איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
בין 223.38 ל-239.00 דולר נע היום המחיר של Zscaler, Inc.. כרגע היא עומדת על 223.79 דולר, ירידה של 14.04 דולר, 5.90% מסגירה קודמת של 237.83 דולר.
מניית Zscaler Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $225.09. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 50 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
50 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 240 דולר, 22% מעל מחיר הסגירה.
50 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-50 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
58 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Zscaler Inc. היא חברת תוכנה בתחום אבטחת המידע (הגנה על מחשבים ורשתות מפני פריצות). החברה מספקת שירותי הגנה דרך הענן (שרתים מרוחקים באינטרנט במקום ציוד פיזי במשרד), כך שכל גישה של עובד לאינטרנט או למערכות הארגון עוברת דרך מערכת הסינון והבדיקה של Zscaler. במקום שהלקוחות יתקינו חומרה אצלם, הם מתחברים לשירות של החברה ברשת.
מודל ההכנסה של Zscaler מבוסס על מנויים (תשלום קבוע ומתחדש עבור שימוש בשירות, בדרך כלל חוזה שנתי או רב-שנתי). זהו מקור הכנסה חוזר ולא חד-פעמי: הלקוחות משלמים באופן שוטף כל עוד הם ממשיכים להשתמש בשירות ההגנה. הנתונים מראים כי ההכנסות גדלו בשיעור של 25.4% בין השנים (מ-2.67 מיליארד דולר ל-3.35 מיליארד דולר), בעוד הרווח הנקי נותר שלילי ונע מ–41.5 מיליון דולר ל–63.2 מיליון דולר, שינוי של -52.3%.
מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק של החברה עומד על כ-37 מיליארד דולר, וההכנסה השנתית היא כ-3.35 מיליארד דולר. ברבעון 3 · 2026 (מול רבעון 3 · 2025) ההכנסות היו 898.2 מיליון דולר, עלייה של 24.9%, והרווח הנקי היה -3.4 מיליון דולר. מחיר הסגירה האחרון של מניית Zscaler עמד על 225.09 דולר, שינוי יומי של 0.6%, נכון ל-03/11/2026. מאחר שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל רווח אינו רלוונטי.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
בעוד שההכנסות צמחו ב-25.4% ל-3.35 מיליארד דולר ב-FY2026, ההפסד הנקי התעמק מ-41.5 מיליון דולר ל-63.2 מיליון דולר. מרווח התפעול השלילי עומד על -4.0% והמגמה מעידה על עלייה בהוצאות תפעול שגדלו מהר יותר מהצמיחה בהכנסות.
נתון: רווח נקי FY2025: -$41.5M, FY2026: -$63.2M (ירידה של 52.3%). מרווח תפעולי: -4.0%. הכנסות: +25.4%.
מה זה אומר עליך: החברה משקיעה בצמיחה תוך קבלת הפסדים תפעוליים — תופעה מוכרת בחברות SaaS צעירות. המרווח הגולמי הגבוה (76.8%) מעיד שהבעיה לא בעלויות המוצר אלא בהוצאות מכירה ופיתוח. שיפור יגיע רק כשקצב צמיחת ההכנסות יעלה על קצב גידול ההוצאות התפעוליות.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 03/09/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הנתונים מראים כי Zscaler Inc. (חברת תוכנה בתחום אבטחת המידע בענן) הגדילה את הכנסותיה ב-25.4%, מ-2.67 מיליארד דולר ל-3.35 מיליארד דולר — כלומר יותר לקוחות ומכירות גדולות יותר.
יחד עם זאת, החברה עדיין מציגה הפסד נקי שהעמיק ב-52.3%, מהפסד של 41.5 מיליון דולר להפסד של 63.2 מיליון דולר, כך שלמרות הצמיחה בהכנסות הפער מול רווחיות גדל.
ברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026) ההכנסות הסתכמו ב-898.2 מיליון דולר (עלייה של 24.9%), וההפסד הנקי הצטמצם ל-3.4 מיליון דולר. מחיר הסגירה עמד על 225.09 דולר, נכון ל-03/11/2026.
