סקירת מניה · NYSEANET

מניית Arista Networks Inc. (ANET)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$170.80מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+7.31%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$24544% מעל מחיר הסגירהאנליסטים31נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

הסגירה הקודמת של Arista Networks, Inc. הייתה 168.86 דולר. מאז נרשמה ירידה של 4.72 דולר, 2.80%, והמניה עומדת על 164.14 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 163.25 ל-171.00 דולר.

מניית Arista Networks Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $164.14. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 31 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

31 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 245 דולר, 44% מעל מחיר הסגירה.

31 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-31 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$141.40-17% פער מהמחיר
יעד ממוצע$245.14+44% פער מהמחיר
יעד גבוה$304.50+78% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

35 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה9
  • קנייה25
  • החזקה1
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ 97% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

  • ! ירידה חדה היום (-2.80%)
  • ! פער גדול מול מחיר-היעד
i

מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

חברת Arista Networks מתמחה בתחום חומרת המחשוב והרשתות. היא מייצרת ומוכרת מתגי רשת (ציוד שמחבר ומנתב תעבורת מידע בין מחשבים) ברמה מתקדמת, המיועדים בעיקר למרכזי נתונים גדולים — אותם מתקנים עצומים שבהם חברות מאחסנות ומעבדות כמויות אדירות של מידע. לצד החומרה, החברה מפתחת גם מערכת הפעלה ותוכנה לניהול הרשתות הללו.

מקור ההכנסה העיקרי של החברה הוא מכירת ציוד הרשת עצמו — הכנסה שנוצרת כאשר לקוח רוכש מתגים ואמצעי חומרה. בנוסף, החברה מוכרת מנויים לתוכנה ולשירותי תמיכה ותחזוקה, שהם מקור הכנסה חוזר (כלומר תשלום שמתחדש לאורך זמן, ולא רק פעם אחת). השילוב הזה כולל גם רכיב חד-פעמי (מכירת החומרה) וגם רכיב מתמשך (התוכנה והשירות).

הנתונים מראים הכנסות שנתיות של 9.01 מיליארד דולר, לעומת 7.00 מיליארד דולר בשנה הקודמת — עלייה של 28.6%. הרווח הנקי עמד על 3.51 מיליארד דולר, לעומת 2.85 מיליארד דולר — עלייה של 23.1%. שווי השוק הוא כ-207 מיליארד דולר, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 51.2. מחיר הסגירה האחרון היה 164.14 דולר, בשינוי יומי של -2.8%, נכון ל-02/11/2026.

ניתוח AI בעברית

תובנות

מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

לשים לב51.2מכפיל רווח

מכפיל רווח של 51 — גבוה משמעותית מממוצע הטכנולוגיה

שווי השוק של 207 מיליארד דולר מחולק ברווח נקי של 4 הרבעונים האחרונים ($4.04 מיליארד) נותן מכפיל P/E של 51.2 — גבוה מהממוצע בתעשיית החומרה (בדרך-כלל 20-30). זה משקף ציפיות לצמיחה עתידית גבוהה, אך גם רגישות למחיר במקרה של החמצת תוצאות.

נתון: P/E = 51.2 (שווי $207.02B ÷ רווח $4.04B); צמיחת רווח נקי 23.1% ב-2025

←

מה זה אומר עליך: מכפיל כזה אופייני לחברות צמיחה בתחום רשתות נתונים ומרכזי-עיבוד ענן, שבהן ההכנסות עלו ב-28.6% והרווח הנקי ב-23.1% ב-2025. הוא יירד אם הרווח ימשיך לעלות מהר מהמחיר, או יעלה עוד אם צמיחת ההכנסות תאט מתחת לציפיות.

חיובי+28.6%צמיחת הכנסות

צמיחה של 28.6% בהכנסות ב-2025 עם שמירה על שולי רווח תפעולי של 42.8%

ההכנסות עלו מ-$7.00 מיליארד ב-2024 ל-$9.01 מיליארד ב-2025 (עלייה של 28.6%), תוך שמירה על שולי רווח תפעולי של 42.8% (לעומת 42.0% ב-2024). זה מעיד על יכולת לגדול מהר בלי להקריב רווחיות — דבר נדיר בתעשיית החומרה.

