סקירת מניה · NASDAQLUNR

מניית Intuitive Machines, Inc. Class A Common Stock (LUNR)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$10.47מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+21.46%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$31194% מעל מחיר הסגירהאנליסטים14נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

Intuitive Machines Inc רשמה היום ירידה של 0.81 דולר, 7.59%. מחיר הסגירה הקודם היה 10.67 דולר, וכעת המניה נסחרת ב-9.86 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 9.82 ל-10.92 דולר.

מניית Intuitive Machines, Inc. Class A Common Stock נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $10.48. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 14 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

14 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 31 דולר, 194% מעל מחיר הסגירה.

14 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-14 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$13.13+25% פער מהמחיר
יעד ממוצע$30.75+194% פער מהמחיר
יעד גבוה$46.20+341% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

18 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה4
  • קנייה12
  • החזקה1
  • מכירה1
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 125%
  • ✓ 89% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

  • ! פער גדול מול מחיר-היעד
i

מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

החברה Intuitive Machines פועלת בתחום החלל והתעופה (Aerospace), ובפרט בבניית נחתות-ירח — חלליות קטנות שנועדו לנחות על הירח ולשאת עליהן ציוד מדעי ומסחרי. מעבר לכך החברה מפתחת שירותים נלווים כמו תקשורת וניווט בחלל, והיא עובדת בעיקר מול גופים ממשלתיים כמו סוכנות החלל האמריקאית (נאס"א).

מקור ההכנסה העיקרי הוא חוזים ממשלתיים ומסחריים לביצוע משימות — למשל להטיס מטען מדעי אל הירח במסגרת תוכנית מוגדרת. מדובר בהכנסה שמבוססת על פרויקטים ומשימות, כלומר כסף שמתקבל לאורך ביצוע החוזה ולא בהכרח חוזר באופן קבוע מדי שנה. חלק מהפעילות עשוי להימשך לאורך זמן אם נחתמים חוזים נוספים, אך המודל נשען על זכייה בחוזים חדשים.

סדר-הגודל: שווי-השוק של החברה הוא כ-2 מיליארד דולר. ההכנסות השנתיות ירדו ב-9.2% (מ-228.0 מיליון דולר ל-207.1 מיליון דולר). הרווח הנקי השנתי נותר שלילי אך השתפר ב-70.6% (מ-283.4 מיליון דולר הפסד ל-83.3 מיליון דולר הפסד). ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו 203.4 מיליון דולר (+304.3%) והרווח הנקי היה 62.8 מיליון דולר הפסד (-64.5%). מכיוון שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל רווח אינו רלוונטי כאן. מחיר הסגירה האחרון היה 10.48 דולר, בשינוי יומי של +6.3%, נכון ל-03/11/2026.

ניתוח AI בעברית

תובנות

מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

לשים לב193%פער מול היעד

פער משמעותי בין מחיר השוק ליעד האנליסטים

מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $10.48, בעוד יעד הקונצנזוס של 14 אנליסטים הוא $30.75 — פער של 193% כלפי מעלה. היעד הגבוה ביותר מגיע עד $46.2.

נתון: מחיר נוכחי $10.48 מול יעד קונצנזוס $30.75 (פער 193%). היעד הנמוך ביותר הוא $13.13 והגבוה ביותר $46.2.

←

מה זה אומר עליך: פער כה גדול בין מחיר שוק ליעד אנליסטים נובע בדרך-כלל מפיתוחים טכנולוגיים ארוכי-טווח בתעשיית החלל והגנה שהשוק טרם מתמחר במלואם, או מתלות בחוזים עתידיים של NASA וגופים ממשלתיים שעדיין לא מומשו. הפער יצטמצם רק כאשר החברה תציג הכנסות חוזרות מהחוזים הקיימים או תזכה במכרזים נוספים שיאפשרו מעבר לרווחיות עקבית.

לשים לב-9.2%שנתי 2024→2025

ירידה בהכנסות חרף קפיצה רבעונית חדה

ההכנסות השנתיות ירדו ב-9.2% מ-228 מיליון ב-2024 ל-207 מיליון ב-2025. עם זאת, ברבעון 2 של 2026 החברה רשמה הכנסות של 203 מיליון דולר — קפיצה של 304% לעומת אותו רבעון אשתקד.

נתון: הכנסות שנתיות ירדו מ-$228M (2024) ל-$207M (2025), ירידה של 9.2%. ברבעון 2/2026: הכנסות $203.4M, עלייה של 304.3% לעומת רבעון 2/2025.

