סקירת מניה · NASDAQMRAM

מניית Everspin Technologies Inc (MRAM)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$11.74מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+9.41%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$26122% מעל מחיר הסגירהאנליסטים6נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

טווח היום של Everspin Technologies Inc השתרע בין 12.91 ל-14.28 דולר. מול סגירה קודמת של 13.61 דולר, המניה עומדת על 13.07 דולר — ירידה של 0.54 דולר, 3.97%.

מניית Everspin Technologies Inc נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $13.55. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 6 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

6 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 26 דולר, 122% מעל מחיר הסגירה.

6 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-6 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$19.19+63% פער מהמחיר
יעד ממוצע$26.01+122% פער מהמחיר
יעד גבוה$39.90+240% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

10 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה2
  • קנייה7
  • החזקה1
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 117%
  • ✓ 90% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

  • ! פער גדול מול מחיר-היעד
i

מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

חברת Everspin Technologies, Inc. היא חברת שבבים (מעגלים אלקטרוניים זעירים) מתחום המוליכים למחצה. ההתמחות שלה היא בזיכרונות מסוג MRAM — זיכרון מגנטי שמסוגל לשמור מידע גם בלי חשמל ובמהירות גבוהה. השבבים האלה משמשים במערכות שבהן אמינות היא קריטית, כמו ציוד תעשייתי, מערכות רפואיות, יישומים צבאיים ותשתיות רשת.

החברה מרוויחה בעיקר ממכירת שבבי הזיכרון שלה ליצרנים ולחברות שמשלבות אותם במוצרים שלהן. בנוסף להכנסות ממכירת מוצרים, יש לה הכנסות מרישוי טכנולוגיה ומפיתוח עבור לקוחות — חלק מההכנסות חוזרות וחלק חד-פעמיות לפי פרויקט. הנתונים מראים שההכנסות השנתיות עלו ב-9.5% ($50.4 מיליון ל-$55.2 מיליון), בעוד שהרווח הנקי ירד ב-175.0% ($781,000 לעומת הפסד של $586,000).

לצורך הקשר על סדר-הגודל: ברבעון 2 של 2026 (מול רבעון 2 של 2025) ההכנסות היו $18.7 מיליון, עלייה של 41.9%, והרווח הנקי היה הפסד של $3.6 מיליון, שינוי של -435.7%. מחיר הסגירה האחרון היה $13.55, בשינוי יומי של +3.7%, נכון ל-03/11/2026. מכיוון שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל רווח אינו רלוונטי במקרה זה.

ניתוח AI בעברית

תובנות

מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

לשים לב-$586Kהפסד נקי 2025

הפסד נקי שוטף למרות עלייה בהכנסות

Everspin Technologies, Inc. (MRAM) חזרה להפסד נקי של $586,000 בשנת 2025, לאחר ששנת 2024 הסתיימה ברווח זעיר של $781,000 בלבד (ירידה של 175%). במקביל, ההכנסות עלו ב-9.5% מ-$50.4 מיליון ל-$55.2 מיליון, אך השיפור במכירות לא הספיק לכסות את ההוצאות התפעוליות.

נתון: רווח נקי 2024: $781,000; 2025: -$586,000 (ירידה של 175%). הכנסות 2025: $55.2 מיליון (+9.5% לעומת 2024).

←

מה זה אומר עליך: הפסד נקי בחברת מוליכים למחצה נובע בדרך-כלל מהוצאות מו״פ גבוהות, השקעות בהרחבת קיבולת ייצור או מחירי מכירה נמוכים מהעלות המלאה. שיפור ירשם רק כאשר ההכנסות יגדלו מספיק או כשהחברה תפחית הוצאות קבועות.

חיובי+41.9%הכנסות רבעון 2/2026

שיפור בהכנסות ברבעון השני של 2026

ברבעון 2 של 2026 הכנסות Everspin Technologies, Inc. (MRAM) הגיעו ל-$18.7 מיליון, עלייה של 41.9% לעומת רבעון 2/2025. זוהי האצה משמעותית לעומת העלייה השנתית של 9.5% בלבד בשנת 2025, והיא מצביעה על שיפור בביקוש למוצרי החברה או על כניסה ללקוחות חדשים.

נתון: רבעון 2/2026: הכנסות $18.7 מיליון (+41.9% לעומת רבעון 2/2025); הפסד נקי $3.6 מיליון.