נתון: הכנסות $7.00B → $9.01B (+28.6%); Operating Margin 42.0% → 42.8%

←

מה זה אומר עליך: שילוב כזה של צמיחה מהירה ושולי תפעול גבוהים אופייני לחברות עם מוצרים ייחודיים (במקרה זה ציוד רשת למרכזי-נתונים) ומעט מתחרים. הוא יימשך כל עוד הביקוש לפתרונות אלו יעלה והחברה תשמור על יתרון טכנולוגי, אך עלול להיפגע אם מתחרים יציעו חלופות זולות יותר.

חיובי$1.21Bרווח נקי רבעוני

רווח נקי של $1.21 מיליארד ברבעון 2 · 2026

ברבעון 2 של 2026 החברה דיווחה על הכנסות של $3.04 מיליארד ורווח נקי של $1.21 מיליארד — שולי רווח נקי של כ-40%. זה מצביע על המשך ביצועים חזקים בתקופה העדכנית ביותר.

נתון: רבעון 2·2026: הכנסות $3.04B, רווח נקי $1.21B (~40% שולי רווח נקי)

←

מה זה אומר עליך: רווח נקי רבעוני כזה (כ-40% משולי ההכנסות) תומך בשולי הרווח השנתיים (39.0% ב-2025) ומעיד על יעילות תפעולית גבוהה. הוא יישמר אם עלויות הייצור והפיתוח יישארו מבוקרות, אך עלול לרדת אם החברה תשקיע יותר במו״פ או תתמודד עם לחץ תחרותי על המחירים.

שני הצדדים · הגרסה המנומקת

השור מול הדוב

שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

↑ מה תומך במניה
  • צמיחה חזקה בהכנסות הכנסות החברה עלו ב-28.6% בין 2024 ל-2025, מ-$7.00 מיליארד ל-$9.01 מיליארד.
  • גידול ברווח הנקי הרווח הנקי עלה ב-23.1% בין 2024 ל-2025, מ-$2.85 מיליארד ל-$3.51 מיליארד.
  • קונצנזוס אנליסטים חיובי מתוך 31 אנליסטים, 9 מדרגים Strong Buy (קנייה חזקה) ו-25 Buy (קנייה), עם Hold אחד בלבד ואפס המלצות מכירה.
  • פער מול יעד-האנליסטים יעד-האנליסטים הממוצע עומד על $245.14, פער של 49.3% מעל מחיר הסגירה $164.14 נכון ל-02/11/2026.
↓ הטיעון נגד
  • מכפיל רווח גבוה מכפיל הרווח (P/E – היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 51.2, המשקף שווי שוק של $207.02 מיליארד מול רווח נקי של $4.04 מיליארד ב-4 הרבעונים האחרונים.
  • ירידה במחיר ביום המסחר מניית ANET רשמה שינוי יומי של -2.8% נכון ל-02/11/2026, במחיר סגירה של $164.14.
  • תלות בסקטור חומרת המחשוב החברה פועלת בסקטור Technology / Computer Hardware (חומרת מחשוב ורשתות), תחום החשוף לתחרות ולשינויים מהירים בביקוש מצד לקוחות גדולים.
  • פער בין קצב הרווח להכנסות הרווח הנקי צמח ב-23.1% בעוד ההכנסות צמחו ב-28.6% בין 2024 ל-2025, כלומר קצב גידול הרווח היה נמוך מקצב גידול ההכנסות.
הנתונים המלאים

הדאטה שמאחורי הפרשנות

כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

גרף מחיר — TradingView

המספרים

נתונים פיננסיים

דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026
הכנסות$5,860$7,003$9,006$3,036
רווח נקי$2,087$2,852$3,511$1,213
רווח גולמי$3,630$4,491$5,769$1,910
רווח תפעולי$2,257$2,945$3,856$1,378
שיעור רווח גולמי61.9%64.1%64.1%62.9%
שיעור רווח תפעולי38.5%42.0%42.8%45.4%
שיעור רווח נקי35.6%40.7%39.0%40.0%

הדוח האחרון: 04/08/2026

נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

הדוח שכבר פורסם

מה הראה הדוח האחרון

הנתונים מראים כי Arista Networks Inc. (ANET), חברת חומרה למחשבים המייצרת ציוד תקשורת ורשתות, הגדילה את ההכנסות שלה ב-28.6% — מ-$7.00 מיליארד ל-$9.01 מיליארד, והרווח הנקי (הרווח שנותר אחרי כל ההוצאות) עלה ב-23.1% מ-$2.85 מיליארד ל-$3.51 מיליארד.

