איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מניית EPAM Systems, Inc. עומדת על 143.80 דולר. מול הסגירה הקודמת של 140.51 דולר זו עלייה של 3.29 דולר, 2.34%. טווח המסחר היום נע בין 139.71 ל-145.89 דולר.
מניית EPAM Systems, Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $138.17. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 20 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
20 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 130 דולר, 18% מתחת למחיר הסגירה.
20 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-20 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
26 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת EPAM Systems, Inc. היא חברת שירותי טכנולוגיית מידע (פיתוח תוכנה ומערכות מחשוב עבור חברות אחרות). בפועל היא שוכרת מהנדסי תוכנה ומומחים טכנולוגיים, ומעמידה אותם לרשות לקוחות עסקיים כדי לבנות עבורם מערכות, אפליקציות ופתרונות דיגיטליים — למשל בנקים, חברות קמעונאות וחברות בריאות שרוצות לפתח או לשדרג תוכנה אך אין להן צוותי פיתוח מספיקים.
החברה מרוויחה בעיקר מתשלום עבור עבודת הפיתוח — לקוחות משלמים על שעות העבודה של המהנדסים ועל פרויקטים מתמשכים. חלק ניכר מההכנסה הוא חוזר באופיו, משום שפרויקטים נמשכים לאורך זמן ולקוחות גדולים חוזרים שוב ושוב, אך הוא תלוי בהיקף הפרויקטים החדשים שנחתמים. ככל שיש יותר שעות עבודה ויותר לקוחות פעילים — ההכנסה גדלה.
מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק של החברה הוא כ-$7.13 מיליארד. הנתונים מראים שההכנסות השנתיות עלו ב-15.4% (מ-$4.73 מיליארד ל-$5.46 מיליארד), בעוד הרווח הנקי ירד ב-16.9% (מ-$454.5 מיליון ל-$377.7 מיליון). ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $1.41 מיליארד (עלייה של 4.5%) והרווח הנקי $103.0 מיליון (עלייה של 17.0%). מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 17.7. מחיר הסגירה האחרון היה $138.17, שינוי יומי של 3.9%- , נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
למרות שההכנסות של EPAM Systems עלו ב־15.4% ב־2025 (מ־4.73 מיליארד ל־5.46 מיליארד דולר), הרווח הנקי צנח ב־16.9% (מ־454.5 מיליון ל־377.7 מיליון דולר). כתוצאה, מרווח הרווח הנקי צנח מ־9.6% ל־6.9% — ירידה של כ־30% במרווחיות.
נתון: ב־FY2025: הכנסות +15.4%, רווח נקי -16.9%; Net Margin ירד מ־9.6% ל־6.9%.
מה זה אומר עליך: פער שכזה בחברת שירותי IT בדרך-כלל נובע מעלייה חדה בהוצאות תפעול (שכר מפתחים, השקעות בטכנולוגיה, רכישות) שלא התאפסו במהירות שבה גדלו ההכנסות. גם לחצי תחרות על מחירים או שינוי במיקס הפרויקטים יכולים לשחוק רווחיות. שיפור ייתכן אם החברה תקצץ עלויות קבועות או תגדיל נפח פרויקטים רווחיים.
ברבעון 2 · 2026, הרווח הנקי של EPAM Systems קפץ ב־17.0% לעומת רבעון 2 · 2025 (103.0 מיליון דולר), למרות שההכנסות עלו בקצב נמוך יותר (+4.5% ל־1.41 מיליארד דולר). מגמה זו מצביעה על שיפור יחסי במרווחים, ההפך מהמגמה השנתית.
נתון: רבעון 2 · 2026: הכנסות +4.5%, רווח נקי +17.0% (לעומת רבעון 2 · 2025).
המחיר נכון ל־03/11/2026 עומד על 138.17 דולר, כ־6% מעל יעד הקונצנזוס של האנליסטים (130.29 דולר). יחד עם זאת, 15 מתוך 20 אנליסטים ממליצים 'קנייה' או 'קנייה חזקה', וטווח היעדים רחב מאוד (97.97 עד 210.0 דולר).
נתון: מחיר 138.17$ לעומת קונצנזוס 130.29$; טווח יעדים 97.97–210.0$; 15/20 אנליסטים ממליצים קנייה.
מה זה אומר עליך: פער של 6% מעל הקונצנזוס הוא מתון, אך הפיזור הרחב בתחזיות (מינימום 98 דולר, מקסימום 210 דולר) מעיד על אי-וודאות גבוהה בשוק לגבי EPAM Systems. בדרך-כלל פיזור כזה נובע מחוסר בהירות לגבי רווחיות עתידית, גידול בהכנסות או סיכונים גיאופוליטיים (חברות IT רוסיות-אירופיות נושאות סיכונים ייחודיים). המשקיעים מתמחרים תרחישים שונים מאוד.