←

מה זה אומר עליך: מודל ההכנסות של Intuitive Machines מושפע מאופי פרויקטלי: חוזים בודדים עם NASA ולקוחות תעופה-חלל נמסרים ברבעונים ספציפיים ולא באופן שוטף. התנודתיות הזו מאפיינת חברות בשלב מוקדם בתעשיית החלל המסחרי. הכנסות יתייצבו רק כאשר החברה תצבור סדרת משימות חוזרת או חוזים רב-שנתיים.

לשים לב+70.6%צמצום הפסד נקי

שיפור דרמטי בהפסדים אך החברה עדיין לא רווחית

ההפסד הנקי השנתי צומצם ב-70.6% מ-283 מיליון דולר ב-2024 ל-83 מיליון דולר ב-2025. עם זאת, החברה עדיין מפסידה וה-Operating Margin עמד על -42.1% ב-2025, מה שמצביע על כך שהעלות התפעולית גבוהה מההכנסות.

נתון: הפסד נקי ב-2024: -$283M, ב-2025: -$83M (שיפור של 70.6%). ה-Operating Margin עדיין שלילי ב-42.1% ב-2025.

←

מה זה אומר עליך: חברות פיתוח טכנולוגיות בתעשיית החלל נושאות בעלויות פיתוח ומבדקים כבדות לפני הגעה לרווחיות. הצמצום בהפסדים מעיד על שיפור בניהול פרויקטים או הפחתת הוצאות R&D חד-פעמיות. מעבר לרווחיות יחול רק כאשר מספר המשימות יעלה והעלויות השוליות לכל משימה ירדו באופן משמעותי.

שני הצדדים · הגרסה המנומקת

השור מול הדוב

שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

↑ מה תומך במניה
  • צמצום ההפסד הנקי הנתונים מראים שההפסד הנקי השנתי הצטמצם ב-70.6% (מ–$283.4 מיליון ל–$83.3 מיליון).
  • קפיצה בהכנסות הרבעון האחרון ברבעון 2 של 2026 ההכנסות הגיעו ל-$203.4 מיליון, עלייה של 304.3% מול רבעון 2 של 2025.
  • שיפור ברווח למניה הנתונים מראים שההפסד למניה (EPS) הצטמצם מ–$4.63 ל–$0.73, שינוי של 84.2%.
  • פער גדול מול יעד האנליסטים הפער מול יעד-האנליסטים עומד על 193.4% (יעד $30.75 מול מחיר סגירה $10.48 נכון ל-03/11/2026), ו-16 מתוך 18 אנליסטים מדרגים קנייה או קנייה חזקה.
↓ הטיעון נגד
  • ירידה בהכנסות השנתיות הנתונים מראים ירידה של 9.2% בהכנסות השנתיות (מ-$228.0 מיליון ל-$207.1 מיליון).
  • החמרה ברווח התפעולי הנתונים מראים שההפסד התפעולי גדל ב-52.0% (מ–$57.4 מיליון ל–$87.2 מיליון).
  • חברה עדיין בהפסד הרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, כך שמכפיל הרווח (יחס בין מחיר המניה לרווח) אינו רלוונטי עדיין.
  • הפסד נמשך ברבעון האחרון ברבעון 2 של 2026 נרשם הפסד נקי של -$62.8 מיליון, המשקף תלות בפרויקטים בתחום החלל וההגנה (Aerospace & Defense) שטרם הבשילו לרווחיות.
הנתונים המלאים

הדאטה שמאחורי הפרשנות

כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

גרף מחיר — TradingView

המספרים

נתונים פיננסיים

דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
הכנסות$80$228$207$203+304.3%
רווח נקי$21-$347-$107-$63-64.5%
רווח גולמי-$21$3$6$33+379.6%
רווח תפעולי-$55-$52-$87-$47-64.6%
שיעור רווח גולמי-26.3%1.2%2.9%16.3%+39.8 נק'
שיעור רווח תפעולי-69.5%-23.0%-42.1%-23.2%+33.8 נק'
שיעור רווח נקי26.1%-152.2%-51.6%-30.9%+45.0 נק'

שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

הדוח האחרון: 13/08/2026

נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

הדוח שכבר פורסם

מה הראה הדוח האחרון

הנתונים של חברת Intuitive Machines, Inc., הפועלת בתחום התעשייה והחלל (ייצור ושירותי תעופה-חלל וביטחון), מראים כי ההכנסות השנתיות ירדו ב-9.2%, מ-228.0 מיליון דולר ל-207.1 מיליון דולר.

הדוח מראה שההפסד הנקי (הסכום שהחברה הפסידה לאחר כל ההוצאות) הצטמצם ב-70.6%, מהפסד של כ-283.4 מיליון דולר להפסד של כ-83.3 מיליון דולר. עם זאת, ההפסד התפעולי (מהפעילות השוטפת) דווקא גדל, מכ-57.4 מיליון דולר להפסד של כ-87.2 מיליון דולר.

