סקירת מניה · NYSERAL

מניית Ralliant Corporation (RAL)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$67.68מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+7.72%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$8120% מעל מחיר הסגירהאנליסטים12נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

הסגירה הקודמת של Ralliant Corporation הייתה 67.21 דולר. מאז נרשמה ירידה של 0.90 דולר, 1.34%, והמניה נסחרת ב-66.31 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 66.17 ל-69.29 דולר.

מניית Ralliant Corporation נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $71.31, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 0.29%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 12 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

12 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 81 דולר, 20% מעל מחיר הסגירה.

12 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-12 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$58.58-13% פער מהמחיר
יעד ממוצע$80.99+20% פער מהמחיר
יעד גבוה$92.40+37% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

15 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה3
  • קנייה7
  • החזקה4
  • מכירה1
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 141%
  • ✓ 67% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת Ralliant Corporation (סימול RAL) פועלת בתחום הטכנולוגיה, ובפרט ברכיבים אלקטרוניים (Electronic Components — חלקי חומרה המשמשים במכשירים ומערכות). החברה מפתחת ומוכרת רכיבים ומכשור טכנולוגי ללקוחות עסקיים ותעשייתיים, כחלק משרשרת האספקה של מוצרים ומערכות אלקטרוניות.

    מקור ההכנסה העיקרי הוא מכירת רכיבים ומכשור ללקוחות. חלק מההכנסות הן חד-פעמיות (מכירת ציוד), וחלקן עשויות לחזור ככל שלקוחות רוכשים שוב באופן שוטף. הנתונים מראים כי ברבעון 2 של 2026 (מול רבעון 2 של 2025) ההכנסות עמדו על 567.8 מיליון דולר, עלייה של 12.8%, והרווח הנקי היה 57.2 מיליון דולר, עלייה של 20.2%.

    להקשר של סדר-גודל: שווי-השוק של החברה הוא כ-8 מיליארד דולר. בהשוואה שנתית, הנתונים מראים ירידה בהכנסות של 4.0% (מ-2.15 מיליארד דולר ל-2.07 מיליארד דולר), וירידה ברווח הנקי של 444.8% (מ-354.6 מיליון דולר להפסד של 1.22 מיליארד דולר). מאחר שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל הרווח אינו רלוונטי. מחיר הסגירה האחרון היה 71.31 דולר, שינוי יומי של 7.5%, נכון ל-03/11/2026.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב-$1.22Bהפסד נקי 2025

    מעבר להפסד נקי של מיליארד דולר בשנה הפיננסית 2025

    Ralliant Corporation עברה מרווח נקי של $355 מיליון ב-2024 להפסד של $1.22 מיליארד ב-2025 (ירידה של 444.8%). שולי הרווח התפעולי צנחו מ-21.3% ל-57.2%- והרווח למניה ירד מ-$3.15 ל-$10.84- להפסד.

    נתון: רווח נקי ב-2024: $355 מיליון; ב-2025: הפסד של $1.22 מיליארד (ירידה של 444.8%). שולי הרווח התפעולי ב-2025: -57.2% לעומת +21.3% ב-2024.

    חיובי+20.2%רווח נקי רבעוני

    התאוששות משמעותית ברבעון 2 של 2026

    ברבעון 2 של 2026 Ralliant דיווחה על רווח נקי של $57.2 מיליון (עלייה של 20.2% לעומת רבעון 2 ב-2025) והכנסות של $567.8 מיליון (עלייה של 12.8%). זה מעיד על תפנית לאחר ההפסד השנתי.

    נתון: רבעון 2 של 2026: הכנסות $567.8 מיליון (+12.8% לעומת רבעון 2 ב-2025), רווח נקי $57.2 מיליון (+20.2%).

    לשים לב-4.0%שינוי הכנסות 2025

    הכנסות יציבות על רקע ירידה של 4.0% ב-2025

    הכנסות Ralliant ב-2025 עמדו על $2.07 מיליארד, ירידה של 4.0% מ-$2.15 מיליארד ב-2024. למרות הירידה המתונה בהכנסות, ההפסד הנקי ($1.22 מיליארד) והרבעון החיובי מצביעים על בעיה במבנה העלויות ולא בביקוש.

    נתון: הכנסות 2024: $2.15 מיליארד; 2025: $2.07 מיליארד (ירידה של 4.0%). רבעון 2 של 2026: הכנסות $567.8 מיליון (+12.8%).

