סקירת מניה · NASDAQTATT

מניית TAT Technologies Ltd. (TATT)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$35.91מחיר סגירה 05/11/2026
שינוי יומי-5.67%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$6170% מעל מחיר הסגירהאנליסטים9נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

מניית TAT Technologies Ltd נסגרה על 37.41 דולר — עלייה של 5.61 דולר (17.64%) מסגירה קודמת של 31.80 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 34.30 ל-38.62 דולר.

מניית TAT Technologies Ltd. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $38.79. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 9 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

9 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 61 דולר, 70% מעל מחיר הסגירה.

9 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-9 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$53.53+49% פער מהמחיר
יעד ממוצע$61.20+70% פער מהמחיר
יעד גבוה$69.30+93% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

13 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה3
  • קנייה9
  • החזקה1
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 101%
  • ✓ 92% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

  • ! פער גדול מול מחיר-היעד
i

מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

חברת TAT Technologies Ltd. פועלת בתחום התעשייה והתעופה (Aerospace & Defense — ייצור ושירותים למטוסים ולמערכות ביטחוניות). החברה מספקת פתרונות למערכות קירור וחום במטוסים, מתמחה בשירותי תחזוקה ותיקון של רכיבים ומנועים למטוסים, ומייצרת ציוד נלווה עבור חברות תעופה, יצרני מטוסים וגופים ביטחוניים.

מקור ההכנסה העיקרי הוא מכירת רכיבים ומערכות למטוסים, וכן שירותי תחזוקה, תיקון ושיפוץ (MRO — טיפול בחלקי מטוס לאורך חיי השירות שלהם). חלק מההכנסות הן מסוג חוזר, משום ששירותי התחזוקה נדרשים שוב ושוב לאורך זמן, בעוד מכירת ציוד חדש היא לרוב חד-פעמית. הנתונים מראים שהרבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) הסתכם בהכנסות של 52.9 מיליון דולר (+22.8%) וברווח נקי של 8.1 מיליון דולר (+134.5%).

מבחינת סדר-גודל, שווי השוק עומד על כ-504.2 מיליון דולר, וההכנסות השנתיות עלו מ-152.1 מיליון דולר ל-178.0 מיליון דולר (+17.0%), בעוד הרווח הנקי עלה מ-11.2 מיליון דולר ל-16.8 מיליון דולר (+50.6%). מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 24.0, ומחיר הסגירה האחרון היה 38.79 דולר (שינוי יומי +3.7%), נכון ל-03/11/2026.

ניתוח AI בעברית

תובנות

מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

לשים לב58%פער מול היעד

פער גדול בין המחיר למטרת האנליסטים

מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 הוא $38.79, בעוד מטרת הקונצנזוס של האנליסטים עומדת על $61.2 — פער של 58% כלפי מעלה. כלומר האנליסטים רואים ערך גבוה משמעותית מהמחיר הנוכחי.

נתון: מחיר $38.79 מול מטרה $61.2; 9 אנליסטים, 12 המלצות קנייה (3 Strong Buy, 9 Buy) מול המלצת החזקה אחת בלבד

←

מה זה אומר עליך: בשוק תעופה ובטחון עם צמיחה חזקה, פער כזה נובע בדרך-כלל מהמתנה של השוק למימוש הרווחיות לאורך זמן (מחזור רב-שנתי של חוזים). ההכנסות של TATT ממשיכות לעלות אך הרווח למניה עדיין יחסית נמוך ליחס מחיר/רווח של 24.0. קיצור הפער ידרוש המשך צמיחה עקבית ברווחיות לפחות 2–3 רבעונים נוספים או הודעה על חוזה גדול.

חיובי+134.5%צמיחה שנתית

זינוק ברווח הנקי של הרבעון האחרון

ברבעון 2 של 2026 (הרבעון האחרון שפורסם), TATT דיווחה על רווח נקי של $8.1 מיליון — עלייה של 134.5% מול רבעון 2 בשנה הקודמת. זו קפיצה חדה בהרבה מקצב הצמיחה השנתי הרגיל.

