סקירת מניה · NASDAQFFIV

F5 Inc

הסקירה עודכנה: 23/08/2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$384.63נכון לסגירת המסחר האחרונה
שינוי יומי+1.81%לעומת יום המסחר הקודם
מחיר יעד ממוצע$431.74ממוצע תחזיות האנליסטים
מספר אנליסטים20עוקבים אחרי המניה
מה קרה היום · 4 בספטמבר 2026

F5 Inc נסחרת ב-392.15 דולר, עלייה של 1.07 דולר, 0.27% מול סגירה קודמת של 391.08 דולר. במהלך יום המסחר נע המחיר בין 385.15 ל-395.10 דולר.

קנייה
7.0/10
ציון כללי

הנתונים מראים כי מניית F5 Inc נסחרת ב-384.63$, בפער של 12.2% מיעד הקונצנזוס של האנליסטים (431.74$), בעוד 20 אנליסטים מדרגים אותה בהמלצת קנייה.

כמה לסמוך על הציון?אמון בינוני
אמון גבוה ✓בינוניאמון נמוך

מבוסס על 20 אנליסטים — 55% מהם ממליצים קנייה. ככל שיש יותר אנליסטים ופחות מחלוקת ביניהם, אפשר לסמוך יותר על הציון.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • מרווח גולמי 116%

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת F5 Inc מספקת טכנולוגיות שעוזרות לאתרים ולאפליקציות של עסקים לעבוד בצורה מהירה, יציבה ומאובטחת. במילים פשוטות, כשגולשים נכנסים לאתר גדול או משתמשים בשירות דיגיטלי, המערכות של החברה מנהלות את זרימת התעבורה (כמות הפניות למחשבי השרת), מוודאות שהעומס מתחלק נכון בין השרתים, ומגנות מפני מתקפות סייבר. הלקוחות הם בעיקר ארגונים גדולים, בנקים, חברות טכנולוגיה וספקי שירותי אינטרנט.

    החברה מרוויחה בשני אופנים עיקריים. הראשון הוא מכירת מוצרים — ציוד ותוכנה שהלקוח קונה ומתקין. השני, שהולך וגדל, הוא הכנסה חוזרת מדמי מנוי ותחזוקה (תשלום קבוע ומתמשך עבור שימוש בתוכנה, עדכונים ותמיכה). ההכנסה החוזרת נחשבת יציבה יותר כי היא ממשיכה להתקבל לאורך זמן ולא רק פעם אחת בעת המכירה.

    מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק של החברה עומד על כ-22 מיליארד דולר. הנתונים מראים הכנסות שנתיות של כ-3.09 מיליארד דולר, לעומת כ-2.82 מיליארד דולר בשנה הקודמת — עלייה של 9.7%. הרווח הנקי הגיע לכ-692 מיליון דולר לעומת כ-567 מיליון דולר, שינוי של 22.2%, והרווח למניה (EPS — הרווח המחולק למספר המניות) עלה מ-9.55 ל-11.8 דולר, שינוי של 23.6%. הנתונים הם היסטוריים ומתארים את מה שכבר קרה, ללא מדידה של פער מול יעד עתידי כלשהו.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    חיובי12%פער מול היעד

    פער של 12% מיעד האנליסטים

    המחיר הנוכחי של 384.63$ נמוך ב-12% מיעד הקונצנזוס של האנליסטים (431.74$). היעד הגבוה ביותר מגיע ל-533.4$, המייצג פער מול היעד של כ-39%.

    נתון: מחיר נוכחי: 384.63$, יעד קונצנזוס: 431.74$, יעד גבוה: 533.4$

    מה זה אומר עליך: פער כזה בדרך-כלל מעיד על אחת משתי אפשרויות: או שהשוק טרם שיקף את ציפיות האנליסטים לגבי הביצועים העתידיים של FFIV, או שהאנליסטים עדיין לא עדכנו את המודלים שלהם בתגובה למגמות שוק עדכניות. בחברות תוכנה ורשתות, פערים כאלה נסגרים בדרך-כלל כאשר הנהלת החברה מפרסמת הכוונות עתידיות ברורות יותר או כאשר מגמת הצמיחה מתבהרת.

