איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
הסגירה הקודמת של Teradyne, Inc. הייתה 274.37 דולר. מאז נרשמה ירידה של 13.36 דולר, 4.87%, והמניה נסגרה על 261.01 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 257.84 ל-278.01 דולר.
מניית Teradyne, Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $261.01, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 0.17%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 18 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
18 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 420 דולר, 93% מעל מחיר הסגירה.
18 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-18 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
22 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
המודל העסקי של Teradyne נשען בעיקר על מכירת ציוד הבדיקה למפעלי שבבים ולחברות אלקטרוניקה. מדובר במכירות של מכונות יקרות, שחלקן חד-פעמיות וחלקן מתחדשות כאשר לקוחות מרחיבים או מחדשים את קווי הייצור שלהם. לצד מכירת המכונות, החברה מרוויחה גם משירות, תחזוקה ותוכנה נלווית — הכנסות שנוטות להיות חוזרות יותר לאורך זמן. הביקוש לציוד שלה מושפע ישירות מהיקף ייצור השבבים בעולם.
לפי הנתונים, ההכנסות השנתיות עלו מ-$2.82 מיליארד ל-$3.19 מיליארד, שינוי של +13.1%, והרווח הנקי עלה מ-$542.4 מיליון ל-$554.0 מיליון, שינוי של +2.2%. ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $1.33 מיליארד (+103.9%) והרווח הנקי $374.9 מיליון (+378.3%). שווי השוק עומד על כ-$40.81 מיליארד, ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) הוא 35.5. מחיר הסגירה האחרון היה $261.01, שינוי יומי -4.9%, נכון ל-02/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
המחיר נכון ל-02/11/2026 הוא $261.01, בעוד מחיר היעד הממוצע של האנליסטים עומד על $420.19 — פער של כ-61% כלפי מעלה. מחיר היעד הגבוה ביותר הוא $577.5.
נתון: מחיר סגירה $261.01; יעד קונצנזוס $420.19; יעד גבוה $577.5; יעד נמוך $272.7.
מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל משילוב של תשואה רב-שנתית חזויה וצמיחה עתידית; ב-Teradyne הוא עשוי לשקף את הקפיצה החדה ברבעון האחרון (+103.9% הכנסות) שטרם התומחרה במלואה, לצד מחזוריות מובהקת בסקטור ציוד המוליכים למחצה — המניה מגיבה בדרך-כלל למחזורי ההשקעה של יצרני השבבים.
ברבעון 2 של 2026 Teradyne דיווחה על רווח נקי של $374.9 מיליון — עלייה של 378.3% לעומת רבעון 2 של 2025. ההכנסות הרבעוניות זינקו ב-103.9% ל-$1.33 מיליארד.
נתון: רבעון 2·2026: הכנסות $1.33 מיליארד (+103.9%); רווח נקי $374.9 מיליון (+378.3%).
מה זה אומר עליך: קפיצה כה חדה ייחודית לסקטור ציוד המוליכים למחצה: כאשר שרשרת האספקה עוברת לגל השקעות חדש (תהליכי ייצור מתקדמים, AI, רכב חשמלי) — יצרני הציוד רואים הזמנות מרוכזות שמתורגמות לרבעונים חריגים; התמדת המגמה תלויה באופק ההשקעות של הלקוחות בעשרות מפעלים.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הנתונים מראים כי החברה Teradyne, Inc., המייצרת ציוד לבדיקת שבבים (רכיבי מחשב זעירים) ומערכות אוטומציה, הגדילה את ההכנסות השנתיות בשיעור 13.1% — מ-$2.82 מיליארד ל-$3.19 מיליארד, בעוד הרווח הנקי עלה במתינות רבה יותר, בשיעור 2.2%, מ-$542.4 מיליון ל-$554.0 מיליון.
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות קפצו ל-$1.33 מיליארד (עלייה של 103.9%) והרווח הנקי הגיע ל-$374.9 מיליון (עלייה של 378.3%).
מחיר הסגירה האחרון עמד על $261.01 (שינוי יומי של 4.9%- ), נכון ל-02/11/2026, ומכפיל הרווח (היחס בין שווי השוק לרווח של ארבעת הרבעונים האחרונים) עמד על 35.5.
הנתונים של Teradyne, Inc. (חברת ציוד לבדיקת מוליכים-למחצה, קרי שבבים) מראים ברבעון 2 · 2026, בהשוואה לרבעון 2 · 2025, הכנסות של 1.33 מיליארד דולר — עלייה של 103.9%, ורווח נקי של 374.9 מיליון דולר — עלייה של 378.3%. מכפיל הרווח (P/E, יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 35.5, ומחיר הסגירה היה 261.01 דולר, בשינוי יומי של 4.9%- נכון ל-02/11/2026.
הדוח האחרון של Teradyne, Inc. פורסם ב-27/10/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-7 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 7 מעל התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.20 עד $1.30 מיליארד | $1.306 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.5% מול אמצע הטווח) |
| 27.09.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.85 עד $2.15 | $2.29הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+14.5% מול אמצע הטווח) |
| 28.06.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.86 עד $2.15 | $2.47הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+23.2% מול אמצע הטווח) |
| 29.03.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.15 עד $1.25 מיליארד | $1.282 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+6.8% מול אמצע הטווח) |
| 29.03.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.89 עד $2.25 | $2.56הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+23.7% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $0.92 עד $1.00 מיליארד | $1.083 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+12.8% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.20 עד $1.46 | $1.80הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+35.3% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 10.08.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | טרדיין חתמה ב-7 באוגוסט 2026 על הסכם אשראי עם PNC Bank כסוכן מנהל, לקו אשראי מתחדש מובטח בכיר לחמש שנים בהיקף של 1.0 מיליארד דולר.נכון למועד הדיווח החברה לא משכה כספים במסגרת קו האשראי, והתמורה מיועדת להון חוזר ולצרכים עסקיים כלליים. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Teradyne, Inc. (TER) היא חברה המתמחה בציוד בדיקה וחומרים למוליכים למחצה (semiconductor equipment). החברה מספקת פתרונות לבדיקת שבבים ורכיבים אלקטרוניים בשלבים שונים של ייצור. עם הכנסות של 3.19 מיליארד דולר בשנת 2025, TER פועלת בסקטור הציוד למחצה, סקטור הקריטי לייצור רכיבים מתקדמים.
הנתונים מראים שהכנסות עלו ב-13.1% בשנת 2025 לעומת 2024, וברבעון 2 של 2026 (האחרון הידוע) הכנסות הגיעו ל-1.33 מיליארד דולר, עלייה של 103.9% מול הרבעון המקביל בשנה שעברה. רווח נקי גדל ב-2.2% לרבעון השנתי, ובאותו רבעון האחרון הרווח הנקי היה 374.9 מיליון דולר, עלייה של 378.3%.
מחיר המניה עמד על 261.01 דולר נכון ל-02/11/2026. מחיר היעד הממוצע של 18 אנליסטים הוא 420.19 דולר, מה שמשמעו פער של 61% בין המחיר הנוכחי למחיר היעד. ההערכה הגבוהה ביותר של אנליסטים מגיעה ל-577.5 דולר. מכפיל הרווח (P/E) של החברה הוא 35.5.
מניית Teradyne, Inc. (TER) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 0.17%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-0.17 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
18 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 22 דירוגים בנובמבר 2026.
420 דולר, 93% מעל מחיר הסגירה של 218.20 דולר. היעדים נעים בין 272.70 ל-577.50 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.