סקירת מניה · NASDAQMANH

מניית Manhattan Associates Inc. (MANH)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$255.17מחיר סגירה 05/11/2026
שינוי יומי-2.01%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$2695% מעל מחיר הסגירהאנליסטים14נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

טווח המסחר של Manhattan Associates, Inc. נע היום בין 248.37 ל-259.76 דולר. המניה עומדת על 253.22 דולר, עלייה של 4.83 דולר, 1.94% מהסגירה הקודמת של 248.39 דולר.

מניית Manhattan Associates Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $255.14. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 14 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

14 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 269 דולר, 5% מעל מחיר הסגירה.

14 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-14 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$185.44-27% פער מהמחיר
יעד ממוצע$268.69+5% פער מהמחיר
יעד גבוה$320.25+26% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

19 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה7
  • קנייה9
  • החזקה3
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 84%
  • ✓ 84% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    Manhattan Associates Inc. היא חברת תוכנה (חברה שמפתחת ומוכרת מערכות מחשב) המתמחה בניהול שרשרת-אספקה ומסחר. במילים פשוטות, היא בונה תוכנות שעוזרות לחברות גדולות לנהל מחסנים, מלאי והזמנות — למשל לדעת איפה נמצא כל מוצר, מתי לשלוח אותו ואיך לתאם בין חנות פיזית לאתר אינטרנט. הלקוחות הם בעיקר רשתות קמעונאיות, יצרנים ומפיצים.

    החברה מרוויחה בעיקר ממכירת מנויים לתוכנה בענן (תוכנה שרצה דרך האינטרנט בתשלום חוזר), וכן מדמי רישיון, שירותי התקנה וייעוץ. חלק נכבד מההכנסה הוא מסוג חוזר — כלומר לקוחות משלמים שוב ושוב לאורך זמן עבור השימוש והתחזוקה — לצד הכנסות חד-פעמיות מפרויקטי הטמעה. מודל זה נפוץ בחברות תוכנה ומספק זרם הכנסות קבוע יחסית.

    מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק של החברה הוא כ-$14.46 מיליארד. הנתונים מראים הכנסות שנתיות של $1.08 מיליארד (עלייה של +3.7% מ-$1.04 מיליארד) ורווח נקי של $219.9 מיליון (עלייה של +0.7%). ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו $297.8 מיליון (+9.3%) והרווח הנקי $50.4 מיליון (-11.3%). מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 68.8. מחיר הסגירה האחרון היה $255.14 (שינוי יומי +0.8%), נכון ל-03/11/2026.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב68.8מכפיל רווח

    מכפיל רווח גבוה לעומת ממוצע התעשייה

    מכפיל הרווח (P/E) של Manhattan Associates עומד על 68.8, גבוה במידה משמעותית לעומת הממוצע בענף התוכנה. שווי השוק של 14 מיליארד דולר מחולק לרווח נקי של 210 מיליון דולר ב־4 הרבעונים האחרונים.

    נתון: מכפיל רווח 68.8 נגזר משווי שוק של $14.46 מיליארד חלקי רווח נקי של $210.2 מיליון בארבעת הרבעונים האחרונים

    ←

    מה זה אומר עליך: מכפיל גבוה כזה אופייני לחברות תוכנה עם צפי לצמיחה עתידית חזקה, כאשר המשקיעים מתמחרים תוכניות עתידיות ולא רק רווחיות נוכחית. רמה זו עולה או יורדת בהתאם לשינויים בתחזיות הצמיחה או בתנאי השוק לחברות הטכנולוגיה.

    לשים לב+0.7%שינוי רווח נקי

    צמיחה איטית ברווח הנקי בשנה האחרונה

    הרווח הנקי של Manhattan Associates עלה ב־0.7% בלבד בין 2024 ל־2025 (מ־$218 מיליון ל־$220 מיליון), לעומת עלייה של 3.7% בהכנסות באותה תקופה. זאת למרות שהשוליים התפעוליים השתפרו מ־25.1% ל־25.9%.