    ←

    מה זה אומר עליך: ירידה של 4% בהכנסות אצל יצרנית רכיבים אלקטרוניים יכולה לנבוע מירידה במחירים עקב תחרות, אובדן לקוחות מרכזיים, או מעבר טכנולוגי בשוק. העובדה שהרבעון האחרון הראה צמיחה של 12.8% מצביעה על כך שייתכן שהירידה השנתית הייתה זמנית או מקומית לרבעונים מסוימים ב-2025.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • צמיחה ברבעון האחרון ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות עלו ל-$567.8 מיליון (+12.8%) והרווח הנקי ל-$57.2 מיליון (+20.2%).
    • המלצות אנליסטים הנתונים מראים 12 המלצות קנייה, עם פיזור של 3 Strong Buy, 7 Buy, 4 Hold ו-1 Sell בלבד.
    • פער מול יעד-האנליסטים יעד-האנליסטים עומד על $80.99, פער של 13.6% מעל מחיר הסגירה $71.31 (נכון ל-03/11/2026).
    • עלייה ביום המסחר מחיר הסגירה האחרון $71.31 שיקף שינוי יומי של +7.5% (נכון ל-03/11/2026).
    ↓ הטיעון נגד
    • מעבר להפסד שנתי הרווח הנקי השנתי עבר מ-$354.6 מיליון לרווח שלילי של -$1.22 מיליארד, שינוי של -444.8%.
    • ירידה בהכנסות השנתיות ההכנסות ירדו מ-$2.15 מיליארד ל-$2.07 מיליארד, שינוי של -4.0% בין 2024 ל-2025.
    • רווח למניה שלילי הרווח למניה (EPS) עמד על -10.84 לעומת 3.15 בשנה הקודמת, שינוי של -444.1%.
    • מכפיל רווח לא רלוונטי הרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, ולכן מכפיל רווח (יחס מחיר לרווח) אינו רלוונטי להשוואה.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$2,156$2,155$2,069$568+12.8%
    רווח נקי$417$303-$1,223$57+20.2%
    רווח גולמי$1,120$1,112$1,040$293+18.0%
    רווח תפעולי$512$395$259$82+39.6%
    שיעור רווח גולמי51.9%51.6%50.3%51.6%+2.3 נק'
    שיעור רווח תפעולי23.7%18.3%12.5%14.5%+2.8 נק'
    שיעור רווח נקי19.3%14.1%-59.1%10.1%+0.6 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הדוח האחרון: 04/11/2026

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הדוח השנתי של Ralliant Corporation (חברה בתחום רכיבים אלקטרוניים) הראה ירידה של 4.0% בהכנסות, מ-$2.15 מיליארד ל-$2.07 מיליארד. בשורה התחתונה החברה עברה מרווח נקי של $354.6 מיליון בשנה הקודמת להפסד נקי של $1.22 מיליארד — ירידה של 444.8% — כלומר במקום להרוויח, החברה סיימה את השנה בהפסד גדול.

    לעומת זאת, הרבעון האחרון (רבעון 2, 2026, מול אותו רבעון שנה קודם) הראה תמונה שונה: ההכנסות עלו ב-12.8% ל-$567.8 מיליון, והרווח הנקי עלה ב-20.2% ל-$57.2 מיליון. מחיר הסגירה של המניה היה $71.31, בשינוי יומי של +7.5%, נכון ל-03/11/2026.

    הנתונים של חברת Ralliant Corporation (חברה בתחום הרכיבים האלקטרוניים) לרבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025 מראים הכנסות של 567.8 מיליון דולר, עלייה של 12.8%, ורווח נקי של 57.2 מיליון דולר, עלייה של 20.2%. מחיר הסגירה האחרון עמד על 71.31 דולר, שינוי יומי של 7.5%, נכון ל-03/11/2026.

    הדוח האחרון של Ralliant Corporation פורסם ב-30/07/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    ביחס לשקל

    מה היה קורה ל-1,000 ₪

    1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

    תקופהשווי היוםשינוי
    לפני שנה1,385 ₪+38.5%

    לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

    סקטור: טכנולוגיה

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    תשואה מהחברה

    דיבידנדים

    8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.

    תאריך אקססכום למניה
    08/09/2026$0.05
    08/06/2026$0.05
    09/03/2026$0.05
    08/12/2025$0.05
    08/09/2025$0.05
    12 החודשים האחרונים

    סך הדיבידנדים: $0.20 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 0.30%.

