סקירת מניה · NYSEROL

Rollins Inc

הסקירה עודכנה: 23/08/2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$36.91נכון לסגירת המסחר האחרונה
שינוי יומי+1.46%לעומת יום המסחר הקודם
מחיר יעד ממוצע$46.60ממוצע תחזיות האנליסטים
מספר אנליסטים24עוקבים אחרי המניה
מה קרה היום · 4 בספטמבר 2026

מניית Rollins Inc נסחרת ב-35.71 דולר. מול הסגירה הקודמת של 35.71 דולר זו ללא שינוי. טווח המסחר היום נע בין 35.47 ל-36.44 דולר.

החזק
6.6/10
ציון כללי

הנתונים מראים כי מניית Rollins נסחרת ב-36.91 דולר עם פער של כ-26% מול יעד הקונצנזוס של 24 אנליסטים (46.6 דולר), בעוד המלצתם היא החזק בלבד.

כמה לסמוך על הציון?אמון בינוני
אמון גבוה ✓בינוניאמון נמוך

מבוסס על 24 אנליסטים — 46% מהם ממליצים קנייה. ככל שיש יותר אנליסטים ופחות מחלוקת ביניהם, אפשר לסמוך יותר על הציון.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • מרווח גולמי 76%

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת Rollins מספקת שירותי הדברה למגורים ולעסקים. באמצעות מותגים מוכרים (כמו Orkin) היא שולחת טכנאים לבתים, למשרדים ולמפעלים כדי לטפל במזיקים — חרקים, מכרסמים ומזיקים אחרים — ולמנוע את חזרתם. מדובר בשירות שנתפס כחיוני עבור לקוחות רבים, שכן בעיות הדברה דורשות טיפול שוטף ולא חד-פעמי.

    עיקר ההכנסה של החברה מגיע ממנויי-שירות מתמשכים: לקוחות משלמים באופן קבוע עבור ביקורים וטיפולים חוזרים (הכנסה חוזרת), ולא רק עבור קריאה בודדת. מודל זה יוצר זרם הכנסות יחסית יציב וצפוי לאורך זמן. בנוסף קיימות הכנסות חד-פעמיות מטיפולים ראשוניים ומשירותים מיוחדים, אך המשקל המרכזי הוא על החוזים המתחדשים.

    מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק של החברה עומד על כ-18 מיליארד דולר. הנתונים מראים הכנסות שנתיות של כ-3.76 מיליארד דולר, לעומת כ-3.39 מיליארד בשנה הקודמת (שינוי של כ-11%), ורווח נקי של כ-527 מיליון דולר לעומת כ-466 מיליון (שינוי של כ-12.9%). הרווח למניה (EPS — הרווח המחולק למספר המניות) עמד על 1.09 דולר לעומת 0.96 דולר בשנה הקודמת. נתונים אלה מתארים את הדוחות האחרונים בלבד ואינם מהווים תחזית.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב26%פער מול היעד

    פער של 26% מול יעד האנליסטים

    המניה נסחרת ב-$36.91 בעוד שיעד הקונצנזוס של 24 אנליסטים עומד על $46.6, פער של כ-26% כלפי מעלה. היעד החציוני דומה ($45.9).

    נתון: יעד קונצנזוס של $46.6 לעומת מחיר נוכחי של $36.91

    מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל מחוסר ודאות בהשגת תחזיות הצמיחה או מתהליכי שינוי תפעוליים שהמשקיעים ממתינים לאימותם בפועל. הפער יצטמצם אם הצמיחה ברבעונים הבאים תעמוד ביעדים או אם המרווחים התפעוליים ישתפרו מעבר ל-19%.

    חיובי+33%גידול בהכנסות

    צמיחה של 33% בהכנסות בשנה האחרונה

    הכנסות ROL זינקו מ-$3B ב-FY2024 ל-$4B ב-FY2025, עלייה של כ-33%. הרווח התפעולי עלה בהתאם מ-$657M ל-$726M.

    נתון: הכנסות עלו מ-$3B ב-FY2024 ל-$4B ב-FY2025

    מה זה אומר עליך: קפיצה חדה כזו בשנה אחת מעידה לרוב על רכישות משמעותיות או חדירה לשווקים חדשים בעסקי הדברת מזיקים. הקיימות של הקפיצה תיבחן לפי היכולת לשמר את הלקוחות החדשים וליעילות התפעולית בשנים הבאות.

    ניטרלי19.3%שולי תפעול

    מרווחים תפעוליים יציבים ב-19%

    שולי הרווח התפעולי של ROL נותרו יציבים בטווח 19.0%-19.4% במשך שלוש שנים (FY2023-2025), מה שמעיד על יכולת לשמור על יעילות למרות צמיחה משמעותית.

    נתון: Operating Margin נשמר ביציבות: 19.0% ב-FY2023, 19.4% ב-FY2024, 19.3% ב-FY2025

    מה זה אומר עליך: יציבות שכזו בשולי הרווח משקפת יכולת תמחור טובה ושליטה בעלויות בענף תחרותי. שיפור משמעותי ידרוש ככל הנראה אוטומציה נוספת או מינוף גודל חזק יותר על רכישות החומרים והשכר.

    לשים לב6.6ציון אנליסטים

    דירוג אנליסטים מעורב עם 10 המתנה

    מתוך 24 אנליסטים, 10 ממליצים על החזקה (Hold), 11 על קנייה (Buy/Strong Buy), ו-3 על מכירה. הדירוג הממוצע הוא 6.6 מתוך 10 ('החזק'), המשקף הסתייגות ממחיר המניה הנוכחי.

