איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מהסגירה הקודמת של 272.72 דולר עברה מניית Jabil Inc. ל-266.35 דולר, ירידה של 6.37 דולר, 2.34%. במהלך יום המסחר נע המחיר בין 265.67 ל-277.74 דולר.
מניית Jabil Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $266.35, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 0.11%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 13 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
13 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 427 דולר, 78% מעל מחיר הסגירה.
13 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-13 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
17 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Jabil Inc. היא יצרנית שירותי ייצור אלקטרוני (חברה שמייצרת רכיבים ומוצרים אלקטרוניים עבור חברות אחרות). במקום שחברות טכנולוגיה יתכננו ויבנו בעצמן את המכשירים שלהן, הן מזמינות מ-Jabil את הייצור בפועל — הרכבת לוחות אלקטרוניים, מוצרים שלמים ורכיבים — לפי התכנון והדרישות שלהן. החברה משרתת תחומים רבים כמו רפואה, תעשייה, רכב ותקשורת.
המודל העסקי של Jabil מבוסס על תשלום מהלקוחות עבור הייצור וההרכבה של המוצרים שהם מזמינים. ככל שלקוח מזמין יותר יחידות, Jabil מרוויחה יותר. זוהי הכנסה שחוזרת לאורך זמן כל עוד הלקוחות ממשיכים להזמין ייצור, אך היא תלויה בהיקף ההזמנות בפועל. ההכנסות מהייצור גדלו: בהשוואה שנתית ההכנסות עלו ב-20.6% (מ-$29.80 מיליארד ל-$35.95 מיליארד), והרווח הנקי עלה ב-58.6% (מ-$657.0 מיליון ל-$1.04 מיליארד).
לפי סדר הגודל, שווי השוק של החברה הוא כ-28 מיליארד דולר, וההכנסה השנתית עומדת על $35.95 מיליארד. מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 32.4. ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $8.75 מיליארד (+11.8%) והרווח הנקי $275.0 מיליון (+23.9%). מחיר הסגירה האחרון היה $266.35, בשינוי יומי של -2.3%, נכון ל-02/11/2026. הנתונים מוצגים לצורך הקשר בלבד.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
המחיר הנוכחי של Jabil Inc. (JBL) הוא $266.35 (נכון ל-02/11/2026), בעוד יעד התיאום (consensus) של 13 אנליסטים עומד על $426.68 — פער של כ-60% כלפי מעלה. היעד הגבוה ביותר מגיע ל-$498.75.
נתון: מחיר סגירה $266.35 מול יעד קונצנזוס $426.68; הפער שווה ל-60.2%. כל 13 האנליסטים ממליצים קנייה או קנייה חזקה, ללא המלצות מכירה.
מה זה אומר עליך: פער כה גדול מול יעד האנליסטים נובע לרוב מאחד משני מצבים: או שהשוק מתמחר סיכון שאנליסטים לא כימתו (למשל דאגות עתידיות לגבי צמיחה בסקטור הרכיבים האלקטרוניים), או שמחיר המניה טרם השתנה אחרי צמיחת רווחים חדה. הפער יצטמצם כשיהיה איזון בין הערכת השוק להערכת האנליסטים — דרך עליית מחיר או עדכון יעדים.
ההכנסות של Jabil Inc. (JBL) קפצו מ-$29.80 מיליארד בשנה הקודמת ל-$35.95 מיליארד בשנת הכספים 2026 — עלייה של 20.6%. זאת לאחר שנתיים של צמיחה איטית (מ-$29 מיליארד ל-$30 מיליארד). גם ברבעון 2 של 2026 ההכנסות עלו ב-11.8% לעומת אותו רבעון אשתקד, והגיעו ל-$8.75 מיליארד.
נתון: הכנסות 2025→2026: +20.6% ($29.80 מיליארד → $35.95 מיליארד). רבעון 2·2026: הכנסות $8.75 מיליארד (+11.8%).
מה זה אומר עליך: קפיצת הכנסות כזאת בסקטור הרכיבים האלקטרוניים מתרחשת בדרך כלל כשחברת ייצור-חוזה (contract manufacturer) זוכה בהזמנות גדולות או מרחיבה פלטפורמות חדשות. הצמיחה תתמיד אם בסיס לקוחות יציב יספק הזמנות חוזרות; האטה צפויה אם ההיקף חד-פעמי או אם יש תחרות מחירית בשוק.
