איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
הסגירה הקודמת של General Motors Co הייתה 87.40 דולר. מאז נרשמה עלייה של 2.54 דולר, 2.91%, והמניה נסגרה על 89.94 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 87.92 ל-90.04 דולר.
מניית ג'נרל מוטורס General Motors נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $89.94, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 0.80%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 30 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
30 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 102 דולר, 14% מעל מחיר הסגירה.
30 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-30 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
35 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת General Motors Co. (GM) היא יצרנית רכב אמריקאית ותיקה. החברה מתכננת, מייצרת ומוכרת מכוניות, טנדרים ורכבי שטח תחת מותגים כמו שברולט, GMC, קדילק ובואיק. בנוסף לרכבים בהנעה רגילה (בנזין), החברה מפתחת ומוכרת גם רכבים חשמליים. במילים פשוטות — זו חברה שמוכרת כלי רכב ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי העולם.
מקור ההכנסה העיקרי של GM הוא מכירת כלי רכב לרשת של סוכנויות ומפיצים, שמוכרים אותם הלאה ללקוח הסופי — הכנסה שחוזרת ככל שנמכרים רכבים חדשים. מקורות נוספים כוללים מכירת חלקי חילוף ושירותי מימון (הלוואות וליסינג) דרך זרוע המימון של החברה, שמאפשרת ללקוחות לפרוס את עלות הרכב. כיצרנית רכב, ההכנסות שלה רגישות למחזוריות הכלכלית — כלומר נוטות לעלות ולרדת בהתאם למצב הכלכלה ולביקוש של הצרכנים לרכישות גדולות.
מבחינת סדר-גודל, שווי השוק של החברה עומד על כ-76 מיליארד דולר. ההכנסות השנתיות ירדו ב-2.1% (מ-171.61 מיליארד דולר ל-167.97 מיליארד דולר), והרווח הנקי השנתי ירד ב-55.1% (מ-6.01 מיליארד דולר ל-2.70 מיליארד דולר). ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו 48.03 מיליארד דולר (עלייה של 1.9%) והרווח הנקי 1.35 מיליארד דולר (ירידה של 28.5%). מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 36.5. מחיר הסגירה האחרון הוא 89.94 דולר, בשינוי יומי של 2.9%, נכון ל-02/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
הרווח הנקי של GM צנח מ-6 מיליארד דולר ב-2024 ל-3 מיליארד ב-2025, ירידה של 55.1%. מרווח הרווח הנקי צנח מ-3.5% ל-1.6%, והרווח התפעולי קרס מ-13 מיליארד דולר ל-3 מיליארד.
נתון: רווח נקי ב-2024: $6.01 מיליארד; ב-2025: $2.70 מיליארד (ירידה של 55.1%). Net Margin ירד מ-3.5% ל-1.6%.
מה זה אומר עליך: קריסה כזו ברווחיות יצרנית רכב נובעת בדרך-כלל משילוב של עליית עלויות ייצור (חומרי-גלם, שכר), תחרות מחירים, או השקעות כבדות במעבר לחשמליות. שיפור יגיע רק אם החברה תצליח להוריד עלויות או להעלות מחירים מבלי לאבד נתח-שוק.
נכון ל-02/11/2026 המניה נסחרת במכפיל רווח של 36.5 — שווי שוק של 76 מיליארד דולר על רווח של 4 הרבעונים האחרונים בסך 2.09 מיליארד דולר בלבד. זה גבוה מאוד עבור יצרנית רכב מסורתית עם רווחיות יורדת.
נתון: מכפיל P/E: 36.5 (שווי $76.36B ÷ רווח של 4 רבעונים $2.09B). רווח נקי שנתי ב-2025: $2.70B.
מה זה אומר עליך: מכפיל כזה מעיד על ציפיות השוק להתאוששות חדה ברווחים או על חוסר איזון זמני בין מחיר המניה לרווחיות הנוכחית. אם הרווחים לא ישתפרו באופן משמעותי, המכפיל יירד (דרך ירידת מחיר או עליית רווחים).
ברבעון 2 של 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הכנסות עלו ב-1.9% ל-48 מיליארד דולר, אך הרווח הנקי ירד ב-28.5% ל-1.35 מיליארד דולר — המשך המגמה השלילית ברווחיות.
נתון: רבעון 2·2026: הכנסות $48.03B (+1.9%), רווח נקי $1.35B (-28.5% מול רבעון 2·2025).
מה זה אומר עליך: המשך ירידה ברווח למרות צמיחה קלה בהכנסות מצביע על לחץ שוליים — עלויות עולות מהר יותר מההכנסות. שינוי יגיע רק אם GM תצליח לייעל ייצור, לגזום עלויות קבועות, או להעלות מחירים ללקוח הסופי.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 20/10/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 05/11/2026
הנתונים מראים כי General Motors Co. (GM), יצרנית הרכב, רשמה בדוח השנתי האחרון ירידה קלה בהכנסות (סך המכירות) של 2.1%, מ-171.61 מיליארד דולר ל-167.97 מיליארד דולר.
הרווח הנקי (הרווח שנותר אחרי כל ההוצאות) ירד בחדות ב-55.1%, מ-6.01 מיליארד דולר ל-2.70 מיליארד דולר, והרווח למניה ירד בהתאם מ-6.37 דולר ל-3.27 דולר.
