סקירת מניה · NASDAQAUR

מניית Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock (AUR)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$4.41מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+9.43%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$12162% מעל מחיר הסגירהאנליסטים12נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

הסגירה הקודמת של Aurora Innovation, Inc. הייתה 4.36 דולר. מאז נרשמה ירידה של 0.13 דולר, 2.98%, והמניה נסחרת ב-4.23 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 4.17 ל-4.50 דולר.

מניית Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $4.27. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 12 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

12 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 12 דולר, 162% מעל מחיר הסגירה.

12 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-12 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$3.63-18% פער מהמחיר
יעד ממוצע$11.55+162% פער מהמחיר
יעד גבוה$18.90+329% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

16 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה2
  • קנייה8
  • החזקה6
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ 63% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

  • ! פער גדול מול מחיר-היעד
i

מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

חברת Aurora Innovation Inc. מפתחת מערכת נהיגה אוטונומית (נהיגה עצמאית ללא נהג אנושי) למשאיות ולרכבים מסחריים. במקום לייצר רכבים בעצמה, החברה בונה את החבילה הטכנולוגית — חיישנים, מצלמות ותוכנה — שמותקנת על משאיות של יצרנים אחרים ומאפשרת להן לנסוע על כבישים בין-עירוניים בלי נהג. המוצר המרכזי שלה מיועד לענף ההובלה המסחרי.

מודל ההכנסה של החברה מבוסס על מכירת שירות הנהיגה האוטונומית — כלומר חברות הובלה משלמות עבור השימוש במערכת כדי להסיע מטענים. מדובר במודל שאמור להיות חוזר (תשלום מתמשך לפי שימוש או מרחק) ולא חד-פעמי, אך הנתונים מראים שהחברה עדיין בשלב מוקדם מאוד מבחינה מסחרית: ההכנסות קטנות מאוד ביחס לגודל החברה, והיא עדיין משקיעה סכומים גדולים בפיתוח לפני שהשירות יופעל בהיקף רחב.

מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק של החברה עומד על כ-9 מיליארד דולר. ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו 2.0 מיליון דולר (שינוי של 100.0% מול רבעון 2 · 2025), בעוד הרווח הנקי היה שלילי ועמד על -270.0 מיליון דולר (שינוי של -34.3%). בשנה המלאה הרווח הנקי השתנה מ–748.0 מיליון דולר ל–816.0 מיליון דולר (ירידה של -9.1%). מכיוון שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל רווח אינו רלוונטי. מחיר הסגירה האחרון היה 4.27 דולר (שינוי יומי של +0.9%), נכון ל-03/11/2026.

ניתוח AI בעברית

תובנות

מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

לשים לב816 מיליוןהפסד נקי 2025

הפסדים גדולים ביחס להכנסות

החברה מפסידה 816 מיליון דולר בשנה כשהיא מייצרת רק 3 מיליון דולר הכנסות — קצב שריפת-מזומנים קריטי עבור חברה בשלב פיתוח טכנולוגיה לרכב אוטונומי.

נתון: הפסד נקי של -816 מיליון דולר ב-2025 מול הכנסות של 3 מיליון דולר בלבד; הפסדים תפעוליים של -901 מיליון דולר.

←

מה זה אומר עליך: פער כזה אופייני לחברות בשלב מוקדם שמשקיעות במחקר ופיתוח מסיבי לפני קבלת הכנסות משמעותיות; הפחתת ההפסד תלויה בהגעה לעסקאות מסחור או בגיוס הון נוסף.

לשים לב3 מיליוןהכנסות 2025

החברה עדיין אינה מייצרת הכנסות

אחרי שנתיים ללא הכנסות כלל (2023-2024), החברה התחילה לראות 3 מיליון דולר ב-2025 — סכום זעיר עבור חברה עם שווי שוק של מעל מיליארד דולר, המעיד על שלב מסחרי מוקדם מאוד.

נתון: הכנסות עלו מ-0 דולר ב-2023-2024 ל-3 מיליון דולר ב-2025; ברבעון 2 של 2026 נרשמו 2 מיליון דולר (+100% לעומת רבעון 2 של 2025).