←

מה זה אומר עליך: זינוק כזה בהכנסות רבעוניות בחברת מוליכים למחצה נובע בדרך-כלל מהשקת מוצר חדש, זכייה בפרויקטים גדולים או התאוששות בביקושי השוק. הפסד של $3.6 מיליון ברבעון מצביע על כך שהשיפור טרם התורגם לרווחיות.

לשים לב-11.8%מרווח תפעולי 2025

צניחה ממושכת במרווח התפעולי

המרווח התפעולי (Operating Margin) של Everspin Technologies, Inc. (MRAM) צנח מ-9.2% ב-2023 ל–14.1% ב-2024, והמשיך להיות שלילי גם ב-2025 (-11.8%). גם המרווח הגולמי (Gross Margin) ירד מ-58.4% ב-2023 ל-51.2% ב-2025, מה שמעיד על לחץ תמחור או עלייה בעלויות ייצור שלא כוסו על ידי גידול במכירות.

נתון: Operating Margin: 2023: 9.2%; 2024: -14.1%; 2025: -11.8%. Gross Margin: 2023: 58.4%; 2025: 51.2%.

←

מה זה אומר עליך: מרווח תפעולי שלילי בחברת מוליכים למחצה נובע בדרך-כלל מהשקעות כבדות במו״פ, בשיווק או בהרחבת קווי ייצור בהיקפים קטנים (נמוכים מנקודת איזון). שיפור יתרחש רק עם גידול בהיקפי ייצור או ייעול עלויות משמעותי.

חיובי8.0פער מול היעד

פער גדול בין מחיר השוק למחיר היעד

מחיר הסגירה של Everspin Technologies, Inc. (MRAM) נכון ל-03/11/2026 עומד על $13.55, כאשר מחיר היעד הממוצע של האנליסטים (6 אנליסטים) הוא $26.01 — פער של כ-92% כלפי מעלה. קונצנזוס האנליסטים מסווג את המניה כ'קנייה' (8.0 על סקאלה של 1-10), עם 9 המלצות חיוביות (Strong Buy, Buy) מול המלצה אחת של Hold בלבד.

נתון: מחיר נכון ל-03/11/2026: $13.55. קונצנזוס אנליסטים: $26.01 (פער של 92%). דירוג: 8.0 (קנייה); התפלגות: 2 Strong Buy, 7 Buy, 1 Hold.

←

מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל מהערכת אנליסטים שהחברה צפויה להגיע לרווחיות בטווח הבינוני, או מהערכה שמוצריה הייחודיים במיקרו-שבבי זיכרון יניבו צמיחה מהירה. ציפיות אלה מתממשות רק עם דוחות רבעוניים רווחיים רצופים.

שני הצדדים · הגרסה המנומקת

השור מול הדוב

שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

↑ מה תומך במניה
  • צמיחה בהכנסות השנתיות הנתונים מראים עלייה של 9.5% בהכנסות מ-$50.4 מיליון ל-$55.2 מיליון בין 2024 ל-2025.
  • זינוק בהכנסות הרבעון האחרון ברבעון 2 2026 הציגה Everspin Technologies הכנסות של $18.7 מיליון, עלייה של 41.9% מול הרבעון המקביל.
  • המלצות אנליסטים חיוביות הנתונים מראים 2 המלצות Strong Buy ו-7 המלצות Buy מול המלצת Hold אחת בלבד, ללא המלצות מכירה.
  • שיפור ברווח התפעולי ההפסד התפעולי הצטמצם ב-8.2%, מ-$7.09 מיליון ל-$6.51 מיליון, ביצרנית שבבי זיכרון MRAM (זיכרון מגנטי שאינו נמחק בעת ניתוק החשמל).
↓ הטיעון נגד
  • מעבר להפסד נקי שנתי הנתונים מראים ירידה של 175.0% ברווח הנקי, ממצב של $781,000 רווח להפסד של $586,000.
  • הפסד גדל ברבעון האחרון ברבעון 2 2026 נרשם הפסד נקי של $3.6 מיליון, ירידה של 435.7% מול הרבעון המקביל.
  • רווח למניה שלילי הרווח למניה (EPS) עמד על -0.03 דולר לעומת 0.04 דולר בשנה הקודמת, שינוי של -175.0%.
  • פער גדול מול יעד האנליסטים נכון ל-03/11/2026 מחיר הסגירה $13.55 מול יעד אנליסטים של $26.01, פער של 92.0% — פער רחב שמשקף אי-ודאות.
הנתונים המלאים

