איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
הסגירה הקודמת של Elastic N.V. הייתה 97.28 דולר. מאז נרשמה ירידה של 5.94 דולר, 6.11%, והמניה נסגרה על 91.34 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 90.87 ל-97.28 דולר.
מניית Elastic N.V. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $90.47. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 29 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
29 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 112 דולר, 30% מעל מחיר הסגירה.
29 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-29 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
36 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
Elastic N.V. היא חברת תוכנה (סקטור Software – Application) שמפתחת כלים לחיפוש וניתוח של כמויות גדולות של מידע. המוצר המרכזי שלה מאפשר לארגונים לחפש במהירות בתוך נתונים, לנטר מערכות מחשוב ולזהות איומי אבטחת-מידע. בפועל, חברות משתמשות בטכנולוגיה של Elastic כדי להפוך ערימות של נתונים גולמיים למידע שאפשר לחפש בו ולהסיק ממנו מסקנות.
החברה מרוויחה בעיקר ממודל של מנוי (תשלום חוזר תקופתי עבור שימוש בתוכנה), בעיקר דרך שירותי ענן (הרצת התוכנה על שרתים מרוחקים) ורישיונות שימוש לארגונים. מדובר בהכנסה חוזרת שמתחדשת כל עוד הלקוח ממשיך לשלם, בשונה ממכירה חד-פעמית. הנתונים מראים כי ההכנסות עלו ב-17.3% (מ-$1.48 מיליארד ל-$1.74 מיליארד), והרווח הנקי השתנה ב-440.2% (מ–$108.1 מיליון ל-$367.8 מיליון). עם זאת, הרווח התפעולי עדיין היה שלילי ועמד על -$33.5 מיליון.
לצורך הקשר, שווי-השוק של החברה עומד על כ-$9.50 מיליארד ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 25.3. ברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026) ההכנסות היו $478.1 מיליון (+15.1%) והרווח הנקי היה -$16.7 מיליון (+32.0%). מחיר הסגירה האחרון עמד על $90.47, בשינוי יומי של -1.0%, נכון ל-03/11/2026. הנתונים מוצגים לצורכי מידע בלבד ואינם מהווים המלצה.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
Elastic N.V. (ESTC) הפכה מהפסד של 108 מיליון דולר ברווח הנקי בשנת 2025 לרווח של 368 מיליון דולר ב-2026 — זינוק של 440.2%. שולי הרווח הנקי עלו מ-7.3% שלילי ל-21.1% חיובי, והרווח למניה (EPS) קפץ מ-1.04$ שלילי ל-3.43$ חיובי.
נתון: רווח נקי FY2025: -108 מיליון; FY2026: 368 מיליון (+440.2%). Net Margin: -7.3% → 21.1%. EPS: -1.04$ → 3.43$.
מה זה אומר עליך: היפוך כזה נובע בדרך-כלל משילוב של צמיחת הכנסות (+17.3% ל-1.74 מיליארד) ושליטה בעלויות תפעוליות. שולי התפעול השתפרו מ-3.7% שלילי ל-1.9% שלילי בלבד, מה שאומר שהחברה מתקרבת לנקודת איזון תפעולית בעוד הרווח הגולמי (76.1%) נשאר גבוה.
Elastic N.V. (ESTC) הגדילה את ההכנסות ב-17.3% משנת 2025 לשנת 2026, מ-1.48 מיליארד דולר ל-1.74 מיליארד. גם ברבעון 3 של 2026 הייתה צמיחה של 15.1% (478.1 מיליון דולר מול הרבעון המקביל ב-2025), מה שמצביע על המשך מומנטום בחברת תוכנה זו.
נתון: הכנסות FY2025→FY2026: 1.48 מיליארד → 1.74 מיליארד (+17.3%); רבעון 3·2026: 478.1 מיליון (+15.1% מול רבעון 3·2025).
מה זה אומר עליך: צמיחה דו-ספרתית כזו בחברת Software-Application נובעת בדרך-כלל מהרחבת בסיס לקוחות, עלייה במנויים חוזרים או הוספת מוצרים חדשים. התמדה בקצב הזה תלויה ברמת התחרות, בהוצאות השיווק ובשימור לקוחות קיימים.
שולי הרווח הגולמי של Elastic N.V. (ESTC) עלו מ-74.4% ב-2025 ל-76.1% ב-2026. כשמשלבים זאת עם היעילות התפעולית המשתפרת (Operating Margin השתפרה מ-3.7% שלילי ל-1.9% שלילי), רואים שהחברה קרובה לרווחיות תפעולית מלאה.
נתון: Gross Margin: 74.4% (FY2025) → 76.1% (FY2026); Operating Margin: -3.7% → -1.9%.
