איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
Samsara Inc. רשמה היום ירידה של 0.17 דולר, 0.40%. מחיר הסגירה הקודם היה 42.07 דולר, וכעת המניה עומדת על 41.90 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 41.10 ל-43.00 דולר.
מניית Samsara Inc. Class A Common Stock נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $41.11. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 25 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
25 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 53 דולר, 30% מעל מחיר הסגירה.
25 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-25 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
30 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Samsara Inc. היא חברת תוכנה-תשתית (Software – Infrastructure) שמספקת מערכת ענן לניהול "ציים" של נכסים פיזיים — משאיות, רכבי עבודה, מכונות וציוד. החברה מחברת חיישנים ומצלמות שמותקנים ברכבים ובציוד אל פלטפורמה דיגיטלית (מערכת מרכזית מבוססת-אינטרנט), כך שלקוחות כמו חברות הובלה, בנייה ותשתיות יכולים לראות במסך אחד היכן נמצאים הנכסים שלהם, איך הם מתפקדים ומה מצב הבטיחות שלהם.
מקור ההכנסה העיקרי הוא מנוי (תשלום חוזר תקופתי) לשימוש בתוכנה. הלקוחות משלמים דמי-מנוי שוטפים כדי להמשיך להשתמש בפלטפורמה, ולכן זו הכנסה שחוזרת על עצמה ולא תשלום חד-פעמי. הנתונים מראים צמיחה בהכנסות: בין 2025 ל-2026 ההכנסות עלו ב-29.6% (מ-1.25 מיליארד דולר ל-1.62 מיליארד דולר). במקביל, ההפסד הנקי הצטמצם — הרווח הנקי השתנה ב-94.1% (מ–154.9 מיליון דולר ל–9.1 מיליון דולר).
לצורך הקשר: שווי-השוק של החברה הוא כ-23 מיליארד דולר, וההכנסה השנתית עומדת על 1.62 מיליארד דולר. ברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025) ההכנסות היו 508.4 מיליון דולר (+29.9%) והרווח הנקי 16.2 מיליון דולר (+196.7%). מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי-השוק לרווח) עומד על 258.7. מחיר הסגירה האחרון היה 41.11 דולר, בשינוי יומי של -1.9%, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
הכנסות Samsara זינקו ב-29.6% ב-FY2026 (מ-$1.25 מיליארד ל-$1.62 מיליארד) ובמקביל ברבעון 3·2026 גדלו ב-29.9% לעומת רבעון מקביל אשתקד — קצב המתאים לחברת-תוכנה בצמיחה גבוהה ומעיד על חדירה מואצת לשוק תשתיות IoT.
נתון: הכנסות FY2025 $1.25B → FY2026 $1.62B (+29.6%); Q3·2026: $508.4M (+29.9%).
מה זה אומר עליך: קצב זה מאפיין חברות בשלב scale-up שמעלות את מספר הלקוחות או מעמיקות penetration בארגונים קיימים. המשך צמיחה בקצב דומה ידרוש השקעה מתמשכת ב-R&D ומכירות, והשאלה האם 30% צמיחה עדיפה על הגעה לרווחיות מהירה יותר.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הנתונים של Samsara Inc. (חברת תוכנה-תשתית — פלטפורמה שמחברת ציוד ורכבים לניהול נתונים דרך האינטרנט) מראים שההכנסות השנתיות עלו ב-29.6%, מ-1.25 מיליארד דולר ל-1.62 מיליארד דולר.
ההפסד הנקי השנתי הצטמצם ב-94.1%, מהפסד של כ-154.9 מיליון דולר להפסד של כ-9.1 מיליון דולר בלבד. ברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025) ההכנסות הגיעו ל-508.4 מיליון דולר (עלייה של 29.9%), והחברה עברה לרווח נקי של 16.2 מיליון דולר.
נכון ל-03/11/2026 מחיר הסגירה היה 41.11 דולר, ומכפיל הרווח (היחס בין שווי השוק לרווח של ארבעת הרבעונים האחרונים) עמד על 258.7.
