איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
הסגירה הקודמת של Affirm Holdings, Inc. הייתה 73.47 דולר. מאז נרשמה עלייה של 0.11 דולר, 0.15%, והמניה עומדת על 73.58 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 73.53 ל-77.93 דולר.
מניית Affirm Holdings, Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $73.58. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 37 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
37 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 99 דולר, 43% מעל מחיר הסגירה.
37 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-37 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
43 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Affirm Holdings, Inc. מציעה שירות של "קנה עכשיו, שלם אחר כך" (אשראי צרכני לפריסת תשלומים). כשלקוח קונה מוצר באתר אינטרנט, Affirm מממנת את הרכישה ומאפשרת לו לפרוס את התשלום לתשלומים לאורך זמן, בעוד החנות מקבלת את מלוא הסכום מראש. בכך החברה פועלת בתחום שירותי האשראי הצרכני.
החברה מרוויחה בעיקר משני מקורות: עמלות שהיא גובה מהחנויות על כל עסקה שהיא מממנת, וריבית שהיא גובה מהלקוחות על חלק מתוכניות התשלומים. חלק מההכנסות חוזרות ככל שהצרכנים ממשיכים להשתמש בשירות, וחלק נובע מעסקאות חדשות. כמו כן החברה מוכרת חלק מחבילות ההלוואות שלה למשקיעים אחרים.
הנתונים מראים הכנסות שנתיות של $1.44 מיליארד, עלייה של 29.6% מול $1.11 מיליארד בשנה הקודמת, ורווח נקי של $1.93 מיליארד לעומת $52.2 מיליון — עלייה של 3597.9%. ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו $1.17 מיליארד (עלייה של 33.0%) והרווח הנקי $1.62 מיליארד (עלייה של 2234.7%). שווי השוק עומד על כ-25 מיליארד דולר, מכפיל הרווח (P/E, יחס בין שווי השוק לרווח) הוא 12.9, ומחיר הסגירה האחרון היה $73.58 נכון ל-02/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
ההכנסות עלו מ-$1.11 מיליארד ב-FY2025 ל-$1.44 מיליארד ב-FY2026 (+29.6%). גם ברבעון 2 של 2026 נרשמה עלייה של 33.0% להכנסות של $1.17 מיליארד. שילוב של צמיחה של כ-30% לצד מכפיל רווח (P/E) נמוך יחסית של 12.9 מעיד על שוק שאינו בטוח עדיין בקיימות הרווחים החדשים.
נתון: הכנסות FY2026: $1.44B (+29.6%); רבעון 2·2026: $1.17B (+33.0%); P/E 12.9.
מה זה אומר עליך: בתחום שירותי-אשראי, צמיחה דו-ספרתית גבוהה פירושה רכישת לקוחות מואצת או העמקת נפח עסקאות. מכפיל רווח נמוך של 12.9 לעומת צמיחה כזאת נבנה כאשר המשקיעים מניחים שחלק מהרווח חד-פעמי או שהסיכון הרגולטורי והתחרות יגבילו את הרווחים העתידיים.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הנתונים מראים כי Affirm Holdings, Inc., חברה בתחום שירותי האשראי (מתן הלוואות ותשלומים בפריסה לצרכנים), הגדילה את ההכנסות השנתיות ב-29.6% — מ-1.11 מיליארד דולר ל-1.44 מיליארד דולר.
הרווח הנקי השנתי זינק ב-3597.9%, מ-52.2 מיליון דולר ל-1.93 מיליארד דולר, והרווח התפעולי עבר מהפסד לרווח של כ-417 מיליון דולר. ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות עלו ב-33.0% ל-1.17 מיליארד דולר, והרווח הנקי הסתכם ב-1.62 מיליארד דולר.
מחיר הסגירה האחרון היה 73.58 דולר נכון ל-02/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 12.9.
נתוני רבעון 2 · 2026 של חברת Affirm Holdings, Inc. (חברת שירותים פיננסיים בתחום האשראי הצרכני) מראים הכנסות של 1.17 מיליארד דולר, עלייה של 33.0% לעומת רבעון 2 · 2025, ורווח נקי של 1.62 מיליארד דולר, עלייה של 2234.7% באותה תקופה. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 12.9, ומחיר הסגירה האחרון היה 73.58 דולר נכון ל-02/11/2026.
הדוח האחרון של Affirm Holdings, Inc. פורסם ב-27/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-6 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 5 מעל התחזית, 1 בתוך התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $0.97 עד $1.00 מיליארד | $1.039 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 24.5% עד 25.5% | 27.0%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.0 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.03 עד $1.06 מיליארד | $1.123 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 28.0% עד 30.0% | 30.0%הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+1.0 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $855 עד $885 מיליון | $933.3 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.3% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 23.0% עד 25.0% | 28.3%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.3 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 25.06.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | ב-18 ביוני 2026 חתמה Affirm על תיקון להסכם אשראי מתחדש שהגדיל את המסגרת מ-330 ל-675 מיליון דולר והאריך את הפירעון ליוני 2029.ב-24 ביוני 2026 הגדילה מועצת המנהלים את מספר הדירקטורים מתשעה לעשרה ומינתה את Ryan Schneider לדירקטור מ-1 ביולי 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Affirm Holdings, Inc. היא חברת שירותי אשראי הפועלת בתחום הפיננסי (Financial Services). החברה מספקת פתרונות תשלום גמיש (buy now, pay later) לצרכנים וקמעוניים, המאפשרים רכישות על בסיס תשלומים ממושכים.
הנתונים מראים צמיחה משמעותית: הכנסות עלו ב-29.6% מ-1.11 מיליארד דולר בשנת 2025 ל-1.44 מיליארד דולר בשנת 2026. רווח נקי השתנה בצורה דרמטית ב-3597.9%, מ-52.2 מיליון דולר ל-1.93 מיליארד דולר. ברבעון השני של 2026, הכנסות הגיעו ל-1.17 מיליארד דולר (+33.0%) ורווח נקי ל-1.62 מיליארד דולר (+2234.7%).
מחיר הסגירה נכון ל-02/11/2026 הוא $73.58. ממוצע מחיר היעד של 37 אנליסטים עומד על $99.36, מה שמעיד על פער של כ-35% בהשוואה למחיר הנוכחי. 36 מתוך 37 האנליסטים ממליצים על קנייה או קנייה חזקה.
מכפיל הרווח (P/E) של החברה עומד על 12.9 על בסיס שווי שוק של 24.83 מיליארד דולר, המחושב על ידי חלוקה ברווח נקי של 1.93 מיליארד דולר מהארבעה רבעונים האחרונים. הפער בין המחיר הנוכחי ליעד האנליסטים משקף הערכה שונה של פוטנציאל הערך בטווח הקרוב.
מניית Affirm Holdings, Inc. (AFRM) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
37 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 43 דירוגים בנובמבר 2026.
99 דולר, 43% מעל מחיר הסגירה של 69.66 דולר. היעדים נעים בין 68.57 ל-120.75 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.