איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
ירידה של 3.30 דולר, 6.50%, במניית Tenable Holdings, Inc. היא עומדת על 47.45 דולר לעומת 50.75 דולר בסגירה הקודמת. במהלך יום המסחר נע המחיר בין 47.32 ל-51.28 דולר.
מניית Tenable Holdings, Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $47.03. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 23 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
23 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 49 דולר, 15% מעל מחיר הסגירה.
23 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-23 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
29 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
מודל-ההכנסה של Tenable מבוסס בעיקר על מנויים (תשלום חוזר לאורך זמן בעבור שימוש בתוכנה). הלקוחות — בדרך כלל ארגונים ועסקים — משלמים דמי-מנוי קבועים כדי להמשיך ולהשתמש בפלטפורמה ולקבל עדכונים. זהו הכנסה חוזרת ולא חד-פעמית, כלומר ההכנסה נמשכת כל עוד הלקוח מחדש את המנוי. הנתונים מראים שההכנסות עלו ב-11.0% (מ-$900.0 מיליון ל-$999.4 מיליון), בעוד הרווח הנקי נותר שלילי עם שינוי של +0.5% (מ–$36.3 מיליון ל–$36.1 מיליון).
לצורך הקשר של סדר-גודל: שווי-השוק של החברה הוא כ-5 מיליארד דולר, וההכנסה השנתית עומדת על כ-$999.4 מיליון. ברבעון 2 של 2026 דיווחה החברה על הכנסות של $268.5 מיליון ורווח נקי של $3.8 מיליון. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 769.4, המשקף רווח שנתי נמוך מאוד ביחס לשווי. מחיר הסגירה האחרון היה $47.03, בשינוי יומי של -0.9%, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
Tenable Holdings דיווחה על הפסד נקי של 36 מיליון דולר בשנת 2025, לעומת הפסד של 78 מיליון דולר ב-2023. הרווח התפעולי השתפר מהפסד של 52 מיליון דולר ב-2023 להפסד של 9 מיליון דולר ב-2025, וברבעון 2 של 2026 החברה הפנתה לרווח נקי חיובי של 3.8 מיליון דולר.
נתון: רווח נקי עבר מהפסד של $78M ב-2023 להפסד של $36M ב-2025 (שיפור של 54%). ברבעון 2 של 2026 החברה דיווחה על רווח נקי חיובי של $3.8M.
מה זה אומר עליך: חברת תוכנה בשלב צמיחה מפסידה כסף כשהיא משקיעה במו"פ, מכירות ושיווק מהר יותר משהיא מייצרת רווח. המעבר מהפסד של 78 מיליון דולר ל-36 מיליון, ורבעון רווחי אחרון, מלמדים שההשקעות הללו מתחילות להניב תשואה. הפיכה מתמשכת לרווחיות תלויה בשמירה על הצמיחה בהכנסות מול שליטה בהוצאות.
ההכנסות של Tenable Holdings עלו ב-11.0% בשנת 2025 ל-999 מיליון דולר, בהמשך למגמת צמיחה של 12.6% ב-2024. ברבעון 2 של 2026 ההכנסות הגיעו ל-269 מיליון דולר, המשך מגמה חיובית. מרווח הרווח הגולמי נשאר גבוה ויציב סביב 78%.
נתון: הכנסות עלו מ-$900M ב-2024 ל-$999M ב-2025 (+11.0%). Gross Margin נשאר גבוה ב-78.1% ב-2025.
מה זה אומר עליך: בתחום תוכנות תשתית אבטחת סייבר, צמיחה דו-ספרתית רצופה משקפת ביקוש גובר למוצרי החברה. שמירה על מרווח גולמי של 78% מאפשרת להשקיע בפיתוח ומכירות תוך קירוב לנקודת איזון. המשך הצמיחה בקצב דומה יחייב הרחבת בסיס הלקוחות והצלחה בחידוש חוזים קיימים.
מכפיל הרווח של 769.4 (שווי שוק של 5 מיליארד דולר מול רווח נקי של 7 מיליון דולר ב-4 הרבעונים האחרונים) נובע מכך שהחברה רק לאחרונה החלה להציג רווחיות, והרווח עדיין קטן מאוד יחסית לשווי. זהו מצב אופייני לחברות תוכנה צומחות שעברו לאחרונה לרווחיות.
נתון: P/E של 769.4 נובע משווי שוק של $5.19B מול רווח נקי של $6.7M (4 הרבעונים האחרונים). ב-2025 החברה עדיין הפסידה $36M, אך ברבעון 2/2026 הייתה רווחית ב-$3.8M.
מה זה אומר עליך: מכפיל כזה מופיע כאשר חברה מייצרת רווח זעיר ביחס לגודלה. במקרה של Tenable, המעבר מהפסדים שנתיים להפסד קטן, ורווח רבעוני ראשון, יוצר מצב שבו רווח השנה עדיין נמוך מדי לבניית מכפיל משמעותי. כשהרווחיות תגדל ותתייצב, המכפיל יירד לרמות מקובלות יותר במגזר התוכנה.