    נתון: רווח נקי 2024→2025 עלה רק ב־0.7% ($218.4M→$219.9M) לעומת עלייה של 3.7% בהכנסות; ברבעון 2/2026 הרווח הנקי ירד ב־11.3%

    ←

    מה זה אומר עליך: האטה ברווח הנקי למרות גידול בהכנסות ובשוליים התפעוליים עשויה לנבוע מעלויות מימון, מסים גבוהים יותר, או הוצאות חד־פעמיות. ברבעון 2 של 2026 הרווח הנקי אף ירד ב־11.3% לעומת אותו רבעון אשתקד, מה שמחזק את הצורך לעקוב אחר מבנה ההוצאות של החברה.

    חיובי25.9%שולי תפעול

    שיפור עקבי בשוליים התפעוליים

    Manhattan Associates הציגה מגמת שיפור רציפה בשוליים התפעוליים: 22.6% ב־2023, 25.1% ב־2024, ו־25.9% ב־2025. הרווח התפעולי עלה מ־$262 מיליון ל־$280 מיליון.

    נתון: Operating Margin השתפר מ־22.6% (2023) דרך 25.1% (2024) ל־25.9% (2025); רווח תפעולי $280M ב־2025

    ←

    מה זה אומר עליך: שיפור עקבי בשוליים התפעוליים בחברת תוכנה מעיד על יכולת גוברת למנף את בסיס העלויות הקבועות עם צמיחת ההכנסות, או על שיפור במיקס המוצרים. מגמה זו תלויה בהמשך גידול בהכנסות מפתרונות בעלי שולי רווח גבוהים כמו SaaS ושירותי ענן.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • צמיחה בהכנסות הכנסות החברה מתוכנת היישומים עלו ב-3.7% בין 2024 ל-2025 (מ-$1.04 מיליארד ל-$1.08 מיליארד).
    • שיפור ברווח התפעולי הרווח התפעולי עלה ב-7.0% לעומת השנה הקודמת (מ-$261.6 מיליון ל-$279.8 מיליון).
    • הכנסות רבעוניות עולות ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הגיעו ל-$297.8 מיליון, עלייה של 9.3%.
    • קונצנזוס אנליסטים חיובי מתוך 14 אנליסטים, 7 מדרגים Strong Buy ו-9 Buy, ללא אף המלצת מכירה; הפער מול יעד-האנליסטים ($268.69) הוא 5.3%.
    ↓ הטיעון נגד
    • מכפיל רווח גבוה מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 68.8, שמשקף שווי שוק של $14.46 מיליארד מול רווח נקי של $210.2 מיליון ב-4 הרבעונים האחרונים.
    • ירידה ברווח הרבעוני ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הרווח הנקי ירד ב-11.3% ל-$50.4 מיליון, למרות עליית ההכנסות.
    • צמיחה שנתית מתונה ברווח הנקי הרווח הנקי השנתי עלה ב-0.7% בלבד בין 2024 ל-2025 (מ-$218.4 מיליון ל-$219.9 מיליון).
    • פער מצומצם מול היעד מחיר הסגירה $255.14 (נכון ל-03/11/2026) מול יעד-האנליסטים $268.69 מותיר פער של 5.3% בלבד.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$929$1,042$1,081$298+9.3%
    רווח נקי$177$218$220$50-11.3%
    רווח גולמי$498$571$609$168+7.8%
    רווח תפעולי$210$262$283$74+0.9%
    שיעור רווח גולמי53.6%54.8%56.3%56.5%-0.8 נק'
    שיעור רווח תפעולי22.6%25.1%26.1%25.0%-2.1 נק'
    שיעור רווח נקי19.0%20.9%20.3%16.9%-3.9 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הדוח האחרון: 28/07/2026

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 05/11/2026

    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    החברה Manhattan Associates מפתחת תוכנה (מערכות מחשב המנהלות שרשרת-אספקה ומחסנים) עבור עסקים. הנתונים מראים כי בשנה האחרונה ההכנסות עלו ב-3.7% (מ-$1.04 מיליארד ל-$1.08 מיליארד), והרווח הנקי עלה ב-0.7% (מ-$218.4 מיליון ל-$219.9 מיליון).

    ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות עלו ב-9.3% והגיעו ל-$297.8 מיליון, אך הרווח הנקי ירד ב-11.3% ל-$50.4 מיליון — כלומר ההכנסות גדלו בעוד שהשורה התחתונה של אותו רבעון קטנה.

    מחיר הסגירה האחרון היה $255.14 (שינוי יומי +0.8%, נכון ל-03/11/2026). מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 68.8, מספר שמשקף פער גבוה בין מחיר המניה לבין הרווח השנתי הנוכחי.

    הנתונים של חברת Manhattan Associates Inc. (MANH), שפועלת בתחום התוכנה לניהול שרשרת אספקה, מראים ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הכנסות של 297.8 מיליון דולר, עלייה של 9.3%, לצד רווח נקי של 50.4 מיליון דולר, ירידה של 11.3%. מחיר הסגירה האחרון הוא 255.14 דולר (נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 68.8.

    הדוח האחרון של Manhattan Associates Inc. פורסם ב-28/07/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    ביחס לשקל

    מה היה קורה ל-1,000 ₪

    1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

    תקופהשווי היוםשינוי
    לפני שנה1,372 ₪+37.2%
    לפני 3 שנים962 ₪-3.8%

    לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

    סקטור: טכנולוגיה

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 05/11/2026

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    01.06.2026הודעה אחרת8-Kמנהטן אסושייטס הודיעה ב-1 ביוני 2026 על תוכנית לצמצום כוח האדם העולמי בכ-6%.החברה מעריכה הוצאות של כ-7 עד 9 מיליון דולר ברבעון השני של 2026, בעיקר פיצויי פרישה, ומאשררת מחדש את תחזית 2026.ב-SEC
    02.04.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K/Aועדת התגמול אישרה ב-27 במרץ 2026 את תנאי השכר של לינדה פינה, שתמונה למנהלת כספים ראשית החל מ-1 באפריל 2026.שכרה השנתי 385,000 דולר, בונוס יעד של 65% מהשכר, ומענק של 10,647 יחידות מניה חסומות.ב-SEC
    26.02.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kדניס ב. סטורי יפרוש מתפקיד סמנכ"ל בכיר, מנהל כספים וגזבר החברה ב-31 במרץ 2026.לינדה ק. פיני נבחרה למנהלת כספים ראשית ולהחליף את סטורי, שימשיך כיועץ למנכ"ל עד 31 בדצמבר 2026 בשכר שנתי של 512,000 דולר.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    Manhattan Associates Inc. היא חברת תוכנה המתמחה בפתרונות לניהול שרשרת אספקה ומחסנים. החברה מספקת תוכנה לארגונים גדולים בתחומי קמעוני, לוגיסטיקה ותובלה, המאפשרת ייעול תהליכים ושיפור יעילות תפעולית.

    בשנת 2025, הכנסות החברה עלו 3.7% ל-1.08 מיליארד דולר, בעוד רווח נקי גדל 0.7% ל-219.9 מיליון דולר. ברבעון 2 של 2026 (החדש ביותר), הכנסות הגיעו ל-297.8 מיליון דולר, בעלייה של 9.3% יחסית לרבעון המקביל בשנה הקודמת, אך רווח נקי ירד 11.3% ל-50.4 מיליון דולר.

    מחיר המניה עמד על 255.14 דולר נכון ל-03/11/2026. הנתונים מראים שהכנסות בטווח האחרון התפתחו בקצב גבוה יותר מהרווח הנקי.

    מכפיל הרווח של Manhattan Associates עומד על 68.8, גבוה משמעותית לעומת הממוצע בענף התוכנה. פער זה משקף הערכה גבוהה של השוק ביחס לרווחים הנוכחיים. היעד הממוצע של אנליסטים (קונסנזוס קנייה) הוא 268.69 דולר, המרמז על פער מול המחיר הנוכחי של 5.3%.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית Manhattan Associates Inc.?

    מניית Manhattan Associates Inc. (MANH) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    האם Manhattan Associates Inc. מחלקת דיבידנד?

    בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Manhattan Associates?

    14 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 19 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של Manhattan Associates?

    269 דולר, 5% מעל מחיר הסגירה של 255.17 דולר. היעדים נעים בין 185.44 ל-320.25 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.