איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
StandardAero, Inc. רשמה היום עלייה של 1.75 דולר, 7.49%. מחיר הסגירה הקודם היה 23.38 דולר, וכעת המניה נסגרה על 25.13 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 23.67 ל-25.15 דולר.
מניית StandardAero Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $25.23. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 15 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
15 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 34 דולר, 24% מעל מחיר הסגירה.
15 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-15 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
21 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
הכסף של החברה מגיע בעיקר מתשלום עבור שירותי התחזוקה והתיקונים שהיא מספקת ללקוחותיה. מכיוון שמנועי מטוסים דורשים טיפול חוזר ונשנה לאורך חיי השירות שלהם, חלק מההכנסות הן בעלות אופי חוזר — לקוחות חוזרים שוב ושוב לאורך זמן. הנתונים מראים כי ההכנסות השנתיות עלו ב-15.8% (מ-5.24 מיליארד דולר ל-6.06 מיליארד דולר), והרווח הנקי השנתי עלה ב-2427.9% (מ-11.0 מיליון דולר ל-277.4 מיליון דולר).
לעניין סדר-הגודל: שווי השוק של החברה עומד על כ-8 מיליארד דולר, וההכנסה השנתית היא כ-6.06 מיליארד דולר. ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו 1.60 מיליארד דולר (עלייה של 4.6%) והרווח הנקי 97.3 מיליון דולר (עלייה של 43.7%). מחיר הסגירה האחרון היה 25.23 דולר (שינוי יומי של 0.4%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 25.8.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
StandardAero Inc. הציגה קפיצה דרמטית ברווחיות: הרווח הנקי זינק ב-2,428% ב-2025 (מ-11 מיליון דולר ל-277 מיליון דולר), לאחר שנה קודמת של הפסד. שולי הרווח הנקי עלו מ-0.2% ל-4.6%, מה שמעיד על שיפור משמעותי ביעילות התפעולית במקביל לגידול בהכנסות.
נתון: רווח נקי 2024→2025: +2427.9% (עלייה; $11.0 מיליון → $277.4 מיליון); Net Margin: 0.2% → 4.6%
מה זה אומר עליך: קפיצה כזאת ברווחיות נובעת בדרך-כלל משיפור תמהיל השירותים, התייעלות תפעולית בתחזוקת מנועי תעופה וציוד הגנתי, או מעבר מפרויקטים חד-פעמיים להסכמי תחזוקה ארוכי טווח. המספרים מצביעים על מעבר מפעילות הפסדית לפעילות רווחית יציבה בתעשיית האווירו-חלל וההגנה.
StandardAero הציגה צמיחה עקבית: ההכנסות עלו ב-15.8% ב-2025 (מ-5.24 מיליארד דולר ל-6.06 מיליארד דולר), והרווח התפעולי זינק מ-403 מיליון דולר ל-551 מיליון דולר (+37%). שולי הרווח התפעולי השתפרו באופן עקבי משנה לשנה: 7.4% → 7.7% → 9.1%.
נתון: הכנסות 2024→2025: +15.8% ($5.24B → $6.06B); רווח תפעולי: $403M → $551M; Operating Margin: 7.4% → 7.7% → 9.1%
מה זה אומר עליך: צמיחה כפולה של 16% בהכנסות ו-37% ברווח התפעולי נובעת בדרך-כלל מביקוש גובר לשירותי תחזוקה ותיקונים במנועי מטוסים מסחריים וצבאיים, כאשר השיפור בשולי הרווח מעיד על יכולת תמחור חזקה ומינוף תפעולי במתקני התחזוקה של החברה.
ברבעון 2 של 2026 StandardAero המשיכה במגמת הצמיחה: ההכנסות הרבעוניות עלו ל-1.60 מיליארד דולר (+4.6% לעומת רבעון 2 · 2025), והרווח הנקי הרבעוני זינק ב-43.7% ל-97.3 מיליון דולר. הנתונים מצביעים על המשכיות התמגמה החיובית שנראתה ב-2025.
נתון: רבעון 2 · 2026: הכנסות $1.60B (+4.6%); רווח נקי $97.3M (+43.7%)
מה זה אומר עליך: קצב גידול רבעוני של 44% ברווח נקי (כמעט פי 10 מהגידול בהכנסות) מעיד על שיפור מתמשך במינוף התפעולי ובשולי הרווח. במגזר תחזוקת מטוסים וציוד הגנתי זה נובע בדרך-כלל מעלייה בניצולת המתקנים, חוזים עתירי שולי רווח, או התייעלות בעלויות הקבועות.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 05/11/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדוח השנתי של חברת StandardAero Inc. (SARO) — חברה בתחום התעופה והביטחון (ייצור ותחזוקה של מנועי מטוס ומערכות נלוות) — מראה עלייה בהכנסות של 15.8%, מ-5.24 מיליארד דולר ל-6.06 מיליארד דולר. הרווח הנקי (מה שנשאר אחרי כל ההוצאות) זינק ב-2427.9%, מ-11.0 מיליון דולר ל-277.4 מיליון דולר.
