סקירת מניה · NASDAQARM

מניית ארם Arm (ARM)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$174.62מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+4.74%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$29368% מעל מחיר הסגירהאנליסטים41נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

ירידה של 9.18 דולר, 4.46%, במניית ARM Holdings PLC. היא נסגרה על 196.79 דולר לעומת 205.97 דולר בסגירה הקודמת. במהלך יום המסחר נע המחיר בין 196.12 ל-207.23 דולר.

מניית ארם Arm נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $196.79. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 41 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

41 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 293 דולר, 68% מעל מחיר הסגירה.

41 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-41 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$126.25-28% פער מהמחיר
יעד ממוצע$292.68+68% פער מהמחיר
יעד גבוה$504.00+189% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

48 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה7
  • קנייה23
  • החזקה16
  • מכירה1
  • מכירה חזקה1

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 100%
  • ✓ 63% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

  • ! ירידה חדה היום (-4.46%)
  • ! פער גדול מול מחיר-היעד
i

מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

חברת Arm Holdings מתכננת ארכיטקטורות (תוכניות-יסוד) של שבבי מעבד (המוח של מחשבים וטלפונים). החברה עצמה אינה מייצרת את השבבים הפיזיים, אלא מעצבת את ה"שרטוט" ואת ה"שפה" שלפיהם יצרניות אחרות בונות את השבבים שלהן. העיצובים של Arm נמצאים ברוב הטלפונים החכמים בעולם, וכן במכשירים חכמים, מכוניות ושרתים.

החברה מרוויחה בשני אופנים עיקריים. הראשון: תשלומי רישוי (License) — יצרנית שבבים משלמת כדי לקבל גישה לעיצוב של Arm, בדרך-כלל תשלום גדול יחסית בתחילת הדרך. השני: תמלוגים (Royalty) — תשלום חוזר שהחברה מקבלת על כל שבב שנמכר בפועל ומבוסס על עיצוב שלה. מודל התמלוגים יוצר זרם הכנסה חוזר ומתמשך, שגדל ככל שנמכרים יותר מכשירים המשתמשים בעיצובים שלה.

לפי הנתונים, ההכנסה השנתית עלתה ב-22.8% (מ-$4.01 מיליארד ל-$4.92 מיליארד) והרווח הנקי עלה ב-14.1% (מ-$792.0 מיליון ל-$904.0 מיליון). ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו $1.29 מיליארד (עלייה של 22.4%) והרווח הנקי $270.0 מיליון (עלייה של 107.7%). שווי השוק עומד על כ-$210.17 מיליארד, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) הוא 201.3. מחיר הסגירה האחרון היה $196.79, בשינוי יומי של -4.5%, נכון ל-02/11/2026.

ניתוח AI בעברית

תובנות

מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

לשים לב48.7%פער מול היעד

פער ענק בין מחיר היעד לנוכחי

המחיר הנוכחי של ARM ($196.79 נכון ל-02/11/2026) נמוך ב-48.7% מהיעד הקונצנזוסי של האנליסטים ($292.68). 30 מתוך 41 אנליסטים ממליצים על קנייה או קנייה חזקה, והיעד הגבוה ביותר הוא $504.

נתון: מחיר $196.79 מול יעד קונצנזוס $292.68; 30/41 אנליסטים ב-Buy או Strong Buy

←

מה זה אומר עליך: פער כזה בחברת מוליכים למחצה נובע בדרך-כלל מהנחת האנליסטים שעיצובי המעבדים של ARM ימשיכו לחדור לשווקי AI ומרכזי-נתונים במהירות גבוהה יותר מהמימוש הנוכחי. הפער יצטמצם אם ARM תדווח על הרחבת לקוחות או רישיונות חדשים במגזרים אלו, או יתרחב אם עסקת רישוי גדולה תידחה.

לשים לב201.3מכפיל P/E

מכפיל רווח קיצוני בהשוואה לענף

ARM נסחרת במכפיל רווח (P/E) של 201.3, כאשר שווי השוק הוא 210 מיליארד דולר מול רווח נקי של 1.04 מיליארד דולר ב-4 הרבעונים האחרונים. מכפיל זה גבוה פי כמה מהממוצע בענף המוליכים למחצה.

נתון: P/E=201.3 (שווי $210.17B ÷ רווח נקי $1.04B TTM)

←

מה זה אומר עליך: מכפיל כזה בחברת רישוי מוליכים למחצה משקף ציפיות לצמיחת רווחים חדה בשנים הבאות. ב-ARM זה נובע ממעבר מרישיונות חד-פעמיים לתמלוגים חוזרים, שמצטברים ככל שיותר שבבים מבוססי-ARM נמכרים. המכפיל ירד רק אם צמיחת הרווחים תאיץ באופן משמעותי או אם השוק יאבד אמון בפוטנציאל AI שלה.