הרווח הנקי של Jabil Inc. (JBL) עלה ב-58.6% בשנה האחרונה — מ-$657 מיליון ל-$1.04 מיליארד. זאת לאחר שנת 2025 בעייתית בה הרווח צנח מ-$1 מיליארד ל-$657 מיליון. גם ברבעון 2·2026 הרווח הנקי זינק ב-23.9% לעומת אותו רבעון אשתקד ל-$275 מיליון.
נתון: רווח נקי 2025→2026: +58.6% ($657.0 מיליון → $1.04 מיליארד); רבעון 2·2026: רווח נקי $275.0 מיליון (+23.9%).
מה זה אומר עליך: עלייה כזאת ברווחיות נובעת בדרך כלל משילוב של צמיחת היקפים (20.6% בהכנסות) ושיפור יעילות תפעולית. חברה בסקטור רכיבים אלקטרוניים תשמור על הרווחיות אם תצליח לשמר מרווחים תפעוליים (שעלו מ-4.0% ל-4.7%) מול עלייה בהוצאות ייצור וחומרי-גלם.
מכפיל הרווח (P/E) של Jabil Inc. (JBL) עומד על 32.4 — שווי שוק של $27.91 מיליארד מחולק ברווח נקי מצטבר של 4 הרבעונים האחרונים ($861 מיליון). מכפיל כזה גבוה יחסית לחברות ייצור-חוזה (contract manufacturing) בסקטור הרכיבים האלקטרוניים, שבדרך כלל נסחרות במכפילים נמוכים יותר.
נתון: מכפיל רווח 32.4 (שווי $27.91 מיליארד ÷ רווח נקי מצטבר $861 מיליון). למרות שהרווח עלה ב-58.6%, המרווח הנקי עדיין נמוך (2.9%).
מה זה אומר עליך: מכפיל גבוה בחברת ייצור-חוזה נובע בדרך כלל מציפיות השוק לצמיחה עתידית מואצת או לשיפור מתמשך בשולי רווח. אם הצמיחה תואט או שולי הרווח יישחקו (בגלל תחרות או עלויות חומרי-גלם), המכפיל עלול לרדת. המכפיל יישאר גבוה אם החברה תמשיך להוכיח יכולת להגדיל רווח נקי מעבר לצמיחת הכנסות.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 30/09/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדוח השנתי האחרון של חברת Jabil Inc. (JBL), חברה בתחום רכיבי האלקטרוניקה (ייצור מוצרים אלקטרוניים עבור חברות אחרות), הראה כי ההכנסות עלו ב-20.6% — מ-29.80 מיליארד דולר ל-35.95 מיליארד דולר, בעוד הרווח הנקי עלה ב-58.6% — מ-657.0 מיליון דולר ל-1.04 מיליארד דולר.
ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הסתכמו ההכנסות ב-8.75 מיליארד דולר, עלייה של 11.8%, והרווח הנקי הגיע ל-275.0 מיליון דולר, עלייה של 23.9%.
מחיר הסגירה של המניה עמד על 266.35 דולר, בשינוי יומי של -2.3%, נכון ל-02/11/2026. מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 32.4.
נתוני הרבעון האחרון (רבעון 2 · 2026) של חברת Jabil Inc. (JBL), יצרנית רכיבים אלקטרוניים ושירותי ייצור, מראים הכנסות של 8.75 מיליארד דולר — עלייה של 11.8% מול אותו רבעון לפני שנה, ורווח נקי של 275.0 מיליון דולר — עלייה של 23.9% באותה השוואה. מחיר הסגירה עמד על 266.35 דולר (שינוי יומי של 2.3%-) נכון ל-02/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E — שווי השוק חלקי הרווח השנתי) עמד על 32.4.
הדוח האחרון של Jabil Inc. פורסם ב-30/09/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.
סך הדיבידנדים: $0.32 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 0.13%.
