוד הלקוח ממשיך להשתמש בשירות), שכן ככל שהעסקים הלקוחות מבצעים יותר עסקאות ומשתמשים ביותר כלים, כך זורמת הכנסה שוטפת לחברה.

    הנתונים מראים הכנסות שנתיות של $13.40 מיליארד, עלייה של 5.2% לעומת $12.74 מיליארד בשנה הקודמת, ורווח נקי של $2.34 מיליארד לעומת הפסד בשנה הקודמת (שינוי של +255.2%). שווי-השוק עומד על כ-2 מיליארד דולר, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) הוא 0.5. מחיר הסגירה האחרון היה $7.39, נכון ל-03/11/2026.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב0.5מכפיל רווח

    מכפיל רווח של 0.5 — נמוך קיצונית

    שווי השוק של StoneCo עומד על 1.7 מיליארד דולר, בעוד סך הרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים הגיע ל-3.38 מיליארד דולר — מכפיל רווח של 0.5. זהו מכפיל יוצא-דופן שמרמז שהשוק אינו מתמחר את רמת הרווחיות הנוכחית כקיימת.

    נתון: שווי שוק $1.70B ÷ רווח נקי 4 רבעונים $3.38B = P/E 0.5. רווח נקי 2025 $2.34B (Net Margin 17.5%) לעומת הפסד 2024 $-1.51B.

    ←

    מה זה אומר עליך: מכפיל כה נמוך מופיע בדרך-כלל כאשר המשקיעים חוששים מקיימות הרווחים: חד-פעמיות, חשש לאירוע משפטי, או ציפייה לקריסה מבנית. אצל StoneCo המכפיל משקף חוסר אמון לאחר הפסד של 1.5 מיליארד דולר ב-2024 (Net Margin שלילי של 11.8%-), למרות החזרה לרווחיות ב-2025. המכפיל ישתנה רק אם שוק ההון ישתכנע שהרווחיות היא מבנית ולא תוצאה חשבונאית חד-פעמית.

    חיובי+255%שינוי רווח נקי

    החזרה לרווחיות לאחר שנת הפסד

    ב-2024 StoneCo רשמה הפסד נקי של 1.5 מיליארד דולר (Net Margin שלילי 11.8%), אך ב-2025 הרווח הנקי זינק ב-255.2% ל-2.34 מיליארד דולר (Net Margin 17.5%). במקביל, הרווח התפעולי עלה מ-6 מיליארד ל-7 מיליארד.

    נתון: רווח נקי 2024: $-1.51B (Net Margin -11.8%) → 2025: $2.34B (Net Margin +17.5%), עלייה של 255.2%. Operating Margin: 48.0% → 52.0%.

    ←

    מה זה אומר עליך: מפנה כזה מהפסד לרווח גבוה מצביע על טיפול בבעיה חד-פעמית (רישום הפסד, פחת נכסים, או עלויות ייחוס) או על שינוי מבני בעסק. אצל StoneCo, המרווחים התפעוליים שיפרו (Operating Margin מ-48% ל-52%) ובמקביל הרווח הגולמי עלה ל-10 מיליארד, מה שמעיד על חזרה לבריאות תפעולית. המשך עקביות רבעונית ברווחיות ישפר את אמון השוק ויצמצם את המכפיל הנמוך.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • מעבר לרווחיות חדה StoneCo הפכה לרווחית עם רווח נקי של $2.34 מיליארד ב-2025 לעומת הפסד של $1.51 מיליארד בשנה הקודמת (עלייה של 255.2%), והרווח למניה זינק ל-$10.49 לעומת הפסד של $5.27 אשתקד (עלייה של 299.1%).
    • מכפיל רווח נמוך ביותר המניה נסחרת במכפיל רווח של 0.5 בלבד נכון ל-03/11/2026, כאשר שווי השוק ($1.70 מיליארד) נמוך משמעותית מהרווח הנקי השנתי ($2.34 מיליארד), מה שמצביע על תמחור נמוך יחסית.
    • קונצנזוס אנליסטים חיובי 18 אנליסטים ממליצים על קנייה (13 ב-Buy/Strong Buy, 8 ב-Hold, רק 1 ב-Sell), והפער מול יעד האנליסטים עומד על 102.7% ($14.98 לעומת $7.39 נכון ל-03/11/2026).
    • צמיחה ברווח התפעולי הרווח התפעולי עלה ב-13.9% ל-$6.96 מיליארד ב-2025 לעומת $6.11 מיליארד בשנה הקודמת, המעיד על שיפור ביעילות התפעולית של החברה.
    ↓ הטיעון נגד
    • צמיחה איטית בהכנסות ההכנסות עלו רק ב-5.2% ב-2025 ($13.40 מיליארד לעומת $12.74 מיליארד), קצב צמיחה נמוך יחסית לחברת תוכנה, מה שמעיד על אתגרים בהרחבת בסיס הלקוחות או הגדלת נתח השוק.
    • ירידת מחיר חדה המניה ירדה ב-3.3% ביום המסחר האחרון (נכון ל-03/11/2026) ל-$7.39, מה שמצביע על אי-וודאות בקרב המשקיעים למרות הנתונים הפיננסיים החיוביים.
    • סיכון בהמרה לרווחיות החברה עברה מהפסד עצום ב-2024 לרווח גבוה ב-2025, אך קיים סיכון שהשיפור החד נובע מפעולות חד-פעמיות ולא משיפור מבני, ויהיה קשה לשמר רמת רווחיות זו לאורך זמן.
    • תלות בשוק ברזילאי StoneCo פועלת בעיקר בברזיל, שוק המאופיין בתנודתיות מקרו-כלכלית גבוהה, סיכוני מטבע ואי-יציבות רגולטורית, מה שעלול להשפיע על התוצאות העתידיות.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני BRL

