סקירת מניה · NYSETYL

Tyler Technologies Inc

הסקירה עודכנה: 23/08/2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$350.73נכון לסגירת המסחר האחרונה
שינוי יומי+0.74%לעומת יום המסחר הקודם
מחיר יעד ממוצע$430.89ממוצע תחזיות האנליסטים
מספר אנליסטים28עוקבים אחרי המניה
מה קרה היום · 5 בספטמבר 2026

ירידה של 15.24 דולר, 4.02%, במניית Tyler Technologies Inc. היא נסחרת ב-364.03 דולר לעומת 379.27 דולר בסגירה הקודמת. במהלך יום המסחר נע המחיר בין 360.54 ל-380.87 דולר.

קנייה
8.2/10
ציון כללי

הנתונים מראים כי מניית Tyler Technologies נסחרת ב-350.73 דולר, פער של כ-23% מול יעד הקונצנזוס של 28 אנליסטים (430.89 דולר), אך היעד משקף הערכה עתידית ואינו ודאי.

כמה לסמוך על הציון?אמון גבוה
אמון גבוה ✓בינוניאמון נמוך

מבוסס על 28 אנליסטים — 82% מהם ממליצים קנייה. ככל שיש יותר אנליסטים ופחות מחלוקת ביניהם, אפשר לסמוך יותר על הציון.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • מרווח גולמי 151%
  • 82% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת Tyler Technologies מפתחת ומוכרת תוכנה שמיועדת בעיקר לגופים ממשלתיים מקומיים בארצות הברית — כמו עיריות, בתי משפט, מחוזות ומשרדי ממשלה. התוכנות שלה עוזרות לגופים האלה לנהל תשלומי מיסים, רישום מקרקעין, ניהול תיקי בתי משפט, גביית תשלומים מהתושבים ותהליכים מנהליים נוספים. במילים פשוטות, כשגוף ציבורי צריך מערכת מחשוב לניהול השירותים שהוא נותן לתושבים, Tyler Technologies היא אחת החברות שמספקות אותה.

    מקור ההכנסה העיקרי של החברה הוא מנויים חוזרים — הלקוחות משלמים תשלום קבוע ומתמשך עבור שימוש בתוכנה בענן (שימוש בתוכנה דרך האינטרנט במקום התקנה מקומית) ועבור שירותי תחזוקה ותמיכה. סוג הכנסה כזה נחשב חוזר (מתקבל שוב ושוב לאורך זמן), בשונה מהכנסה חד-פעמית. בנוסף החברה מרוויחה מהתקנה ראשונית של מערכות ומשירותי הטמעה. הלקוחות הממשלתיים נוטים להישאר עם אותו ספק תקופות ארוכות, מה שתומך ביציבות ההכנסה החוזרת.

    מבחינת סדר גודל, שווי השוק של החברה עומד על כ-14 מיליארד דולר. הנתונים מראים הכנסות שנתיות של כ-2.33 מיליארד דולר, לעומת כ-2.14 מיליארד דולר בשנה הקודמת — עלייה של 9.1%. הרווח הנקי היה כ-315.6 מיליון דולר לעומת כ-263 מיליון דולר בשנה הקודמת (עלייה של 20%), והרווח למניה (EPS — חלק הרווח שמיוחס לכל מניה) עמד על 7.2 דולר לעומת 6.05 דולר. נתונים אלו מוצגים לצורך הקשר בלבד.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב+22.8%פער מול היעד

    פער משמעותי בין המחיר הנוכחי ליעד האנליסטים

    המחיר הנוכחי של TYL עומד על $350.73, בעוד יעד הקונצנזוס של 28 אנליסטים הוא $430.89 – פער של כ-23% כלפי מעלה. היעד הגבוה ביותר מגיע אפילו ל-$535.83.

    נתון: מחיר נוכחי $350.73 לעומת יעד קונצנזוס $430.89, המהווה פער מול היעד של 22.8%. 23 מתוך 28 אנליסטים ממליצים על קנייה חזקה או קנייה.

    מה זה אומר עליך: פער של 23% מול קונצנזוס האנליסטים נובע בדרך-כלל מכך שהמניה טרם שיקפה את הצמיחה ברווחיות שניכרת בדוחות האחרונים (עלייה של 90% ברווח הנקי בשנתיים), או מחששות שוק רוחביים שלא קשורים לביצועי החברה עצמה. הפער יצטמצם אם השוק יעריך מחדש את מכפיל הרווח או אם תוצאות עתידיות יאכזבו.

