איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
בין 2.00 ל-2.10 דולר נע היום המחיר של Ceragon Networks Ltd. כרגע היא נסחרת ב-2.01 דולר, ירידה של 0.05 דולר, 2.43% מסגירה קודמת של 2.06 דולר.
מניית Ceragon Networks Ltd. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $2.03. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 8 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
8 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 5 דולר, 134% מעל מחיר הסגירה.
8 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-8 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
12 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Ceragon Networks Ltd. מפתחת ומוכרת ציוד תקשורת אלחוטי, בעיקר מערכות להעברת נתונים בין אתרים דרך גלי רדיו (קישורי מיקרוגל ומילימטר-וויב — טכנולוגיות לשידור מהיר של מידע באוויר ללא צורך בכבלים). הלקוחות העיקריים הם מפעילי רשתות סלולר וספקי תקשורת, שמשתמשים בציוד כדי לחבר אנטנות סלולריות אל ליבת הרשת.
החברה מרוויחה בעיקר ממכירת חומרה — יחידות התקשורת האלחוטית עצמן — וזו הכנסה חד-פעמית לכל עסקה. בנוסף היא מספקת שירותים נלווים כמו התקנה, תמיכה ותחזוקה, שעשויים לייצר הכנסה חוזרת לאורך זמן. מקור הכסף הוא אפוא שילוב של עסקאות ציוד מול ספקי התקשורת ושל חוזי שירות סביב אותו ציוד.
הנתונים מראים הכנסות שנתיות של 338.7 מיליון דולר, ירידה של -14.1% מול 394.2 מיליון דולר בשנה הקודמת, ורווח נקי שלילי של -2.1 מיליון דולר לעומת 24.1 מיליון דולר (שינוי של -108.7%). ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו 93.9 מיליון דולר (+14.2% מול רבעון 2 · 2025) והרווח הנקי היה -2.1 מיליון דולר. מחיר הסגירה האחרון עמד על 2.03 דולר, שינוי יומי של +1.0%, נכון ל-03/11/2026. מאחר שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל רווח אינו רלוונטי.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
Ceragon Networks (CRNT) עברה מרווח נקי של 24 מיליון דולר ב-2024 להפסד של 2 מיליון דולר ב-2025 (ירידה של 108.7%). זאת על רקע ירידה בהכנסות ומרווחי התפעול.
נתון: רווח נקי ירד מ-24.1 מיליון דולר (2024) ל-הפסד של 2.1 מיליון דולר (2025), ירידה של 108.7%. ה-Net Margin עבר מ-6.1% ל-שלילי 0.6%.
מה זה אומר עליך: מעבר להפסד נובע בדרך-כלל מצמצום הביקושים לציוד תקשורת או מלחצי מחיר בענף. במקרה של CRNT הירידה בהכנסות מ-394 ל-339 מיליון דולר והתכווצות ה-Operating Margin מ-9.8% ל-2.1% מעידות על לחץ מבני בפעילות. שיפור יחייב חזרה לצמיחה בהכנסות או קיצוץ בעלויות התפעול.
ההכנסות של CRNT ירדו מ-394 מיליון דולר ב-2024 ל-339 מיליון דולר ב-2025. זוהי נסיגה משמעותית לאחר שנת צמיחה ב-2024, והיא משקפת התכווצות בביקוש לציוד תקשורת אלחוטית או אובדן לקוחות מרכזיים.
נתון: הכנסות ירדו מ-394.2 מיליון דולר (2024) ל-338.7 מיליון דולר (2025), ירידה של 14.1%.
מה זה אומר עליך: ירידה כזו בהכנסות בענף ציוד התקשורת נובעת לרוב מדחיית פרויקטים אצל ספקי תקשורת, תחרות על מחירים או מעבר טכנולוגי (למשל מ-4G ל-5G). ב-CRNT הירידה הובילה גם להתכווצות חדה ברווחיות התפעולית. התאוששות תחייב זכיות בפרויקטים חדשים או כניסה לשווקים גיאוגרפיים נוספים.
ה-Operating Margin של CRNT התכווץ מ-9.8% ב-2024 ל-2.1% בלבד ב-2025. הרווח התפעולי ירד מ-39 מיליון דולר ל-7 מיליון דולר, למרות שהרווח הגולמי נשמר יחסית.
נתון: Operating Margin: 9.8% (2024) → 2.1% (2025). רווח תפעולי ירד מ-39 מיליון ל-7 מיליון דולר, ואילו רווח גולמי ירד מ-137 מיליון ל-115 מיליון דולר.
