איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מניית Paymentus Holdings Inc נסגרה על 35.05 דולר. מול הסגירה הקודמת של 32.82 דולר זו עלייה של 2.23 דולר, 6.79%. טווח המסחר היום נע בין 32.44 ל-35.26 דולר.
מניית Paymentus Holdings, Inc. Class A Common Stock נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $31.02. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 9 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
9 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 40 דולר, 21% מעל מחיר הסגירה.
9 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-9 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
13 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Paymentus מפעילה פלטפורמה טכנולוגית (מערכת תוכנה) לתשלום חשבונות באינטרנט. החברה מספקת לגופים כמו חברות חשמל, מים, גז, עיריות וגופים פיננסיים את התשתית הדיגיטלית שמאפשרת ללקוחות שלהם לשלם חשבונות דרך אתר, אפליקציה, שיחת טלפון או הודעת טקסט. במקום שכל ספק יבנה לעצמו מערכת תשלומים, הוא מתחבר למערכת המוכנה של Paymentus.
החברה מרוויחה בעיקר מעמלה על כל תשלום שעובר דרך המערכת שלה — כלומר ככל שיותר אנשים משלמים חשבונות דרך הפלטפורמה, כך ההכנסה גדלה. זהו מודל-הכנסה חוזר ומבוסס-שימוש (ההכנסה תלויה בכמות העסקאות), ולא מכירה חד-פעמית. ככל שהחברה מצרפת יותר ספקים ויותר צרכנים משלמים דרכה, מספר העסקאות עולה.
הכנסות החברה עלו ב-37.3% (מ-$871.7 מיליון ל-$1.20 מיליארד) והרווח הנקי עלה ב-51.5% (מ-$44.2 מיליון ל-$66.9 מיליון). ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $360.7 מיליון (+28.8%) והרווח הנקי $25.6 מיליון (+73.8%). שווי השוק עומד על כ-$3.91 מיליארד, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי שלה) הוא 46.0. מחיר הסגירה האחרון היה $31.02, בשינוי יומי של -11.5%, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
נכון ל-03/11/2026 המניה סגרה ב-$31.02, ירידה של 11.5% ביום אחד — תנודה משמעותית הנובעת לרוב מאירוע חדשותי, פרסום תוצאות, או שינוי בסנטימנט השוק.
נתון: מחיר הסגירה האחרון $31.02, שינוי יומי של -11.5% (נכון ל-03/11/2026).
מה זה אומר עליך: נפילה חדה כזו בחברת Software-Infrastructure בד״כ מגיעה לאחר פרסום תוצאות או חדשות ספציפיות ותיפסק בדרך-כלל כשהשוק יעכל את המידע החדש — תלוי באיכות התוצאות או העדכון שפורסם.
ההכנסות עלו מ-$872 מיליון ב-2024 ל-$1.20 מיליארד ב-2025 (עלייה של 37.3%), והרווח הנקי זינק ב-51.5% מ-$44 מיליון ל-$67 מיליון — קצב צמיחה גבוה המאפיין חברות תוכנה בשלב התרחבות.
נתון: הכנסות 2024→2025: +37.3% ($872 מיליון → $1.20 מיליארד); רווח נקי 2024→2025: +51.5% ($44 מיליון → $67 מיליון).
מה זה אומר עליך: קצב כזה בתחום Software-Infrastructure נובע בדרך-כלל מכניסה לשווקים חדשים או רכישת לקוחות גדולים; הוא נמשך כל עוד החברה ממשיכה להשקיע במכירות ולא נתקלת בתקרת שוק.
שולי הרווח הגולמי ירדו מ-29.7% ב-2023 ל-24.8% ב-2025 (ירידה של כ-5 נקודות אחוז), בעוד שולי הרווח התפעולי עלו מ-2.9% ל-6.3% — פער המצביע על לחצי עלויות ישירות (ייתכן תשתיות או שירותים) שמתקזזים בניהול יעיל יותר של הוצאות תפעול.
נתון: Gross Margin ירד מ-29.7% (2023) ל-24.8% (2025); Operating Margin עלה מ-2.9% ל-6.3% באותה תקופה.
מה זה אומר עליך: בחברת תוכנה-תשתיות פער כזה נובע לרוב מתמחור אגרסיבי כדי לזכות בלקוחות או מעלייה בעלויות ספקים; הוא ייפסק כשהחברה תעלה מחירים או תשפר סולם תפעול.
מכפיל הרווח (P/E) עומד על 46.0 — שווי שוק של $3.91 מיליארד מול רווח נקי של 4 הרבעונים האחרונים ($85 מיליון). רמה גבוהה המשקפת ציפיות לצמיחה מהירה, אך גם רגישות לכל החטאה בתוצאות.
נתון: P/E של 46.0 (שווי שוק $3.91 מיליארד ÷ רווח נקי 4 רבעונים $85 מיליון); רווח למניה (EPS) עלה מ-$0.18 ב-2023 ל-$0.52 ב-2025.
מה זה אומר עליך: מכפיל כזה בסקטור Software-Infrastructure נובע מתמחור של צמיחה עתידית; הוא יירד אם הרווחים ימשיכו לעלות בקצב המתוכנן או יזנק אם הצמיחה תאט והשוק יפחית ציפיות.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הנתונים מראים כי Paymentus Holdings, Inc., חברת תוכנה-תשתית (מערכות לעיבוד תשלומים), הציגה בדוח השנתי האחרון צמיחה בכל הסעיפים: ההכנסות עלו ב-37.3%, מ-$871.7 מיליון ל-$1.20 מיליארד, והרווח הנקי עלה ב-51.5%, מ-$44.2 מיליון ל-$66.9 מיליון.
ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-$360.7 מיליון (עלייה של 28.8%), והרווח הנקי הגיע ל-$25.6 מיליון (עלייה של 73.8%) — כלומר העסק גדל גם בשורת המכירות וגם בשורת הרווח.
מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 46.0, ומחיר הסגירה האחרון היה $31.02 (שינוי יומי של -11.5%), נכון ל-03/11/2026.
הנתונים של חברת Paymentus Holdings, Inc. (חברת תוכנה-תשתית בתחום עיבוד תשלומים) ברבעון 2 · 2026 מראים הכנסות של 360.7 מיליון דולר, עלייה של 28.8% מול אותו רבעון לפני שנה, ורווח נקי של 25.6 מיליון דולר, עלייה של 73.8%. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 46.0, ומחיר הסגירה היה 31.02 דולר, שינוי יומי של 11.5%- נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Paymentus Holdings, Inc. Class A Common Stock פורסם ב-03/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-6 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 6 מעל התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $353 עד $363 מיליון | $372.2 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.0% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | EBITDA מתואם | $40 עד $45 מיליון | $49.7 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+16.9% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $330 עד $340 מיליון | $358.4 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | EBITDA מתואם | $36 עד $38 מיליון | $42.4 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+14.6% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $307 עד $312 מיליון | $330.5 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+6.8% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | EBITDA מתואם | $34 עד $36 מיליון | $39.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+14.0% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 23.07.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | אדם מלינובסקי הודיע ב-22 ביולי 2026 על התפטרותו מדירקטוריון Paymentus, בתוקף מ-23 ביולי 2026, שלא עקב מחלוקת עם החברה.הדירקטוריון בחר בגרגורי ויליאמס, מנהל בכיר ב-Accel-KKR, למלא את המקום כדירקטור קלאס II שכהונתו תסתיים באסיפה הכללית של 2029. | ב-SEC |
| 26.03.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ביום 23 במרץ 2026 הודיע אנדרו גרבר, היועץ המשפטי הכללי ומזכיר החברה של Paymentus, כי יעזוב את החברה.החברה מסרה כי העזיבה אינה קשורה לחילוקי דעות, ויום עבודתו האחרון יהיה 6 באפריל 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Paymentus Holdings (PAY) מפתחת פלטפורמות תשלומים דיגיטליים לעסקים וגופים ציבוריים, המאפשרות לצרכנים לשלם חשבונות באמצעות ערוצים מקוונים ומובייל. החברה פועלת בתחום התוכנה לתשתיות (Software – Infrastructure), ומשרתת מגזרים כמו שירותים, ביטוח וטלקומוניקציה.
בשנת הכספים 2025 הכנסות PAY הגיעו ל-$1.20 מיליארד, עלייה של 37.3% לעומת 2024, והרווח הנקי צמח ב-51.5% ל-$66.9 מיליון. ברבעון 2 של 2026 (הרבעון האחרון שדווח) הכנסות עמדו על $360.7 מיליון (+28.8% שנתי) והרווח הנקי הגיע ל-$25.6 מיליון (+73.8%).
נכון ל-03/11/2026 המניה נסגרה ב-$31.02, ירידה של 11.5% ביום אחד — תנודה חדה המעידה על אירוע חדשותי או שינוי בסנטימנט. מכפיל הרווח עומד על 46.0 (שווי שוק $3.91 מיליארד), וקונצנזוס אנליסטים (9 חוות-דעת) ממליץ על קנייה (2.15/5) עם יעד מחיר ממוצע של $40.48, פער של 30.5% מול המחיר הנוכחי.
רוב החברות הציבוריות בארה״ב חייבות לפרסם השוואה בין השכר שקיבל המנכ״ל לבין התשואה שקיבלו בעלי המניות. המספרים כאן לקוחים מהדוח השנתי של החברה לרשות ניירות הערך האמריקאית.
| שנה | שכר מדווח | שכר בפועל | תשואת המניה | קבוצת השוואה |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1.1 | 1.7 | 223.0 | 158.0 |
| 2024 | 1.2 | 1.4 | 408.0 | 216.0 |
| 2025 | 35.6 | 37.0 | 394.0 | 267.0 |
ב-2025 דווח שכר בפועל של 37.0 מיליון דולר. 100 דולר שהושקעו במניה בתחילת התקופה היו שווים 394.0 דולר, לעומת 267.0 דולר בקבוצת ההשוואה שהחברה הגדירה.
שכר בפועל — השווי שהחברה מייחסת לשכר המנכ״ל באותה שנה, לפי שווי המניות והמענקים שהבשילו. הוא יכול לצאת שלילי כששווי המניות ירד.
תשואה מצטברת — שווי 100 דולר שהושקעו במניית החברה (או בקבוצת ההשוואה) בפתח התקופה, כפי שהחברה מחשבת בדוח שלה.
המקור: DEF 14A שהחברה הגישה ל-SEC ב-2026-04-22 · הדוח המקורי ב-SEC · מידע לימודי, לא המלצה.
מניית Paymentus Holdings, Inc. Class A Common Stock (PAY) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
9 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 13 דירוגים בנובמבר 2026.
40 דולר, 21% מעל מחיר הסגירה של 33.47 דולר. היעדים נעים בין 34.15 ל-47.25 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.