החברה Zscaler Inc. (ZS) פועלת בתחום תוכנת התשתית (software infrastructure — תוכנה המספקת שירותי אבטחה וענן לארגונים). נתוני רבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025 מראים הכנסות של 898.2 מיליון דולר, עלייה של 24.9%, ורווח נקי של מינוס 3.4 מיליון דולר לעומת מינוס 17.6 מיליון דולר, שינוי של 80.8% — כלומר הפסד קטן יותר שעדיין נותר שלילי. מחיר הסגירה האחרון עמד על 225.09 דולר, נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Zscaler Inc. פורסם ב-03/09/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-12 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 12 מעל התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $875 עד $878 מיליון | $898.2 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.08 עד $1.09 | $1.19הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+9.7% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $206 עד $208 מיליון | $218.4 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.5% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $834 עד $836 מיליון | $850.5 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.9% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.00 עד $1.01 | $1.08הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.5% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $187 עד $189 מיליון | $195.8 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.1% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $797 עד $799 מיליון | $815.8 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.2% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.89 עד $0.90 | $1.01הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+12.8% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $172 עד $174 מיליון | $181 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.6% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $772 עד $774 מיליון | $788.1 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.85 עד $0.86 | $0.96הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+12.3% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $166 עד $168 מיליון | $171.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.9% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | זסקלר הודיעה שקידמה את רוס טקט לתפקיד סמנכ"ל הכנסות (Chief Revenue Officer) החל מ-1 באוקטובר 2026.מייק ריץ' יסיים את תפקידו באותו מועד, ימשיך כיועץ אסטרטגי עד 31 בדצמבר 2026, והחברה מצפה לתשלום זכויות פרישה עבורו. | ב-SEC |
| 16.04.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ראג' ג'אג', סמנכ"ל בכיר לאסטרטגיה תאגידית ב-Zscaler, התפטר מתפקידו כנושא משרה ב-15 באפריל 2026; עזיבתו תיכנס לתוקף ב-31 ביולי 2026.הוא התפטר גם מהדירקטוריון ב-15 באפריל 2026; החברה ציינה שאין מחלוקות ומצפה שיקבל הטבות פרידה לפי מדיניותה. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Zscaler Inc. (ZS) היא חברת תוכנה המספקת פתרונות אבטחת ענן (cloud security) לארגונים. הפלטפורמה שלה מגנה על תנועת רשת ונתונים של עובדים וציוד דרך ענן, במקום בתשתיות מסורתיות בעל-קרקע. החברה עובדת במודל מנויים שנתיים (SaaS subscription).
הנתונים מראים כי בשנת 2026, הכנסות עלו ב-25.4% ל-3.35 מיליארד דולר לעומת 2.67 מיליארד בשנה הקודמת. עם זאת, ההפסד הנקי התעמק — מ-41.5 מיליון דולר להפסד של 63.2 מיליון דולר, ירידה של 52.3%. מרווח התפעול נותר שלילי ב-4.0%, מה שמעיד שהוצאות התפעול גדלו במהירות גבוהה יותר מהצמיחה בהכנסות.
ברבעון 3 של 2026, ההכנסות הגיעו ל-898.2 מיליון דולר, עלייה של 24.9% ביחס לאותו רבעון בשנה הקודמת. ההפסד הנקי ברבעון זה הצטמצם ל-3.4 מיליון דולר, בשיפור של 80.8% מרבעון קודם.
מחיר הסגירה של Zscaler עמד על 225.09 דולר נכון ל-03/11/2026. ממוצע יעדי המחיר של 50 אנליסטים מציע פער בן 6.7% לעומת רמת המחיר הנוכחית. ההערכה הכללית של האנליסטים היא קנייה בהצבעה של 1.93 מתוך 5.
חברות ציבוריות בארה״ב מדווחות כמה מזומן הוציאו על קנייה-חוזרת של מניותיהן וכמה רשמו כתגמול במניות לעובדים. שני הסכומים יחד הם מה שקובע אם מספר המניות בחברה ירד או עלה. המספרים כאן לקוחים מהדוח השנתי (10-K) שהחברה הגישה לרשות ניירות-הערך האמריקאית.
| שנה | קנייה-חוזרת | תגמול במניות | נטו | שינוי במספר המניות | שיעור המס ששולם |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 0.0 | 46.4 | -46.4 | 0.0% | -6.3% |
| 2020 | 0.0 | 121.4 | -121.4 | 4.4% | -2.2% |
| 2021 | 0.0 | 258.5 | -258.5 | 4.4% | -1.6% |
ב-2021 לא ביצעה קנייה-חוזרת של מניות, רשמה תגמול במניות לעובדים של 258.5 מיליון דולר. התגמול במניות עלה על הקנייה-החוזרת, ולכן הקנייה-החוזרת נטו הייתה שלילית: 258.5 מיליון דולר. מספר המניות עלה ב-4.4%. המס ששולם בפועל היה -1.6% מהרווח לפני מס.
קנייה-חוזרת — קניית החברה את מניותיה שלה בשוק. היא מקטינה את מספר המניות, ומחזירה כסף למי שמכר.
תגמול במניות — השווי שהחברה רשמה בגין מניות שהעניקה לעובדים. הוא מגדיל את מספר המניות, ולכן מקזז חלק מהקנייה-החוזרת. שיעור המס ששולם — המס ששולם במזומן חלקי הרווח לפני מס.
המקור: 10-K שהחברה הגישה ל-SEC ב-2021-09-16 · הדוח המקורי ב-SEC · מידע לימודי, לא המלצה.
מניית Zscaler Inc. (ZS) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
50 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 58 דירוגים בנובמבר 2026.
240 דולר, 22% מעל מחיר הסגירה של 197.58 דולר. היעדים נעים בין 166.40 ל-317.10 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.