הרווח למניה (EPS — חלק הרווח המיוחס לכל מניה) עמד על $2.75 לעומת $2.23 בשנה הקודמת. ברבעון 2 של 2026 רשמה החברה הכנסות של $3.04 מיליארד ורווח נקי של $1.21 מיליארד.

מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 51.2, ומחיר הסגירה האחרון היה $164.14 עם שינוי יומי של -2.8%, נכון ל-02/11/2026.

הדוח האחרון של Arista Networks Inc. פורסם ב-04/08/2026.

סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

ניתוח טכני

ניתוח טכני מאת TradingView
ביחס לשקל

מה היה קורה ל-1,000 ₪

1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

תקופהשווי היוםשינוי
לפני שנה1,211 ₪+21.1%
לפני 3 שנים2,615 ₪+161.5%

לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

סקטור: טכנולוגיה

נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

תחזית החברה · דוחות רבעוניים

מה אמרו מראש ומה יצא בפועל

בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.

בקצרה

ב-10 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 9 מעל התחזית, 1 בתוך התחזית.

הרבעוןמדדמה אמרו מראשמה יצא בפועלהתוצאה
30.09.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$3.30 מיליארד$3.66 מיליארדהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+10.9% מול התחזית)
30.09.2026הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$1.06 עד $1.08$1.20הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+12.1% מול אמצע הטווח)
30.09.2026הדוח עם התחזיתשיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP)48.0% עד 49.0%49.1%הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+0.6 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)
30.06.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$2.80 מיליארד$3.036 מיליארדהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+8.4% מול התחזית)
30.06.2026הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.88$1.02הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+15.9% מול התחזית)
30.06.2026הדוח עם התחזיתשיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP)46.0% עד 47.0%49.9%הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+3.4 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)
31.03.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$2.60 מיליארד$2.709 מיליארדהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+4.2% מול התחזית)
31.03.2026הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (Non‑GAAP)62.0% עד 63.0%62.4%הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (−0.1 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)
31.12.2025הדוח עם התחזיתהכנסות$2.30 עד $2.40 מיליארד$2.488 מיליארדהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+5.9% מול אמצע הטווח)
31.12.2025הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (Non‑GAAP)62.0% עד 63.0%63.4%הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+0.9 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)

מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.

סיכום

סיכום

Arista Networks Inc. היא חברת טכנולוגיה המתמחה בפתרונות תקשורת וציוד רשת (network hardware) לדטה סנטרים וענני הענן. החברה מספקת מתגים (switches) וציוד קשור להנהלת אבני הבנייה של תשתיות ספרתיות גדולות.

הנתונים מראים שההכנסות גדלו ב-28.6% משנת 2024 לשנת 2025, מ-7.00 מיליארד ל-9.01 מיליארד דולר. הרווח הנקי עלה ב-23.1% באותה התקופה, מ-2.85 מיליארד ל-3.51 מיליארד דולר. בשנים האחרונות החברה הראתה קצב גדילה משמעותי בטורביות ובריווחיות.

הפער בין מחיר המניה ל-02/11/2026 ($164.14) ליעד קונצנזוס של 31 אנליסטים ($245.14) עומד על 49%. קונצנזוס האנליסטים הוא "קנייה" עם ציון 1.77 מתוך 5 (כאשר ציון נמוך משמעו "קנייה חזקה"), ואין אף המלצת מכירה בקבוצה.

מכפיל הרווח (P/E) של החברה עומד על 51.2, המשקף הערכה גבוהה. הערכה זו משקפת ציפיות לצמיחה מתמשכת בסקטור טכנולוגיה הקשור לתשתיות ענן ובינה מלאכותית. הנתונים מצביעים על פער משמעותי בין הערכת השוק להערכת האנליסטים.

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

באיזו בורסה נסחרת מניית Arista Networks Inc.?

מניית Arista Networks Inc. (ANET) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

האם Arista Networks Inc. מחלקת דיבידנד?

בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Arista Networks?

31 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 35 דירוגים בנובמבר 2026.

מה מחיר היעד הממוצע של Arista Networks?

245 דולר, 44% מעל מחיר הסגירה של 170.80 דולר. היעדים נעים בין 141.40 ל-304.50 דולר.

המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.