חיובי+107.7%רווח נקי רבעוני

קפיצת רווח נקי ברבעון האחרון

ברבעון 2 של 2026 (מול רבעון 2 של 2025) הרווח הנקי של ARM זינק ב-107.7% ל-$270 מיליון, כאשר ההכנסות עלו ב-22.4% ל-$1.29 מיליארד. השיפור ברווחיות מהיר יותר מהצמיחה בהכנסות.

נתון: רבעון 2·2026: רווח נקי $270M (+107.7% מרבעון 2·2025); הכנסות $1.29B (+22.4%)

←

מה זה אומר עליך: קפיצת רווח כפולה בחברת רישוי ארכיטקטורה נובעת לרוב ממודל תמלוגים שמתחיל לצבור מסה-קריטית — כל שבב נוסף שנמכר מוסיף הכנסה עם עלות שולית אפסית. ב-ARM זה מצביע על חדירה מואצת של עיצוביה לתעשיית השבבים. המגמה תימשך כל עוד יצרני השבבים ימשיכו להגדיל את ייצור מעבדי ARM.

חיובי97.5%Gross Margin

שולי רווח גולמי יוצאי-דופן

שולי הרווח הגולמי של ARM עלו ל-97.5% ב-FY2026 (מ-97.0% ב-FY2025 ו-95.2% ב-FY2024). רווח גולמי כזה משקף מודל רישוי ללא עלויות ייצור פיזיות.

נתון: Gross Margin: 95.2% (FY2024) → 97.0% (FY2025) → 97.5% (FY2026)

←

מה זה אומר עליך: שוליים כאלה אופייניים לחברת IP מוליכים למחצה שמעצבת ארכיטקטורה אך לא מייצרת שבבים. ב-ARM זה אומר שכל דולר נוסף בהכנסות (מרישיונות או תמלוגים) הופך כמעט במלואו לרווח גולמי. השוליים יישארו גבוהים כל עוד המודל יישאר רישוי-בלבד, אך יירדו אם ARM תיכנס לפיתוח חומרה עצמה.

שני הצדדים · הגרסה המנומקת

השור מול הדוב

שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

↑ מה תומך במניה
  • צמיחה בהכנסות השנתיות הכנסות החברה עלו ב-22.8% בין 2025 ל-2026 (מ-$4.01 מיליארד ל-$4.92 מיליארד), נתון המשקף הרחבת פעילות בתכנון שבבים (עיצוב ורישוי ארכיטקטורות למעבדים).
  • קפיצה ברווח הרבעוני ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הרווח הנקי עלה ב-107.7% ל-$270.0 מיליון, לצד הכנסות של $1.29 מיליארד (+22.4%).
  • פער מול יעד-האנליסטים יעד-האנליסטים הממוצע עומד על $292.68, פער של 48.7% מול מחיר הסגירה $196.79 (נכון ל-02/11/2026).
  • פיזור המלצות אנליסטים נוטה לקנייה מתוך 41 אנליסטים, הנתונים מראים 7 בדירוג Strong Buy ו-23 בדירוג Buy, מול 16 בדירוג Hold ו-2 בדירוג מכירה.
↓ הטיעון נגד
  • מכפיל רווח גבוה מאוד מכפיל הרווח (P/E — יחס שבין שווי החברה לרווחיה) עומד על 201.3, המבוסס על שווי שוק $210.17 מיליארד חלקי רווח נקי של $1.04 מיליארד ב-4 הרבעונים האחרונים.
  • ירידה יומית במחיר מחיר הסגירה האחרון היה $196.79, ירידה יומית של 4.5% (נכון ל-02/11/2026).
  • פער בין קצב ההכנסות לקצב הרווח השנתי בעוד ההכנסות עלו ב-22.8% בין 2025 ל-2026, הרווח הנקי השנתי עלה ב-14.1% בלבד (מ-$792.0 מיליון ל-$904.0 מיליון), והרווח התפעולי עלה ב-8.3%.
  • קיום המלצות שליליות למרות נטיית הקונצנזוס לקנייה, הנתונים מראים אנליסט אחד בדירוג Sell ואנליסט אחד בדירוג Strong Sell.
הנתונים המלאים

הדאטה שמאחורי הפרשנות

כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

גרף מחיר — TradingView

המספרים

נתונים פיננסיים

דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

מדדFY2024FY2025FY2026רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
הכנסות$3,233$4,007$4,920$1,289+22.4%
רווח נקי$306$792$904$270+107.7%
רווח גולמי$3,079$3,886$4,799$1,253+22.5%
רווח תפעולי$117$831$908$98-14.0%
שיעור רווח גולמי95.2%97.0%97.5%97.2%+0.1 נק'
שיעור רווח תפעולי3.6%20.7%18.5%7.6%-3.2 נק'
שיעור רווח נקי9.5%19.8%18.4%20.9%+8.6 נק'

שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

הדוח האחרון: 29/07/2026

נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

הדוח שכבר פורסם

מה הראה הדוח האחרון

הדוח האחרון של Arm Holdings plc ADR (ARM), חברת טכנולוגיה המתמחה בתכנון שבבים (מעבדים למכשירים אלקטרוניים), הראה כי ההכנסות השנתיות עלו ב-22.8% — מ-4.01 מיליארד דולר ל-4.92 מיליארד דולר, בעוד הרווח הנקי עלה ב-14.1%, מ-792 מיליון דולר ל-904 מיליון דולר.

ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026, מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-1.29 מיליארד דולר (עלייה של 22.4%), והרווח הנקי קפץ ל-270 מיליון דולר (עלייה של 107.7%).

נכון ל-02/11/2026 מחיר הסגירה היה 196.79 דולר (שינוי יומי של -4.5%), ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עמד על 201.3, כלומר שווי השוק גבוה במידה ניכרת ביחס לרווח הנקי של ארבעת הרבעונים האחרונים.

מניית Arm Holdings plc ADR (ARM), חברת מוליכים למחצה (רכיבי שבבים), הציגה ברבעון 2 · 2026 הכנסות של 1.29 מיליארד דולר — עלייה של 22.4% לעומת רבעון 2 · 2025, ורווח נקי של 270.0 מיליון דולר — עלייה של 107.7% באותה השוואה. מחיר הסגירה עמד על 196.79 דולר (שינוי יומי של -4.5%, נכון ל-02/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 201.3.

הדוח האחרון של Arm Holdings plc ADR פורסם ב-29/07/2026.

סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

ניתוח טכני

ניתוח טכני מאת TradingView
ביחס לשקל

מה היה קורה ל-1,000 ₪

1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

תקופהשווי היוםשינוי
לפני שנה1,094 ₪+9.4%
לפני 3 שנים2,522 ₪+152.2%

לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

סקטור: טכנולוגיה

נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

דיווחים ל-SEC

מה החברה דיווחה לאחרונה

הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
21.04.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד6-Kארם הודיעה ב-21 באפריל 2026 כי המנכ"ל רנה האס ייקח על עצמו את תפקיד המנכ"ל של SoftBank Group International, החל מ-20 באפריל 2026.האס ימשיך לכהן כמנכ"ל ארם וכחבר דירקטוריון, כאשר התפקיד הנוסף צפוי להיות בהיקף מוגבל וחלקי-זמני.ב-SEC
24.03.2026אישור רגולטורי או מוצר6-KARM הודיעה על הרחבת פלטפורמת המחשוב שלה למוצרי סיליקון בייצור, לראשונה בתולדות החברה.החברה השיקה את Arm AGI CPU, מעבד מרכז נתונים בתכנון ARM ל-AI agentic, עם Meta כשותפה מובילה ולקוחות נוספים.ב-SEC

מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

סיכום

סיכום

Arm Holdings plc ADR (ARM) היא חברת סמיקונדקטורים בריטית המתמחה בתכנון ארכיטקטורות מעבדים (processor architectures) ורישוי קניין רוחני לשבבים. הטכנולוגיה של ARM מותקנת במיליארדי מכשירים ברחבי העולם, ממכשירי סלולר ועד שרתי ענן. החברה מייצרת הכנסות בעיקר מרישוי עיצובים ותמלוגים על שימוש בטכנולוגיה שלה.

בשנת הכספים 2026 הכנסות ARM עלו ב-22.8% ל-4.92 מיליארד דולר, והרווח הנקי גדל ב-14.1% ל-904 מיליון דולר. ברבעון 2 של 2026 הכנסות החברה הסתכמו ב-1.29 מיליארד דולר (עלייה של 22.4%), והרווח הנקי הוכפל לכמעט ל-270 מיליון דולר (+107.7%). מכפיל הרווח (P/E) של החברה עומד על 201.3, גבוה מאוד ביחס לתעשיית הסמיקונדקטורים.

קונצנזוס 41 אנליסטים ממליץ על קנייה (2.29/5), כאשר 30 מהם בדרגת קנייה או קנייה חזקה. יעד המחיר הממוצע של האנליסטים הוא 292.68 דולר — פער של 48.7% מעל מחיר הסגירה האחרון של 196.79 דולר נכון ל-02/11/2026. היעד הגבוה ביותר שנקבע הוא 504 דולר.

המחיר ירד ב-4.5% ביום המסחר האחרון (02/11/2026). השאלה המרכזית היא האם הצמיחה המהירה בהכנסות תמשיך להצדיק את המכפיל הגבוה, במיוחד לאור התחרות הגוברת בשוק עיצובי שבבים ותלות במחזורי ההשקעה של לקוחות גדולים.

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

באיזו בורסה נסחרת מניית ארם Arm?

מניית ארם Arm (ARM) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

האם ארם Arm מחלקת דיבידנד?

בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית ארם?

41 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 48 דירוגים בנובמבר 2026.

מה מחיר היעד הממוצע של ארם?

293 דולר, 68% מעל מחיר הסגירה של 174.62 דולר. היעדים נעים בין 126.25 ל-504.00 דולר.

המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.