סקירת מניה · NYSEYOU

מניית Clear Secure Inc. Class A Common Stock (YOU)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$55.76מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי-1.31%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$561% מעל מחיר הסגירהאנליסטים8נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

עלייה של 4.26% במניית CLEAR Secure, Inc. היום. המניה עומדת על 47.95 דולר מול סגירה קודמת של 45.99 דולר. טווח המסחר היום נע בין 46.01 ל-48.65 דולר.

מניית Clear Secure Inc. Class A Common Stock נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $47.76, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 1.71%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 8 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

8 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 56 דולר, 1% מעל מחיר הסגירה.

8 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-8 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$36.36-35% פער מהמחיר
יעד ממוצע$56.10+1% פער מהמחיר
יעד גבוה$73.50+32% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

10 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה1
  • קנייה6
  • החזקה2
  • מכירה1
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 133%
  • ✓ 70% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת Clear Secure מפעילה שירות שמזהה אנשים לפי נתונים ביומטריים (סריקת תווי-פנים או טביעת אצבע) כדי לאפשר מעבר מהיר יותר בשערי-ביטחון, בעיקר בשדות-תעופה בארה"ב. במקום להמתין בתור ולהציג תעודת-זהות ידנית, המשתמש נרשם מראש למערכת, והזיהוי מתבצע באופן ממוחשב. מבחינת סוג העסק זו חברת תוכנה (Software – Application) — כלומר הליבה שלה היא פלטפורמה טכנולוגית לזיהוי ואימות זהות.

    החברה מרוויחה בעיקר ממנויים — המשתמשים משלמים דמי-מנוי שנתיים עבור הגישה לשירות הזיהוי המהיר. זהו מודל-הכנסה חוזר (כסף שחוזר שוב ושוב מאותם לקוחות, ולא תשלום חד-פעמי), שמתווספות אליו שותפויות עם שדות-תעופה וגופים נוספים. ההכנסות עלו ב-16.9% בין 2024 ל-2025 (מ-$770.5 מיליון ל-$900.8 מיליון), בעוד הרווח הנקי ירד ב-35.7% באותה תקופה (מ-$169.7 מיליון ל-$109.2 מיליון). ברבעון האחרון שהחברה דיווחה, רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025, ההכנסות היו $277.8 מיליון (+26.6%) והרווח הנקי $72.3 מיליון (+90.9%).

    כדי להעמיד בהקשר של סדר-גודל: שווי-השוק של החברה הוא כ-5 מיליארד דולר, וההכנסה השנתית כ-$900.8 מיליון. מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי-השוק לרווח השנתי) עומד על 22.3, המחושב משווי-שוק של $4.92 מיליארד חלקי רווח נקי של $220.4 מיליון בארבעת הרבעונים האחרונים. מחיר הסגירה האחרון של מניית Clear Secure היה $47.76, בשינוי יומי של -0.4%, נכון ל-03/11/2026. הנתונים מוצגים לצורך הקשר בלבד.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב-35.7%רווח נקי 2025

    רווח נקי צנח בשנה האחרונה למרות צמיחה בהכנסות

    החברה העלתה את ההכנסות ב-16.9% (770.5 מיליון דולר → 900.8 מיליון דולר) אבל הרווח הנקי קרס ב-35.7% (169.7 מיליון דולר → 109.2 מיליון דולר). במקביל שולי הרווח הנקי (Net Margin) ירדו מ-22.0% ל-12.1%.

    נתון: רווח נקי ירד מ-169.7 מיליון ב-2024 ל-109.2 מיליון ב-2025 (-35.7%) בעוד שההכנסות עלו ל-900.8 מיליון (+16.9%)

    חיובי+90.9%רווח נקי רבעוני

    התאוששות חדה ברבעון האחרון

    ברבעון 2 של 2026 החברה דיווחה על רווח נקי של 72.3 מיליון דולר — קפיצה של 90.9% לעומת רבעון 2 של 2025. גם ההכנסות עלו ב-26.6% (ל-277.8 מיליון דולר).

    נתון: רבעון 2 של 2026: הכנסות 277.8 מיליון (+26.6% לעומת רבעון מקביל), רווח נקי 72.3 מיליון (+90.9%)

    ←

    מה זה אומר עליך: קפיצה רבעונית כזאת נובעת בדרך-כלל מהסתדרות תפעולית, הכנסות חד-פעמיות, או ביצועי מכירות חריגים. במקרה של YOU — חברת תוכנה המתמחה ב-Software ו-Application — זה עשוי לשקף הצלחה בהגדלת בסיס מנויים או עלייה בצריכת שירותים על-ידי לקוחות. שיפור זה מצמצם את החשש מהירידה השנתית.

    חיובי20.7%שולי תפעול 2025

    שולי רווח תפעולי משתפרים

    שולי הרווח התפעולי (Operating Margin) של YOU צמחו מ-3.3% ב-2023, דרך 16.0% ב-2024, ל-20.7% ב-2025. גם הרווח התפעולי עצמו זינק מ-20 מיליון דולר ב-2023 ל-186 מיליון דולר ב-2025.