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
הדוח האחרון: 28/10/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הנתונים מראים כי הכנסות Tenable Holdings, Inc. — חברת תוכנה בתחום אבטחת-המידע (הגנה על מערכות מחשוב) — עלו ב-11.0%, מ-900.0 מיליון דולר ל-999.4 מיליון דולר.
הרווח הנקי נותר שלילי אך השתפר מעט ב-0.5%, מהפסד של כ-36.3 מיליון דולר להפסד של כ-36.1 מיליון דולר, בעוד הרווח התפעולי (הרווח מהפעילות השוטפת) נותר אף הוא שלילי.
ברבעון 2 של 2026 הציגה החברה הכנסות של 268.5 מיליון דולר ורווח נקי של 3.8 מיליון דולר. מחיר הסגירה עמד על 47.03 דולר נכון ל-03/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עמד על 769.4.
הדוח האחרון של Tenable Holdings, Inc. פורסם ב-28/10/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-11 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 11 מעל התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $270 עד $273 מיליון | $276.4 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.8% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.49 עד $0.52 | $0.63הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+24.8% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $66 עד $69 מיליון | $74.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+11.0% מול אמצע הטווח) |
| 30.06.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $263 עד $266 מיליון | $268.5 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.5% מול אמצע הטווח) |
| 30.06.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.46 עד $0.48 | $0.51הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+8.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $257 עד $260 מיליון | $262.1 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.4% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.39 עד $0.42 | $0.47הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+16.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $53 עד $56 מיליון | $61.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+13.6% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $249.1 עד $253.1 מיליון | $260.5 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.7% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.39 עד $0.43 | $0.48הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+17.1% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $55.7 עד $59.7 מיליון | $63.7 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+10.4% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | ב-13 באוקטובר 2026 חתמה Tenable Holdings על הסכם אשראי עם JPMorgan Chase Bank כסוכן מנהל, למסגרת אשראי מתגלגלת של 400.0 מיליון דולר.המסגרת כוללת תת-מגבלה של 40.0 מיליון דולר למכתבי אשראי, ובמועד האפקטיבי לא היו הלוואות מתגלגלות בתוקף. | ב-SEC |
| 06.10.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-5 באוקטובר 2026 אישר דירקטוריון Tenable Holdings הגדלת מספר הדירקטורים מ-10 ל-11 ומינה את Charles Bell לדירקטור.Bell, בן 68, ישמש דירקטור Class III עד האסיפה השנתית ב-2027 ויקבל 10,386 יחידות מניה חסומות (RSUs). | ב-SEC |
| 15.09.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | טנאבל השלימה הנפקה פרטית של 800 מיליון דולר אג"ח להמרה 0.25% לפירעון 2031, כולל אופציה של 75 מיליון דולר.מחיר ההמרה הראשוני כ-44.84 דולר למניה, פרמיה של כ-40% מעל מחיר הסגירה 32.03 דולר ב-10 בספטמבר 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Tenable Holdings (TENB) היא חברת תוכנה המתמחה באבטחת מידע ותשתיות דיגיטליות. החברה מספקת פתרונות לסריקת חולשות, ניהול נכסים דיגיטליים (asset management) ובקרת סיכונים בסייבר לעסקים גדולים וארגונים ממשלתיים. מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על 47.03 דולר.
הנתונים הכספיים מראים שיפור הדרגתי: ההכנסות עלו ב-11.0% משנת 2024 לשנת 2025, מ-900 מיליון דולר ל-999 מיליון דולר. ההפסד הנקי השנתי צומצם מ-36.3 מיליון דולר ב-2024 ל-36.1 מיליון דולר ב-2025 (שיפור של 0.5%). ברבעון 2 של 2026 החברה דיווחה על הכנסות של 268.5 מיליון דולר ורווח נקי חיובי של 3.8 מיליון דולר.
אנליסטים מעניקים דירוג קונצנזוס של "החזק" (2.52 מתוך 5, על בסיס 23 אנליסטים). יעד המחיר הממוצע שלהם עומד על 48.55 דולר, עם פער של 3.2% מול המחיר הנוכחי.
מכפיל הרווח (P/E) של החברה הוא 769.4, המשקף שווי שוק של 5.19 מיליארד דולר ביחס לרווח נקי של 6.7 מיליון דולר בארבעת הרבעונים האחרונים. המכפיל הגבוה נובע מרווחיות נמוכה יחסית למרות השיפור המתמשך.
מניית Tenable Holdings, Inc. (TENB) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
23 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 29 דירוגים בנובמבר 2026.
49 דולר, 15% מעל מחיר הסגירה של 42.12 דולר. היעדים נעים בין 23.69 ל-63.00 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.