איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
טווח המסחר של Carpenter Technology Corporation נע היום בין 284.58 ל-294.59 דולר. המניה עומדת על 290.96 דולר, עלייה של 7.88 דולר, 2.78% מהסגירה הקודמת של 283.08 דולר.
מניית Carpenter Technology Corporation נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $296.72, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 0.28%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 11 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
11 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 469 דולר, 68% מעל מחיר הסגירה.
11 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-11 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
14 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Carpenter Technology Corporation מייצרת ומעבדת מתכות מיוחדות (סגסוגות וחומרים בעלי ביצועים גבוהים) עבור תעשיות תובעניות. היא מספקת פלדות וסגסוגות מורכבות לשימושים כמו תעופה וחלל, רפואה ואנרגיה — כלומר מוצרים שבהם נדרשים חוזק, עמידות ודיוק גבוהים. בפועל מדובר במפעל-מתכות מתקדם שמוכר חומר-גלם מעובד ורכיבים ללקוחות תעשייתיים.
החברה מרוויחה ממכירת המוצרים המתכתיים שהיא מייצרת ללקוחות התעשייתיים — ההכנסה מגיעה בעיקר מהיקף המכירות של הסגסוגות והחומרים המיוחדים. זהו מודל שמבוסס על ייצור ואספקה שוטפת, כך שהכנסות חוזרות ככל שהלקוחות ממשיכים להזמין. הנתונים מראים כי ההכנסות ברבעון האחרון, רבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025), עמדו על 851.0 מיליון דולר (עלייה של 12.6%), והרווח הנקי באותו רבעון היה 162.4 מיליון דולר (עלייה של 45.4%).
לצורך הקשר, הכנסות החברה בשנה האחרונה היו כ-3.12 מיליארד דולר, לעומת 2.88 מיליארד דולר בשנה הקודמת (עלייה של 8.6%), והרווח הנקי עלה מ-376.0 מיליון דולר ל-529.8 מיליון דולר (עלייה של 40.9%). שווי השוק של החברה הוא כ-14.70 מיליארד דולר, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 27.7. מחיר הסגירה האחרון היה 296.72 דולר, בשינוי יומי של 2.0%, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $296.72, בעוד יעד הקונצנזוס של 11 אנליסטים הוא $468.56 — פער של 58% כלפי מעלה. היעד הגבוה ביותר מגיע ל-$632.43.
נתון: מחיר סגירה $296.72 מול יעד קונצנזוס $468.56; טווח יעדים $318.15–$632.43
מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל מציפיות שהרווחיות החריגה של Carpenter Technology בייצור מתכות מיוחדות תימשך ותתורגם לצמיחה נוספת בשנים הבאות, מעבר למה שמשתקף במכפיל הנוכחי. הפער יצטמצם אם הביצועים התפעוליים ימשיכו לעלות או יתרחב אם שולי הרווח יפסיקו להשתפר.
שולי הרווח הנקי של Carpenter Technology זינקו מ-6.8% ב-2024 ל-17.0% ב-2026, תוך יותר מהכפלה של הרווחיות על כל דולר הכנסה. במקביל, שולי הרווח התפעולי עלו מ-11.7% ל-22.5%, והרווח התפעולי עצמו זינק מ-$323 מיליון ל-$702 מיליון.
נתון: Net Margin: 6.8% (2024) → 13.1% (2025) → 17.0% (2026); Operating Margin: 11.7% → 18.1% → 22.5%
מה זה אומר עליך: שיפור כזה בשולי רווח בתעשיית ייצור מתכות נובע בדרך-כלל משילוב של מחירי מכירה גבוהים יותר (תודות לביקוש חזק), יעילות ייצור משופרת ומינוף תפעולי. הוא יימשך אם Carpenter תצליח לשמור על מחירי מוצריה המובילים ולהמשיך לייעל את מפעליה, ויחלש אם הביקוש יירגע או עלויות חומרי גלם יקפצו.
הרווח הנקי של Carpenter Technology עלה ב-40.9% בין 2025 ל-2026, מ-$376 מיליון ל-$530 מיליון, בעוד שההכנסות עלו רק ב-8.6% (מ-$2.88 מיליארד ל-$3.12 מיליארד). ברבעון 2 של 2026 הרווח הנקי קפץ ב-45.4% לעומת רבעון מקביל אשתקד.
נתון: רווח נקי 2025→2026: +40.9% ($376.0M → $529.8M); הכנסות +8.6%; רבעון 2/2026: רווח נקי +45.4%
מה זה אומר עליך: כאשר רווח נקי גדל הרבה יותר מהר מההכנסות, הסיבה היא בדרך-כלל שיפור במבנה העלויות או במיקס מוצרים רווחיים יותר. ב-Carpenter זה משתקף בשולי הרווח הגבוהים. מגמה זו תימשך כל עוד החברה תמשיך למכור סגסוגות ומוצרי מתכת מתקדמים במחירי פרמיום, ותיחלש אם התחרות תגבר או הביקוש ייפול.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח השנתי האחרון של חברת Carpenter Technology Corporation (CRS), העוסקת בייצור ועיבוד מתכות מיוחדות, הראה עלייה בהכנסות של 8.6% — מ-$2.88 מיליארד ל-$3.12 מיליארד, ועלייה חדה יותר ברווח הנקי של 40.9% — מ-$376.0 מיליון ל-$529.8 מיליון.
