סקירת מניה · NASDAQCRUS

מניית Cirrus Logic Inc. (CRUS)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$115.99מחיר סגירה 04/11/2026
שינוי יומי+3.27%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$15634% מעל מחיר הסגירהאנליסטים7נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

עלייה של 1.51% במניית Cirrus Logic, Inc. היום. המניה נסגרה על 111.48 דולר מול סגירה קודמת של 109.82 דולר. טווח המסחר היום נע בין 108.75 ל-113.39 דולר.

מניית Cirrus Logic Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $112.32. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 7 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

7 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 156 דולר, 34% מעל מחיר הסגירה.

7 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-7 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$95.95-17% פער מהמחיר
יעד ממוצע$155.88+34% פער מהמחיר
יעד גבוה$178.50+54% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

12 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה4
  • קנייה4
  • החזקה3
  • מכירה1
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 101%
  • ✓ 67% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת Cirrus Logic Inc. מתכננת שבבים (רכיבים אלקטרוניים זעירים) שנמצאים בעיקר במכשירים ניידים כמו סמארטפונים. ההתמחות המרכזית שלה היא בשבבי שמע (עיבוד קול וצליל) ובשבבים לניהול ואספקת חשמל בתוך המכשיר. במילים פשוטות, היא מוכרת את ה"מוח" הקטן שגורם לרמקול, למיקרופון ולמסך של הטלפון לעבוד כמו שצריך.

    החברה מרוויחה ממכירת השבבים ליצרניות המכשירים הגדולות — כל שבב שנכנס למכשיר הוא הכנסה. זהו מודל מבוסס מכירה חוזרת של רכיבים: כל דגם חדש של מכשיר שיוצא לשוק דורש הזמנה חדשה של שבבים, כך שההכנסה תלויה בכמות המכשירים שהלקוחות שלה מייצרים ומוכרים. חלק גדול מההכנסות מגיע ממספר מצומצם של לקוחות גדולים.

    הנתונים מראים הכנסה שנתית של כ-$2.00 מיליארד, עלייה של +5.3% לעומת השנה הקודמת, ורווח נקי של $414.4 מיליון, עלייה של +25.0%. ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו $459.7 מיליון (+12.9%) והרווח הנקי $76.9 מיליון (+26.6%). שווי השוק הוא כ-$5.63 מיליארד, ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 13.1. מחיר הסגירה האחרון היה $112.32, שינוי יומי +0.8%, נכון ל-03/11/2026.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב39%פער מול היעד

    פער גדול בין המחיר ליעד האנליסטים

    המחיר נכון ל-03/11/2026 עומד על $112.32, בעוד יעד הקונצנזוס של 7 אנליסטים הוא $155.88 — פער של 39% כלפי מעלה. היעד החציוני גבוה עוד יותר ($172.48), והיעד הגבוה מגיע ל-$178.5.

    נתון: מחיר $112.32 מול יעד קונצנזוס $155.88; יעד חציוני $172.48; יעד גבוה $178.5

    ←

    מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל מכך שהאנליסטים רואים ב-Cirrus Logic פוטנציאל צמיחה שטרם התמחר בשוק, או מכך שהמניה נסחרת במכפיל P/E נמוך יחסית (13.1) למול הצמיחה ברווחיות. הפער יצטמצם אם המחיר יעלה, או אם האנליסטים יורידו תחזיות בעקבות תוצאות חלשות יותר או שינויים בביקוש למוליכי-למחצה.

    קפיצה חדה ברווחיות התפעולית

    שולי הרווח הנקי של Cirrus Logic זינקו מ-15.3% ב-FY2024 ל-20.7% ב-FY2026, בעוד ההכנסות עלו בקצב מתון (+5.3% בשנה האחרונה). הרווח הנקי עצמו זינק ב-25.0% מ-$331.5 מיליון ל-$414.4 מיליון, והרווח למניה (EPS) קפץ מ-$6.00 ל-$7.85.

    נתון: Net Margin: 15.3% → 17.5% → 20.7%; רווח נקי +25.0% ($331.5M → $414.4M); הכנסות +5.3%

    ←

    מה זה אומר עליך: שיפור דרמטי כזה בשוליים מעיד על ניהול עלויות יעיל, מיקס-מוצרים משתפר או יתרון-גודל — במקרה של Cirrus Logic, ככל הנראה שילוב של שיפור בתמהיל המוצרים (צ'יפים עם מרווח גבוה יותר) ומינוף תפעולי. הרווחיות תישמר אם החברה תמשיך לשלוט בעלויות ולא תיאלץ להוזיל מחירים בשוק תחרותי.

