איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
RBC Bearings Incorporated נסחרת ב-473.05 דולר, עלייה של 10.84 דולר, 2.35% מול סגירה קודמת של 462.21 דולר. במהלך יום המסחר נע המחיר בין 464.64 ל-478.28 דולר.
מניית RBC Bearings Incorporated נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $496.04, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 0.29%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 9 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
9 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 646 דולר, 36% מעל מחיר הסגירה.
9 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-9 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
13 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת RBC Bearings Incorporated מתמחה בייצור של מסבים (רכיבים מכניים שמאפשרים לחלקים לנוע בחיכוך נמוך) ורכיבים מכניים מדויקים. המוצרים שלה משמשים במכונות ובמערכות תעשייתיות, בתעשיית התעופה ובמגזרי תעשייה נוספים שדורשים חלקים עמידים ומדויקים לאורך זמן. במילים פשוטות, החברה מספקת את החלקים המכניים ה"קטנים" שבלעדיהם ציוד גדול אינו יכול לפעול.
החברה מרוויחה בעיקר ממכירת הרכיבים המכניים האלה ללקוחות תעשייתיים ויצרנים. חלק מההכנסות מגיע ממכירות חד-פעמיות של ציוד חדש, וחלק אחר הוא חוזר יותר — כאשר לקוחות רוכשים רכיבי חילוף ותחזוקה לציוד קיים. הנתונים מראים כי בהשוואה שנתית ההכנסות עלו ב-14.3% (מ-$1.64 מיליארד ל-$1.87 מיליארד) והרווח הנקי עלה ב-16.8% (מ-$246.2 מיליון ל-$287.6 מיליון). ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $519.5 מיליון (+19.2%) והרווח הנקי $101.5 מיליון (+48.2%).
לצורך הקשר של סדר-גודל: שווי-השוק של החברה הוא כ-$15.70 מיליארד, וההכנסה השנתית עומדת על כ-$1.87 מיליארד. מחיר הסגירה האחרון היה $496.04, בשינוי יומי של +4.9%, נכון ל-03/11/2026. מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח הנקי) עומד על 49.0, המחושב לפי רווח נקי של ארבעת הרבעונים האחרונים בסך $320.6 מיליון. הנתונים הללו מתוארים לצורך הקשר בלבד ואינם מהווים המלצה.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $496.04, בעוד מחיר היעד החציוני של האנליסטים הוא $658.41 — פער כלפי מעלה של 30%. מחיר היעד הגבוה ביותר מגיע ל-$714.0.
נתון: מחיר סגירה $496.04, מחיר יעד חציוני $658.41, מחיר יעד גבוה $714.0
מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל מציפיות השוק לצמיחה משמעותית ברווחיות התעשייתית של RBC Bearings או מהערכה שהמכפיל הנוכחי (49.0) אינו משקף את פוטנציאל הצמיחה בסקטור כלי העבודה והאביזרים. הפער יקטן אם המחיר יעלה או אם אנליסטים יורידו את היעד.
רבעון 2 של 2026 הראה רווח נקי של $101.5 מיליון, עלייה של 48.2% לעומת אותו רבעון בשנה קודמת. במקביל, ההכנסות ברבעון גדלו ב-19.2% ל-$519.5 מיליון.
נתון: רבעון 2·2026: רווח נקי $101.5M (+48.2%), הכנסות $519.5M (+19.2%)
מה זה אומר עליך: קפיצה כזאת ברווחיות תוך כדי צמיחה איטית יותר בהכנסות מעידה על שיפור משמעותי במרווחי הרווח (Net Margin) של RBC Bearings בעסקי הכלים והאביזרים התעשייתיים. השיפור יכול לנבוע מיעילות תפעולית, מחירי מכירה גבוהים יותר או צמיחה בקווי מוצר רווחיים במיוחד.
שווי השוק של RBC Bearings ($15.70 מיליארד) מחולק ברווח הנקי השנתי ($320.6 מיליון) מניב מכפיל P/E של 49.0 — ערך גבוה באופן יחסי לחברות בסקטור התעשייתי.
נתון: P/E = 49.0 (שווי שוק $15.70B ÷ רווח נקי $320.6M); רווח נקי 2026 +16.8%
מה זה אומר עליך: מכפיל גבוה כזה משקף ציפיות השוק להמשך צמיחה חזקה ברווחיות של RBC Bearings, במיוחד לאור העלייה של 16.8% ברווח הנקי השנתי ב-2026. המכפיל יירד אם הצמיחה תואט או אם הרווחים יעלו מהר יותר משווי השוק.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח השנתי האחרון של RBC Bearings Incorporated (יצרנית מיסבים ורכיבים מכניים לתעשייה) הראה עלייה בהכנסות של +14.3% — מ-$1.64 מיליארד ל-$1.87 מיליארד, ורווח נקי שעלה ב-+16.8%, מ-$246.2 מיליון ל-$287.6 מיליון.
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-$519.5 מיליון (+19.2%) והרווח הנקי ב-$101.5 מיליון (+48.2%).
מחיר הסגירה האחרון היה $496.04 (שינוי יומי +4.9%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח של 4 הרבעונים האחרונים) עומד על 49.0.