מה זה אומר עליך: שולי רווח גולמי גבוהים כאלה (מעל 75%) אופייניים לחברות תוכנה עם מודל מנוי (SaaS), שבהן העלות השולית של כל לקוח נוסף נמוכה. השיפור ל-76.1% נובע בדרך-כלל מיעילות בתשתיות ענן או מתמחור טוב יותר; הוא מבטיח מרחב תמרון לכסות הוצאות מכירה ופיתוח ולהגיע לרווחיות תפעולית.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 27/08/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הנתונים של חברת Elastic N.V. (ESTC) — חברת תוכנה שמפתחת כלי חיפוש וניתוח מידע — מראים כי ההכנסות השנתיות עלו ב-17.3%, מ-$1.48 מיליארד ל-$1.74 מיליארד. במעבר מהותי, הרווח הנקי (הרווח שנותר אחרי כל ההוצאות והמסים) עבר מהפסד של $108.1 מיליון אשתקד לרווח של $367.8 מיליון, עלייה של 440.2%.
ברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-$478.1 מיליון (עלייה של 15.1%), ובשורה התחתונה נרשם הפסד נקי של $16.7 מיליון — הפסד שהצטמצם ב-32% לעומת הרבעון המקביל. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עמד על 25.3, נכון ל-03/11/2026, כאשר מחיר הסגירה האחרון היה $90.47.
הנתונים של חברת Elastic N.V. (ESTC), העוסקת בתוכנת יישומים (תוכנה לחיפוש וניתוח נתונים), מראים ברבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025 הכנסות של 478.1 מיליון דולר, עלייה של 15.1%. ברווח הנקי נרשם הפסד של 16.7 מיליון דולר, צמצום של 32.0% בהפסד מול אותו רבעון אשתקד. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 25.3, ומחיר הסגירה היה 90.47 דולר נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Elastic N.V. פורסם ב-27/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
כל עסקאות-המנהלים והדירקטורים בחברה הזו ב-12 החודשים האחרונים, כפי שדווחו לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC). קנייה או מכירה בשוק-הפתוח מסומנות במפורש; מענקים ומימושי-אופציות מופיעים תחת "אחר".
84 דיווחי-עסקאות. קניות בשוק-הפתוח: $710,230 · מכירות בשוק-הפתוח: $436,270,488.
הסכומים מתייחסים לקניות ולמכירות בשוק-הפתוח בלבד — לא למענקי-מניות או למימושי-אופציות, המופיעים כ"אחר".
| תאריך | מי דיווח | תפקיד | פעולה | מניות | מחיר | שווי | תזמון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Schuurman Steven | דירקטור | מכר | 2,000,000 | $94.15 | $188,300,000 | החלטה באותו רגע |
| 05.10.2026 | Schuurman Steven | דירקטור | מכר | 1,500,000 | $90.13 | $135,195,000 | החלטה באותו רגע |
| 02.10.2026 | Dodds Mark Eugene | סמנכ״ל הכנסות | מכר | 10,000 | $92.58 | $925,800 | החלטה באותו רגע |
| 29.09.2026 | Kulkarni Ashutosh | מנכ״ל ודירקטור | אחר · מתנה | 2,778 | — | — | — |
| 14.09.2026 | Banon Shay | סמנכ״ל טכנולוגיות ודירקטור | מכר | 69,121 | $84.50 | $5,840,725 | החלטה באותו רגע |
| 14.09.2026 | Banon Shay | סמנכ״ל טכנולוגיות ודירקטור | מכר | 15,086 | $85.30 | $1,286,836 | החלטה באותו רגע |
| 10.09.2026 | Banon Shay | סמנכ״ל טכנולוגיות ודירקטור | מכר | 6,101 | $85.16 | $519,561 | החלטה באותו רגע |
| 10.09.2026 | Banon Shay | סמנכ״ל טכנולוגיות ודירקטור | מכר | 100 | $87.00 | $8,700 | החלטה באותו רגע |
| 09.09.2026 | Banon Shay | סמנכ״ל טכנולוגיות ודירקטור | מכר | 127,892 | $86.55 | $11,069,053 | החלטה באותו רגע |
| 09.09.2026 | Kulkarni Ashutosh | מנכ״ל ודירקטור | מכר | 29,227 | $87.78 | $2,565,546 | החלטה באותו רגע |
| 09.09.2026 | Banon Shay | סמנכ״ל טכנולוגיות ודירקטור | מכר | 14,991 | $88.08 | $1,320,407 | החלטה באותו רגע |
| 09.09.2026 | Dodds Mark Eugene | סמנכ״ל הכנסות | מכר | 9,673 | $87.78 | $849,096 | החלטה באותו רגע |
| 09.09.2026 | Welihinda Navam | סמנכ״ל כספים | מכר | 8,961 | $87.78 | $786,597 | החלטה באותו רגע |
| 09.09.2026 | Banon Shay | סמנכ״ל טכנולוגיות ודירקטור | מכר | 6,577 | $87.78 | $577,329 | החלטה באותו רגע |
| 09.09.2026 | Banon Shay | סמנכ״ל טכנולוגיות ודירקטור | מכר | 6,126 | $88.28 | $540,803 | החלטה באותו רגע |
מוצגות 15 העסקאות האחרונות מתוך 84 שדווחו ב-12 החודשים האחרונים.