    נתון: Operating Margin ב-2025: 20.7% (לעומת 16.0% ב-2024 ו-3.3% ב-2023). רווח תפעולי עלה ל-186 מיליון דולר

    ←

    מה זה אומר עליך: שיפור עקבי בשולי הרווח התפעולי משקף יעילות מתגברת בניהול העסק — החברה מצליחה להפיק רווח יותר גבוה מכל דולר הכנסות. במודל תוכנה זה נובע בדרך-כלל מיתרון גודל (עלות קבועה מתפזרת על בסיס לקוחות גדול) ומהתייעלות במכירה ופיתוח. אצל YOU הירידה ברווח הנקי נובעת מסעיף שאינו תפעולי.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • צמיחה בהכנסות הנתונים מראים עלייה בהכנסות של 16.9% בין 2024 ל-2025 ($770.5 מיליון → $900.8 מיליון), עבור חברת תוכנה (Software – Application).
    • שיפור ברווח התפעולי הנתונים מראים רווח תפעולי שעלה מ-$123.2 מיליון ל-$186.5 מיליון, שינוי של 51.4%.
    • רבעון אחרון חזק ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הכנסות החברה היו $277.8 מיליון (+26.6%) והרווח הנקי $72.3 מיליון (+90.9%).
    • פער מול יעד-האנליסטים הנתונים מראים פער של 17.5% בין מחיר הסגירה $47.76 (נכון ל-03/11/2026) ליעד-האנליסטים $56.1, כאשר 7 מתוך 10 אנליסטים מדרגים קנייה.
    ↓ הטיעון נגד
    • ירידה ברווח הנקי השנתי הנתונים מראים ירידה ברווח הנקי של 35.7% בין 2024 ל-2025 ($169.7 מיליון → $109.2 מיליון).
    • מכפיל רווח מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 22.3, לפי שווי שוק $4.92 מיליארד חלקי רווח נקי של $220.4 מיליון בארבעת הרבעונים האחרונים.
    • דירוגים מעורבים בקרב אנליסטים הנתונים מראים שמתוך 10 אנליסטים, 2 מדרגים החזקה (Hold) ו-1 מדרג מכירה (Sell), כלומר לא כל האנליסטים מדרגים קנייה.
    • פער בין צמיחת ההכנסות לרווח השנתי הנתונים מראים שההכנסות השנתיות עלו ב-16.9% בעוד הרווח הנקי השנתי ירד ב-35.7%, כלומר כיוונים שונים בין שני הנתונים.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$614$770$901$278+26.6%
    רווח נקי$50$225$168$72+90.9%
    רווח גולמי$382$489$580$190+35.5%
    רווח תפעולי$20$123$186$83+94.9%
    שיעור רווח גולמי62.3%63.5%64.4%68.6%+4.5 נק'
    שיעור רווח תפעולי3.3%16.0%20.7%29.9%+10.5 נק'
    שיעור רווח נקי8.1%29.2%18.7%26.0%+8.8 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הדוח האחרון: 04/11/2026

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הנתונים מראים כי Clear Secure, חברת תוכנה (אפליקציות) בתחום אימות-הזהות, הגדילה את הכנסותיה השנתיות ב-16.9% — מ-770.5 מיליון דולר ל-900.8 מיליון דולר — בעוד הרווח הנקי השנתי ירד ב-35.7%, מ-169.7 מיליון דולר ל-109.2 מיליון דולר.

    ברבעון 2 של 2026 (מול אותו רבעון ב-2025) ההכנסות עלו ב-26.6% ל-277.8 מיליון דולר, והרווח הנקי קפץ ב-90.9% ל-72.3 מיליון דולר.

    מחיר הסגירה האחרון עמד על 47.76 דולר (שינוי יומי -0.4%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין מחיר המניה לרווח) עומד על 22.3.

    הנתונים של חברת Clear Secure Inc. (חברת תוכנה-כשירות בתחום אימות-זהות) לרבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025 מראים הכנסות של 277.8 מיליון דולר, עלייה של 26.6%, ורווח נקי של 72.3 מיליון דולר, עלייה של 90.9%. מחיר הסגירה האחרון עמד על 47.76 דולר נכון ל-03/11/2026, ומכפיל הרווח (היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 22.3.

    הדוח האחרון של Clear Secure Inc. Class A Common Stock פורסם ב-05/08/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    ביחס לשקל

    מה היה קורה ל-1,000 ₪

    1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

    תקופהשווי היוםשינוי
    לפני שנה1,475 ₪+47.5%
    לפני 3 שנים2,506 ₪+150.6%

    לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

    סקטור: טכנולוגיה

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    תשואה מהחברה

    דיבידנדים

    8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.

