איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
Veeva Systems Inc. נסחרת ב-307.00 דולר, ירידה של 5.96 דולר, 1.90% מול סגירה קודמת של 312.96 דולר. במהלך יום המסחר נע המחיר בין 306.92 ל-316.20 דולר.
מניית Veeva Systems Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $312.96. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 32 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
32 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 307 דולר, 1% מעל מחיר הסגירה.
32 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-32 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
35 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Veeva Systems Inc. מפתחת תוכנה המיועדת במיוחד לחברות בתחום הבריאות — בעיקר חברות תרופות ומכשור רפואי. במקום שהחברות האלה ישתמשו בתוכנות כלליות, Veeva מספקת מערכות מידע מותאמות (תוכנה המותקנת בענן ונגישה דרך האינטרנט) שמסייעות לנהל ניסויים קליניים, לעמוד בדרישות הרגולציה, ולנהל את הקשר עם רופאים ולקוחות. במילים פשוטות — זו חברת שירותי-מידע לתחום הבריאות.
Veeva מרוויחה בעיקר ממנויים (תשלום תקופתי קבוע עבור השימוש בתוכנה), כלומר הכנסה שחוזרת על עצמה באופן שוטף ולא תשלום חד-פעמי. כל עוד לקוחותיה ממשיכים להשתמש במערכות ומחדשים את המנוי, החברה מקבלת תשלום קבוע. בנוסף היא מרוויחה משירותים נלווים כמו ייעוץ והטמעה של המערכות אצל הלקוחות.
כדי לקבל סדר-גודל: שווי-השוק של החברה הוא כ-51 מיליארד דולר, ומחיר הסגירה של המניה היה $312.96 (שינוי יומי +0.8%, נכון ל-30/10/2026). הנתונים מראים כי ההכנסות השנתיות עלו ב-16.3% (מ-$2.75 מיליארד ל-$3.20 מיליארד), והרווח הנקי עלה ב-27.3% (מ-$714.1 מיליון ל-$908.9 מיליון).
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
Veeva Systems Inc. השיגה מרווח תפעולי (Operating Margin) של 28.7% ב-FY2026, עלייה ניכרת מ-18.2% ב-FY2024 ומ-25.2% ב-FY2025. זהו שיפור של 10.5 נקודות אחוז תוך שנתיים.
נתון: מרווח תפעולי: FY2024: 18.2%, FY2025: 25.2%, FY2026: 28.7%
מה זה אומר עליך: שיפור כזה במרווח התפעולי נובע לרוב מיעילות תפעולית גוברת בסקטור שירותי מידע לבריאות — החברה מצליחה להפיק יותר רווח מכל שקל הכנסה. שיפור זה יכול להימשך כל עוד Veeva ממשיכה לשלוט בעלויות ולהגדיל נפחים ללא הוספה פרופורציונלית של הוצאות.
הרווח הנקי של Veeva Systems Inc. זינק ב-+27.3% בשנה האחרונה (מ-$714 מיליון ל-$909 מיליון), בעוד שההכנסות עלו ב-+16.3% בלבד. הפער הזה מצביע על מינוף תפעולי — כל דולר הכנסה נוסף מייצר יותר רווח.
נתון: רווח נקי 2025→2026: +27.3% ($714.1M → $908.9M); הכנסות 2025→2026: +16.3% ($2.75B → $3.20B)
מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל ממודל SaaS בוגר בתחום שירותי מידע לבריאות, שבו עלויות קבועות (פיתוח תוכנה, תשתיות) נשארות יציבות ואילו ההכנסות הצומחות זורמות ישירות לשורה התחתונה. המינוף יישמר כל עוד החברה לא תצטרך להרחיב משמעותית את כוח האדם או ההשקעות במחקר.
מרווח הרווח הגולמי (Gross Margin) של Veeva Systems Inc. עלה ל-75.5% ב-FY2026, לעומת 71.3% ב-FY2024. זהו אחוז גבוה מאוד ומעיד על עלויות ייצור נמוכות ביחס להכנסות.
נתון: Gross Margin: FY2024: 71.3%, FY2025: 74.5%, FY2026: 75.5%
מה זה אומר עליך: מרווח גולמי מעל 75% אופייני לחברות תוכנה ושירותי מידע בענן, שבהן העלות השולית של שירות לקוח נוסף זעומה לעומת עלות הפיתוח הראשונית. שימור המרווח הזה תלוי בשמירה על תמהיל הכנסות ממוצרים דיגיטליים ובהימנעות ממעבר לשירותים עתירי-עבודה.
ההכנסות של Veeva Systems Inc. עלו ב-+16.3% בשנה האחרונה, מ-$2.75 מיליארד ל-$3.20 מיליארד. זהו קצב צמיחה משמעותי עבור חברה בסקטור שירותי מידע לבריאות.
נתון: הכנסות 2025→2026: +16.3% ($2.75B → $3.20B)
מה זה אומר עליך: צמיחה בקצב כזה בדרך-כלל משקפת הרחבת בסיס לקוחות (בתי-חולים, חברות תרופות, ארגוני בריאות) או הגדלת ההכנסה הממוצעת ללקוח (upsell לפתרונות נוספים). המשך הצמיחה תלוי בדרישה למערכות מידע רפואי ובתחרות של ספקים דומים.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
הדוח האחרון: 26/08/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדוח האחרון של Veeva Systems Inc. (חברה בתחום שירותי המידע הרפואי, המספקת תוכנה ונתונים לחברות בתעשיית הבריאות והתרופות) מראה צמיחה בפעילות. הנתונים מראים כי ההכנסות עלו ב-16.3% (מ-2.75 מיליארד דולר ל-3.20 מיליארד דולר), והרווח הנקי (הרווח שנותר אחרי כל ההוצאות והמסים) עלה ב-27.3% (מ-714.1 מיליון דולר ל-908.9 מיליון דולר).
