איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מול הסגירה הקודמת של 95.50 דולר, מניית Zoom Communications, Inc. עומדת על 91.98 דולר — ירידה של 3.52 דולר, 3.69%. טווח המסחר היום נע בין 91.39 ל-95.85 דולר.
מניית Zoom Communications, Inc. Class A Common Stock נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $91.84. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 30 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
30 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 120 דולר, 34% מעל מחיר הסגירה.
30 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-30 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
39 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Zoom Communications מספקת תוכנה לתקשורת בווידאו דרך האינטרנט. המוצר המרכזי שלה מאפשר לקיים פגישות וידאו, שיחות ועידה והרצאות מרחוק בין עובדים, לקוחות ותלמידים. סביב השירות הבסיסי הזה החברה פיתחה שורת מוצרים נוספים, כמו מערכת טלפוניה בענן, חדרי ישיבות מחוברים וכלים לשיתוף פעולה בעבודה — כולם בתחום תוכנת היישומים (Software – Application, תוכנה שמשתמש-הקצה מפעיל ישירות).
מודל ההכנסה של Zoom מבוסס על מנוי (Subscription — תשלום קבוע ומתחדש). לקוחות פרטיים ועסקים משלמים דמי שימוש חודשיים או שנתיים עבור רישיונות ותוכניות בדרגות שונות, כך שרוב ההכנסה היא הכנסה חוזרת ולא חד-פעמית. ככל שהחברה מצרפת לקוחות גדולים יותר או מוכרת להם מוצרים נוספים, ההכנסה למנוי עולה. הנתונים מראים הכנסות של $1.28 מיליארד ורווח נקי של $1.54 מיליארד ברבעון 3 · 2026.
מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק של החברה עומד על כ-$26.83 מיליארד. הנתונים מראים הכנסות שנתיות של $4.87 מיליארד לעומת $4.67 מיליארד בשנה הקודמת (שינוי של +4.4%), ורווח נקי של $1.90 מיליארד לעומת $1.01 מיליארד (שינוי של +88.1%). מכפיל הרווח (P/E, יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 8.2. מחיר הסגירה האחרון היה $91.84, בשינוי יומי של -0.2%, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
הרווח הנקי של Zoom זינק ב-88.1% מ-$1.01 מיליארד ב-FY2025 ל-$1.90 מיליארד ב-FY2026, למרות שההכנסות עלו רק ב-4.4%. מרווח הרווח הנקי קפץ מ-21.7% ל-39.0%.
נתון: רווח נקי FY2025: $1.01 מיליארד; FY2026: $1.90 מיליארד (+88.1%). הכנסות FY2025: $4.67 מיליארד; FY2026: $4.87 מיליארד (+4.4%). Net Margin: 21.7% → 39.0%.
מה זה אומר עליך: זינוק כזה ברווחיות כשההכנסות כמעט עומדות במקום נובע מהתייעלות תפעולית חדה — הפחתת הוצאות שיווק, מו"פ או מנהליות. המכפיל הנמוך (P/E 8.2) מעיד שהשוק חושש שהשיפור חד-פעמי או שקשה לשמר רווחיות כזו כשהצמיחה איטית.
מכפיל הרווח של Zoom הוא 8.2 בלבד — נמוך משמעותית מחברות תוכנה מובילות. נכון ל-03/11/2026 המחיר $91.84 מעניק שווי שוק של $27 מיליארד, פי-8 בלבד מהרווח השנתי.
נתון: P/E: 8.2 (שווי $26.83B ÷ רווח 4 רבעונים $3.26B). מחיר $91.84 לעומת יעד קונצנזוס $120.36 (+31%).
מה זה אומר עליך: מכפיל כה נמוך בחברת SaaS (Software-Application) נובע בדרך-כלל מחשש לדעיכת הצמיחה או תחרות קשה — המשקיעים מתמחרים את החברה כעסק בוגר ולא כטכנולוגיה מתרחבת. היעד הקונצנזוס $120.36 משמע פער של 31% מעל המחיר, אך יממש רק אם החברה תציג חזרה לצמיחת הכנסות משמעותית.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
הדוח השנתי של חברת Zoom Communications, Inc., חברת תוכנה (אפליקציות לתקשורת ושיחות וידאו), הראה שההכנסות עלו ב-4.4% מ-$4.67 מיליארד ל-$4.87 מיליארד, בעוד הרווח הנקי זינק ב-88.1% מ-$1.01 מיליארד ל-$1.90 מיליארד.
