סקירת מניה · NYSERRC

מניית Range Resources Corporation (RRC)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$48.72מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי-2.93%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$514% מעל מחיר הסגירהאנליסטים22נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

מול הסגירה הקודמת של 54.63 דולר, מניית Range Resources Corporation עומדת על 54.47 דולר — ירידה של 0.16 דולר, 0.29%. טווח המסחר היום נע בין 53.78 ל-55.06 דולר.

מניית Range Resources Corporation נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $54.01, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 0.71%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 22 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

22 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 51 דולר, 4% מעל מחיר הסגירה.

22 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-22 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$38.12-22% פער מהמחיר
יעד ממוצע$50.55+4% פער מהמחיר
יעד גבוה$70.35+44% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

26 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה2
  • קנייה6
  • החזקה18
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 81%

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת Range Resources Corporation (RRC) פועלת בתחום חיפוש והפקה של נפט וגז טבעי (חברת E&P — exploration & production, כלומר חיפוש והפקת אנרגיה מתחת לאדמה). החברה מוצאת מאגרים של גז טבעי ונוזלי גז, קודחת בארות ומפיקה מהם את חומרי הגלם שנמכרים לשוק האנרגיה.

    מקור ההכנסה העיקרי הוא מכירת הגז הטבעי, נוזלי הגז (NGL — נוזלים שמופקים יחד עם הגז) והנפט שהחברה מפיקה. ההכנסה תלויה בכמות שמפיקים ובמחירי האנרגיה בשוק, ולכן היא יכולה להשתנות מתקופה לתקופה לפי מחירי הסחורות. מדובר בהכנסה שחוזרת כל עוד הבארות ממשיכות להפיק, אך גובהה אינו קבוע ומושפע מתנודות המחירים.

    סדר הגודל: שווי השוק הוא כ-13 מיליארד דולר. ההכנסות עלו ב-27.3% (מ-2.35 מיליארד דולר ל-2.99 מיליארד דולר), והרווח הנקי עלה ב-147.1% (מ-266.3 מיליון דולר ל-658.0 מיליון דולר). ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו 759.6 מיליון דולר (עלייה של 8.6%) והרווח הנקי 195.3 מיליון דולר (ירידה של 17.8%). מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 14.7. מחיר הסגירה האחרון היה 54.01 דולר, שינוי יומי של 0.8%- נכון ל-03/11/2026. הנתונים מתוארים לצורך הקשר בלבד.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב-6.9%פער מול היעד

    פער שלילי משמעותי: המחיר מעל ממוצע יעדי האנליסטים

    מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $54.01, בעוד ממוצע יעדי המחיר של 22 האנליסטים הוא $50.55. משמע, השוק מתמחר את המניה כ-6.9% מעל הערכת האנליסטים.

    נתון: מחיר סגירה $54.01 לעומת יעד ממוצע $50.55 (טווח: $38.12–$70.35); 18 מתוך 22 אנליסטים ממליצים 'החזק' בלבד.

    ←

    מה זה אומר עליך: פער שלילי כזה (מחיר גבוה יותר מהיעד) מופיע לרוב כאשר השוק מתמחר גורמים שהאנליסטים לא הספיקו לעדכן – ציפייה למחירי אנרגיה גבוהים יותר, הפחתת חוב, או עליות תפעוליות שטרם פורסמו. הפער יצטמצם אם האנליסטים יעלו את יעדיהם או אם מחירי הגז והנפט ייחלשו.

    חיובי+147%עליית רווח נקי

    התאוששות חדה ברווחיות: הרווח הנקי זינק ב-147% ב-2025

    לאחר צניחה ל-$266 מיליון ב-2024, החברה שיפרה את הרווח הנקי ל-$658 מיליון ב-2025 (עלייה של 147.1%). במקביל, הכנסות השנה עלו ב-27.3% מ-$2.35 מיליארד ל-$2.99 מיליארד. שיפור זה מצביע על התאוששות תפעולית בתחום קידוחי הגז והנפט של החברה.

    נתון: רווח נקי FY2025: $658 מיליון (+147.1% לעומת FY2024); הכנסות FY2025: $2.99 מיליארד (+27.3%).

    ←

    מה זה אומר עליך: זינוק כזה ברווחיות מושפע בדרך-כלל מעליית מחירי סחורות (גז טבעי, נפט) וייעול מבנה העלויות. הוא עשוי להישמר אם מחירי האנרגיה יישארו גבוהים ואם החברה תמשיך לשפר את יעילות הייצור. ירידת מחירי הסחורות תלחץ חזרה על השוליים.

    לשים לב22.0%שולי רווח 2025

    שולי רווח (Net Margin) עדיין נמוכים מהשיא: 22% לעומת 34% ב-2023

    למרות השיפור החד ב-2025, שולי הרווח הנקי (22.0%) עדיין נמוכים מהשיא של 34.3% שנרשם ב-2023. הפער מעיד על כך שעלויות התפעול או הכספיות עדיין גבוהות יחסית להכנסות, או שמחירי הסחורות המומשים נמוכים יותר מ-2023.

