סקירת מניה · NYSEVVV

מניית Valvoline Inc. (VVV)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$34.81מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי-2.85%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$4425% מעל מחיר הסגירהאנליסטים19נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

מול הסגירה הקודמת של 32.29 דולר, מניית Valvoline Inc. עומדת על 34.37 דולר — עלייה של 2.08 דולר, 6.44%. טווח המסחר היום נע בין 32.70 ל-34.43 דולר.

מניית Valvoline Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $33.74, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 1.58%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 19 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

19 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 44 דולר, 25% מעל מחיר הסגירה.

19 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-19 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$34.34-1% פער מהמחיר
יעד ממוצע$43.56+25% פער מהמחיר
יעד גבוה$50.40+45% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

22 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה5
  • קנייה11
  • החזקה6
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 87%
  • ✓ 73% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת Valvoline Inc. (VVV) מפעילה רשת מרכזי-שירות לרכב, שבהם לקוחות עוצרים לשירותי תחזוקה מהירים — בעיקר החלפת שמן-מנוע ובדיקות שגרתיות של נוזלים ומסננים ברכב. מדובר בשירות שאדם רגיל צורך כל כמה חודשים כחלק מתחזוקת הרכב השוטפת, ללא צורך בתיאום מראש ארוך. זהו עסק של שירותי-רכב לצרכן הפרטי.

    הכסף של החברה מגיע מהתשלום שהלקוחות משלמים על כל ביקור-שירות במרכזים. מכיוון שרכב דורש תחזוקה חוזרת לאורך השנים, חלק ניכר מההכנסה הוא בעל אופי חוזר — אותו לקוח חוזר שוב ושוב לשירות נוסף, בניגוד למכירה חד-פעמית. ככל שהחברה מפעילה יותר מרכזי-שירות ויותר לקוחות עוברים בהם, כך גדלה ההכנסה.

    מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק של החברה הוא כ-$4.30 מיליארד. הנתונים מראים כי ההכנסות השנתיות עלו ב-5.6% (מ-$1.62 מיליארד ל-$1.71 מיליארד), בעוד הרווח הנקי השנתי ירד ב-0.4% (מ-$211.5 מיליון ל-$210.7 מיליון). ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $544.6 מיליון (+24.1%) והרווח הנקי $64.5 מיליון (+14.2%). מחיר הסגירה האחרון עמד על $33.74, בשינוי יומי של -1.8%, נכון ל-03/11/2026. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי-השוק לרווח) עומד על 42.4.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב+29%פער מול היעד

    פער של 29% בין מחיר השוק להערכות האנליסטים

    מחיר הסגירה נכון ל-03/11/2026 עומד על $33.74, בעוד יעד הקונצנזוס של 19 אנליסטים הוא $43.56 — פער של כ-29% כלפי מעלה. היעד הגבוה ביותר מגיע ל-$50.4.

    נתון: מחיר נכון ל-03/11/2026: $33.74; יעד קונצנזוס: $43.56 (19 אנליסטים); פער: ~29%.

    ←

    מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל מהנחת האנליסטים שהחברה בענף רכב ושירותים תצליח להמיר צמיחת הכנסות (רבעון 2·2026: +24.1%) לרווחיות גבוהה יותר, בעוד השוק מתמחר סיכון בהרווחיות הנוכחית (מכפיל P/E של 42.4). הפער יצטמצם אם הרווחים יאיצו או יתרחב אם הצמיחה תיעצר.

    לשים לב42.4מכפיל P/E

    מכפיל רווח (P/E) גבוה ל-Valvoline

    מכפיל הרווח עומד על 42.4 (שווי שוק $4.30 מיליארד חלקי רווח של 4 רבעונים $101.5 מיליון). רמה זו גבוהה עבור חברת שירותי רכב ומעידה על ציפיות צמיחה חזקות — או על בסיס רווח נמוך יחסית למחיר.

    נתון: P/E: 42.4; שווי שוק $4.30B; רווח נקי 4 רבעונים $101.5M; רווח נקי 2024→2025: -0.4%.

    ←

    מה זה אומר עליך: מכפיל P/E גבוה בענף Auto & Truck Dealerships מרמז שהשוק מתמחר האצה משמעותית ברווחים או מעבר למודל בעל שוליים גבוהים יותר. הוא יירד אם הצמיחה ברווח הנקי תאיץ מעבר ל-0.4%- שנראתה ב-2024→2025, או יעלה עוד אם הרווחים יתמתנו.

    חיובי+24.1%צמיחת הכנסות ר2·26

    צמיחה רבעונית מוצקה בהכנסות ובמזומנים

    ברבעון 2·2026 (מול רבעון 2·2025) הכנסות Valvoline זינקו ב-24.1% ל-$544.6 מיליון, והרווח הנקי עלה ב-14.2% ל-$64.5 מיליון — קצב צמיחה מהיר יותר מהמגמה השנתית (הכנסות 2024→2025: +5.6%).

