0.14%
דמי הניהול במסלול עומדים על 0.14% מהצבירה, מתחת לחציון הענף שעומד על 0.15%.
מגדל מקפת אישית מניות הוא מסלול מנייתי בקרן פנסיה מקיפה עם נכסים בהיקף 21.5 מיליארד ש'ח. מתחילת 2026 המסלול הניב 8.15% לעומת חציון של 5.02% בקרנות הפנסיה המקיפות.
דמי ניהול
0.14%
מהצבירה
תשואה מתחילת השנה
8.15%
יוני 2026
נכסי המסלול
21.5
מיליארד ש"ח
8.01%
מתחילת השנה המסלול השאיר לחוסך 8.01% אחרי דמי הניהול מהצבירה — גבוה מנטו-החציון של קרנות הפנסיה המקיפות ב-3.14 נקודות אחוז. נטו-החציון: 4.87%, מתוך 155 מסלולים.
מה זה אומר עליך
על צבירה של 300,000 ש'ח לאורך 20 שנה, דמי ניהול של 0.14% מסתכמים בעלות של 8,400 ש'ח. זה מתחת לחציון הענף שעומד על 0.15%. חשוב לזכור שהמסלול מנייתי — התשואה החודשית ביוני 2026 הייתה שלילית ועמדה על -1.78%.
מה מיוחד במסלול הזה
מגדל מקפת אישית מניות הוא מסלול בתוך קרן פנסיה מקיפה, שמנוהל על ידי מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע'מ. נכסי המסלול עומדים על 21.5 מיליארד ש'ח.
דמי הניהול מהצבירה עומדים על 0.14%, ודמי הניהול מההפקדה על 1.56%. חציון דמי הניהול בענף עומד על 0.15% (על בסיס 157 מסלולים).
תשואות לאורך זמן
מתחילת 2026 המסלול הניב 8.15%, לעומת חציון של 5.02% בענף (155 מסלולים). לשלוש שנים הצטברה תשואה של 62%, ולחמש שנים 72.2%.
התשואה החודשית האחרונה, ביוני 2026, הייתה -1.78%. במסלולים מנייתיים תנודתיות חודשית היא חלק מהתמונה, וכדאי להסתכל על התשואה על פני שנים ולא על חודש בודד.
| מדד | ערך |
|---|---|
| דמי ניהול מהצבירה | 0.14% |
| דמי ניהול מההפקדה | 1.56% |
| תשואה חודשית | -1.78% |
| תשואה מתחילת השנה | 8.15% |
| תשואה שלוש שנים | 62% |
| תשואה חמש שנים | 72.2% |
| נכסי המסלול | 21.5 מיליארד ש"ח |
מסלולים דומים — מי מוביל בנטו לחוסך
| מסלול | נטו לחוסך | תשואה מתחילת השנה | דמי ניהול מהצבירה |
|---|---|---|---|
| אינפיניטי מקיפה עוקב מדדי מניות | 24.04% | 24.22% | 0.18% |
| מיטב פנסיה מקיפה עוקב מדדי מניות | 11.91% | 12.02% | 0.11% |
| אלטשולר שחם פנסיה מקיפה עוקב מדדי מניות | 11.35% | 11.5% | 0.15% |
| מור פנסיה מקיפה – מניות | 10.78% | 10.97% | 0.19% |
| כלל פנסיה מניות סחיר | 10.6% | 10.74% | 0.14% |
| מגדל מקפת אישית מניות — המסלול שבעמוד הזה | 8.01% | 8.15% | 0.14% |
שאלות ותשובות
כמה עולים דמי הניהול לאורך זמן?
על צבירה של 300,000 ש'ח לאורך 20 שנה, דמי ניהול של 0.14% בשנה מסתכמים ב-8,400 ש'ח סך הכל, או 420 ש'ח בשנה.
איך המסלול משתווה לענף מתחילת השנה?
המסלול הניב 8.15% מתחילת 2026, לעומת חציון של 5.02% בקרנות הפנסיה המקיפות. הפער נמדד באותה תקופה של יוני 2026.
האם זה מסלול טוב בשבילי?
התשובה תלויה בגיל, באופק ההשקעה וברמת הסיכון שמתאימה לך. שווה להשוות דמי ניהול מהצבירה ומההפקדה, להסתכל על תשואות לאורך שלוש וחמש שנים, ולזכור שמסלול מנייתי תנודתי יותר ממסלולים אחרים.
איך חושב המספר
הנתונים נלקחו מרשות שוק ההון — פנסיה-נט (data.gov.il), נכון ליוני 2026. חציון דמי הניהול חושב על בסיס 157 מסלולים בקטגוריית קרנות הפנסיה המקיפות, וחציון התשואה מתחילת השנה על בסיס 155 מסלולים. עלות דמי הניהול ל-20 שנה מחושבת בהנחת צבירה קבועה של 300,000 ש'ח.
המידע בעמוד זה הוא מידע כללי המבוסס על נתונים ציבוריים, ואינו ייעוץ פנסיוני, ייעוץ השקעות או תחליף לייעוץ אישי.
מקורות
- רשות שוק ההון — פנסיה-נט (data.gov.il) · הנתונים נמשכו ב-2026-08-05