←

מה זה אומר עליך: חברות טכנולוגיה לרכב אוטונומי נמצאות בדרך-כלל בשלב פיתוח ממושך לפני מסחור; המעבר להכנסות גבוהות תלוי בהשלמת אישורי בטיחות, שותפויות עם יצרני רכב והטמעה מסחרית.

תשומת לב-9.1%שינוי בהפסד 2025

ההפסד מעמיק למרות צמיחת הכנסות

ההפסד הנקי עמק ב-9.1% מ-748 מיליון דולר ב-2024 ל-816 מיליון דולר ב-2025, למרות תחילת ההכנסות — סימן שהוצאות הפיתוח והתפעול גדלות מהר יותר מההכנסות.

נתון: הפסד נקי של -816 מיליון דולר ב-2025 לעומת -748 מיליון ב-2024 (ירידה של 9.1%); הפסד תפעולי גדל מ-786 מיליון ל-901 מיליון דולר.

←

מה זה אומר עליך: העמקת הפסדים תוך כדי צמיחת הכנסות קורית כאשר חברה מאיצה השקעות בפיתוח, ייצור או שיווק כדי להגיע למסה קריטית; שיפור יידרש מהגדלה משמעותית בהיקף ההכנסות או הפחתת הוצאות.

שני הצדדים · הגרסה המנומקת

השור מול הדוב

שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

↑ מה תומך במניה
  • המלצות אנליסטים חיוביות הנתונים מראים 12 המלצות קנייה (Strong Buy=2, Buy=8) מול 6 המלצות החזקה ואפס המלצות מכירה.
  • פער גדול מול יעד האנליסטים הנתונים מראים פער של 170.5% בין מחיר הסגירה $4.27 (נכון ל-03/11/2026) לבין יעד-האנליסטים $11.55.
  • שיפור ברווח למניה השנתי הנתונים מראים רווח למניה (EPS – רווח המחולק למספר המניות) של -0.44 לעומת -0.46 בשנה הקודמת, שינוי של 4.3%.
  • גידול בהכנסות הרבעוניות ברבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025 ההכנסות עמדו על $2.0 מיליון, שינוי של +100.0%.
↓ הטיעון נגד
  • הפסד נקי שנתי שהעמיק הנתונים מראים רווח נקי של -$816.0 מיליון בשנת 2025 לעומת -$748.0 מיליון בשנה הקודמת, שינוי של -9.1%.
  • הפסד תפעולי גדל הנתונים מראים רווח תפעולי של -$901.0 מיליון לעומת -$786.0 מיליון בשנה הקודמת, שינוי של -14.6%.
  • הכנסות נמוכות מול ההפסדים הנתונים מראים הכנסות שנתיות של $3.0 מיליון בלבד, קטנות משמעותית מההפסד הנקי של -$816.0 מיליון, בהתאם לאופי חברה בפיתוח בסקטור חלקי הרכב (Auto Parts).
  • מכפיל רווח אינו רלוונטי הנתונים מראים שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, ולכן מכפיל רווח (יחס בין מחיר המניה לרווח) אינו רלוונטי.
הנתונים המלאים

הדאטה שמאחורי הפרשנות

כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

גרף מחיר — TradingView

המספרים

נתונים פיננסיים

דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
הכנסות——$3$2+100.0%
רווח נקי-$796-$748-$816-$270-34.3%
רווח גולמי——-$14-$5-25.0%
רווח תפעולי-$835-$786-$901-$266-15.7%
שיעור רווח גולמי——-466.7%-250.0%+150.0 נק'
שיעור רווח תפעולי——-30,033.3%-13,300.0%+9,700.0 נק'
שיעור רווח נקי——-27,200.0%-13,500.0%+6,600.0 נק'

שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

הדוח האחרון: 28/10/2026

נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

הדוח שכבר פורסם

מה הראה הדוח האחרון

הדוח האחרון של Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock (AUR) הראה הכנסות נמוכות של כ-3 מיליון דולר בלבד. הרווח הנקי (הרווח שנשאר אחרי כל ההוצאות) היה שלילי ועמד על כ-816 מיליון דולר הפסד, לעומת כ-748 מיליון דולר הפסד בשנה הקודמת — ירידה של 9.1%.