הרווח למניה (EPS – חלק הרווח המיוחס לכל מניה) עמד על $6.18, והרווח התפעולי (רווח מהפעילות העסקית לפני ריבית ומסים) הסתכם ב-$1.12 מיליארד. ברבעון 3 · 2026 רשמה החברה הכנסות של $1.28 מיליארד ורווח נקי של $1.54 מיליארד.
מכפיל הרווח (P/E – היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 8.2, ומחיר הסגירה האחרון היה $91.84 (שינוי יומי של -0.2%), נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Zoom Communications, Inc. Class A Common Stock פורסם ב-25/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-11 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 9 מעל התחזית, 1 בתוך התחזית, 1 מתחת לתחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.265 עד $1.270 מיליארד | $1.277 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+0.8% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.45 עד $1.47 | $1.55הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+6.2% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $508 עד $513 מיליון | $510.3 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (−0.0% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.220 עד $1.225 מיליארד | $1.239 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.3% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.40 עד $1.42 | $1.55הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+9.9% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $487 עד $492 מיליון | $508.7 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.9% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.230 עד $1.235 מיליארד | $1.247 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.2% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.48 עד $1.49 | $1.44הדוח עם התוצאה | מתחת לתחזית (−3.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.210 עד $1.215 מיליארד | $1.230 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.4% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.42 עד $1.44 | $1.52הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+6.3% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $465 עד $470 מיליון | $507 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+8.4% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | מועצת המנהלים של Zoom מינתה את ג'ף אפשטיין לדירקטוריון החל מ-31 באוגוסט 2026, והוא מונה גם לוועדת הביקורת.ג'ונתן צ'דוויק הודיע ב-1 בספטמבר 2026 על התפטרותו מהדירקטוריון החל מ-19 בנובמבר 2026, שלא בשל מחלוקות עם החברה. | ב-SEC |
| 28.07.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-27 ביולי 2026 הודיע ויליאם ר. מקדרמוט, חבר דירקטוריון Zoom Communications, על התפטרותו מהדירקטוריון בתוקף מיידי.החברה מסרה כי ההתפטרות לא נבעה מאי-הסכמות עמה בנוגע לפעילותה, למדיניותה או לשיטותיה. | ב-SEC |
| 02.04.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | חברת Zoom Communications דיווחה ב-30 במרץ 2026 כי Aparna Bawa הודיעה על כוונתה להתפטר מתפקיד מנהלת התפעול הראשית (COO) של החברה.ההתפטרות תיכנס לתוקף ב-8 במאי 2026, והחברה מסרה כי ההחלטה אינה נובעת מאי-הסכמה עם החברה. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Zoom Communications (ZM) מפתחת ומפעילה פלטפורמת תקשורת מבוססת ענן לשיחות וידאו, פגישות מקוונות ושיתוף פעולה עסקי. החברה דיווחה על הכנסות של 4.87 מיליארד דולר בשנת הכספים 2026, עלייה של 4.4% לעומת השנה הקודמת. ברבעון השלישי של 2026 הגיעו ההכנסות ל-1.28 מיליארד דולר, והרווח הנקי לרבעון עמד על 1.54 מיליארד דולר.
הרווח הנקי של Zoom זינק ב-88.1% בשנת הכספים 2026 — מ-1.01 מיליארד דולר ב-2025 ל-1.90 מיליארד דולר ב-2026. מרווח הרווח הנקי קפץ מ-21.7% ל-39.0%, מה שמעיד על שיפור משמעותי ביעילות התפעולית של החברה. מכפיל הרווח (P/E) עומד על 8.2, כאשר שווי השוק מגיע ל-26.83 מיליארד דולר.
לפי קונצנזוס של 30 אנליסטים, דירוג ההמלצה הממוצע הוא קנייה (2.08 מתוך 5). יעד המחיר הממוצע של האנליסטים עומד על 120.36 דולר, בהשוואה למחיר הסגירה של 91.84 דולר נכון ל-03/11/2026 — פער של 31.1% מול היעד.
מניית Zoom Communications, Inc. Class A Common Stock (ZM) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
30 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 39 דירוגים בנובמבר 2026.
120 דולר, 34% מעל מחיר הסגירה של 89.87 דולר. היעדים נעים בין 79.79 ל-141.75 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.