איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מניית Bentley Systems, Incorporated נסחרת ב-42.40 דולר — עלייה של 1.50 דולר (3.67%) מסגירה קודמת של 40.90 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 40.53 ל-43.44 דולר.
מניית Bentley Systems, Incorporated Class B Common Stock נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $42.13, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 0.77%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 16 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
16 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 46 דולר, 2% מעל מחיר הסגירה.
16 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-16 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
21 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Bentley Systems מפתחת תוכנה (אוסף תוכנות מחשב) עבור מהנדסים ואנשי מקצוע שעוסקים בתכנון ובנייה של תשתיות — דרכים, גשרים, רשתות מים, מסילות רכבת ומבנים גדולים. התוכנות שלה עוזרות לתכנן את הפרויקטים, לנהל את תהליך הבנייה, ולעקוב אחרי התשתית גם אחרי שהיא כבר פועלת. במילים פשוטות, מי שבונה תשתית גדולה משתמש בכלים הדיגיטליים של החברה כדי לעשות זאת ביעילות.
החברה מרוויחה בעיקר ממכירת מנויים (תשלום קבוע וחוזר) לתוכנות שלה — לקוחות משלמים באופן שוטף כדי להמשיך להשתמש בכלים ולקבל עדכונים ותמיכה. מודל כזה יוצר הכנסה חוזרת, כלומר כסף שחוזר בקביעות ולא רק תשלום חד-פעמי. בנוסף יש לה הכנסות משירותים נלווים. בדוחות השנתיים האחרונים ההכנסות עלו ב-11.0% ($1.35 מיליארד → $1.50 מיליארד), והרווח הנקי עלה ב-18.3% ($234.8 מיליון → $277.9 מיליון).
מבחינת סדר-גודל, שווי השוק של החברה עומד על כ-$12.33 מיליארד. ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $410.7 מיליון (+12.8%) והרווח הנקי $78.5 מיליון (+11.4%). מחיר הסגירה האחרון היה $42.13 (שינוי יומי -0.6%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 42.5. הנתונים מוצגים לצורכי הקשר בלבד.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
שווי השוק של Bentley Systems עומד על 12 מיליארד דולר, פי 42.5 מהרווח הנקי שלה ב-4 הרבעונים האחרונים (290 מיליון דולר). מכפיל כזה מצביע על ציפיות גבוהות לצמיחה עתידית.
נתון: נכון ל-03/11/2026, מחיר המניה $42.13 כנגד EPS שנתי של $0.85 (2025) מייצר P/E של 42.5.
מה זה אומר עליך: מכפיל רווח גבוה בחברות תוכנה נובע בדרך-כלל מציפיות להכנסות חוזרות יציבות ולצמיחה בשוק התוכנה התעשייתית. המכפיל ירד רק אם צמיחת ההכנסות תאט או אם הרווחים יקפצו בצורה חדה.
שולי הרווח התפעולי של Bentley Systems עלו מ-18.8% ב-2023 ל-24.1% ב-2025. השיפור נובע מהכנסות גבוהות יותר (1.5 מיליארד דולר ב-2025, עלייה של 11% לעומת השנה הקודמת) ומבקרה טובה יותר על עלויות התפעול.
נתון: Operating Margin: 18.8% (2023) → 22.3% (2024) → 24.1% (2025); רווח תפעולי $363M על הכנסות $1.5B.
מה זה אומר עליך: שיפור בשולי התפעול בחברות תוכנה נובע בדרך-כלל ממעבר למודל מנויים חוזרים ומיעילות תפעולית גבוהה יותר בפיתוח. השולי ימשיך לעלות אם החברה תצליח להגדיל את בסיס המנויים מבלי להוסיף עלויות R&D פרופורציונליות.
ברבעון 2 של 2026, Bentley Systems דיווחה על הכנסות של 411 מיליון דולר (עלייה של 12.8% לעומת רבעון 2 של 2025) ועל רווח נקי של 79 מיליון דולר (עלייה של 11.4%). זו המשך למגמת הצמיחה השנתית.
נתון: רבעון 2·2026: הכנסות $410.7M (+12.8% YoY), רווח נקי $78.5M (+11.4% YoY).
מה זה אומר עליך: צמיחה עקבית בהכנסות רבעוניות בחברות תוכנה נובעת בדרך-כלל מהרחבת בסיס הלקוחות במגזר התשתיות והבנייה ומהעלאת מחירי המנויים. המגמה תימשך אם Bentley תצליח לשמר לקוחות קיימים ולמשוך פרויקטים חדשים.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 05/11/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הנתונים מראים ש-Bentley Systems, Incorporated, חברת תוכנה (פיתוח ומכירת תוכנות יישומים להנדסה ותשתיות), הגדילה את הכנסותיה בשנה האחרונה ב-11.0% מ-$1.35 מיליארד ל-$1.50 מיליארד, והרווח הנקי (הרווח שנותר אחרי כל ההוצאות) עלה ב-18.3% מ-$234.8 מיליון ל-$277.9 מיליון.