ברבעון 2 · 2026, מול רבעון 2 · 2025, ההכנסות קפצו ב-304.3% לכ-203.4 מיליון דולר, וההפסד הנקי הצטמצם לכ-62.8 מיליון דולר. מחיר הסגירה היה 10.48 דולר, שינוי יומי של 6.3%, נכון ל-03/11/2026.

נתוני הרבעון השני של 2026 בחברת Intuitive Machines, Inc. (חברת חלל וביטחון) מראים הכנסות של 203.4 מיליון דולר, לעומת 50.3 מיליון דולר ברבעון השני של 2025 — שינוי של 304.3%. הרווח הנקי עמד על מינוס 62.8 מיליון דולר, לעומת מינוס 38.2 מיליון דולר באותו רבעון אשתקד — שינוי של 64.5%- (הפסד מעמיק). מחיר הסגירה האחרון עמד על 10.48 דולר, נכון ל-03/11/2026.

הדוח האחרון של Intuitive Machines, Inc. Class A Common Stock פורסם ב-13/08/2026.

סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

ניתוח טכני

ניתוח טכני מאת TradingView
דיווחי-מנהלים · טופס 4 · SEC

מי מההנהלה קנה ומכר

כל עסקאות-המנהלים והדירקטורים בחברה הזו ב-12 החודשים האחרונים, כפי שדווחו לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC). קנייה או מכירה בשוק-הפתוח מסומנות במפורש; מענקים ומימושי-אופציות מופיעים תחת "אחר".

12 החודשים האחרונים

150 דיווחי-עסקאות. קניות בשוק-הפתוח: $2,190,435 · מכירות בשוק-הפתוח: $263,776,239.

הסכומים מתייחסים לקניות ולמכירות בשוק-הפתוח בלבד — לא למענקי-מניות או למימושי-אופציות, המופיעים כ"אחר".

תאריךמי דיווחתפקידפעולהמניותמחירשוויתזמון
21.09.2026Crain Timothy Price IIסמנכ״ל טכנולוגיותמכר50,000$15.05$752,530מתוכנן מראש
21.09.2026Crain Timothy Price IIסמנכ״ל טכנולוגיותאחר · מימוש אופציות50,000———
21.09.2026Crain Timothy Price IIסמנכ״ל טכנולוגיותאחר · סילוק ליוזם50,000———
18.09.2026Crain Timothy Price IIסמנכ״ל טכנולוגיותמכר98,500$13.97$1,375,690מתוכנן מראש
18.09.2026Crain Timothy Price IIסמנכ״ל טכנולוגיותמכר1,500$14.85$22,279מתוכנן מראש
18.09.2026Crain Timothy Price IIסמנכ״ל טכנולוגיותאחר · מימוש אופציות100,000———
18.09.2026Crain Timothy Price IIסמנכ״ל טכנולוגיותאחר · סילוק ליוזם100,000———
09.09.2026Ghaffarian Kamal Seyedדירקטור ובעל-עניין מהותימכר1,698$16.00$27,173מתוכנן מראש
09.09.2026Ghaffarian Kamal Seyedדירקטור ובעל-עניין מהותיאחר · מימוש אופציות1,698———
09.09.2026Ghaffarian Kamal Seyedדירקטור ובעל-עניין מהותיאחר · סילוק ליוזם1,698———
08.09.2026Ghaffarian Kamal Seyedדירקטור ובעל-עניין מהותימכר93,105$15.39$1,433,007מתוכנן מראש
08.09.2026Ghaffarian Kamal Seyedדירקטור ובעל-עניין מהותימכר1,501$15.76$23,652מתוכנן מראש
08.09.2026Ghaffarian Kamal Seyedדירקטור ובעל-עניין מהותיאחר · מימוש אופציות94,606———
08.09.2026Ghaffarian Kamal Seyedדירקטור ובעל-עניין מהותיאחר · סילוק ליוזם94,606———
27.08.2026Vontur Stevenנושא-משרה בכירהמכר3,050$16.13$49,197החלטה באותו רגע

מוצגות 15 העסקאות האחרונות מתוך 150 שדווחו ב-12 החודשים האחרונים.

מקור: דיווחי-מנהלים לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), טופס 4. עודכן 14.10.2026. מידע לימודי, לא המלצה.