הנתונים מראים שהרווח הנקי גדל בקצב מהיר יותר מההכנסות, כלומר החברה שמרה חלק גדול יותר מכל דולר הכנסה כרווח. מחיר הסגירה האחרון עמד על 312.96 דולר, בשינוי יומי של +0.8%, נכון ל-30/10/2026.
הדוח האחרון של Veeva Systems Inc. פורסם ב-26/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: בריאות
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-12 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 12 מעל התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $902 עד $905 מיליון | $928 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.7% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $2.21 עד $2.22 | $2.35הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+6.1% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $392 עד $395 מיליון | $415.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.7% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $855 עד $858 מיליון | $882.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.1% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $2.13 עד $2.14 | $2.24הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.9% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $378 עד $381 מיליון | $395.4 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.2% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $807 עד $810 מיליון | $836 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.4% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.92 | $2.06הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.3% מול התחזית) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $350 מיליון | $366.5 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.7% מול התחזית) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $790 עד $793 מיליון | $811.2 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.94 עד $1.95 | $2.04הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.9% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $348 עד $350 מיליון | $364.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.6% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | וייבה הודיעה ב-20 באוגוסט 2026 על מינויו של דן ריזו ל-EVP, Sales, Consulting and Services, החל מ-2 באוקטובר 2026.שוונגר, נשיא ומנהל לקוחות ראשי, התפטר ב-18 באוגוסט 2026 בתוקף מ-2 באוקטובר 2026, לקראת תפקיד מנכ"ל אצל שותף ותיק של וייבה. | ב-SEC |
| 20.04.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ביום 20 באפריל 2026 הודיעה ויוה סיסטמס כי ג'וש פאדיס מתכוון לפרוש מתפקיד סמנכ"ל בכיר והיועץ המשפטי הכללי החל ב-1 בנובמבר 2026.עם הפרישה הוא מתכוון לעבור לתפקיד יועץ במשרה חלקית, והחברה תמנה מחליף עם המעבר. | ב-SEC |
| 05.01.2026 | דיבידנד או קנייה חוזרת8-K | חברת Veeva Systems הודיעה ב-5 בינואר 2026 כי הדירקטוריון אישר תוכנית לרכישה חוזרת של מניות Class A בכירות בסכום של עד 2 מיליארד דולר.התוכנית תקפה לשנתיים, אינה מחייבת רכישה של מספר מניות מסוים, וניתן לבטלה או להשהותה בכל עת ללא הודעה מוקדמת. | ב-SEC |
| 11.12.2025 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-10 בדצמבר 2025 מינה דירקטוריון Veeva את Vipin Kondath לקצין החשבונאות הראשי, החל מ-12 בדצמבר 2025.Kondath משמש כסגן נשיא ובקר ראשי בחברה מאפריל 2022, ולא חל שינוי בהסדרי התגמול שלו בעקבות המינוי. | ב-SEC |
| 18.11.2025 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ביום 17 בנובמבר 2025 הודיעה קריסטין דיימונד, סמנכ״לית חשבונאות ראשית, על החלטתה להתפטר מתפקידה החל מ-11 בדצמבר 2025.עם עזיבתה, בריאן ואן ואגנן, סמנכ״ל הכספים, ישמש כבעל תפקיד החשבונאות הראשי עד למינוי מחליף. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Veeva Systems Inc. היא חברה המספקת פתרונות תוכנה לתעשיית הבריאות (Healthcare Software). החברה מתמחה בניהול נתונים וביצועי תהליכים עבור חברות פרמצבטיות, ביוטכנולוגיה וחברות טכנולוגיה רפואית, כחלק מהמערכת האקוסיסטמית של שירותי בריאות דיגיטליים.
הנתונים מראים צמיחה משמעותית בשנתיים האחרונות. הכנסות עלו מ-$2.75 מיליארד ב-FY2025 ל-$3.20 מיליארד ב-FY2026 (עלייה של 16.3%). רווח נקי גדל בקצב מהיר יותר — מ-$714.1 מיליון ל-$908.9 מיליון (עלייה של 27.3%), מה שמצביע על שיפור בהמרת הכנסות לרווח.
שיפור בולט ברווחיות התפעולית הוא ציון דרך מרכזי. רווח תפעולי (Operating Margin) הגיע ל-28.7% ב-FY2026, בעלייה משמעותית מ-25.2% ב-FY2025 ומ-18.2% ב-FY2024. זהו שיפור של 10.5 נקודות אחוז תוך שנתיים, המעיד על יכולת ההנהלה להגדיל רווחיות עם גדילת ההכנסות.
מחיר הסגירה של Veeva Systems Inc. נכון ל-30/10/2026 עמד על $312.96. השינוי היומי היה +0.8442%.
מניית Veeva Systems Inc. (VEEV) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
32 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 35 דירוגים בנובמבר 2026.
307 דולר, 1% מעל מחיר הסגירה של 303.78 דולר. היעדים נעים בין 181.80 ל-393.75 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.