הנתונים ברבעון 2 של 2026 (מול אותו רבעון ב-2025) מראים הכנסות של 1.60 מיליארד דולר (עלייה של 4.6%) ורווח נקי של 97.3 מיליון דולר (עלייה של 43.7%). מחיר הסגירה של המניה עמד על 25.23 דולר, נכון ל-03/11/2026, עם מכפיל רווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) של 25.8.
הנתונים של StandardAero Inc. (חברה בתחום התעופה והביטחון) ברבעון 2 · 2026 מול אותו רבעון לפני שנה מראים הכנסות של 1.60 מיליארד דולר, עלייה של 4.6%, ורווח נקי של 97.3 מיליון דולר, עלייה של 43.7%. מחיר הסגירה האחרון עמד על 25.23 דולר נכון ל-03/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) הוא 25.8.
הדוח האחרון של StandardAero Inc. פורסם ב-06/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: תעשייה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | StandardAero הודיעה ב-28 בספטמבר 2026 כי Kimberly Ernzen תפסיק לכהן כמנהלת התפעולית (COO) של החברה, בתוקף מאותו תאריך.החברה מסרה כי Ernzen תישאר מועסקת ותסייע למעבר ההנהלה עד 31 בדצמבר 2026, וכי היא צפויה לחתום על הסכם מעבר שתנאיו טרם נקבעו. | ב-SEC |
| 07.08.2026 | תיקון דוחות8-K/A | StandardAero הגישה תיקון 8-K/A להודעה לעיתונות מ-6 באוגוסט 2026, בנוגע לרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2026.התיקון קובע כי תזרים המזומנים מפעילות היה 72.3 מיליון דולר ונבע מפעילות (provided by), ולא שימש לפעילות כפי שנכתב. | ב-SEC |
| 29.01.2026 | דיבידנד או קנייה חוזרת8-K | StandardAero רכשה 1,637,465 מניות רגילות מ-GIC Stockholder במחיר 30.535 דולר למניה, במסגרת תוכנית רכישה עצמית שאושרה בדצמבר 2025.במקביל השלימו בעלי מניות המזוהים עם Carlyle ו-GIC הנפקה ציבורית של 57,500,000 מניות במחיר 31.00 דולר למניה; החברה לא קיבלה תמורה ממכירת המניות. | ב-SEC |
| 10.12.2025 | דיבידנד או קנייה חוזרת8-K | ב-9 בדצמבר 2025 אישר דירקטוריון StandardAero תוכנית לרכישה חוזרת של מניות רגילות בהיקף של עד 450.0 מיליון דולר.התוכנית נכנסה לתוקף מיידית, והרכישות עשויות להתבצע בשוק הפתוח, בעסקאות פרטיות או אחרת, בכפוף לתנאי שוק ומגבלות חוזיות. | ב-SEC |
| 07.11.2025 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K/A | החברה דיווחה כי ב-22 בספטמבר 2025 מונה גרגורי קרקלר לנשיא שירותי תיקון רכיבים, במקום קימברלי אשמון.ב-3 בנובמבר 2025 חתמה אשמון על הסכם מעבר: תעסוק עד 31 בדצמבר 2025, תקבל 222,500 דולר פיצוי, ו-207,315 מניות יישארו ויבשילו לפני אירוע נזילות. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
StandardAero Inc. (SARO) היא חברה אמריקאית בתחום התעופה והחלל, המתמחה בתחזוקה ושיפוץ של מנועי מטוסים ומערכות תעופתיות. המניה נסגרה ב-25.23 דולר נכון ל-03/11/2026, בשווי שוק של 8 מיליארד דולר ומכפיל רווח (P/E) של 25.8.
החברה הציגה היפוך לרווחיות דרמטי ב-2025: ההכנסות עלו ב-15.8% (מ-5.24 מיליארד דולר ל-6.06 מיליארד דולר), והרווח הנקי זינק ב-2,428% (מ-11 מיליון דולר ל-277 מיליון דולר). שולי הרווח הנקי (אחוז הרווח מההכנסות) עלו מ-0.2% ל-4.6%, מה שמעיד על שיפור ביעילות התפעולית. ברבעון 2 של 2026 ההכנסות הסתכמו ב-1.60 מיליארד דולר (+4.6%) והרווח הנקי ב-97.3 מיליון דולר (+43.7%).
15 אנליסטים מדרגים את המניה קנייה (1.95 מתוך 5), עם יעד מחיר ממוצע של 34.32 דולר — פער של 36% מול המחיר הנוכחי. הדירוג משקף את הצמיחה המתמשכת ושיפור השוליים.
מניית StandardAero Inc. (SARO) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
15 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 21 דירוגים בנובמבר 2026.
34 דולר, 24% מעל מחיר הסגירה של 27.63 דולר. היעדים נעים בין 25.25 ל-44.95 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.