ביחס לשקל

מה היה קורה ל-1,000 ₪

1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

תקופהשווי היוםשינוי
לפני שנה1,042 ₪+4.2%
לפני 3 שנים2,636 ₪+163.6%

לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

סקטור: תעשייה

נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

דיווחים ל-SEC

מה החברה דיווחה לאחרונה

הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
22.10.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kמייקל בליצר התפטר ב-21 באוקטובר 2026 מהדירקטוריון של Intuitive Machines, כולל מתפקיד יו"ר ועדת התגמול, שלא בשל מחלוקת.ב-22 באוקטובר 2026 מינה הדירקטוריון את ד"ר כריסטופר סקולסה לדירקטור Class II במקומו, ולחבר בוועדת הביקורת והמינויים ויו"ר ועדת הניגודים.ב-SEC
03.08.2026רכישה או מיזוג8-Kב-3 באוגוסט 2026 השלימה Intuitive Machines את רכישת Goonhilly, כולל COMSAT LLC תמורת 10 מיליון דולר במזומן (בכפוף להתאמות).רכישת Goonhilly Earth Station הבריטית בוצעה תמורת 37.0 מיליון ליש"ט, מחצית במזומן ומחצית ב-960,649 מניות Class A.ב-SEC
03.06.2026גיוס כסף או חוב8-Kאינטואיטיב מאשינס דיווחה על הסכם מכר עם קבוצת סוכנים למכירת מניות Class A מהמדף בתמורה גולמית של עד 500.0 מיליון דולר.החברה תשלם לסוכנים עמלה של עד 3.0% ממחיר המכירה לכל מניה, וההצעה תבוצע לפי תשקיף שהוגש ב-2 ביוני 2026.ב-SEC
27.02.2026גיוס כסף או חוב8-Kב-27 בפברואר 2026 השלימה Intuitive Machines מכירת מניות Class A תמורת 175 מיליון דולר במחיר 15.12 דולר למניה.המניות נמכרו למשקיעים מוסדיים לפי הסכם מ-25 בפברואר 2026, והחברה הסכימה לרשום אותן למכירה חוזרת עד 1 באפריל 2026.ב-SEC
25.02.2026גיוס כסף או חוב8-Kב-25 בפברואר 2026 חתמה Intuitive Machines על הסכם עם משקיעים מוסדיים למכירת מניות Class A במחיר 15.12 דולר למניה.סך התמורה הוא 175 מיליון דולר, והחברה התחייבה לרשום את המניות למכירה חוזרת עד 1 באפריל 2026.ב-SEC

מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

סיכום

סיכום

Intuitive Machines (LUNR) היא חברה בתחום תעופה וחלל (Aerospace & Defense) המתמחה בפתרונות ללוגיסטיקה וספקול לחלל. החברה משרתת לקוחות בממשל האמריקני ובמגזר הפרטי בתחום משימות חלל וזיהוי כדור הארץ.

בשנת 2025, הכנסות החברה ירדו ב-9.2% לעומת 2024, ירידה מ-228 מיליון דולר ל-207.1 מיליון דולר. עם זאת, הנתונים מראים שהרווח הנקי השתפר משמעותית — הפסד הצטמצם מ-283.4 מיליון דולר להפסד של 83.3 מיליון דולר, עלייה של 70.6%. ברבעון 2 של 2026, הכנסות עלו בחדות ל-203.4 מיליון דולר (עלייה של 304.3% ברבעון המקביל לשנה שעברה), אך ההפסד הנקי היה 62.8 מיליון דולר.

מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עמד על 10.48 דולר. יעד הקונצנזוס של 14 אנליסטים הוא 30.75 דולר, המשקף פער משמעותי של 193% מול המחיר הנוכחי. היעד הגבוה ביותר מגיע עד 46.2 דולר.

הנתונים מראים שקיים פער משמעותי בין הערכת השוק לבין היעדים של אנליסטים. גם החברה מתמודדת עם אתגרים: הכנסות בירידה שנתית, והחברה עדיין מייצרת הפסדים נקיים. מצד שני, הרווח הנקי השתפר בצורה דרמטית, וברבעון 2 של 2026 נראתה דינמיקה עם קפיצה חדה בהכנסות.

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

באיזו בורסה נסחרת מניית Intuitive Machines, Inc. Class A Common Stock?

מניית Intuitive Machines, Inc. Class A Common Stock (LUNR) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

האם Intuitive Machines, Inc. Class A Common Stock מחלקת דיבידנד?

בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Intuitive Machines, Inc. Class A Common Stock?

14 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 18 דירוגים בנובמבר 2026.

מה מחיר היעד הממוצע של Intuitive Machines, Inc. Class A Common Stock?

31 דולר, 194% מעל מחיר הסגירה של 10.47 דולר. היעדים נעים בין 13.13 ל-46.20 דולר.

המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.