איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
טווח היום של Huntington Ingalls Industries, Inc. השתרע בין 308.48 ל-317.00 דולר. מול סגירה קודמת של 316.88 דולר, המניה נסחרת ב-313.70 דולר — ירידה של 3.18 דולר, 1.00%.
מניית Huntington Ingalls Industries, Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $316.93, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 1.74%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 14 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
14 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 361 דולר, 25% מעל מחיר הסגירה.
14 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-14 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
17 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Huntington Ingalls Industries, Inc. (HII) היא יצרנית אוניות הגדולה בארה"ב, והיא מתמחה בבנייה של אוניות צבאיות עבור הצי האמריקאי ומשמר החופים. בין היתר היא בונה נושאות מטוסים, צוללות וספינות מלחמה. בנוסף לבנייה עצמה, החברה מספקת שירותי תחזוקה, שיפוץ ושירותים טכנולוגיים מתקדמים בתחום הביטחון.
רוב הכסף של החברה מגיע מחוזים ארוכי-טווח עם ממשלת ארה"ב, בעיקר מערכת הביטחון. מדובר בפרויקטים גדולים שנמשכים שנים, ולכן ההכנסה היא יחסית חוזרת ומתוכננת מראש — כל עוד קיימים חוזים חדשים או המשך של חוזים קיימים. מקור הכנסה נוסף הוא שירותי תחזוקה ותמיכה שוטפים, שגם הם נוטים לחזור על פני זמן.
הנתונים מראים הכנסה שנתית של $12.48 מיליארד, בעלייה של 8.2% לעומת השנה הקודמת, ורווח נקי של $605.0 מיליון, בעלייה של 10.0%. ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $3.42 מיליארד (+10.9%) והרווח הנקי $208.0 מיליון (+36.8%). שווי השוק עומד על כ-$12.49 מיליארד, ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) הוא 18.9. מחיר הסגירה האחרון היה $316.93, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $316.93, בעוד יעד הקונצנזוס של 14 אנליסטים הוא $361.46 — פער של כ-14% כלפי מעלה.
נתון: יעד קונצנזוס $361.46 מול מחיר $316.93; היעד הגבוה ביותר $426.3 והנמוך $283.81.
מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל מציפיות האנליסטים לצמיחה בהזמנות ממשלת ארה״ב או לשיפור במרווחי הרווח התפעולי שירדו ל-5.3% מ-6.8% ב-2023. יעד זה ישתנה אם יפורסמו הזמנות חדשות מהצי האמריקאי או אם מרווחי הרווח ימשיכו להישחק.
ברבעון 2 של 2026 דיווחה Huntington Ingalls Industries על רווח נקי של $208 מיליון — עלייה של 36.8% לעומת רבעון 2 של 2025, והכנסות צמחו ב-10.9% ל-$3.42 מיליארד.
נתון: רבעון 2·2026: הכנסות $3.42 מיליארד (+10.9%), רווח נקי $208.0 מיליון (+36.8%).
מה זה אומר עליך: שיפור כזה ברווחיות נובע בדרך-כלל מהתקדמות בפרוייקטי בנייה של ספינות מלחמה או צוללות שעברו שלב מורכב והתחילו לתרום למרווחים. המגמה תיבחן מחדש לאחר הרבעון הבא — עלייה חדה כזו יכולה לנבוע גם מאירוע חד-פעמי.
מכפיל הרווח (P/E) של Huntington Ingalls Industries עומד על 18.9, נמוך מהממוצע בענף תעופה וחלל-הגנה שבו חברות רבות נסחרות במכפיל של 25–35.
נתון: מכפיל P/E 18.9 (שווי שוק $12.49 מיליארד, רווח נקי 4 רבעונים אחרונים $661 מיליון); Operating Margin 5.3% ב-2025.