נתון: רבעון 2·2026: רווח נקי $8.1 מיליון (+134.5% שנתי); הכנסות $52.9 מיליון (+22.8% שנתי)

חיובי24.8%שולי גולמיים 2025

שיפור מתמיד בשולי רווח

שולי הרווח הגולמי של TATT עלו מ-19.7% ב-2023 ל-21.7% ב-2024 ולבסוף ל-24.8% ב-2025. גם שולי הרווח התפעולי קפצו מ-5.3% ל-10.6% באותה תקופה. מגמה זו מצביעה על שיפור ביעילות הייצור או שינוי במיקס המוצרים.

נתון: Gross Margin: 19.7%→21.7%→24.8% (2023–2025); Operating Margin: 5.3%→8.2%→10.6%

←

מה זה אומר עליך: במגזר תעופה ובטחון, עלייה עקבית בשולי הרווח נובעת לרוב ממעבר לרכיבים מורכבים יותר או מקבלת חוזי תחזוקה ארוכי-טווח עם הסכמי מחיר קבוע. בהקשר של TATT — שעברה משולי רווח נמוכים לשני-ספרתיים בשלוש שנים — המשך הטרנד תלוי ביציבות הביקושים הצבאיים והאזרחיים ובהיעדר עליית עלויות חומרי-גלם.

שני הצדדים · הגרסה המנומקת

השור מול הדוב

שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

↑ מה תומך במניה
  • צמיחה בהכנסות הנתונים מראים עלייה של 17.0% בהכנסות בין 2024 ל-2025 (מ-$152.1 מיליון ל-$178.0 מיליון), בתחום התעופה והביטחון (Aerospace & Defense).
  • קפיצה ברווח הנקי הרווח הנקי עלה ב-50.6% בין 2024 ל-2025 (מ-$11.2 מיליון ל-$16.8 מיליון).
  • ברבעון האחרון הנתונים מראים שברבעון 2 2026 (מול רבעון 2 2025) ההכנסות היו $52.9 מיליון (+22.8%) והרווח הנקי $8.1 מיליון (+134.5%).
  • עמדת אנליסטים הנתונים מראים 12 המלצות חיוביות (3 Strong Buy ו-9 Buy) מול המלצת Hold אחת, ללא המלצות מכירה.
↓ הטיעון נגד
  • פער מול יעד האנליסטים הנתונים מראים פער של 57.8% בין מחיר הסגירה האחרון ($38.79, נכון ל-03/11/2026) לבין יעד האנליסטים ($61.2), כלומר ציפייה גבוהה שטרם התממשה.
  • מכפיל רווח גבוה מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 24.0, המשקף שווי שוק $504.2 מיליון מול רווח של $21.0 מיליון בארבעת הרבעונים האחרונים.
  • תלות בסקטור כחברה בתחום התעופה והביטחון (Aerospace & Defense), הכנסותיה חשופות לשינויים בתקציבי ביטחון ולמחזוריות בשוק התעופה.
  • שווי שוק קטן הנתונים מראים שווי שוק של $504.2 מיליון, מה שעשוי להתלוות בתנודתיות גבוהה יותר במחיר המניה.
הנתונים המלאים

הדאטה שמאחורי הפרשנות

כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

גרף מחיר — TradingView

המספרים

נתונים פיננסיים

דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
הכנסות$114$152$178$53+22.8%
רווח נקי$5$11$17$8+134.5%
רווח גולמי$22$33$44$13+23.0%
רווח תפעולי$6$13$19$6+26.8%
שיעור רווח גולמי19.7%21.7%24.8%25.2%+0.0 נק'
שיעור רווח תפעולי5.3%8.2%10.6%10.6%+0.3 נק'
שיעור רווח נקי4.1%7.3%9.4%15.2%+7.3 נק'

שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

הנתון הרבעוני מגיע מדוח כספי שאינו מבוקר, בעוד הנתונים השנתיים בטבלה למעלה מגיעים מדוח מבוקר.
הדוח שכבר פורסם

מה הראה הדוח האחרון

הדוח השנתי של חברת TAT Technologies Ltd. (TATT), הפועלת בתחום התעשייה והתעופה-והביטחון (ייצור ושירות למערכות למטוסים), מראה כי ההכנסות עלו ב-17.0% — מ-$152.1 מיליון ל-$178.0 מיליון.