מה זה אומר עליך: התכווצות במרווח התפעולי בענף ציוד תקשורת מעידה על עלייה בעלויות המכירה, המו"פ או ההנהלה שלא קוזזה בצמיחה. ב-CRNT הירידה מ-39 ל-7 מיליון דולר ברווח התפעולי, בעוד הרווח הגולמי ירד רק מ-137 ל-115 מיליון דולר, מצביעה על הוצאות תפעול גבוהות יחסית להיקף העסקאות. שיפור יחייב יעילות תפעולית או עלייה בהיקף המכירות.
ברבעון 2 של 2026 דיווחה CRNT על הכנסות של 93.9 מיליון דולר, עלייה של 14.2% לעומת אותו רבעון אשתקד. זהו אות חיובי לאחר הירידה השנתית ב-2025.
נתון: רבעון 2·2026: הכנסות 93.9 מיליון דולר (+14.2% לעומת רבעון 2·2025). רווח נקי רבעוני: -2.1 מיליון דולר.
מה זה אומר עליך: צמיחה רבעונית כזו בענף ציוד התקשורת נובעת בדרך-כלל מזכיות בפרויקטים חדשים או התאוששות בביקוש מספקי תקשורת. אולם ברבעון זה CRNT עדיין רשמה הפסד נקי של 2.1 מיליון דולר, כך שהצמיחה בהכנסות טרם תורגמה לרווחיות. המשך הטרנד החיובי ברבעונים הבאים יכול לסגור את הפער לרווח.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הנתונים מראים כי Ceragon Networks Ltd., חברת טכנולוגיה המפתחת ציוד תקשורת (מערכות לשידור נתונים ברשתות), רשמה בדוח השנתי האחרון ירידה בהכנסות של -14.1%, מ-$394.2 מיליון ל-$338.7 מיליון.
הרווח הנקי עבר מרווח של $24.1 מיליון להפסד של -$2.1 מיליון, שינוי של -108.7%, והרווח התפעולי (הרווח מפעילות הליבה) ירד ל-$7.2 מיליון.
ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות דווקא עלו ב-+14.2% ל-$93.9 מיליון, אך עדיין נרשם הפסד נקי של -$2.1 מיליון. מחיר הסגירה האחרון עמד על $2.03, שינוי יומי של +1.0%, נכון ל-03/11/2026.
הנתונים של חברת Ceragon Networks Ltd. (יצרנית ציוד תקשורת) לרבעון 2 · 2026 מראים הכנסות של 93.9 מיליון דולר, עלייה של 14.2% מול אותו רבעון לפני שנה (82.3 מיליון דולר). הרווח הנקי היה שלילי, מינוס 2.1 מיליון דולר, לעומת מינוס 1.3 מיליון דולר ברבעון 2 · 2025 — פער (הרחבה של ההפסד) של 65.0%. מחיר הסגירה האחרון עמד על 2.03 דולר, נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Ceragon Networks Ltd. פורסם ב-11/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | הסכם מהותי6-K | סרגון הודיעה ב-3 בנובמבר 2026 כי תשתף פעולה עם RADWIN כדי להרחיב את תיק המוצרים שלה לתחום גישה אלחוטית מתחת ל-6 GHz.במסגרת שיתוף הפעולה תשמש סרגון כספקית פתרונות גלובלית של מוצרי RADWIN בתדרי sub-6 GHz. | ב-SEC |
| 06.10.2026 | אישור רגולטורי או מוצר6-K | סראגון הכריזה על IP-50EXA-P, פתרון E-band בהספק שידור של עד 27 dBm ועד 20 Gbps בתצורת 2+0, שיוצג ב-India Mobile Congress 2026 בדלהי ב-7–10 באוקטובר.לפי ההודעה המוצר צפוי להיות זמין מסחרית ברבעון הראשון של 2027, ובבooth 2B-13-20 יוצגו גם IP-100E, Siklu MultiHaul TG ו-IP-100FR2. | ב-SEC |
| 28.07.2026 | הסכם מהותי6-K | סרגון דיווחה על קבלת והזמנת הזמנות בהיקף של כ-120 מיליון דולר מתחילת השנה ממפעילות סלולר בהודו.ההזמנות, לעומת כ-86 מיליון דולר שדווחו במאי, כוללות פתרונות IP-50EXA ו-IP-50CX להרחבת רשתות 4G ו-5G. | ב-SEC |
| 23.07.2026 | הסכם מהותי6-K | סרגון הודיעה על הזמנות (Bookings) בסך יותר מ-10 מיליון דולר ברבעון השני, במסגרת חוזים נבחרים לרשתות פרטיות.הפרויקטים כוללים רשתות לביטחון הציבור, חברות חשמל ועיריות חכמות, ובהם פרויקט בן 11 אתרים במחוז קלרמונט, אוהיו. | ב-SEC |
| 21.07.2026 | הסכם מהותי6-K | סרגון הודיעה ב-21 ביולי 2026 כי לקוח Tier-1 באסיה-פסיפיק העניק לה הסכם חדש לחמש שנים בשווי של כ-70 מיליון דולר.במסגרת ההסכם תספק סרגון פתרונות תמסורת ושירותים לתמיכה ברשת המובייל הארצית של המפעיל, כולל הרחבת רשתות 4G ו-5G. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Ceragon Networks Ltd. (CRNT) היא חברת טכנולוגיה המתמחה בפתרונות תקשורת אלחוטית למרחקים ארוכים (מיקרוגל). החברה מספקת ציוד תקשורת רדיו שמשמש בעיקר לחיבור נתונים במהירות גבוהה בין עיירות ואזורים מרוחקים.