מה זה אומר עליך: מכפיל נמוך כזה אופייני לחברות שרוב הזמנותיהן תלויות בתקציב הגנה ממשלתי ארוך-טווח, עם מרווחי רווח נמוכים יחסית (4.8% נטו). המכפיל יעלה אם Huntington Ingalls תצליח להעלות את המרווח התפעולי שירד מ-6.8% ב-2023 ל-5.3% ב-2025, או אם תזכה בחוזים חדשים עם מרווח גבוה יותר.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 29/10/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הנתונים של Huntington Ingalls Industries, Inc. (HII) — חברה בתחום התעשייה והביטחון (בניית ספינות ומערכות ביטחוניות) — מראים כי ההכנסות השנתיות עלו ב-8.2%, מ-11.54 מיליארד דולר ל-12.48 מיליארד דולר, והרווח הנקי עלה ב-10.0%, מ-550.0 מיליון דולר ל-605.0 מיליון דולר.
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הגיעו ל-3.42 מיליארד דולר (עלייה של 10.9%), והרווח הנקי עלה ב-36.8% ל-208.0 מיליון דולר. במילים פשוטות, הנתונים מצביעים על גידול הן במכירות והן ברווח.
מחיר הסגירה האחרון היה 316.93 דולר (שינוי יומי של 1.0%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 18.9.
הנתונים של Huntington Ingalls Industries, Inc. (חברת תעשייה ביטחונית, בעיקר בניית ספינות למטרות ביטחון) מראים ברבעון 2 · 2026 הכנסות של 3.42 מיליארד דולר, עלייה של 10.9% מול אותו רבעון לפני שנה, ורווח נקי של 208.0 מיליון דולר, עלייה של 36.8%. מכפיל הרווח (מחיר המניה חלקי הרווח לשנה) עומד על 18.9, ומחיר הסגירה האחרון היה 316.93 דולר נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Huntington Ingalls Industries, Inc. פורסם ב-29/10/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: תעשייה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.
סך הדיבידנדים: $5.52 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 1.91%.
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-2 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 2 מעל התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $3.00 עד $3.20 מיליארד | $3.50 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+12.9% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 5.0% | 7.4%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.4 נק׳ אחוז מול התחזית) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
HII (Huntington Ingalls Industries, Inc.) היא קבלנית ביטחון אמריקאית המתמחה בבניית ספינות מלחמה למשמר החוף והצי של ארה"ב, לצד מערכות הגנה מתקדמות. החברה פועלת בשוק הגנה רגולטורי עם חוזים ארוכי טווח מהממשל הפדרלי.
בשנת 2025 דיווחה HII על הכנסות של 12 מיליארד דולר (עלייה של 8.2% לעומת 2024) ורווח נקי של 605 מיליון דולר (עלייה של 10.0%). ברבעון השני של 2026 הגיעו ההכנסות ל-3.42 מיליארד דולר (עלייה של 10.9% לעומת רבעון מקביל), והרווח הנקי עמד על 208 מיליון דולר (עלייה של 36.8%).
נכון ל-03/11/2026 נסגרה המניה על $316.93 (שינוי יומי של 1.0%), ומכפיל הרווח (P/E) עומד על 18.9. קונצנזוס 14 אנליסטים מציב יעד ממוצע של $361.46 — פער של 14% מול המחיר הנוכחי. דירוג הקונצנזוס הוא קנייה (2.24 מתוך 5).
שווי השוק של HII הוא 12 מיליארד דולר. הפער מול יעד האנליסטים משקף את הפוטנציאל בביצועים תפעוליים וביקוש ממשלתי מתמשך, לצד תלות בתקציבי הגנה והסיכון הפוליטי בעסקאות רגולטוריות.
מניית Huntington Ingalls Industries, Inc. (HII) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 1.74%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-1.74 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
14 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 17 דירוגים בנובמבר 2026.
361 דולר, 25% מעל מחיר הסגירה של 288.74 דולר. היעדים נעים בין 283.81 ל-426.30 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.