הרווח הנקי (הרווח שנשאר אחרי כל ההוצאות והמסים) עלה ב-50.6% — מ-$11.2 מיליון ל-$16.8 מיליון. ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-$52.9 מיליון (עלייה של 22.8%) והרווח הנקי ב-$8.1 מיליון (עלייה של 134.5%).

נכון ל-03/11/2026 מחיר הסגירה היה $38.79, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 24.0. הנתונים מתארים את מה שכבר פורסם ואינם חיזוי לעתיד.

הנתונים של חברת TAT Technologies Ltd. (TATT), הפועלת בתחום התעופה והביטחון (ייצור ושירות למערכות למטוסים), מראים ברבעון 2 · 2026 הכנסות של 52.9 מיליון דולר לעומת אותו רבעון לפני שנה — שינוי של ‎+22.8%‎. הרווח הנקי עמד על 8.1 מיליון דולר, שינוי של ‎+134.5%‎ מול רבעון 2 · 2025. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 24.0, ומחיר הסגירה היה 38.79 דולר נכון ל-03/11/2026.

הדוח האחרון של TAT Technologies Ltd. פורסם ב-02/11/2026.

סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

ניתוח טכני

ניתוח טכני מאת TradingView
דיווחים ל-SEC

מה החברה דיווחה לאחרונה

הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
14.07.2026הסכם מהותי6-Kטאט טכנולוגיות הודיעה על הרחבת השותפות עם האניוול אירוספייס והופכת למפיצה הגלובלית הבלעדית של חלקי חילוף ל-APU 331-200/250.במסגרת ההסכם הוארכו רישיונות ה-MRO של החברה לפלטפורמה עד 2036, והיא רכשה שלושה מנועי APU מדגם 131-9A מהאניוול.ב-SEC

מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

סיכום

סיכום

TAT Technologies Ltd. היא חברה בסקטור התעופה והביטחון (Aerospace & Defense), המתמחה בפתרונות טכנולוגיים למנועי מטוסים וחלקי חילוף. החברה מספקת שירותי אחזקה, תיקון ושדרוג לתעשיית התעופה הגלובלית.

הנתונים מראים צמיחה משמעותית: הכנסות עלו ב-17.0% משנת 2024 לשנת 2025 (מ-152.1 מיליון דולר ל-178.0 מיליון דולר), ורווח נקי גדל ב-50.6% באותה תקופה (מ-11.2 מיליון לכ-16.8 מיליון דולר). ברבעון 2 של 2026, הכנסות הגיעו ל-52.9 מיליון דולר (+22.8% מול רבעון 2 של 2025), עם רווח נקי של 8.1 מיליון דולר (+134.5%).

נכון ל-03/11/2026, המחיר הסגירה עומד על 38.79 דולר. הקונצנזוס של 9 אנליסטים מציע מטרת מחיר של 61.2 דולר, מה שמשקף פער של 57.8% בין המחיר הנוכחי למטרת האנליסטים. דירוג הקונצנזוס הוא קנייה (1.85 מתוך 5).

מכפיל הרווח של החברה עומד על 24.0 בהתבסס על שווי שוק של 504.2 מיליון דולר. הפער הגדול בין המחיר הנוכחי למטרת האנליסטים משקף הערכה שונה של הערך בשוק לעומת הערכת קהל האנליסטים.

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

באיזו בורסה נסחרת מניית TAT Technologies Ltd.?

מניית TAT Technologies Ltd. (TATT) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

האם TAT Technologies Ltd. מחלקת דיבידנד?

בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית TAT Technologies?

9 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 13 דירוגים בנובמבר 2026.

מה מחיר היעד הממוצע של TAT Technologies?

61 דולר, 70% מעל מחיר הסגירה של 35.91 דולר. היעדים נעים בין 53.53 ל-69.30 דולר.

המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.