    חיובי+26.6%רווח נקי רבעוני

    תאוצה ברבעון האחרון

    ברבעון 2 של 2026, Cirrus Logic דיווחה על הכנסות של $459.7 מיליון (+12.9% מול רבעון 2 של 2025) ורווח נקי של $76.9 מיליון (+26.6% מול אותו רבעון אשתקד) — קצב צמיחה מהיר יותר מהממוצע השנתי.

    נתון: רבעון 2·2026: הכנסות $459.7M (+12.9%), רווח נקי $76.9M (+26.6%) מול רבעון 2·2025

    ←

    מה זה אומר עליך: קצב צמיחה רבעוני גבוה מהממוצע השנתי מעיד על תאוצה לקראת סוף השנה הפיסקלית, בד״כ בשל עונתיות (ביקוש לקראת עונת החגים) או השקת מוצרים חדשים. התמונה תתברר ברבעונים הבאים — האם המגמה נמשכת או שמדובר בפסגה חד-פעמית.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • צמיחה ברווח הנקי הנתונים מראים עלייה ברווח הנקי של +25.0% בין 2025 ל-2026 ($331.5 מיליון → $414.4 מיליון).
    • צמיחה ברבעון האחרון ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות עלו ל-$459.7 מיליון (+12.9%) והרווח הנקי ל-$76.9 מיליון (+26.6%).
    • מכפיל רווח נמוך יחסית מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 13.1, לפי שווי שוק של $5.63 מיליארד חלקי רווח נקי של $430.6 מיליון בארבעת הרבעונים האחרונים.
    • פער חיובי מול יעד האנליסטים הנתונים מראים פער של 38.8% מול יעד האנליסטים ($155.88), עם פיזור של 4 Strong Buy ו-4 Buy.
    ↓ הטיעון נגד
    • קצב צמיחת הכנסות מתון ההכנסות השנתיות עלו ב-+5.3% בלבד בין 2025 ל-2026 ($1.90 מיליארד → $2.00 מיליארד), קצב איטי מצמיחת הרווח הנקי.
    • פיזור המלצות לא אחיד בין ההמלצות יש גם 3 Hold ו-1 Sell, כלומר לא כל האנליסטים מצביעים על אותו כיוון.
    • תלות בסקטור המוליכים למחצה כחברת מוליכים למחצה (שבבים אלקטרוניים), הכנסותיה חשופות למחזוריות הביקוש בענף השבבים ולתלות בלקוחות גדולים.
    • פער היעד אינו ודאי פער של 38.8% מול יעד האנליסטים משקף הערכות ולא תוצאה מובטחת, והמחיר $112.32 (נכון ל-03/11/2026) עשוי לנוע לשני הכיוונים.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2024FY2025FY2026רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$1,789$1,896$1,997$460+12.9%
    רווח נקי$275$332$414$77+26.6%
    רווח גולמי$916$996$1,054$242+13.0%
    רווח תפעולי$345$410$460$84+16.6%
    שיעור רווח גולמי51.2%52.5%52.8%52.6%+0.1 נק'
    שיעור רווח תפעולי19.3%21.6%23.0%18.4%+0.6 נק'
    שיעור רווח נקי15.3%17.5%20.7%16.7%+1.8 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הנתון הרבעוני מגיע מדוח כספי שאינו מבוקר, בעוד הנתונים השנתיים בטבלה למעלה מגיעים מדוח מבוקר.
    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הדוח השנתי האחרון של Cirrus Logic Inc. (חברת שבבים — רכיבים אלקטרוניים זעירים), הראה כי ההכנסות עלו ב-5.3%, מ-1.90 מיליארד דולר ל-2.00 מיליארד דולר, בעוד הרווח הנקי עלה ב-25.0%, מ-331.5 מיליון דולר ל-414.4 מיליון דולר.

    ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025), ההכנסות הגיעו ל-459.7 מיליון דולר (עלייה של 12.9%), והרווח הנקי הסתכם ב-76.9 מיליון דולר (עלייה של 26.6%).

    מחיר הסגירה האחרון עמד על 112.32 דולר (שינוי יומי של +0.8%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עמד על 13.1.