    נתון: רבעון 2·2026: הכנסות $544.6M (+24.1%), רווח נקי $64.5M (+14.2%); שנתי 2024→2025 הכנסות +5.6%.

    ←

    מה זה אומר עליך: האצה רבעונית חדה בענף שירותי רכב יכולה לנבוע מעונת תחזוקה גבוהה, הרחבת רשת המוסכים או עלייה במחירי שמנים ושירותים. השאלה האם הקפיצה תימשך תלויה ביכולת החברה לשמר לקוחות ולהרחיב נוכחות ללא שחיקת שוליים נוספת.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • צמיחה בהכנסות השנתיות ההכנסות עלו ב-5.6% בין 2024 ל-2025, מ-$1.62 מיליארד ל-$1.71 מיליארד, בחברה הפועלת בתחום שירותי הרכב (רשתות שירות ותחזוקה לרכב).
    • זינוק בהכנסות הרבעוניות ברבעון 2 של 2026 (מול רבעון 2 של 2025) ההכנסות הגיעו ל-$544.6 מיליון, עלייה של 24.1%, והרווח הנקי עלה ל-$64.5 מיליון, עלייה של 14.2%.
    • שיפור ברווח התפעולי הרווח התפעולי עלה מ-$367.2 מיליון ל-$389.9 מיליון, שינוי של 6.2%.
    • עמדת אנליסטים מבין 19 אנליסטים, 5 מדרגים Strong Buy ו-11 Buy, 6 Hold ואף אחד לא Sell; הפער מול יעד-האנליסטים הוא 29.1% (יעד $43.56).
    ↓ הטיעון נגד
    • מכפיל רווח גבוה מכפיל הרווח (P/E — יחס בין מחיר המניה לרווח) עומד על 42.4, המשקף שווי שוק של $4.30 מיליארד מול רווח נקי של $101.5 מיליון ב-4 הרבעונים האחרונים.
    • רווח נקי שנתי בירידה קלה הרווח הנקי ירד ב-0.4% בין 2024 ל-2025, מ-$211.5 מיליון ל-$210.7 מיליון, למרות העלייה בהכנסות.
    • תלות בסקטור מחזורי החברה פועלת בסקטור Consumer Cyclical (צריכה מחזורית), תחום הרגיש לשינויים בהוצאות הצרכנים על תחזוקת רכב בתקופות של האטה כלכלית.
    • ירידה יומית במחיר מחיר הסגירה היה $33.74 עם שינוי יומי של -1.8%, נכון ל-03/11/2026.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$1,444$1,619$1,710$545+24.1%
    רווח נקי$1,420$212$211$65+14.2%
    רווח גולמי$545$619$659$215+21.0%
    רווח תפעולי$280$367$391$112+18.1%
    שיעור רווח גולמי37.7%38.2%38.5%39.5%-1.0 נק'
    שיעור רווח תפעולי19.4%22.6%22.9%20.6%-1.0 נק'
    שיעור רווח נקי98.4%13.1%12.3%11.8%-1.0 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הדוח האחרון: 05/08/2026

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הנתונים מראים כי ההכנסות של Valvoline Inc. (VVV) — חברה בתחום שירותי הרכב (תחזוקה ומכירה ללקוחות רכב) — עלו ב-5.6%, מ-1.62 מיליארד דולר ל-1.71 מיליארד דולר, בעוד הרווח הנקי נותר כמעט ללא שינוי וירד קלות ב-0.4%, מ-211.5 מיליון דולר ל-210.7 מיליון דולר.

    ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות צמחו ב-24.1% והסתכמו ב-544.6 מיליון דולר, והרווח הנקי עלה ב-14.2% ל-64.5 מיליון דולר.

    מחיר הסגירה האחרון היה 33.74 דולר (שינוי יומי של 1.8%- נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 42.4.

    הנתונים של חברת Valvoline Inc. (VVV), הפועלת בתחום שירותי הרכב (שירות ותחזוקה לכלי רכב), מראים ברבעון 2 · 2026 לעומת רבעון 2 · 2025 הכנסות של 544.6 מיליון דולר (עלייה של 24.1%) ורווח נקי של 64.5 מיליון דולר (עלייה של 14.2%). מחיר הסגירה האחרון עמד על 33.74 דולר (שינוי יומי של 1.8%- נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 42.4.

    הדוח האחרון של Valvoline Inc. פורסם ב-05/08/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    ביחס לשקל

    מה היה קורה ל-1,000 ₪

    1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

    תקופהשווי היוםשינוי
    לפני שנה1,053 ₪+5.3%
    לפני 3 שנים892 ₪-10.8%

    לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    תשואה מהחברה

    דיבידנדים

    8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.