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-$410.7 מיליון, עלייה של 12.8%, והרווח הנקי הגיע ל-$78.5 מיליון, עלייה של 11.4%.
מחיר הסגירה האחרון עמד על $42.13 נכון ל-03/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עמד על 42.5.
הנתונים של חברת Bentley Systems, Incorporated ברבעון 2 · 2026 (חברת תוכנה המפתחת יישומים להנדסה ותשתיות) מראים הכנסות של 410.7 מיליון דולר, עלייה של 12.8% מול אותו רבעון בשנה שעברה, ורווח נקי של 78.5 מיליון דולר, עלייה של 11.4%. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 42.5, כאשר מחיר הסגירה הוא 42.13 דולר נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Bentley Systems, Incorporated Class B Common Stock פורסם ב-06/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.
סך הדיבידנדים: $0.28 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 0.63%.
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | דיבידנד או קנייה חוזרת8-K | בנטלי סיסטמס הודיעה ב-11 בספטמבר 2026 כי הדירקטוריון הכריז על דיבידנד של 0.07 דולר למניה לרבעון השלישי של 2026.הדיבידנד ישולם ב-29 בספטמבר 2026 לבעלי מניות Class A ו-Class B הרשומים נכון ל-22 בספטמבר 2026. | ב-SEC |
| 26.05.2026 | דיבידנד או קנייה חוזרת8-K | ב-22 במאי 2026 הודיעה בנטלי סיסטמס כי דירקטוריון החברה הכריז על דיבידנד של 0.07 דולר למניה לרבעון השני של 2026.הדיבידנד ישולם ב-11 ביוני 2026 לבעלי מניות Class A ו-Class B הרשומים נכון ל-2 ביוני 2026. | ב-SEC |
| 27.04.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | החברה התקשרה ב-23 באפריל 2026 בתיקון ראשון להסכם האשראי עם PNC, הכולל הלוואת טרמין מובטחת חדשה של 550 מיליון דולר.ההלוואה מגיעה לפירעון ב-18 באוקטובר 2029, ניתנת לפרעון מוקדם ללא קנסות, עם פירעון רבעוני של 1.25% מהקרן החל ב-30 ביוני 2027. | ב-SEC |
| 21.11.2025 | דיבידנד או קנייה חוזרת8-K | בנטלי סיסטמס הודיעה ב-21 בנובמבר 2025 על דיבידנד של 0.07 דולר למניה לרבעון הרביעי, לתשלום ב-11 בדצמבר לרשומים ב-4 בדצמבר 2025.הדירקטוריון האריך את תוכנית הרכישה לרכישת עד 500 מיליון דולר ממניות Class B ו/או אגרות חוב להמרה, מ-21 בנובמבר 2025 עד 31 בדצמבר 2028. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Bentley Systems (BSY) מפתחת תוכנות הנדסיות לתכנון, בנייה ותפעול של תשתיות. החברה מציעה פתרונות לניהול פרויקטים בתחומי תחבורה, אנרגיה ומים, ומשרתת לקוחות בתעשיות בנייה והנדסה אזרחית ברחבי העולם. שווי השוק שלה עומד על 12 מיליארד דולר, והמניה נסגרה ב-42.13$ נכון ל-03/11/2026.
הכנסות החברה עלו ב-11.0% משנת 2024 לשנת 2025 (מ-1.35 מיליארד דולר ל-1.50 מיליארד דולר), והרווח הנקי גדל ב-18.3% (מ-234.8 מיליון דולר ל-277.9 מיליון דולר). ברבעון השני של 2026 הכנסות הגיעו ל-410.7 מיליון דולר (עלייה של 12.8% לעומת רבעון 2 של 2025), והרווח הנקי עמד על 78.5 מיליון דולר (עלייה של 11.4%).
מכפיל הרווח (P/E) של Bentley Systems עומד על 42.5 – שווי השוק מחולק ברווח הנקי של ארבעת הרבעונים האחרונים (290 מיליון דולר). מכפיל כזה מעיד על ציפיות השוק לצמיחה גבוהה בשנים הבאות.
16 אנליסטים ממליצים בממוצע על קנייה (דירוג 1.95 מתוך 5). יעד המחיר הממוצע עומד על 45.74$, המהווה פער של 8.6% מול המחיר הנוכחי. המכפיל הגבוה משקף סיכון במקרה של האטה בצמיחה או שינוי בציפיות.
מניית Bentley Systems, Incorporated Class B Common Stock (BSY) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 0.77%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-0.77 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
16 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 21 דירוגים בנובמבר 2026.
46 דולר, 2% מעל מחיר הסגירה של 44.65 דולר. היעדים נעים בין 40.40 ל-61.95 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.