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026
    הכנסותBRL 11,364BRL 12,739BRL 13,400BRL 3,337
    רווח נקיBRL 1,600-BRL 1,507BRL 2,339BRL 450
    רווח גולמיBRL 8,381BRL 9,350BRL 10,034BRL 2,191
    רווח תפעוליBRL 5,494BRL 6,114BRL 6,965BRL 1,437
    שיעור רווח גולמי73.8%73.4%74.9%65.7%
    שיעור רווח תפעולי48.3%48.0%52.0%43.1%
    שיעור רווח נקי14.1%-11.8%17.5%13.5%

    הדוח האחרון: 13/08/2026

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הדוח השנתי של חברת StoneCo Ltd., חברת תוכנה לתשתיות (פתרונות טכנולוגיה ותשלומים לעסקים), הראה עלייה בהכנסות של +5.2% — מ-$12.74 מיליארד ל-$13.40 מיליארד.

    הנתונים מראים מעבר מהפסד לרווח: הרווח הנקי עלה ב-+255.2%, מהפסד של $1.51 מיליארד לרווח של $2.34 מיליארד, והרווח התפעולי (הרווח מהפעילות העסקית לפני מימון ומיסים) גדל ב-13.9%.

    ברבעון האחרון שדווח, רבעון 2 של 2026, רשמה החברה הכנסות של $3.34 מיליארד ורווח נקי של $449.9 מיליון. מחיר הסגירה האחרון היה $7.39 (ירידה יומית של 3.3%), נכון ל-03/11/2026.

    הדוח האחרון של StoneCo Ltd. Class A Common Shares פורסם ב-13/08/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    ביחס לשקל

    מה היה קורה ל-1,000 ₪

    1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

    תקופהשווי היוםשינוי
    לפני שנה426 ₪-57.4%
    לפני 3 שנים591 ₪-40.9%

    לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

    סקטור: טכנולוגיה

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    תשואה מהחברה

    דיבידנדים

    8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.

    תאריך אקססכום למניה
    24/04/2026$2.53
    12 החודשים האחרונים

    סך הדיבידנדים: $2.53 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 33.69%.

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    14.04.2026דיבידנד או קנייה חוזרת6-KStoneCo הודיעה שדירקטוריון אישר דיבידנד מזומן חריג של 2.53 דולר למניה, לתשלום ב-4 במאי 2026 לבעלי מניות רשומים ב-24 באפריל 2026.סכום הדיבידנד הכולל מוערך בכ-3.08 מיליארד ריאלים, בהתבסס על מניות שהיו במחזור ב-31 במרץ, והוא חד-פעמי ולאחר סגירת מכירת Linx.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    StoneCo Ltd. (STNE) היא חברת טכנולוגיה המספקת פתרונות תשתיתיים לתשלומים ושירותים פיננסיים. החברה פועלת בעיקר בברזיל ומספקת פלטפורמות דיגיטליות לעסקים קטנים ובינוניים, כולל שירותי עיבוד תשלומים וכלים לניהול פיננסי.

    הנתונים מראים שהכנסות הצמחו ב-5.2% מ-12.74 מיליארד דולר בשנת 2024 ל-13.40 מיליארד דולר בשנת 2025. רווח נקי עלה בצורה דרמטית ב-255.2% — מ-1.51 מיליארד דולר בהפסד בשנת 2024 ל-2.34 מיליארד דולר רווח בשנת 2025. ברבעון השני של 2026, הכנסות הגיעו ל-3.34 מיליארד דולר, עם רווח נקי של 449.9 מיליון דולר.

    מחיר הסגירה של STNE נכון ל-03/11/2026 עומד על $7.39, עם פער משמעותי מיעד המחיר של האנליסטים ב-$14.98 (102.7%). הקונצנזוס של 18 אנליסטים הוא קנייה בדירוג 2.32 מתוך 5.

    מכפיל הרווח (P/E) של STNE עומד על 0.5 — מכפיל יוצא דופן. שווי השוק של החברה הוא 1.7 מיליארד דולר, בעוד הרווח הנקי בארבעת הרבעונים האחרונים הגיע ל-3.38 מיליארד דולר. מכפיל זה מרמז שהשוק אינו משקלל את רמת הרווחיות הנוכחית כקיימת.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית StoneCo Ltd. Class A Common Shares?

    מניית StoneCo Ltd. Class A Common Shares (STNE) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    האם StoneCo Ltd. Class A Common Shares מחלקת דיבידנד?

    בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית StoneCo Ltd. Class A Common Shares?

    18 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 22 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של StoneCo Ltd. Class A Common Shares?

    15 דולר, 99% מעל מחיר הסגירה של 7.51 דולר. היעדים נעים בין 8.08 ל-24.36 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.