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-12 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 6 מעל התחזית, 6 בתוך התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $9.20 עד $10.00 מיליארד | $10.60 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+10.4% מול אמצע הטווח) |
| 31.08.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $3.80 עד $4.20 | $4.40הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+10.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.08.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $589 עד $649 מיליון | $675 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+9.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.05.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $8.10 עד $8.90 מיליארד | $8.80 מיליארדהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+3.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.05.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $2.83 עד $3.23 | $3.16הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+4.3% מול אמצע הטווח) |
| 31.05.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $452 עד $512 מיליון | $504 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+4.6% מול אמצע הטווח) |
| 28.02.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $7.50 עד $8.00 מיליארד | $8.30 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.1% מול אמצע הטווח) |
| 28.02.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $2.27 עד $2.67 | $2.69הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+8.9% מול אמצע הטווח) |
| 28.02.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $375 עד $435 מיליון | $436 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.7% מול אמצע הטווח) |
| 30.11.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $7.70 עד $8.30 מיליארד | $8.30 מיליארדהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+3.8% מול אמצע הטווח) |
| 30.11.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $2.47 עד $2.87 | $2.85הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+6.7% מול אמצע הטווח) |
| 30.11.2025הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $400 עד $460 מיליון | $454 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+5.6% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ג'ון פלנט וטייגר טיאגארג'אן לא קיבלו רוב קולות בבחירת הדירקטורים באסיפה השנתית של 2026 והגישו התפטרות מותנית.ב-22 באפריל 2026 דחה הדירקטוריון את התפטרויותיהם לאחר המלצת ועדת המינויים והממשל, והם ימשיכו לכהן עד האסיפה השנתית של 2027. | ב-SEC |
| 28.01.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-22 בינואר 2026 הגדילה ג'אביל את הדירקטוריון משבעה לתשעה ומינתה את תומאס אדמן וריי-ז'אן סקילן לדירקטוריון, וסטיבן ריימונד מונה ליו״ר.מרק מונדלו סיים את עבודתו וכיו״ר ב-22 בינואר 2026, ובאותו יום נחתם הסכם ייעוץ עמו עד 22 בינואר 2028 בתשלום חודשי של 145,833 דולר. | ב-SEC |
| 23.01.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | ג'אביל הנפיקה ב-23 בינואר 2026 אגרות חוב בכירות ב-500 מיליון דולר בריבית 4.200% לפירעון 2029 וב-500 מיליון דולר בריבית 4.750% לפירעון 2033.האגרות הונפקו בהנפקה ציבורית לפי דוח רישום של החברה והן התחייבויות לא מובטחות המדורגות באותה רמה עם חוב בכיר לא מובטח קיים ועתידי. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Jabil Inc. (JBL) היא חברת טכנולוגיה המתמחה בייצור רכיבים אלקטרוניים ותמיכה בשרשרת אספקה עבור יצרנים גלובליים. החברה מספקת שירותים של תכנון, ייצור והרכבה של מוצרים מורכבים תחת חוזים עם לקוחות גדולים בתעשיית האלקטרוניקה.
בשנה הכספית 2026, הכנסות עלו 20.6% לעומת השנה הקודמת, מ-29.80 מיליארד ל-35.95 מיליארד דולר. הרווח הנקי גדל באופן משמעותי יותר — בעלייה של 58.6%, מ-657.0 מיליון ל-1.04 מיליארד דולר. ברבעון 2 של 2026, הכנסות הגיעו ל-8.75 מיליארד דולר (עלייה של 11.8%) והרווח הנקי הגיע ל-275.0 מיליון דולר (עלייה של 23.9%).
מחיר הסגירה של JBL נכון ל-02/11/2026 היה 266.35 דולר. 13 אנליסטים קובעים יעד תיאום (consensus) של 426.68 דולר, מה שמשמעו פער של כ-60% בין המחיר הנוכחי ליעד האנליסטים. מכפיל הרווח (P/E) של החברה עומד על 32.4.
מניית Jabil Inc. (JBL) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 0.11%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-0.11 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
13 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 17 דירוגים בנובמבר 2026.
427 דולר, 78% מעל מחיר הסגירה של 239.09 דולר. היעדים נעים בין 368.65 ל-498.75 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.