מכפיל הרווח של EPAM Systems עומד על 17.7 (שווי שוק 7.13 מיליארד דולר ÷ רווח נקי של 4 הרבעונים האחרונים 401.7 מיליון דולר). זהו מכפיל נמוך יחסית לחברות טכנולוגיה גלובליות, שבדרך-כלל נסחרות במכפילים של 25–35.
נתון: P/E = 17.7; שווי שוק $7.13B ÷ רווח נקי TTM $401.7M.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 05/11/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
חברת EPAM Systems, Inc. היא חברת שירותי טכנולוגיה ומידע (פיתוח תוכנה ושירותי מחשוב עבור לקוחות עסקיים). בדוח השנתי האחרון ההכנסות עלו ב-15.4%, מ-4.73 מיליארד דולר ל-5.46 מיליארד דולר, בעוד הרווח הנקי ירד ב-16.9%, מ-454.5 מיליון דולר ל-377.7 מיליון דולר.
הנתונים מראים כי בעוד שהיקף הפעילות גדל, הרווחיות הצטמצמה. ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו 1.41 מיליארד דולר (עלייה של 4.5%) והרווח הנקי היה 103.0 מיליון דולר (עלייה של 17.0%).
מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 17.7. מחיר הסגירה האחרון היה 138.17 דולר, בשינוי יומי של -3.9%, נכון ל-03/11/2026.
החברה EPAM Systems, Inc. (EPAM) פועלת בתחום שירותי טכנולוגיית המידע (פיתוח תוכנה ושירותי מיקור-חוץ לארגונים). ברבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025 הנתונים מראים הכנסות של 1.41 מיליארד דולר (עלייה של 4.5%) ורווח נקי של 103.0 מיליון דולר (עלייה של 17.0%). מחיר הסגירה עמד על 138.17 דולר (שינוי יומי של -3.9%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — יחס שווי השוק לרווח) הוא 17.7.
הדוח האחרון של EPAM Systems, Inc. פורסם ב-06/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-9 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 6 מעל התחזית, 3 בתוך התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.400 עד $1.415 מיליארד | $1.415 מיליארדהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.5% מול אמצע הטווח) |
| 30.06.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $3.10 עד $3.18 | $3.38הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.6% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.385 עד $1.400 מיליארד | $1.40 מיליארדהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $2.70 עד $2.78 | $2.86הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.4% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.380 עד $1.395 מיליארד | $1.408 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $3.10 עד $3.18 | $3.26הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.8% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.365 עד $1.380 מיליארד | $1.394 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.6% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $2.98 עד $3.06 | $3.08הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.0% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 15.5% עד 16.5% | 16.0%הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (0.0 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 05.03.2026 | דיבידנד או קנייה חוזרת8-K | ב-4 במרץ 2026 התקשרה EPAM Systems בהסכם רכישה מואצת מניות עם Morgan Stanley בהיקף 300 מיליון דולר.החברה צפויה לקבל ב-5 במרץ 2026 מסירה ראשונית של 1,703,336 מניות, וההסדר הסופי צפוי להסתיים עד הרבעון השני של 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
EPAM Systems, Inc. היא חברת שירותי טכנולוגיה וייעוץ דיגיטלי המספקת פתרונות פיתוח תוכנה, הנדסה וטרנספורמציה דיגיטלית ללקוחות בעולם. החברה משתמשת בצוותי מהנדסים בחו"ל כדי להוזיל עלויות והנדסה מורכבת.
בשנת 2025, הכנסות EPAM עלו ב־15.4% מ־4.73 מיליארד דולר ל־5.46 מיליארד דולר. עם זאת, הרווח הנקי ירד ב־16.9%, מ־454.5 מיליון דולר ל־377.7 מיליון דולר. מרווח הרווח הנקי צנח מ־9.6% ל־6.9% — פער חריף בין הצמיחה בהכנסות לצנח בהרווחיות. ברבעון 2 של 2026, הכנסות עמדו על 1.41 מיליארד דולר (+4.5% ברבעון המקביל שנה קודמת), ורווח נקי 103.0 מיליון דולר (+17.0%).
מחיר הסגירה של EPAM עמד על 138.17 דולר נכון ל־03/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E) של החברה הוא 17.7. שווי השוק עומד על 7.13 מיליארד דולר. הנתונים מראים פער של 5.7% בין מחיר הסגירה ליעד הצפי של האנליסטים (130.29 דולר).
האנליסטים נוקטים עמדת קנייה במצטבר (קונסנסוס 2.23 מ־5, בחוות דעת של 20 אנליסטים), אך הירידה במרווחיות ושיפור הרווח החלקי ברבעון האחרון מעלים שאלות על יציבות הרווחיות של החברה בטווח הממוצע.
מניית EPAM Systems, Inc. (EPAM) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
20 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 26 דירוגים בנובמבר 2026.
130 דולר, 18% מתחת למחיר הסגירה של 159.31 דולר. היעדים נעים בין 97.97 ל-210.00 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.