הנתונים של RBC Bearings Incorporated (RBC), חברה תעשייתית המייצרת מסבים ורכיבים מכניים, מראים ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הכנסות של $519.5 מיליון, עלייה של 19.2%, ורווח נקי של $101.5 מיליון, עלייה של 48.2%. מחיר הסגירה האחרון עומד על $496.04 (שינוי יומי +4.9%, נכון ל-03/11/2026), עם מכפיל רווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) של 49.0.
הדוח האחרון של RBC Bearings Incorporated פורסם ב-30/10/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-7 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 4 מעל התחזית, 3 בתוך התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $505 עד $515 מיליון | $524.6 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.9% מול אמצע הטווח) |
| 26.09.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (GAAP) | 45.50% עד 45.75% | 45.6%הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (−0.0 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 27.06.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $500 עד $510 מיליון | $519.5 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.9% מול אמצע הטווח) |
| 28.03.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $495 עד $505 מיליון | $518 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.6% מול אמצע הטווח) |
| 28.03.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 45.00% עד 45.25% | 45.3%הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.2 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 27.12.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $454 עד $462 מיליון | $461.6 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.8% מול אמצע הטווח) |
| 27.12.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 44.00% עד 44.25% | 45.1%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.0 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | פרדריק ג'יי אלמי פרש מתפקידו כדירקטור בחברת RBC Bearings Incorporated ב-3 בספטמבר 2026.באסיפה השנתית ב-3 בספטמבר 2026 נבחרו שני דירקטורים ואושרר מינוי Ernst & Young כרואה החשבון המבקר לשנת 2027. | ב-SEC |
| 11.08.2026 | רכישה או מיזוג8-K | חברת הבת Dodge Industrial של RBC Bearings רכשה את נכסי העסק של PSC Couplings, LLC תמורת 24.2 מיליון דולר במזומן.PSC Couplings עוסקת בייצור פתרונות צימוד דיסקי, וההודעה על הרכישה נכללה בהודעה לעיתונות dated August 10, 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
RBC Bearings Incorporated היא חברה במגזע התעשייה המייצרת רכיבי סימון דיוק וכלים לשוקי תעופה, הגנה ותעשייה כללית. החברה משמשת כספק עיקרי לחברות יצור מובילות ברחבי העולם.
הנתונים מראים שהכנסות RBC גדלו ב-14.3% משנה לשנה, מ-1.64 מיליארד דולר לשנה קודמת ל-1.87 מיליארד דולר בשנה האחרונה. הרווח הנקי עלה ב-16.8%, מ-246.2 מיליון לכ-287.6 מיליון דולר. ברבעון השני של 2026, הכנסות הגיעו ל-519.5 מיליון דולר (עלייה של 19.2%), והרווח הנקי היה 101.5 מיליון דולר (עלייה של 48.2%).
מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $496.04. ממוצע מחיר היעד של אנליסטים הוא $646.42, והפער בין המחיר הנוכחי למחיר היעד הגבוה ביותר של $714.0 משקף השקפות שונות בשוק. מכפיל הרווח של החברה עומד על 49.0.
קונסנזוס האנליסטים הוא קנייה (דירוג 1.85 מתוך 5, על סמך 9 אנליסטים). פער של 30% קיים בין מחיר השוק למחיר היעד החציוני של האנליסטים, המשקף הערכות שונות של שווי הרכיבים העתידיים של החברה.
רוב החברות הציבוריות בארה״ב חייבות לפרסם השוואה בין השכר שקיבל המנכ״ל לבין התשואה שקיבלו בעלי המניות. המספרים כאן לקוחים מהדוח השנתי של החברה לרשות ניירות הערך האמריקאית.
| שנה | שכר מדווח | שכר בפועל | תשואת המניה | קבוצת השוואה |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 19.4 | 18.4 | 177.8 | 201.6 |
| 2022 | 8.5 | 14.4 | 211.6 | 209.7 |
| 2023 | 9.0 | 12.8 | 245.8 | 283.9 |
| 2024 | 19.6 | 26.1 | 295.9 | 263.0 |
| 2025 | 20.9 | 38.7 | 268.5 | 172.5 |
ב-2025 דווח שכר בפועל של 38.7 מיליון דולר. 100 דולר שהושקעו במניה בתחילת התקופה היו שווים 268.5 דולר, לעומת 172.5 דולר בקבוצת ההשוואה שהחברה הגדירה.
שכר בפועל — השווי שהחברה מייחסת לשכר המנכ״ל באותה שנה, לפי שווי המניות והמענקים שהבשילו. הוא יכול לצאת שלילי כששווי המניות ירד.
תשואה מצטברת — שווי 100 דולר שהושקעו במניית החברה (או בקבוצת ההשוואה) בפתח התקופה, כפי שהחברה מחשבת בדוח שלה.
המקור: DEF 14A שהחברה הגישה ל-SEC ב-2026-07-24 · הדוח המקורי ב-SEC · מידע לימודי, לא המלצה.
מניית RBC Bearings Incorporated (RBC) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 0.29%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-0.29 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
9 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 13 דירוגים בנובמבר 2026.
646 דולר, 36% מעל מחיר הסגירה של 474.47 דולר. היעדים נעים בין 578.73 ל-714.00 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.