    נתון: 24 אנליסטים: 4 Strong Buy, 7 Buy, 10 Hold, 3 Sell, 0 Strong Sell; ציון 6.6/10

    מה זה אומר עליך: ריבוי המלצות המתנה בענף שירותי ההדברה נובע בדרך-כלל מתמחור הוגן יחסית והעדר זרז ברור לשינוי. התפלגות כזו תשתנה רק אם תוצאות רבעון יעלו על התחזיות או אם תוכרז רכישה אסטרטגית משמעותית.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    הטיעון לקנייה
    • צמיחה בהכנסות הנתונים מראים עלייה של 11.0% בהכנסות, מ-3.39 מיליארד ל-3.76 מיליארד דולר בין השנים.
    • רווח נקי גדל הרווח הנקי עלה ב-12.9%, מ-466 מיליון ל-527 מיליון דולר.
    • רווח למניה משתפר הרווח למניה (EPS – הרווח המחולק למספר המניות) עלה ב-13.5%, מ-0.96 ל-1.09 דולר.
    • פער מול יעד האנליסטים מחיר המניה $36.91 נמוך ב-26.3% מיעד האנליסטים הממוצע של $46.6.
    הטיעון נגד
    • המלצת קונצנזוס 'החזק' הנתונים מראים ש-24 אנליסטים ממוצעים להמלצת 'החזק', כאשר 10 מדרגים 'Hold' (החזק) והצבעות הקנייה החזקה מסתכמות ב-4 בלבד.
    • המלצות מכירה קיימות 3 אנליסטים מדרגים את המניה 'Sell' (מכירה), לעומת אפס בדירוג 'Strong Sell'.
    • רווח תפעולי בקצב איטי יותר הרווח התפעולי עלה ב-10.5%, שיעור נמוך יותר מהצמיחה ברווח הנקי (12.9%) וברווח למניה (13.5%).
    • תלות בהמשך הצמיחה הנתונים מראים שיעורי צמיחה חד-ספרתיים עד דו-ספרתיים נמוכים, כך שהפער מול היעד תלוי בשמירה על קצב זה.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף, דעת אנליסטים ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    דעת המומחים

    מה חושבים האנליסטים?

    24 אנליסטים שעוקבים אחרי המניה — לאן הם חושבים שהמחיר הולך, ומה הם ממליצים.

    ההמלצות עודכנו לאחרונה ב-08/2026

    קונצנזוס$46.60
    גבוה$69.30
    נמוך$32.32
    קנייה7
    החזקה10
    מכירה3
    מכירה חזקה0
    המספרים

    נתונים פיננסיים

    נתונים פיננסיים (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$3,073$3,389$3,761$1,079+7.9%
    רווח נקי$435$466$527$144+1.7%
    רווח גולמי$570+6%
    רווח תפעולי$583$657$726$201+1.5%
    רווח למניה (EPS)$0.89$0.96$1.09
    שיעור רווח תפעולי+19%+19.4%+19.3%
    שיעור רווח נקי+14.2%+13.8%+14%
    הנתון הרבעוני מגיע מדוח כספי שאינו מבוקר, בעוד הנתונים השנתיים בטבלה למעלה מגיעים מדוח מבוקר.
    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הנתונים מראים כי הכנסות Rollins Inc (ROL) עלו בכ-11% לכ-3.76 מיליארד דולר, לעומת כ-3.39 מיליארד דולר בשנה הקודמת. הרווח הנקי (הרווח שנותר אחרי כל ההוצאות והמסים) גדל בכ-13% לכ-527 מיליון דולר, והרווח למניה (EPS – חלק הרווח המיוחס לכל מניה) עלה מ-0.96 דולר ל-1.09 דולר.

    הנתונים מראים כי גם הרווח התפעולי (הרווח מהפעילות העסקית לפני מסים ומימון) גדל בכ-10% לכ-726 מיליון דולר. כלומר, הדוח מצביע על צמיחה הן בהכנסות והן ברווחים.

    הנתונים של חברת Rollins Inc (סימול ROL) לרבעון השני של 2026, בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, מראים הכנסות של כ-1.08 מיליארד דולר לעומת כ-1 מיליארד דולר — עלייה של 7.9%. הרווח הנקי (הרווח לאחר כל ההוצאות והמסים) הסתכם בכ-143.9 מיליון דולר לעומת כ-141.5 מיליון דולר, שינוי של 1.7%.

    הדוח הבא של Rollins Inc צפוי בסביבות 28/10/2026. האנליסטים צופים רווח למניה של $0.35.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    סיכום

    סיכום

    Rollins Inc היא חברה אמריקאית הפועלת בתחום השירותים הסביבתיים וההדברה (pest control). החברה מספקת שירותים למגוון לקוחות — מגורים ועסקים — והיא אחד השחקנים הגדולים בתעשייה.

    הנתונים מראים ש-Rollins Inc נסחרת כרגע בשער של 36.91 דולר למניה. הכנסות החברה גדלו בשיעור של 11% בהשוואה לשנה הקודמת (בין FY2024 ל-FY2025), מה שמציין צמיחה עקבית בעסק הבסיסי של החברה.

    24 אנליסטים המנתחים את המניה קבעו יעד מחיר של 46.6 דולר (עם הערכה חציונית של 45.9 דולר). פער זה של כ-26% בין המחיר הנוכחי ליעד האנליסטים משקף הערכה נמוכה יחסית של המניה בשוק בהשוואה להערכות של המומחים.

    הקונצנזוס של האנליסטים הוא "חזק" (2.5 מתוך 5), המעיד על עמדה חיובית לגבי החברה ופוטנציאלה בטווח הממוצע. עם זאת, כל החלטת השקעה צריכה להתבסס על בחינה עמוקה של סיכונים והנסיבות האישיות של כל משקיע.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Finnhub, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.

    נושאים בורסה ומסחר