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026, מול אותו רבעון בשנה הקודמת) ההכנסות הסתכמו ב-$851.0 מיליון (עלייה של 12.6%) והרווח הנקי ב-$162.4 מיליון (עלייה של 45.4%), כלומר הרווח גדל בקצב מהיר יותר מההכנסות.
נכון ל-03/11/2026 מחיר הסגירה היה $296.72, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה בבורסה לרווח השנתי שלה) עמד על 27.7.
הנתונים של חברת Carpenter Technology Corporation (CRS), העוסקת בייצור ועיבוד מתכות (Metal Fabrication), מראים ברבעון 2 · 2026 לעומת רבעון 2 · 2025 הכנסות של $851.0 מיליון — עלייה של 12.6%, ורווח נקי של $162.4 מיליון — עלייה של 45.4%. מחיר הסגירה $296.72 (נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — יחס שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 27.7.
הדוח האחרון של Carpenter Technology Corporation פורסם ב-22/10/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (GAAP) | $205 עד $210 מיליון | $206.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (−0.3% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ג'יימס ד. די, סמנכ"ל בכיר, היועץ המשפטי ומזכיר החברה, הודיע על פרישה מתפקידו ב-31 בדצמבר 2026.הדירקטוריון מינה את ג'ד ס. פרימן לתפקיד סמנכ"ל, היועץ המשפטי ומזכיר החברה החל מ-1 בינואר 2027. | ב-SEC |
| 12.08.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-11 באוגוסט 2026 מונה Kenneth J. Giacobbe לדירקטוריון החברה כדירקטור Class III עד אסיפת בעלי המניות ב-2028.Howard Yu הודיע על פרישה ב-6 באוקטובר 2026, ו-Colleen Pritchett הודיעה שלא תתמודד לבחירה מחדש. | ב-SEC |
| 28.07.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ביום 24 ביולי 2026 נפטר לפתע בריאן ג'יי מאלוי, נשיא ומנהל כללי של Carpenter Technology וחבר דירקטוריון.ב-26 ביולי 2026 מינתה הדירקטוריון את טוני ר. טנה למנהל כללי, יושב ראש ונשיא, תפקידים שבהם כיהן בעבר עד יוני 2026. | ב-SEC |
| 17.04.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | הדירקטוריון של Carpenter Technology הגדיל את מספר הדירקטורים מ-11 ל-12 ומינה את בריאן ג'יי. מאלוי לדירקטוריון החל מ-1 ביולי 2026.מאלוי, כיום נשיא ומנהל תפעול ראשי, יהפוך למנכ"ל וטוני ר. טנה ליו"ר ההנהלה, עם שכר שנתי של 1,000,000 דולר לכל אחד. | ב-SEC |
| 17.02.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | טוני ר. תנה הודיע ב-12 בפברואר 2026 על התפטרותו מתפקיד המנהל הכללי של Carpenter Technology, בתוקף מ-1 ביולי 2026.הדירקטוריון מינה את בריאן מאלוי, הנשיא ומנהל התפעול הראשי, למנהל כללי ולנשיא, ואת תנה ליו"ר הדירקטוריון המבצע, החל מ-1 ביולי 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Carpenter Technology Corporation (CRS) היא חברה מובילה בתחום ייצור מתכות מעובדות וחומרים מתקדמים. החברה מסמכת את עצמה בהנדסה וייצור של סגסוגות ניצולות (alloys) בעלות ביצועים גבוהים למגזרים כולל תעופה, הגנה ותעשייה כללית.
הנתונים מראים ש־CRS רשמה צמיחה משמעותית בשנים האחרונות. הכנסות עלו 8.6% משנת 2025 לשנת 2026, מ־2.88 מיליארד ל־3.12 מיליארד דולר. הרווח הנקי גדל בהרבה יותר בקצב, בעלייה של 40.9% ל־529.8 מיליון דולר, מה שמעיד על שיפור יעילות תפעולית. ברבעון 2 של 2026, הכנסות הגיעו ל־851.0 מיליון דולר (+12.6%) עם רווח נקי של 162.4 מיליון דולר (+45.4%).
מחיר המניה עומד על 296.72 דולר נכון ל־03/11/2026, בעוד שקונצנזוס 11 אנליסטים מציע יעד של 468.56 דולר. פער זה של 58% משקף הערכה מבחינת יעדי המחיר. היעד הגבוה ביותר מגיע ל־632.43 דולר. מכפיל ה־P/E הנוכחי עומד על 27.7, המשקף הערכה מעלה של הרווח העתידי הצפוי.
ההתמקדות בסגסוגות ביצועים גבוהים במגזרים מחזוריים כמו תעופה והגנה חושפת את החברה לתנודות בביקוש הכלכלי. עם זאת, התוצאות החדשות מציעות שהביקוש חזק ויכולת הייצור מנוצלת בהשפעה טובה למטרות רווח.
מניית Carpenter Technology Corporation (CRS) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 0.28%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-0.28 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
11 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 14 דירוגים בנובמבר 2026.
469 דולר, 68% מעל מחיר הסגירה של 278.31 דולר. היעדים נעים בין 318.15 ל-632.43 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.