    חיובי+75%עלייה ברווח נקי

    צמיחה חדה ברווחיות עם הכנסות יציבות

    הרווח הנקי של FFIV זינק מ-395 מיליון דולר ב-2023 ל-692 מיליון דולר ב-2025 (עלייה של 75%), בעוד ההכנסות נשארו יציבות על 3 מיליארד דולר. מרווח הרווח הנקי עלה מ-14.0% ל-22.4%, המעיד על יעילות תפעולית משופרת משמעותית.

    נתון: רווח נקי: 395M$ (2023) → 567M$ (2024) → 692M$ (2025). Net Margin: 14.0% → 20.1% → 22.4%. הכנסות יציבות על 3B$.

    חיובי7.0ציון אנליסטים

    דירוג אנליסטים: קנייה (7.0/10)

    20 אנליסטים מעניקים ל-FFIV דירוג ממוצע של 7.0 מתוך 10 (קנייה). מתוכם: 3 Strong Buy, 8 Buy, 8 Hold, 1 Sell ללא Strong Sell. הדעות מחולקות למדי, כאשר 55% ממליצים על קנייה ו-40% על החזקה.

    נתון: ציון 7.0/10, 20 אנליסטים: 3 Strong Buy, 8 Buy, 8 Hold, 1 Sell

    מה זה אומר עליך: דירוג כזה אופייני לחברה יציבה עם ביצועים טובים אך שווקים בשלים או תחרותיים. ה-Hold הגבוה (8 אנליסטים) מעיד על כך שחלק מהשוק רואה במניה 'fairly valued' במחירים הנוכחיים. בחברות טכנולוגיה בוגרות כמו FFIV, דירוג קונצנזוס של קנייה עם רכיב Hold משמעותי נפוץ כאשר צמיחת ההכנסות מתמתנת אך הרווחיות חזקה.

    חיובי+80%צמיחת EPS

    רווח למניה (EPS) גדל ב-80% בשנתיים

    הרווח למניה של FFIV עלה מ-6.55$ ב-2023 ל-11.80$ ב-2025, גידול של 80% תוך שנתיים. זהו שיפור דרמטי בביצועים, המשקף את השילוב של רווחיות גבוהה יותר ואולי גם רכישות מניות חוזרות שמצמצמות את מספר המניות במחזור.

    נתון: EPS: 6.55$ (2023) → 9.55$ (2024) → 11.80$ (2025), עלייה של 80%

    מה זה אומר עליך: קפיצה כזו ב-EPS עם הכנסות יציבות נובעת בעיקר מהשיפור החד במרווחי הרווח התפעולי והנקי של FFIV. בחברות טכנולוגיה, שיפור כזה מושך משקיעי ערך ויכול להוביל לשיפור במכפילים (P/E) לאורך זמן, אך רק אם השוק מאמין שהמגמה ברת-קיימא. משקיעים בדרך-כלל בוחנים האם השיפור נובע ממקורות חוזרים או מאירועים חד-פעמיים.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    הטיעון לקנייה
    • צמיחה ברווח הנקי הנתונים מראים עלייה של 22.2% ברווח הנקי, מ-566.78 מיליון דולר ל-692.38 מיליון דולר בין השנים.
    • עלייה ברווח למניה הרווח למניה (EPS – חלק הרווח המיוחס לכל מניה) עלה ב-23.6%, מ-9.55 דולר ל-11.8 דולר.
    • גידול בהכנסות ההכנסות עלו ב-9.7%, מ-2.82 מיליארד דולר ל-3.09 מיליארד דולר.
    • פער מול יעד-האנליסטים הנתונים מראים פער של 12.2% בין המחיר הנוכחי (384.63 דולר) ליעד הממוצע של האנליסטים (431.74 דולר).
    הטיעון נגד
    • המלצות מעורבות מתוך 20 אנליסטים, 8 ממליצים על החזקה (Hold – להישאר במצב הנוכחי) ואחד ממליץ על מכירה, כלומר לא כל הדעות חיוביות.
    • רווח תפעולי איטי יחסית הרווח התפעולי עלה ב-16.3%, קצב נמוך מזה של הרווח הנקי (22.2%), פער שמצביע על תלות בגורמים מחוץ לפעילות השוטפת.
    • קצב הכנסות מתון צמיחת ההכנסות של 9.7% נמוכה משמעותית מקצב הגידול ברווח, מה שעשוי להעיד על מיצוי שיפורי יעילות ולא על התרחבות שוק.
    • תלות ביעד האנליסטים יעד האנליסטים (431.74 דולר) הוא הערכה בלבד ואינו מבטיח את מימוש הפער של 12.2%.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף, דעת אנליסטים ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    דעת המומחים

    מה חושבים האנליסטים?