    חיובי+90%גידול ברווח הנקי

    שיפור דרמטי ברווחיות בשלוש השנים האחרונות

    הרווח הנקי של TYL זינק מ-$166M ב-FY2023 ל-$316M ב-FY2025 – עלייה של 90% תוך שנתיים. גם הרווח התפעולי גדל ב-63% (מ-$219M ל-$358M) וה-Net Margin השתפר מ-8.5% ל-13.5%.

    נתון: רווח נקי עלה מ-$166M (FY2023) ל-$316M (FY2025). Net Margin השתפר מ-8.5% ל-13.5%. Operating Margin עלה מ-11.2% ל-15.3%.

    מה זה אומר עליך: עלייה כזו ברווחיות מעידה על שיפור תפעולי משמעותי ב-TYL – יכולת להפיק יותר רווח מאותה בסיס הכנסות (שנשאר יציב סביב $2B). זה נובע בדרך-כלל מייעול עלויות, שיפור במיקס המוצרים לטובת שירותים עם מרווח גבוה יותר, או מינוף תפעולי. המגמה תימשך אם החברה תמשיך לשפר את ה-Operating Leverage ללא עלייה פרופורציונלית בהוצאות.

    חיובי8.2ציון אנליסטים

    קונצנזוס אנליסטים חזק עם ציון 8.2 מתוך 10

    28 אנליסטים מכסים את TYL, כאשר 23 מהם ממליצים על קנייה או קנייה חזקה, ללא אף המלצת מכירה. הציון הכולל עומד על 8.2 מתוך 10.

    נתון: ציון אנליסטים 8.2/10, עם 10 המלצות Strong Buy, 13 Buy, 5 Hold, וללא המלצות Sell או Strong Sell מתוך 28 אנליסטים.

    מה זה אומר עליך: ציון גבוה כזה (8.2/10) מבוסס על 28 אנליסטים מצביע על תמיכה רחבה בתזת ההשקעה ב-TYL, ככל הנראה בזכות המומנטום הרווחיות והפער מול היעד. הציון ישתנה אם תוצאות רבעוניות עתידיות לא יעמדו בציפיות או אם האנליסטים יעדכנו את תחזיות הצמיחה כלפי מטה.

    ניטרלי0%גידול בהכנסות

    הכנסות יציבות למרות צמיחה אפסית

    ההכנסות של TYL נותרו יציבות סביב $2B בשלוש השנים האחרונות (FY2023-FY2025) ללא צמיחה משמעותית בקו העליון.

    נתון: הכנסות נותרו סביב $2B בשלוש השנים: FY2023 ($2B), FY2024 ($2B), FY2025 ($2B), ללא שינוי משמעותי.

    מה זה אומר עליך: יציבות בהכנסות תוך שיפור דרמטי ברווחיות (Net Margin מ-8.5% ל-13.5%) מעידה ש-TYL עובר מצב של "רווחיות תפעולית" – מפיק יותר רווח מאותו בסיס לקוחות. זה אופייני לחברות תוכנה בוגרות שמתמקדות בייעול ולא בצמיחה אגרסיבית. הכנסות יחלו לצמוח שוב אם החברה תרחיב את בסיס הלקוחות, תשיק מוצרים חדשים, או תבצע רכישות אסטרטגיות.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    הטיעון לקנייה
    • צמיחה ברווח הנקי הנתונים מראים עלייה של 20.0% ברווח הנקי, מ-263 מיליון דולר ל-315.6 מיליון דולר בין השנים.
    • עלייה בהכנסות ההכנסות עלו ב-9.1%, מ-2.14 מיליארד דולר ל-2.33 מיליארד דולר.
    • קונצנזוס אנליסטים חיובי מתוך 28 אנליסטים, 23 מדרגים קנייה (10 Strong Buy ו-13 Buy) ואף אחד לא מדרג מכירה.
    • שיפור ברווח למניה הרווח למניה (EPS – רווח המחולק למספר המניות) עלה ב-19.0%, מ-6.05 דולר ל-7.2 דולר.
    הטיעון נגד
    • פער מול יעד האנליסטים הפער מול יעד-האנליסטים עומד על 22.9% (יעד 430.89 דולר מול מחיר נוכחי 350.73 דולר), מה שמשקף ציפיות גבוהות שטרם מומשו.
    • דירוגי החזקה 5 אנליסטים מדרגים החזקה (Hold), כלומר חלק מהמעריכים אינם רואים בסיס לרכישה במחיר הנוכחי.
    • קצב צמיחת הכנסות מתון צמיחת ההכנסות של 9.1% נמוכה משמעותית מקצב צמיחת הרווח הנקי (20.0%), פער שעשוי להצביע על תלות בהתייעלות ולא בהרחבת מכירות.
    • תלות בציפיות גבוהות מחיר המניה מגלם צמיחה עתידית, וכל האטה בקצב הצמיחה של ההכנסות או הרווח עלולה להשפיע על התמחור.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף, דעת אנליסטים ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    דעת המומחים

    מה חושבים האנליסטים?