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    תחזית החברה · דוחות רבעוניים

    מה אמרו מראש ומה יצא בפועל

    בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.

    בקצרה

    ב-8 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 8 מעל התחזית.

    הרבעוןמדדמה אמרו מראשמה יצא בפועלהתוצאה
    02.10.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$570 עד $590 מיליון$620 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+6.9% מול אמצע הטווח)
    02.10.2026הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.72 עד $0.78$0.93הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+24.0% מול אמצע הטווח)
    03.07.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$540 עד $556 מיליון$568 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+3.6% מול אמצע הטווח)
    03.07.2026הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.58 עד $0.64$0.68הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+11.5% מול אמצע הטווח)
    03.04.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$508 עד $522 מיליון$535 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+3.9% מול אמצע הטווח)
    03.04.2026הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.46 עד $0.52$0.57הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+16.3% מול אמצע הטווח)
    31.12.2025הדוח עם התחזיתהכנסות$535 עד $550 מיליון$555 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+2.3% מול אמצע הטווח)
    31.12.2025הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.62 עד $0.68$0.69הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+6.2% מול אמצע הטווח)

    מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    13.05.2026דיבידנד או קנייה חוזרת8-Kב-12 במאי 2026 Ralliant התקשרה בתוכנית רכישה עצמית מואצת (ASR) בסך 100 מיליון דולר למניותיה הרגילות.המספר הסופי של המניות ייקבע בהסדר הסופי לפי מחירי VWAP יומיים; הביצוע צפוי ברבעון השני של 2026.ב-SEC
    31.03.2026גיוס כסף או חוב8-KRalliant חתמה ב-30 במרץ 2026 על תיקון שני להסכם אשראי: הלוואה של 530.8 מיליון דולר נפרעה מחדש ב-550 מיליון דולר לפירעון במרץ 2029.במקביל קוצצה הלוואה של 619.2 מיליון דולר (יוני 2028) ל-600 מיליון דולר בריבית נמוכה ב-12.5 נקודות בסיס, והוסר מגבלת קיזוז של 85%.ב-SEC
    25.11.2025גיוס כסף או חוב8-Kב-24 בנובמבר 2025 חתמה Ralliant Corporation על Amendment No. 1 להסכם האשראי עם PNC Bank כסוכן מנהל.התיקון מפחית את ריבית Term SOFR ב-0.10%, מבטל מדרג תמחור לפי דירוג ומפחית התחייבויות לא-משוכות ל-0 דולר, כולל ביטול עמלת 0.125%.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    Ralliant Corporation (RAL) היא חברת טכנולוגיה אמריקאית המתמחה ברכיבים אלקטרוניים. המניה נסגרה ב-$71.31 נכון ל-03/11/2026, עם שינוי יומי של 7.5%. יעד מחיר ממוצע של 12 אנליסטים עומד על $80.99, פער של 13.6% מול המחיר הנוכחי.

    השנה הפיננסית 2025 הציגה תוצאות קשות: החברה עברה מרווח נקי של $355 מיליון ב-2024 להפסד של $1.22 מיליארד ב-2025 (ירידה של 444.8%). ההכנסות ירדו ב-4.0% מ-$2.15 מיליארד ל-$2.07 מיליארד. הרווח למניה התהפך מ-$3.15 להפסד של $10.84.

    ברבעון 2 של 2026 נרשם שיפור: ההכנסות עלו ב-12.8% ל-$567.8 מיליון והרווח הנקי גדל ב-20.2% ל-$57.2 מיליון, ביחס לרבעון המקביל אשתקד. קונצנזוס האנליסטים הוא "קנייה" (2.2 מתוך 5).

    הנתונים מצביעים על תנודתיות משמעותית בתוצאות השנתיות, בניגוד לשיפור ברבעון האחרון. עלויות התפעול הגבוהות בשנת 2025 הביאו להרעה משמעותית בשולי הרווח.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית Ralliant Corporation?

    מניית Ralliant Corporation (RAL) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    מה תשואת הדיבידנד של Ralliant Corporation?

    תשואת הדיבידנד עומדת על 0.29%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-0.29 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Ralliant?

    12 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 15 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של Ralliant?

    81 דולר, 20% מעל מחיר הסגירה של 67.68 דולר. היעדים נעים בין 58.58 ל-92.40 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.