ברבעון האחרון (רבעון 2, 2026, מול רבעון 2, 2025) ההכנסות הגיעו לכ-2 מיליון דולר (עלייה של 100%), והרווח הנקי היה שלילי ועמד על כ-270 מיליון דולר הפסד (ירידה של 34.3%). הנתונים מראים שהחברה, הפועלת בתחום רכיבי הרכב (Auto Parts), עדיין מפסידה סכומים גדולים ביחס להכנסות הקטנות שלה.

מחיר הסגירה האחרון היה 4.27 דולר, בשינוי יומי של +0.9%, נכון ל-03/11/2026. מכיוון שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל הרווח (יחס שבודק כמה שנים ייקח לרווחים להחזיר את מחיר המניה) אינו רלוונטי.

הנתונים של Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock (AUR), חברה בסקטור הצריכה המחזורית (מוצרים שרכישתם מושפעת ממצב הכלכלה) בתחום חלקי הרכב, מראים ברבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025 הכנסות של 2.0 מיליון דולר (שינוי של 100.0%) והפסד נקי של 270.0 מיליון דולר (הרחבה של 34.3% בהפסד). מחיר הסגירה האחרון עמד על 4.27 דולר, נכון ל-03/11/2026.

הדוח האחרון של Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock פורסם ב-28/10/2026.

סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

ניתוח טכני

ניתוח טכני מאת TradingView
ביחס לשקל

מה היה קורה ל-1,000 ₪

1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

תקופהשווי היוםשינוי
לפני שנה975 ₪-2.5%
לפני 3 שנים1,996 ₪+99.6%

לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

דיווחים ל-SEC

מה החברה דיווחה לאחרונה

הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
27.02.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kקלייר ד'אוילי-יוז ג'ונסון הודיעה ב-26 בפברואר 2026 על התפטרותה מהדירקטוריון, בתוקף מ-27 בפברואר 2026, שלא בשל מחלוקת עם החברה.ב-27 בפברואר 2026 מונה דייוויד ונר לדירקטוריון, עם כהונה שתסתיים באסיפת בעלי המניות השנתית של 2027.ב-SEC

מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

סיכום

סיכום

Aurora Innovation Inc. (AUR) מפתחת טכנולוגיית נהיגה אוטונומית (self-driving) לרכב מסחרי. החברה נמצאת בשלב פיתוח מתקדם ועדיין לא מייצרת הכנסות משמעותיות ממוצר מסחרי מלא.

בתקופה של 12 החודשים האחרונים, AUR דיווחה על הכנסות של 3 מיליון דולר והפסד נקי של 816 מיליון דולר — ירידה של 9.1% לעומת שנה קודמת. ברבעון השני של 2026 (מול רבעון 2 של 2025), ההכנסות עמדו על 2 מיליון דולר (עלייה של 100%) וההפסד הנקי הגיע ל-270 מיליון דולר (שיפור של 34.3%). המחיר נכון ל-03/11/2026 עומד על 4.27 דולר.

קונצנזוס האנליסטים (12 אנליסטים) ממליץ על קנייה (2.25 מתוך 5), עם יעד מחיר ממוצע של 11.55 דולר — פער של 171% מול המחיר הנוכחי. שיעור שריפת-המזומנים הגבוה ביותר משקף את השקעות החברה בפיתוח הטכנולוגיה.

הסיכון המרכזי הוא קצב שריפת ההון הגבוה בהיעדר הכנסות מסחריות משמעותיות, והצורך במימון נוסף עד להשקת מוצר מניב. ההזדמנות טמונה בפוטנציאל השוק לרכב אוטונומי ובקשרים עם יצרני רכב גדולים.

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

באיזו בורסה נסחרת מניית Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock?

מניית Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock (AUR) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

האם Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock מחלקת דיבידנד?

בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock?

12 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 16 דירוגים בנובמבר 2026.

מה מחיר היעד הממוצע של Aurora Innovation Inc. Class A Common Stock?

12 דולר, 162% מעל מחיר הסגירה של 4.41 דולר. היעדים נעים בין 3.63 ל-18.90 דולר.

המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.