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות עלו ב-1.9% ל-48.03 מיליארד דולר, בעוד הרווח הנקי ירד ב-28.5% ל-1.35 מיליארד דולר. מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 36.5, ומחיר הסגירה היה 89.94 דולר, נכון ל-02/11/2026.
הנתונים של חברת General Motors Co. (GM), יצרנית רכב בסקטור הצריכה המחזורית, מראים ברבעון 2 · 2026 לעומת רבעון 2 · 2025 הכנסות של 48.03 מיליארד דולר — עלייה של 1.9% לעומת 47.12 מיליארד דולר ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי עמד על 1.35 מיליארד דולר, ירידה של 28.5% מ-1.89 מיליארד דולר ברבעון 2 · 2025. מכפיל הרווח (P/E, יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 36.5, ומחיר הסגירה האחרון היה 89.94 דולר, נכון ל-02/11/2026.
הדוח האחרון של General Motors Co. פורסם ב-20/10/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 05/11/2026
8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.
סך הדיבידנדים: $0.69 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 0.77%.
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 05/11/2026
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | כריסטופר ט. האטו, סגן נשיא ורו"ח ראשי של ג'נרל מוטורס, הודיע ב-23 באוקטובר 2026 על החלטתו לפרוש מתפקידו החל מה-1 באפריל 2027.האטו ימשיך לכהן כרו"ח הראשי של החברה עד למועד הפרישה, והחברה תודיע במועד מאוחר יותר על מינוי מחליף. | ב-SEC |
| 27.10.2026 | הודעה אחרת8-K | ג'נרל מוטורס מסרה כי דירקטוריון החברה אישר ב-26 באוקטובר 2026 מחיקה מרצון של המניה הרגילה מהבורסה של ניו יורק ומעבר לרשימה בנאסד"ק.החברה מצפה שהמסחר ב-NYSE ייפסק בסיום המסחר ב-16 בנובמבר 2026, והמניה תתחיל להיסחר בנאסד"ק ב-17 בנובמבר 2026 תחת הסימול GM. | ב-SEC |
| 11.08.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | ג'נרל מוטורס חתמה ב-7 באוגוסט 2026 על הסכם Master IPU עם Procura Auto Parts LLC לתמיכה בספקים, בהיקף מרבי של 4.5 מיליארד דולר.המימון יינתן לספקים לרכישת מלאי קריטי בריבית SOFR פלוס 1.55%, והפירעון יושלם לא יאוחר מ-6 באוגוסט 2029. | ב-SEC |
| 26.05.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ג'ונתן מקניל, חבר דירקטוריון ג'נרל מוטורס, הודיע ב-26 במאי 2026 כי לא יתמודד לבחירה מחדש באסיפת בעלי המניות השנתית ב-2 ביוני 2026.מקניל יפרש מהדירקטוריון עם סיום האסיפה, והחברה ציינה כי הפרישה אינה נובעת מאי-הסכמה; הדירקטוריון מתכוון לצמצם את מספר חבריו מ-11 ל-10 לאחר האסיפה. | ב-SEC |
| 23.03.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | ב-23 במרץ 2026 התקשרה General Motors Company בהסכם אשראי מתחדש ל-364 יום בסך 2.0 מיליארד דולר.מסגרת האשראי הלא-מבוטחת תפוג ב-22 במרץ 2027 והוקצתה לשימוש בלעדי של General Motors Financial Company, Inc. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
General Motors Co. היא חברת ייצור כלי רכב גדולה בעולם, המתמחה בייצור מכוניות נוסעים, משאיות וכלים מסחריים. החברה פועלת בסקטור הרכביות, שנתון לתנודות בתוך הצרכנות וקטיגוריות כלכליות. בשנת 2025, הכנסות GM הגיעו לכ-168 מיליארד דולר, ירידה של 2.1% בהשוואה לשנה קודמת.
הנתונים מראים קריסה משמעותית ברווחיות. הרווח הנקי צנח ב-55.1% — מ-6 מיליארד דולר בשנת 2024 ל-2.7 מיליארד בשנת 2025. מרווח הרווח הנקי (אחוז הרווח מההכנסות) ירד מ-3.5% ל-1.6%, וההכנסות התפעוליות קרסו מ-13 מיליארד לכ-3 מיליארד דולר. ברבעון השני של 2026, הכנסות עמדו על 48 מיליארד דולר (+1.9% לעומת רבעון דומה בעבר), אך הרווח הנקי רבעוני ירד ב-28.5% ל-1.35 מיליארד דולר.
מחיר הסגירה של GM עמד על 89.94 דולר נכון ל-02/11/2026, עם פער של 13.1% בין המחיר הנוכחי לבין היעד הממוצע של אנליסטים (101.71 דולר). הקונספציוס של אנליסטים הוא קנייה, על בסיס דעות של 30 אנליסטים.
מכפיל הרווח של GM עומד על 36.5, מה שמשקף הערכה גבוהה יחסית בהתחשב בירידת הרווח החדה. ההשקעה בסקטור הרכביות כרוכה בחשיפה לתנודות בביקוש הצרכני, לחצים על שיתוף פעולה עולמי, ושינויים בעלויות המסחר ואנרגיה.
מניית ג'נרל מוטורס General Motors (GM) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 0.80%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-0.80 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
30 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 35 דירוגים בנובמבר 2026.
102 דולר, 14% מעל מחיר הסגירה של 89.33 דולר. היעדים נעים בין 71.71 ל-138.60 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.