    תאריך אקססכום למניה
    01/12/2022$0.13
    30/08/2022$0.13
    27/05/2022$0.13
    25/02/2022$0.13
    26/11/2021$0.13
    12 החודשים האחרונים

    סך הדיבידנדים: — למניה.

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    24.08.2026גיוס כסף או חוב8-Kואלוולין השלימה הנפקת אג"ח בכירות בסך 600 מיליון דולר בריבית 6.125% לפירעון ב-2034, שנועדה לפרוע הלוואות.במקביל תוקנה מסגרת האשראי: הזמינות באשראי המסתובב עלתה מ-475 מיליון דולר ל-600 מיליון דולר ומועד הפירעון הוארך בחמש שנים.ב-SEC
    14.08.2026גיוס כסף או חוב8-Kולוולין תמחרה הנפקת אג"ח בכירות בסך 600 מיליון דולר בריבית 6.125% ופירעון ב-2034, לאחר שהגדילה את ההיקף ב-100 מיליון דולר.התמורה נועדה לפרעון מלא של הלוואת Term Loan A ופרעון חלקי של Term Loan B, וההנפקה צפויה להיסגר ב-24 באוגוסט 2026.ב-SEC
    23.07.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kדירקטוריון ולוליין אישר ב-22 ביולי 2026 את בחירתם של קתרין פוגרטי וסקוט מזבינסקי לדירקטוריון, בתוקף מיידי.השניים יקבלו מניות חסומות בשווי הענקה של 70,644 דולר, במסגרת תוכנית תגמול לדירקטורים חיצוניים.ב-SEC
    30.06.2026גיוס כסף או חוב8-Kחברת Valvoline דיווחה ב-30 ביוני 2026 כי התקשרה בהסכם תיקון למימון מחדש של כל הלוואות Term B הקיימות.יתרת הקרן הכוללת נותרה 738,150,000 דולר, עם ריבית של SOFR בתוספת 1.75% או ריבית בסיס בתוספת 0.75%.ב-SEC
    09.03.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kחברת וולוולין הודיעה כי החל מ-6 במרץ 2026 מונה ג'ורדן מ. דני, בן 36, לתפקיד Chief Accounting Officer ו-Controller של החברה.דני מחליף בתפקיד את דיון ר. סטרג'ון שעברה לתפקיד Vice President, Treasurer and Tax, ושכרו השנתי הבסיסי יעמוד על 319,520 דולר.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    Valvoline Inc. (VVV) היא חברה המתמחה בשמנים ודלקים למנועים וסוגי חומרים סיכה נוספים לרכבים. העסק משמש את שוק הרכבות הקיים והחלפות שירות, תחום הנופל בקטגוריית Consumer Cyclical — כלומר הביקוש למוצריה תלוי בעוצמת הצרכנות של בעלי רכבים.

    בשנת 2025, ההכנסות של VVV עלו 5.6% לעומת 2024 — מ-$1.62 מיליארד ל-$1.71 מיליארד. אולם הרווח הנקי ירד בשיעור קטן של 0.4% — מ-$211.5 מיליון ל-$210.7 מיליון. ברבעון 2 של 2026 (הרבעון האחרון שדווח), ההכנסות הגיעו ל-$544.6 מיליון (עלייה של 24.1% מול אותו רבעון בשנה שעברה), והרווח הנקי עמד על $64.5 מיליון (עלייה של 14.2%).

    נכון ל-03/11/2026, מחיר ההון של VVV סגר על $33.74. מכפיל הרווח (P/E) של המניה עומד על 42.4. בקונצנזוס של 19 אנליסטים, היעד הממוצע הוא $43.56 — פער של 29.1% בהשוואה למחיר הנוכחי. היעד הגבוה ביותר מגיע ל-$50.4.

    הנתונים מראים שהרבעון האחרון הציג תאוצה בהן בהכנסות והן ברווח, בעוד שהשנה השלמה הציגה צמיחה בהכנסות אך לחץ על הרווחים. הפער בין הערכת השוק להערכות האנליסטים משקף הבדלי דעה בשוק לגבי הביצועים העתידיים של החברה בסקטור בעל רגישות גבוהה למחזורי צרכנות.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית Valvoline Inc.?

    מניית Valvoline Inc. (VVV) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    מה תשואת הדיבידנד של Valvoline Inc.?

    תשואת הדיבידנד עומדת על 1.58%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-1.58 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Valvoline?

    19 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 22 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של Valvoline?

    44 דולר, 25% מעל מחיר הסגירה של 34.81 דולר. היעדים נעים בין 34.34 ל-50.40 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.