    28 אנליסטים שעוקבים אחרי המניה — לאן הם חושבים שהמחיר הולך, ומה הם ממליצים.

    ההמלצות עודכנו לאחרונה ב-08/2026

    קונצנזוס$430.89
    גבוה$535.83
    חציון$433.50
    נמוך$338.35
    קנייה חזקה10
    קנייה13
    החזקה5
    מכירה0
    מכירה חזקה0
    המספרים

    נתונים פיננסיים

    נתונים פיננסיים (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$1,952$2,138$2,332$645+8.2%
    רווח נקי$166$263$316$94+10.5%
    רווח גולמי$861$936$1,084$307+12.4%
    רווח תפעולי$219$300$358$95-0.5%
    רווח למניה (EPS)$3.88$6.05$7.20
    שיעור רווח גולמי+44.1%+43.8%+46.5%
    שיעור רווח תפעולי+11.2%+14%+15.3%
    שיעור רווח נקי+8.5%+12.3%+13.5%
    הנתון הרבעוני מגיע מדוח כספי שאינו מבוקר, בעוד הנתונים השנתיים בטבלה למעלה מגיעים מדוח מבוקר.
    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הנתונים מראים כי הכנסות חברת Tyler Technologies Inc עלו בכ-9% והגיעו לכ-2.3 מיליארד דולר, לעומת כ-2.1 מיליארד דולר בשנה הקודמת.

    הרווח הנקי (הרווח שנשאר לחברה אחרי כל ההוצאות) גדל בכ-20% והסתכם בכ-316 מיליון דולר, לעומת כ-263 מיליון דולר קודם לכן, בעוד הרווח התפעולי (הרווח מהפעילות העסקית לפני מימון ומיסים) עלה בשיעור דומה לכ-358 מיליון דולר.

    הרווח למניה (EPS – חלק הרווח המיוחס לכל מניה בודדת) עלה בכ-19% ועמד על כ-7.2 דולר, לעומת כ-6.05 דולר בשנה הקודמת.

    הנתונים של Tyler Technologies Inc מראים הכנסות של כ-645 מיליון דולר ברבעון 2 · 2026, לעומת כ-596 מיליון דולר באותו רבעון לפני שנה — עלייה של 8.2%. הרווח הנקי (הרווח שנותר לאחר כל ההוצאות) עמד על כ-93.5 מיליון דולר, לעומת כ-84.6 מיליון דולר ברבעון המקביל, שינוי של 10.5%.

    הדוח הבא של Tyler Technologies Inc צפוי בסביבות 28/10/2026. האנליסטים צופים רווח למניה של $3.47.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    סיכום

    סיכום

    Tyler Technologies Inc (TYL) היא חברת תוכנה גלובלית המתמחה בפתרונות ניהול לרשויות מקומיות, בתי משפט ומערכות ציבוריות. החברה משרתת אלפי ממשלות וגופים ציבוריים בעולם, עם מוקד על אוטומציה וטכנולוגיית ענן (cloud).

    הנתונים המתוקים מהשנתיים האחרונות מראים צמיחת הכנסות של 9.1% בשנה הנוכחית (FY2025 מול FY2024). מחיר המניה כרגע עומד על 350.73 דולר, עם תנודה קטנה של 0.744% בימים האחרונים.

    קונצנזוס של 28 אנליסטים הוא רכישה, וממוצע היעד שלהם הוא 430.89 דולר — שמשקף פער של כ-23% מהמחיר הנוכחי. היעד הגבוה ביותר בקרב האנליסטים מגיע לכ-535.83 דולר, בעוד שיש ביטול על שיקול המציע נמוך יותר.

    הפער בין המחיר הנוכחי ליעד הקונצנזוס משקף הערכה שונה של הערך והפוטנציאל של התכנים והשירותים שמספקת Tyler Technologies. ההיסטוריה של הכנסות צומחות ותיקי הלקוחות של החברה משפיעים על גישת האנליסטים.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Finnhub, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.

    נושאים בורסה ומסחר