    נתוני הרבעון האחרון (רבעון 2 · 2026) של חברת Cirrus Logic Inc. מראים הכנסות של $459.7 מיליון, עלייה של 12.9% לעומת אותו רבעון לפני שנה, ורווח נקי של $76.9 מיליון, עלייה של 26.6%. החברה פועלת בתחום השבבים (רכיבי מוליכים למחצה), ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 13.1, נכון ל-03/11/2026 במחיר סגירה של $112.32.

    הדוח האחרון של Cirrus Logic Inc. פורסם ב-05/08/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    תחזית החברה · דוחות רבעוניים

    מה אמרו מראש ומה יצא בפועל

    בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.

    בקצרה

    ב-8 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 2 מעל התחזית, 6 בתוך התחזית.

    הרבעוןמדדמה אמרו מראשמה יצא בפועלהתוצאה
    27.06.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$430 עד $490 מיליון$459.7 מיליוןהדוח עם התוצאהבתוך התחזית (−0.1% מול אמצע הטווח)
    27.06.2026הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (GAAP)51.0% עד 53.0%52.6%הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+0.6 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)
    28.03.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$410 עד $470 מיליון$448.5 מיליוןהדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+1.9% מול אמצע הטווח)
    28.03.2026הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (GAAP)51.0% עד 53.0%53.0%הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+1.0 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)
    27.12.2025הדוח עם התחזיתהכנסות$500 עד $560 מיליון$580.6 מיליוןהדוח עם התוצאהמעל התחזית (+9.5% מול אמצע הטווח)
    27.12.2025הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (GAAP)51.0% עד 53.0%53.1%הדוח עם התוצאהמעל התחזית (+1.1 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)
    27.09.2025הדוח עם התחזיתהכנסות$510 עד $570 מיליון$561 מיליוןהדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+3.9% מול אמצע הטווח)
    27.09.2025הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (GAAP)51.0% עד 53.0%52.5%הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+0.5 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)

    מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    31.03.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kב-25 במרץ 2026, ג'ף וולרד, סמנכ"ל הכספים של Cirrus Logic, קיבל גם את תפקיד Principal Accounting Officer.אולף הברמן חדל מלכהן בתפקיד זה וימשיך בתפקיד בכיר בפיננסים; החברה מסרה שהמעבר לא נבע מאי-הסכמה.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    Cirrus Logic Inc. (CRUS) היא חברת טכנולוגיה אמריקאית המתמחה בייצור מעגלים משולבים (שבבים) לעיבוד אותות דיגיטליים, בעיקר לתעשיית האודיו והקול. החברה מספקת פתרונות למכשירים ניידים, מערכות שמע ומוצרי אלקטרוניקה. שווי השוק עומד על 6 מיליארד דולר.

    בשנת הכספים 2026 ההכנסות הגיעו ל-2.00 מיליארד דולר, עלייה של 5.3% לעומת השנה הקודמת. הרווח הנקי קפץ ב-25.0% ל-414.4 מיליון דולר. ברבעון 2 של 2026 ההכנסות הסתכמו ב-459.7 מיליון דולר (+12.9%) והרווח הנקי הגיע ל-76.9 מיליון דולר (+26.6%).

    מכפיל הרווח (P/E) עומד על 13.1, מבוסס על שווי שוק של 5.63 מיליארד דולר ורווח נקי של ארבעת הרבעונים האחרונים בסך 430.6 מיליון דולר. מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 הוא $112.32, בעוד קונצנזוס 7 אנליסטים מציב יעד ממוצע של $155.88 — פער של 39% מעל המחיר הנוכחי.

    היעד החציוני גבוה עוד יותר ועומד על $172.48, והיעד הגבוה ביותר מגיע ל-$178.5. דירוג הקונצנזוס הוא קנייה (2.08 מתוך 5). הגידול המהיר ברווח הנקי ביחס להכנסות משקף שיפור ברווחיות התפעולית.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית Cirrus Logic Inc.?

    מניית Cirrus Logic Inc. (CRUS) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    האם Cirrus Logic Inc. מחלקת דיבידנד?

    בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Cirrus Logic?

    7 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 12 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של Cirrus Logic?

    156 דולר, 34% מעל מחיר הסגירה של 115.99 דולר. היעדים נעים בין 95.95 ל-178.50 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.