    20 אנליסטים שעוקבים אחרי המניה — לאן הם חושבים שהמחיר הולך, ומה הם ממליצים.

    ההמלצות עודכנו לאחרונה ב-08/2026

    קונצנזוס$431.74
    גבוה$533.40
    חציון$423.30
    נמוך$303.00
    קנייה חזקה3
    קנייה8
    החזקה8
    מכירה1
    מכירה חזקה0
    המספרים

    נתונים פיננסיים

    נתונים פיננסיים (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$2,813$2,816$3,088$865+10.9%
    רווח נקי$395$567$692$208+9.6%
    רווח גולמי$2,220$2,258$2,514$712+12.6%
    רווח תפעולי$473$659$766$213+8.6%
    רווח למניה (EPS)$6.55$9.55$11.80
    שיעור רווח גולמי+78.9%+80.2%+81.4%
    שיעור רווח תפעולי+16.8%+23.4%+24.8%
    שיעור רווח נקי+14%+20.1%+22.4%
    הנתון הרבעוני מגיע מדוח כספי שאינו מבוקר, בעוד הנתונים השנתיים בטבלה למעלה מגיעים מדוח מבוקר.
    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הדוח האחרון של חברת F5 Inc (FFIV) הראה הכנסות של כ-3.1 מיליארד דולר, גידול של כ-9.7% לעומת השנה הקודמת. הרווח הנקי (הרווח שנשאר אחרי כל ההוצאות והמסים) עלה בכ-22.2% לכ-692 מיליון דולר, והרווח למניה (EPS — הרווח המחולק למספר המניות) עלה מ-9.55 דולר לכ-11.8 דולר.

    הנתונים מראים שהרווח גדל בקצב מהיר יותר מההכנסות, כלומר החברה שמרה חלק גדול יותר מכל דולר הכנסה כרווח.

    הנתונים של F5 Inc מראים כי ברבעון 2 · 2026 ההכנסות הסתכמו ב-865 מיליון דולר, לעומת 780 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד — עלייה של 10.9%. הרווח הנקי (הרווח שנותר לאחר כל ההוצאות והמסים) עמד על 208 מיליון דולר, לעומת 190 מיליון דולר ברבעון 2 · 2025 — עלייה של 9.6%.

    הדוח הבא של F5 Inc ב-26/10/2026. האנליסטים צופים רווח למניה של $4.26.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    סיכום

    סיכום

    F5 Inc (FFIV) היא חברה אמריקאית המתמחה בתוכנות וחומware לניהול תעבורת רשתות וביטחון סייבר. החברה משרתת ארגונים גדולים ברחבי העולם בתחומים כמו בנקאות, טכנולוגיה ותקשורת.

    נתוני ההצגה מראים שבמהלך השנה הנוכחית (FY2025), המכירות של FFIV גדלו בקצב של 9.7% בהשוואה לשנה הקודמת (FY2024). המניה נסחרת כיום ב-384.63 דולר, וגדלה ב-1.81% ביום הדיווח.

    קונצנזוס של 20 אנליסטים קובע יעד מחיר ממוצע של 431.74 דולר ל-FFIV. הנתונים מראים פער של כ-12% בין המחיר הנוכחי ליעד הקונצנזוס. היעד הגבוה ביותר בקרב האנליסטים מגיע ל-533.4 דולר, המייצג פער אפילו גדול יותר מול אותו יעד.

    ההערכה בקרב אנליסטים נשארת מתונה — כ-2.35 מתוך 5 בדירוג הקונצנזוס, מה שמשקף היעדר הסכמה חזקה בשוק. ההטרוגניות בדעות האנליסטים, משולבת עם תוצאות הגדילה המתונות במכירות, משקפת סביבה מורכבת עבור השקעה בחברה זו.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Finnhub, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.