    תאריך אקססכום למניה
    10/09/2026$0.15
    10/06/2026$0.15
    10/03/2026$0.35
    10/12/2025$0.13
    10/09/2025$0.13
    10/06/2025$0.13
    10/03/2025$0.27
    10/12/2024$0.13
    12 החודשים האחרונים

    סך הדיבידנדים: $0.77 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 1.39%.

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    תחזית החברה · דוחות רבעוניים

    מה אמרו מראש ומה יצא בפועל

    בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.

    בקצרה

    ב-4 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 4 מעל התחזית.

    הרבעוןמדדמה אמרו מראשמה יצא בפועלהתוצאה
    30.09.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$284 עד $287 מיליון$292.9 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+2.6% מול אמצע הטווח)
    30.06.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$268 עד $271 מיליון$277.8 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+3.1% מול אמצע הטווח)
    31.03.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$242 עד $245 מיליון$253 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+3.9% מול אמצע הטווח)
    31.12.2025הדוח עם התחזיתהכנסות$234 עד $237 מיליון$240.8 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+2.3% מול אמצע הטווח)

    מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    16.09.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-KClear Secure הודיעה שמייקל בארקין, נשיא וחבר דירקטוריון, יעבור לתפקיד יועץ ב-15 באוקטובר 2026 ויתפטר מהדירקטוריון.ההסכם קובע שכר ייעוץ של 300,000 דולר לחודש עד 31 בדצמבר 2026; קייל מקלופלין, סמנכ"ל תעופה, יעזוב ב-2 באוקטובר 2026.ב-SEC
    30.07.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-KClear Secure מינתה את רוב אוהייר (Rob O'Hare), סמנכ"ל הכספים של Affirm Holdings, לדירקטוריון החברה ולועדת הביקורת, בתוקף מיידי.הדירקטוריון הוגדל לעשרה חברים ואוהייר יכהן עד האסיפה השנתית ב-2027; עם מינויו קיבל מענק RSU בשווי 480,000 דולר.ב-SEC
    23.06.2026גיוס כסף או חוב8-Kב-23 ביוני 2026 חתמה Alclear Holdings, LLC על תיקון מספר 4 להסכם האשראי עם JPMorgan Chase, כסוכן מנהל ומנפיק.ההתחייבויות הופחתו מ-100 מיליון דולר ל-50 מיליון דולר, מועד הפירעון הוארך ל-23 ביוני 2031 והמרווח על הלוואות SOFR ירד ל-1.50%.ב-SEC
    19.03.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-KClear Secure הודיעה ב-19 במרץ 2026 כי לין האלנד, היועצת המשפטית של החברה, תסיים את תפקידה ב-3 באפריל 2026.בתמורה לשירותיה, החברה תשלם להאלנד תוספת של 12 חודשי שכר.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    Clear Secure Inc. (YOU) היא חברת תוכנה (Software) המספקת פתרונות לניהול תהליכי אבטחה ודיוור בנמלי תעופה ומתקנים ממשלתיים. החברה פועלת בסקטור Software — Application ומתמקדת בשירותי בדיקה וזיהוי דיגיטליים.

    בשנה האחרונה, ההכנסות של YOU עלו ב-16.9% — מ-770.5 מיליון דולר ל-900.8 מיליון דולר. עם זאת, הרווח הנקי קרס ב-35.7%, מ-169.7 מיליון דולר ל-109.2 מיליון דולר. שולי הרווח הנקי (אחוז הרווח מכל דולר הכנסה) ירדו משמעותית מ-22.0% ל-12.1%, מה שמעיד על לחצים על רווחיות למרות גדילת הכנסות.

    ברבעון 2 של 2026, החברה הראתה בחזרה: ההכנסות עלו ב-26.6% לעומת אותו רבעון בשנה שעברה (277.8 מיליון דולר), והרווח הנקי עלה ב-90.9% (72.3 מיליון דולר). תוצאה זו מציעה שיפור בעוצמת הרווחיות בטווח הקצר.

    נכון ל-03/11/2026, המניה נסגרה במחיר 47.76 דולר. מכפיל הרווח (P/E) של החברה הוא 22.3, וערך השוק שלה הוא 4.92 מיליארד דולר. הערכת אנליסטים (8 מנתחים) היא 2.3 מתוך 5 (קנייה בינונית), עם יעד מחיר ממוצע של 56.1 דולר. הפער בין המחיר הנוכחי ליעד מנתחים הוא 17.5%.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית Clear Secure Inc. Class A Common Stock?

    מניית Clear Secure Inc. Class A Common Stock (YOU) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    מה תשואת הדיבידנד של Clear Secure Inc. Class A Common Stock?

    תשואת הדיבידנד עומדת על 1.71%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-1.71 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Clear Secure Inc. Class A Common Stock?

    8 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 10 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של Clear Secure Inc. Class A Common Stock?

    56 דולר, 1% מעל מחיר הסגירה של 55.76 דולר. היעדים נעים בין 36.36 ל-73.50 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.