הדאטה שמאחורי הפרשנות

כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

גרף מחיר — TradingView

המספרים

נתונים פיננסיים

דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
הכנסות$64$50$55$19+41.9%
רווח נקי$9$1-$1-$4-435.7%
רווח גולמי$37$26$28$10+49.2%
רווח תפעולי$6-$7-$7-$4-123.5%
שיעור רווח גולמי58.4%51.8%51.2%53.9%+2.6 נק'
שיעור רווח תפעולי9.2%-14.1%-11.8%-23.4%-8.5 נק'
שיעור רווח נקי14.2%1.5%-1.1%-19.2%-14.1 נק'

שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

הנתון הרבעוני מגיע מדוח כספי שאינו מבוקר, בעוד הנתונים השנתיים בטבלה למעלה מגיעים מדוח מבוקר.
הדוח שכבר פורסם

מה הראה הדוח האחרון

הנתונים של Everspin Technologies, Inc. (חברת מוליכים למחצה — רכיבי זיכרון) מראים ברבעון 2 · 2026, לעומת רבעון 2 · 2025, הכנסות של 18.7 מיליון דולר, עלייה של 41.9%, לצד רווח נקי שלילי של 3.6- מיליון דולר, שינוי של 435.7%- (הפסד גדול יותר מאשר ברבעון המקביל אשתקד). מחיר הסגירה האחרון עמד על 13.55 דולר, בשינוי יומי של 3.7%+, נכון ל-03/11/2026.

הדוח האחרון של Everspin Technologies, Inc. פורסם ב-28/10/2026.

סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

ניתוח טכני

ניתוח טכני מאת TradingView
תחזית החברה · דוחות רבעוניים

מה אמרו מראש ומה יצא בפועל

בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.

בקצרה

ב-7 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 2 מעל התחזית, 5 בתוך התחזית.

הרבעוןמדדמה אמרו מראשמה יצא בפועלהתוצאה
30.09.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$19.5 עד $20.5 מיליון$20.6 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+3.0% מול אמצע הטווח)
30.09.2026הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.10 עד $0.15$0.12הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (−4.0% מול אמצע הטווח)
30.06.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$15.5 עד $16.5 מיליון$18.7 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+16.9% מול אמצע הטווח)
31.03.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$14 עד $15 מיליון$14.9 מיליוןהדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+2.8% מול אמצע הטווח)
31.03.2026הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.07 עד $0.12$0.11הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+15.8% מול אמצע הטווח)
31.12.2025הדוח עם התחזיתהכנסות$14 עד $15 מיליון$14.8 מיליוןהדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+2.1% מול אמצע הטווח)
31.12.2025הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.08 עד $0.13$0.11הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+4.8% מול אמצע הטווח)

מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.

דיווחים ל-SEC

מה החברה דיווחה לאחרונה

הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
12.08.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kדירקטוריון אוורספרין טכנולוגיות מינה את ויקאס צ'אודהורי לדירקטור בחברה החל מ-9 באוגוסט 2026, לכהונה עד האסיפה השנתית ב-2027.צ'אודהורי, בן 54, מכהן כסמנכ"ל בכיר ומנהל חטיבת הקישוריות והאחסון ב-MaxLinear, ויקבל מניות חסומות בשווי 250,000 דולר ודמי כהונה שנתיים של 55,000 דולר.ב-SEC
17.07.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kלורנס ג. פינץ' הודיע ב-14 ביולי 2026 על התפטרותו מדירקטוריון החברה ומוועדת הביקורת, החל מ-4 באוגוסט 2026.החברה מסרה כי ההתפטרות אינה נובעת מאי-הסכמה עם החברה בנושאי פעילותה, מדיניותה או נהליה.ב-SEC
29.04.2026הסכם מהותי8-Kב-24 באפריל 2026 חתמה Everspin Technologies על חוזה משנה S26-03-01 עם Amentum Services במסגרת תוכנית RDT&E של NSWC Crane.ההסכם כולל תשלומי אבני-דרך על פני 30 חודשים, מ-20 באפריל 2026 עד 21 בנובמבר 2028, בשווי כולל של 40,000,000 דולר.ב-SEC
10.04.2026הסכם מהותי8-Kב-8 באפריל 2026 חתמה Everspin עם Microchip על הסכם שירותי יציקה לייצור פרוסות MRAM, TMR ו-STT בגודל 8 אינץ' במפעל Fab 4 באורגון.ההסכם ל-10 שנים עם הארכה אוטומטית של שנתיים; Everspin תשפה את Microchip בכ-13.95 מיליון דולר, והקיבולת צפויה להתחיל בעוד כ-18 ו-30 חודשים.ב-SEC
02.02.2026תביעה או הליך רגולטורי8-Kב-28 בינואר 2026 קיבלה החברה הודעה כי Avalanche Technology הגישה תביעה בבית המשפט הפדרלי בדלאוור ותלונה ל-ITC בגין הפרת פטנטים.התלונות טוענות כי מוצרי ה-Spin-transfer Torque Magnetoresistive Random Access Memory של החברה מפרים את פטנטי ארה"ב 9,318,179, 9,419,210, 11,678,586 ו-10,490,737, והחברה מציינת כי בכוונתה להתגונן בעוצמה.ב-SEC

מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

סיכום

סיכום

Everspin Technologies, Inc. (MRAM) היא חברת טכנולוגיה המתמחה בזיכרון MRAM (Magnetoresistive Random-Access Memory) — טכנולוגיית זיכרון מגנטית המשמשת בשרתים, מכשירים תעשייתיים ויישומי בקרה. המניה סגרה ב-$13.55 נכון ל-03/11/2026, כשאנליסטים קובעים יעד מחיר של $26.01 על בסיס קונצנזוס קנייה.

ההכנסות של החברה עלו ב-9.5% בשנת 2025 לעומת 2024, מ-$50.4 מיליון ל-$55.2 מיליון. אולם הנתונים מראים הפוך מצד הרווחיות — החברה חזרה להפסד נקי של $586,000 בשנת 2025, לאחר רווח זעיר של $780,000 בשנת 2024. השיפור במכירות לא כיסה את הוצאות התפעול.

ברבעון 2 של 2026 (הרבעון האחרון שדווח), ההכנסות קפצו ב-41.9% ל-$18.7 מיליון, אך ההפסד הנקי התגבר ל-$3.6 מיליון. הנתונים מעידים על מתיחות בין צמיחת המכירות לשליטה בעלויות התפעוליות בחברה.

בקרב 6 אנליסטים, הקונצנזוס הוא קנייה (1.9 מ-5), ויעד המחיר משתמע על פער משמעותי מול המחיר הנוכחי. השקעה במניה זו נושאת סיכון משמעותי בשל הפסדים על בסיס רציף ואי-ודאות ברווחיות עתידית.

שכר המנכ״ל · SEC

כמה קיבל המנכ״ל, ומה קיבלו בעלי המניות

רוב החברות הציבוריות בארה״ב חייבות לפרסם השוואה בין השכר שקיבל המנכ״ל לבין התשואה שקיבלו בעלי המניות. המספרים כאן לקוחים מהדוח השנתי של החברה לרשות ניירות הערך האמריקאית.

השכר והתשואה לפי שנה שכר במיליוני דולרים · תשואה = שווי 100$ שהושקעו בתחילת התקופה

שנהשכר מדווחשכר בפועלתשואת המניהקבוצת השוואה
20232.11.9162.6—
20243.02.1114.9—
20252.62.3166.9—
שכר בפועל של המנכ״ל (מיליון $)
1.920232.120242.32025
תשואת בעלי המניות (שווי 100$)
162.62023114.92024166.92025

ב-2025 דווח שכר בפועל של 2.3 מיליון דולר. 100 דולר שהושקעו במניה בתחילת התקופה היו שווים 166.9 דולר.

שכר בפועל — השווי שהחברה מייחסת לשכר המנכ״ל באותה שנה, לפי שווי המניות והמענקים שהבשילו. הוא יכול לצאת שלילי כששווי המניות ירד.

תשואה מצטברת — שווי 100 דולר שהושקעו במניית החברה (או בקבוצת ההשוואה) בפתח התקופה, כפי שהחברה מחשבת בדוח שלה.

המקור: DEF 14A שהחברה הגישה ל-SEC ב-2026-04-07 · הדוח המקורי ב-SEC · מידע לימודי, לא המלצה.

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

באיזו בורסה נסחרת מניית Everspin Technologies Inc?

מניית Everspin Technologies Inc (MRAM) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

האם Everspin Technologies Inc מחלקת דיבידנד?

בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Everspin Technologies?

6 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 10 דירוגים בנובמבר 2026.

מה מחיר היעד הממוצע של Everspin Technologies?

26 דולר, 122% מעל מחיר הסגירה של 11.74 דולר. היעדים נעים בין 19.19 ל-39.90 דולר.

המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.