הנתונים מראים שהכנסות החברה ירדו מ-394.2 מיליון דולר בשנת 2024 ל-338.7 מיליון דולר בשנת 2025 — ירידה של 14.1%. בו בזמן, החברה עברה מרווח נקי של 24.1 מיליון דולר ל-הפסד של 2.1 מיליון דולר, ירידה של 108.7% המשקפת לחץ על מרווחים התפעוליים.
ברבעון 2 של 2026, הכנסות עלו ל-93.9 מיליון דולר (+14.2% לעומת אותו רבעון בשנה שעברה), אך ההפסד הנקי נשאר בגובה 2.1 מיליון דולר. מחיר הסגירה של המניה היה 2.03 דולר נכון ל-03/11/2026.
8 אנליסטים מעניקים לחברה דירוג קנייה (ממוצע 1.92 מ-5), כשיעד המחיר הממוצע הוא 4.93 דולר — פער של 142.9% לעומת הסגירה. עם זאת, התרחיש של הפסדים מתמשכים וירידת הכנסות מהווה סיכון מהותי לביצועים העתידיים.
כל עסקאות-המנהלים והדירקטורים בחברה הזו ב-12 החודשים האחרונים, כפי שדווחו לרשות ניירות-הערך האמריקאית. קנייה או מכירה בשוק-הפתוח מסומנות במפורש; מענקים ומימושי-אופציות מופיעים תחת "אחר".
40 דיווחי-עסקאות. לא דווחו קניות בשוק-הפתוח · מכירות בשוק-הפתוח: $32,639.
הסכומים מתייחסים לקניות ולמכירות בשוק-הפתוח בלבד — לא למענקי-מניות או למימושי-אופציות, המופיעים כ"אחר".
| תאריך | מי דיווח | תפקיד | פעולה | מניות | מחיר | שווי | תזמון |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.06.2026 | Makov Efrat | דירקטור | מכר | 5,000 | $2.99 | $14,972 | החלטה באותו רגע |
| 12.06.2026 | Makov Efrat | דירקטור | אחר · מימוש אופציות | 5,000 | $1.99 | $9,950 | — |
| 12.06.2026 | Makov Efrat | דירקטור | אחר · מימוש אופציות | 5,000 | — | — | — |
| 11.06.2026 | Arazi Doron Ovadia | מנכ״ל | אחר · מענק מניות | 66,667 | — | — | — |
| 11.06.2026 | Arazi Doron Ovadia | מנכ״ל | אחר · מענק מניות | 133,333 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Hadar Rami | דירקטור | אחר · מענק מניות | 14,750 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Hadar Rami | דירקטור | אחר · מענק מניות | 29,500 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Liran Shlomo | דירקטור | אחר · מענק מניות | 14,750 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Liran Shlomo | דירקטור | אחר · מענק מניות | 29,500 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Makov Efrat | דירקטור | אחר · מענק מניות | 14,750 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Makov Efrat | דירקטור | אחר · מענק מניות | 29,500 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Ripstein David | דירקטור | אחר · מענק מניות | 14,750 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Ripstein David | דירקטור | אחר · מענק מניות | 29,500 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Rosen Ilan | דירקטור | אחר · מענק מניות | 22,120 | — | — | — |
| 23.05.2026 | Rosen Ilan | דירקטור | אחר · מענק מניות | 44,240 | — | — | — |
מוצגות 15 העסקאות האחרונות — הרשימה המלאה בעמוד דיווחי-המנהלים.
מקור: דיווחי-מנהלים לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), טופס 4. עודכן 12.10.2026. מידע לימודי, לא המלצה. לכל עסקאות-המנהלים בחברות הישראליות.
מניית Ceragon Networks Ltd. (CRNT) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
8 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 12 דירוגים בנובמבר 2026.
5 דולר, 134% מעל מחיר הסגירה של 2.11 דולר. היעדים נעים בין 3.03 ל-9.45 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.