    נתון: Net Margin FY2025: 22.0% לעומת 34.3% ב-FY2023; הרווח הנקי עלה אך ההכנסות עלו גם כן.

    ←

    מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל מירידה במחירי המכירה של גז ונפט, עליית עלויות קידוח או הובלה, או הפחתות וירידות ערך חד-פעמיות. הוא יצטמצם אם מחירי הסחורות יעלו או אם החברה תשפר יעילות בקידוחים ותקצץ עלויות תפעול.

    ניטרלי14.7מכפיל רווח

    מכפיל רווח (P/E) של 14.7 – בינוני בתחום האנרגיה

    שווי השוק של Range Resources עומד על כ-$12.6 מיליארד, והרווח הנקי של 4 הרבעונים האחרונים הוא $860 מיליון, מה שמניב מכפיל רווח (P/E) של 14.7. זהו מכפיל בינוני לחברות קידוח גז ונפט, שלעיתים נסחרות במכפילים נמוכים יותר עקב תנודתיות בסחורות.

    נתון: שווי שוק $12.62 מיליארד ÷ רווח נקי TTM $860.3 מיליון = P/E 14.7; ענף Oil & Gas E&P.

    ←

    מה זה אומר עליך: מכפיל כזה נובע בדרך-כלל מציפיות לצמיחה מתונה ולא מהפכנית, ומסיכון הכרוך בתנודות מחירי אנרגיה. הוא עשוי לרדת אם הרווחיות תשתפר עוד או אם השוק יתמחר סיכון נמוך יותר; יעלה אם הרווחים ייחלשו או אם החוב יגדל.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • זינוק משמעותי ברווחיות הרווח הנקי של Range Resources זינק ב-147.1% ב-2025 והגיע ל-658.0 מיליון דולר, לעומת 266.3 מיליון דולר ב-2024, תוך עלייה של 27.3% בהכנסות ל-2.99 מיליארד דולר.
    • מכפיל רווח נמוך יחסית מכפיל הרווח (P/E) של החברה עומד על 14.7 בלבד, נכון ל-03/11/2026, מה שמעיד על הערכת-שווי נמוכה יחסית למגזר האנרגיה.
    • צמיחה ברבעון האחרון ברבעון השני של 2026 הכנסות החברה עלו ב-8.6% והגיעו ל-759.6 מיליון דולר, לעומת הרבעון המקביל ב-2025.
    • הסכמה רחבה להחזיק מתוך 22 אנליסטים המכסים את המניה, 18 ממליצים 'החזק', 8 ממליצים 'קנה' או 'קנה בחוזקה', וללא המלצות מכירה כלל.
    ↓ הטיעון נגד
    • ירידה ברווח הנקי הרבעוני ברבעון השני של 2026 הרווח הנקי ירד ב-17.8% ל-195.3 מיליון דולר, לעומת הרבעון המקביל ב-2025, למרות העלייה בהכנסות.
    • יעד אנליסטים נמוך ממחיר השוק יעד המחיר הממוצע של האנליסטים עומד על 50.55 דולר, נמוך ב-6.4% ממחיר הסגירה האחרון של 54.01 דולר נכון ל-03/11/2026.
    • תלות במחירי אנרגיה תנודתיים Range Resources פועלת בתחום חיפוש והפקת נפט וגז (Oil & Gas E&P), ולכן רווחיה תלויים במחירי סחורות אלו, שעשויים לרדת במיתון או בעודף היצע.
    • רוב המלצות האנליסטים להחזיק בלבד 18 מתוך 22 אנליסטים ממליצים 'החזק', ורק 8 ממליצים 'קנה' או 'קנה בחוזקה', מה שמעיד על אמון מוגבל בפוטנציאל עליית המחיר.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$2,553$2,347$2,988$760+8.6%
    רווח נקי$871$266$658$195-17.8%
    רווח גולמי$790$575$1,107$263+7.0%
    רווח תפעולי$575$354$865$201+7.5%
    שיעור רווח גולמי30.9%24.5%37.0%34.6%-0.5 נק'
    שיעור רווח תפעולי22.5%15.1%29.0%26.5%-0.3 נק'
    שיעור רווח נקי34.1%11.3%22.0%25.7%-8.2 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הדוח האחרון: 27/10/2026

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הנתונים מראים כי Range Resources Corporation (חברת אנרגיה בתחום חיפוש והפקה של נפט וגז) הציגה בדוח השנתי האחרון הכנסות של $2.99 מיליארד, עלייה של 27.3% לעומת $2.35 מיליארד בשנה הקודמת, בעוד הרווח הנקי קפץ ב-147.1% מ-$266.3 מיליון ל-$658.0 מיליון.

    ברבעון האחרון שדווח (רבעון 2 · 2026, מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-$759.6 מיליון (עלייה של 8.6%), אך הרווח הנקי ירד ל-$195.3 מיליון (ירידה של 17.8%) — כלומר מכרו יותר אך נותר פחות רווח ברבעון זה.

    מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 14.7, ומחיר הסגירה האחרון היה $54.01 (שינוי יומי של -0.8%), נכון ל-03/11/2026.

    הנתונים של חברת Range Resources Corporation (RRC), חברת חיפושים והפקה של נפט וגז (סקטור האנרגיה), מראים ברבעון 2 · 2026 הכנסות של 759.6 מיליון דולר, עלייה של 8.6% לעומת אותו רבעון אשתקד, ורווח נקי של 195.3 מיליון דולר, ירידה של 17.8% לעומת רבעון 2 · 2025. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 14.7, ומחיר הסגירה האחרון היה 54.01 דולר נכון ל-03/11/2026.

    הדוח האחרון של Range Resources Corporation פורסם ב-27/10/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    ביחס לשקל

    מה היה קורה ל-1,000 ₪

    1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

    תקופהשווי היוםשינוי
    לפני שנה1,238 ₪+23.8%
    לפני 3 שנים1,143 ₪+14.3%

    לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    תשואה מהחברה

    דיבידנדים

    8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.

    תאריך אקססכום למניה
    11/09/2026$0.10
    12/06/2026$0.10
    13/03/2026$0.10
    12/12/2025$0.09
    12/09/2025$0.09
    13/06/2025$0.09
    14/03/2025$0.09
    13/12/2024$0.08
    12 החודשים האחרונים

    סך הדיבידנדים: $0.39 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 0.80%.

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    26.10.2026רכישה או מיזוג8-Kב-25 באוקטובר 2026 חתמה Range Resources על הסכם מיזוג עם EQT Corporation, ולפיו כל מניית Range תומר ל-0.987 מניות EQT.לאחר השלמת המיזוג, בעלי המניות של Range יחזיקו כ-27% ובעלי המניות של EQT כ-73% מהחברה המאוחדת, לפי דילול מלא.ב-SEC
    10.07.2026הודעה אחרת8-KRange Resources צופה לרשום רווח כולל מנגזרים של 73.5 מיליון דולר ברבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2026.החברה צופה תקבולי מזומן נטו מהתנחלויות נגזרים של 35,288 אלף דולר באותו רבעון.ב-SEC
    25.02.2026דיבידנד או קנייה חוזרת8-Kחברת Range Resources הודיעה ב-24 בפברואר 2026 כי דירקטוריון החברה אישר הגדלה של תוכנית הרכישה העצמית הקיימת.בעקבות האישור, הסכום הזמין לרכישה עצמית של מניות רגילות עומד על 1.5 מיליארד דולר נכון ל-24 בפברואר 2026.ב-SEC
    05.01.2026גיוס כסף או חוב8-KRange Resources הודיעה ב-31 בדצמבר 2025 על פדיון מלא של אגרות חוב בכירות בריבית 8.25% לפירעון ב-2029.הפדיון נועד ל-15 בינואר 2026 תמורת קרן של 600 מיליון דולר, לפי 101.375% מהקרן, במימון ממסגרת האשראי המסתובבת.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    Range Resources Corporation (RRC) היא חברה אמריקאית המתמחה בחיפוש וייצור גז טבעי ונפט (חברת E&P). החברה פעילה בעיקר בשדות גז בארצות הברית, בהם שדה מרסלוס וחיפושים בדרום טקסס. RRC היא אחד השחקנים הגדולים בתעשיית גז טבעי בארה״ב.

    הנתונים המפורסמים מראים עלייה משמעותית בביצועים: הכנסות גדלו 27.3% בשנה האחרונה (מ־2.35 מיליארד דולר ל־2.99 מיליארד דולר), והרווח הנקי עלה בחדות של 147.1% (מ־266.3 מיליון דולר ל־658.0 מיליון דולר). ברבעון השני של 2026, הכנסות הגיעו ל־759.6 מיליון דולר (עלייה של 8.6% ביחס לרבעון המקביל בשנה הקודמת).

    עם זאת, הרווח הנקי ברבעון האחרון ירד ב־17.8%, ל־195.3 מיליון דולר, מה שמעיד על לחצים בהוצאות או בשוליים. מכפיל הרווח העומד על 14.7 נמצא בטווח בינוני יחסית לתעשיית ה־E&P.

    פער משמעותי קיים בין המחיר הנוכחי לבין הערכת האנליסטים: מחיר הסגירה נכון ל־03/11/2026 עמד על 54.01 דולר, בעוד ממוצע יעד הנסיגה של 22 אנליסטים הוא 50.55 דולר, כלומר השוק מתמחר את RRC כ־6.9% מעל ממוצע היעדים. הקונסנסוס של האנליסטים מדרג את המניה כ״חזק״ (2.62 מתוך 5 בסולם השיפור).

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית Range Resources Corporation?

    מניית Range Resources Corporation (RRC) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    מה תשואת הדיבידנד של Range Resources Corporation?

    תשואת הדיבידנד עומדת על 0.71%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-0.71 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Range Resources?

    22 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 26 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של Range Resources?

    51 דולר, 4% מעל מחיר הסגירה של 48.72 דולר. היעדים נעים בין 38.12 ל-70.35 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.