איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
CrowdStrike Holdings, Inc. רשמה היום ירידה של 8.62 דולר, 3.44%. מחיר הסגירה הקודם היה 250.43 דולר, וכעת המניה עומדת על 241.81 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 240.17 ל-253.61 דולר.
מניית קראודסטרייק CrowdStrike נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $244.68. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 54 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
54 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 250 דולר, 15% מעל מחיר הסגירה.
54 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-54 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
61 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת CrowdStrike Holdings, Inc. (CRWD) היא חברת תוכנה לאבטחת סייבר (הגנה על מחשבים ורשתות מפני פריצות ותקיפות). המוצר המרכזי שלה הוא פלטפורמה בשם Falcon, שמותקנת על המחשבים והשרתים של ארגונים ומזהה בזמן אמת תוכנות זדוניות ופעילות חשודה. השירות פועל מהענן (תוכנה שרצה על שרתים מרוחקים ולא על מחשב מקומי), כך שארגונים יכולים לנהל את ההגנה שלהם מרחוק.
החברה מרוויחה בעיקר ממנויים (תשלום קבוע ומתמשך עבור שימוש בשירות), כלומר הכנסה חוזרת ולא חד-פעמית — הלקוחות משלמים באופן שוטף כל עוד הם משתמשים בפלטפורמה. ככל שארגון מוסיף מודולים (רכיבי הגנה נוספים) לשירות, ההכנסה מאותו לקוח גדלה. הנתונים מראים שההכנסות השנתיות עלו ב-21.7% (מ-$3.95 מיליארד ל-$4.81 מיליארד), וברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026) ההכנסות היו $1.47 מיליארד, עלייה של 25.8%.
סדר הגודל: שווי השוק הוא כ-251 מיליארד דולר, וההכנסה השנתית כ-$4.81 מיליארד. הנתונים מראים רווח נקי שנתי שלילי של -$162.5 מיליון, לעומת -$15.2 מיליון בשנה הקודמת (שינוי של -966.2%), בעוד שברבעון האחרון נרשם רווח נקי חיובי של $5.3 מיליון. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 3181.6. מחיר הסגירה האחרון היה $244.68, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
CrowdStrike רושמת הפסד תפעולי הולך וגדל — מ-$19 מיליון ב-2024 דרך $116 מיליון ב-2025 ל-$293 מיליון ב-2026, למרות צמיחת הכנסות של +21.7%. שולי הרווח התפעולי (Operating Margin) הידרדרו מ-0.6%– ל-6.1%–.
נתון: רווח תפעולי ב-2024: $-19M; ב-2025: $-116M; ב-2026: $-293M. Operating Margin ב-2026: -6.1%.
מה זה אומר עליך: הפסד תפעולי גדל בחברת תשתיות תוכנה נובע בדרך-כלל מהשקעות מסיביות במכירות, מחקר-ופיתוח או רכישת לקוחות מתחרים. מה שישנה זאת: האטת הוצאות התפעול או שיפור מחירים ויעילות המוצר.
ההפסד הנקי של CRWD הוחמר ב-966.2% משנה לשנה — מהפסד של $15 מיליון ב-2025 להפסד של $163 מיליון ב-2026. רווח למניה (EPS) נפל ל-$0.65–, כאשר שולי הרווח הנקי ירדו ל-3.4%–.
נתון: רווח נקי 2025: $-15M; 2026: $-163M (שינוי -966.2%). Net Margin 2026: -3.4%. EPS 2026: $-0.65.
מה זה אומר עליך: הפסד נקי גדל בעת צמיחה מהירה בחברות תוכנה בענן נובע לרוב מהרחבת כוח-אדם, תשלומי מניות לעובדים ועלויות מימון. שיפור יגיע רק אם קצב גידול ההכנסות יעבור את קצב הגדלת ההוצאות.
ברבעון 3 של 2026 CRWD הגדילה הכנסות ב-25.8% (ל-$1.47 מיליארד) ורשמה רווח נקי של $5.3 מיליון — עלייה של 106.8% מול רבעון 3 של 2025. על בסיס שנתי, ההכנסות עלו ב-21.7% מ-$3.95 מיליארד ל-$4.81 מיליארד.
נתון: הכנסות רבעון 3·2026: $1.47B (+25.8%). רווח נקי רבעון 3·2026: $5.3M (+106.8%). הכנסות שנתיות 2026: $4.81B (+21.7%).
מה זה אומר עליך: צמיחה דו-ספרתית בהכנסות עם רבעון רווחי מצביעה על כך שהחברה מתחילה לרכך הוצאות או לשפר מחזוריות. המשך מגמה זו תלוי ביכולת להמיר לקוחות חדשים לרווחיות קבועה.
שולי הרווח הגולמי (Gross Margin) של CrowdStrike נותרו יציבים — 75.2% ב-2024, 75.0% ב-2025 ו-74.7% ב-2026. הדבר אופייני לחברות תשתיות תוכנה עם עלויות משתנות נמוכות.
נתון: Gross Margin 2024: 75.2%, 2025: 75.0%, 2026: 74.7%.