הנתונים של חברת Samsara Inc. Class A Common Stock (IOT), שפועלת בתחום תוכנת התשתית (פלטפורמות ומערכות ליבה לארגונים), מראים שברבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025 ההכנסות עמדו על 508.4 מיליון דולר, עלייה של 29.9%, והרווח הנקי עמד על 16.2 מיליון דולר לעומת הפסד ברבעון המקביל אשתקד, שינוי של 196.7%. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 258.7, ומחיר הסגירה היה 41.11 דולר, שינוי יומי של 1.9%- נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Samsara Inc. Class A Common Stock פורסם ב-03/09/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-11 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 11 מעל התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $482 עד $484 מיליון | $508.4 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.3% מול אמצע הטווח) |
| 01.08.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.15 עד $0.16 | $0.20הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+29.0% מול אמצע הטווח) |
| 01.08.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 18.0% | 21.0%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.0 נק׳ אחוז מול התחזית) |
| 02.05.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $454 עד $456 מיליון | $478.8 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.2% מול אמצע הטווח) |
| 02.05.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.12 עד $0.13 | $0.17הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+36.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $421 עד $423 מיליון | $444.3 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.3% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.12 עד $0.13 | $0.18הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+44.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 16.0% | 21.0%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.0 נק׳ אחוז מול התחזית) |
| 01.11.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $398 עד $400 מיליון | $416 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.3% מול אמצע הטווח) |
| 01.11.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.11 עד $0.12 | $0.15הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+30.4% מול אמצע הטווח) |
| 01.11.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 15.0% | 19.0%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.0 נק׳ אחוז מול התחזית) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 06.01.2026 | הודעה אחרת8-K | סאמסרה דיווחה ב-6 בינואר 2026 כי המנכ״ל סנג׳יט ביסוואס והמנהל הטכנולוגי ג׳ון ביקט ישתמשו בתוכניות מסחר שנקבעו מראש למכירת מניות.לפי הדיווח, כל אחד מהם מתכוון למכור עד כ-5.00 מיליון מניות; לאחר מכירות מלאות יחזיקו יחד כ-186.30 מיליון מניות, כ-32.29% מהמניות. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Samsara Inc. (IOT) מפתחת פלטפורמות ענן למעקב אחר צי רכב, ניהול ציוד ובטיחות עובדים בארגוני לוגיסטיקה ותחבורה. החברה מספקת חיישנים, מצלמות ותוכנה לניתוח נתונים בזמן אמת, ופועלת בשוק התוכנה התשתיתית (Software – Infrastructure).
השנה הכספית 2026 הסתיימה בהכנסות של 1.62 מיליארד דולר, עלייה של 29.6% לעומת השנה הקודמת. ההפסד הנקי הצטמצם ב-94.1% ל-9.1 מיליון דולר. ברבעון 3 של 2026 החברה דיווחה על הכנסות של 508.4 מיליון דולר (+29.9%) ורווח נקי של 16.2 מיליון דולר (+196.7% לעומת רבעון 3 בשנה הקודמת).
מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עמד על $41.11, ויעד הקונצנזוס של 25 אנליסטים הוא $53.07 — פער של 29%. כל האנליסטים ממליצים על קנייה או קנייה חזקה (ציון ממוצע 2.0 מתוך 5). מכפיל הרווח (P/E) של 258.7 משקף שווי שוק של 23 מיליארד דולר מול רווח נקי של 90.6 מיליון דולר ב-4 הרבעונים האחרונים.
החברה עדיין בשלב המעבר לרווחיות עקבית, והמכפיל הגבוה נובע מהרווח הנמוך יחסית לשווי השוק. הצמיחה המהירה בהכנסות והצמצום החד בהפסדים מצביעים על התקדמות במודל העסקי.
רוב החברות הציבוריות בארה״ב חייבות לפרסם השוואה בין השכר שקיבל המנכ״ל לבין התשואה שקיבלו בעלי המניות. המספרים כאן לקוחים מהדוח השנתי של החברה לרשות ניירות הערך האמריקאית.
| שנה | שכר מדווח | שכר בפועל | תשואת המניה | קבוצת השוואה |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 1.1 | 30.6 | 67.5 | 90.8 |
| 2022 | 10.1 | -0.1 | 55.7 | 79.0 |
| 2023 | 18.4 | 79.2 | 131.6 | 121.2 |
| 2024 | 19.8 | 52.0 | 208.5 | 150.6 |
| 2025 | 18.2 | -3.3 | 113.6 | 189.2 |
ב-2025 דווח שכר בפועל שלילי של 3.3 מיליון דולר. 100 דולר שהושקעו במניה בתחילת התקופה היו שווים 113.6 דולר, לעומת 189.2 דולר בקבוצת ההשוואה שהחברה הגדירה.
שכר בפועל — השווי שהחברה מייחסת לשכר המנכ״ל באותה שנה, לפי שווי המניות והמענקים שהבשילו. הוא יכול לצאת שלילי כששווי המניות ירד.
תשואה מצטברת — שווי 100 דולר שהושקעו במניית החברה (או בקבוצת ההשוואה) בפתח התקופה, כפי שהחברה מחשבת בדוח שלה.
המקור: DEF 14A שהחברה הגישה ל-SEC ב-2026-06-01 · הדוח המקורי ב-SEC · מידע לימודי, לא המלצה.
מניית Samsara Inc. Class A Common Stock (IOT) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
25 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 30 דירוגים בנובמבר 2026.
53 דולר, 30% מעל מחיר הסגירה של 40.98 דולר. היעדים נעים בין 39.39 ל-63.00 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.