מקור: דיווחי-מנהלים לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), טופס 4. עודכן 14.10.2026. מידע לימודי, לא המלצה.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-12 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 10 מעל התחזית, 2 בקירוב לתחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $469 עד $470 מיליון | $478 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.8% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.57 עד $0.59 | $0.70הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+20.7% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 14.0% | 16.2%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.2 נק׳ אחוז מול התחזית) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $445 עד $447 מיליון | $451 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.1% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.55 עד $0.57 | $0.61הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+8.9% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 14.5% | 14.8%הדוח עם התוצאה | בקירוב לתחזית (+0.3 נק׳ אחוז מול התחזית) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $437 עד $439 מיליון | $450 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.7% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.63 עד $0.65 | $0.73הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+14.1% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 17.5% | 18.6%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.1 נק׳ אחוז מול התחזית) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $415 עד $417 מיליון | $423 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.7% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.56 עד $0.58 | $0.64הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+12.3% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 16.0% | 16.5%הדוח עם התוצאה | בקירוב לתחזית (+0.5 נק׳ אחוז מול התחזית) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | קארין מרוני הודיעה ב-24 באוגוסט 2026 כי לא תעמוד לבחירה מחדש כדירקטורית לא-מנהלת בתום כהונתה באסיפה הכללית באוקטובר 2026.ב-26 באוגוסט 2026 מינה הבורד את ג'וליה ליוסון כמועמדת לדירקטוריון כדירקטורית לא-מנהלת, בכפוף להצבעת בעלי המניות באסיפה הכללית. | ב-SEC |
| 24.06.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | אלסטיק הודיעה ב-23 ביוני 2026 על תוכנית לצמצום כוח אדם של כ-7% וצפויה להוציא הוצאות חד-פעמיות במזומן של כ-22 עד 25 מיליון דולר.קן אקסנר, סמנכ"ל המוצרים, הודיע ב-18 ביוני 2026 על התפטרותו; יום עבודתו האחרון יהיה 17 ביולי 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Elastic N.V. (ESTC) היא חברת תוכנה אמריקאית המפתחת פלטפורמת חיפוש וניתוח נתונים בשם Elastic Stack, המאפשרת לארגונים לאסוף, לחפש ולנתח כמויות גדולות של מידע בזמן אמת. המוצרים משמשים לניטור מערכות, אבטחת סייבר וניתוח לוגים (logs) עבור לקוחות ארגוניים ברחבי העולם.
בשנת הכספים 2026 החברה רשמה הכנסות של 1.74 מיליארד דולר, עלייה של 17.3% לעומת השנה הקודמת. הרווח הנקי קפץ מהפסד של 108 מיליון דולר ב-2025 לרווח של 368 מיליון דולר ב-2026 — זינוק של 440.2%. שולי הרווח הנקי עלו מ-7.3% שלילי ל-21.1% חיובי, והרווח למניה (EPS) הגיע ל-3.43 דולר לעומת הפסד של 1.04 דולר בשנה הקודמת.
ברבעון השלישי של 2026 דיווחה החברה על הכנסות של 478 מיליון דולר, עלייה של 15.1% לעומת אותו רבעון אשתקד. הרבעון סיים בהפסד נקי של 17 מיליון דולר, לעומת הפסד של 25 מיליון דולר ברבעון המקביל — שיפור של 32.0%. שווי השוק של החברה עומד על 9.50 מיליארד דולר, והמניה נסחרת במכפיל רווח (P/E) של 25.3.
נכון ל-03/11/2026 המניה נסגרה ב-90.47 דולר, ירידה יומית של 1.0%. הקונצנזוס של 29 אנליסטים עומד על המלצת קנייה (2.06 מתוך 5), עם יעד מחיר ממוצע של 112.05 דולר — פער של 23.9% מול המחיר הנוכחי.
מניית Elastic N.V. (ESTC) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
29 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 36 דירוגים בנובמבר 2026.
112 דולר, 30% מעל מחיר הסגירה של 86.08 דולר. היעדים נעים בין 64.74 ל-136.50 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.