מה זה אומר עליך: Gross Margin יציב בטווח הזה מעיד על מודל עסקי סקיילבילי (ניתן להרחבה), שבו עלויות ייצור נוספות נמוכות. שמירה על רמה זו תלויה באיזון מחירי המנויים מול עלויות התשתיות בענן.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הנתונים של CrowdStrike Holdings, Inc. (חברת תוכנת-תשתית בתחום אבטחת-המידע) מראים כי ההכנסות השנתיות עלו ב-21.7% — מ-3.95 מיליארד דולר ל-4.81 מיליארד דולר.
עם זאת, ההפסד הנקי השנתי התרחב ב-966.2%, מהפסד של 15.2 מיליון דולר להפסד של 162.5 מיליון דולר. ברבעון השלישי של 2026 ההכנסות הגיעו ל-1.47 מיליארד דולר (עלייה של 25.8%), והחברה עברה לרווח נקי של 5.3 מיליון דולר.
מכפיל הרווח (P/E — יחס בין מחיר-המניה לרווח) עומד על 3181.6, רמה גבוהה שמשקפת פער גדול בין שווי-השוק לבין הרווח הנקי של ארבעת הרבעונים האחרונים. מחיר הסגירה האחרון היה 244.68 דולר, בשינוי יומי של 1.2%, נכון ל-03/11/2026.
הנתונים של חברת CrowdStrike Holdings, Inc. (CRWD), העוסקת בתוכנות תשתית לאבטחת סייבר, מראים ברבעון 3 · 2026 לעומת רבעון 3 · 2025 הכנסות של 1.47 מיליארד דולר — עלייה של 25.8% — ורווח נקי של 5.3 מיליון דולר, שינוי של 106.8% לעומת הפסד ברבעון המקביל אשתקד. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 3181.6, ומחיר הסגירה האחרון היה 244.68 דולר נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של CrowdStrike Holdings, Inc. פורסם ב-26/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-10 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 10 מעל התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.436 עד $1.442 מיליארד | $1.47 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.2% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $345.6 עד $349.1 מיליון | $371.6 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.0% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.360 עד $1.364 מיליארד | $1.39 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.1% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.06 עד $1.07 | $1.10הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.3% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $308.0 עד $310.4 מיליון | $325.7 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.3% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.29 עד $1.30 מיליארד | $1.31 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.2% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $315.4 עד $319.4 מיליון | $325.8 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.6% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.208 עד $1.218 מיליארד | $1.23 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.4% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.93 עד $0.95 | $0.96הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.1% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $256 עד $262 מיליון | $264.6 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.2% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | דיבידנד או קנייה חוזרת8-K | קראודסטרייק הודיעה ב-6 באפריל 2026 כי הדירקטוריון אישר רכישה חוזרת של עד 500 מיליון דולר נוספים ממניותיה.סך ההרשאה הוא 1.5 מיליארד דולר, והחברה רכשה 413,130 מניות תמורת 150.6 מיליון דולר במחיר ממוצע של 364.57 דולר למניה. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
CrowdStrike Holdings, Inc. היא חברת תוכנה המתמחה בביטחון סייבר וניהול אמצעי קצה (endpoint security). החברה מספקת פתרונות ענן להגנה מפני איומים וניהול התקנים לארגונים בעולם.
הנתונים מראים שהכנסות החברה גדלו ב-21.7% בשנת 2026 לעומת 2025, מ-3.95 מיליארד ל-4.81 מיליארד דולר. ברבעון השלישי של 2026, הכנסות הגיעו ל-1.47 מיליארד דולר (עלייה של 25.8%), וההכנסות ממשיכות להציג קצב צמיחה משמעותי.
עם זאת, הנתונים מראים התעמקות בהפסדים התפעוליים של CrowdStrike. הפסדים אלו גדלו מ-19 מיליון דולר ב-2024 ל-116 מיליון דולר ב-2025 ול-293 מיליון דולר ב-2026, למרות צמיחת ההכנסות. שולי הרווח התפעולי (Operating Margin) הידרדרו מ-0.6% ל-6.1% (שליליים בשני המקרים).
הרווח הנקי של החברה ירד בצורה דרמטית ב-966.2%, מ-15.2 מיליון דולר הפסד ל-162.5 מיליון דולר הפסד בשנת 2026. ברבעון האחרון, עם זאת, הרווח הנקי היה חיובי ב-5.3 מיליון דולר. מכפיל הרווח (P/E) של החברה עומד על 3181.6, המשקף את רמות ההפסדים הנוכחיות.
נכון ל-03/11/2026, מחיר המניה עמד על 244.68 דולר. היעד הממוצע של אנליסטים הוא 250.35 דולר, כשהפער בין המחיר הנוכחי ליעד מהווה 2.3%.
מניית קראודסטרייק CrowdStrike (CRWD) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
54 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 61 דירוגים בנובמבר 2026.
250 דולר, 15% מעל מחיר הסגירה של 216.90 דולר. היעדים נעים בין 120.19 ל-341.25 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.