איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
טווח היום של Dynatrace, Inc השתרע בין 54.88 ל-58.12 דולר. מול סגירה קודמת של 57.69 דולר, המניה נסחרת ב-55.13 דולר — ירידה של 2.56 דולר, 4.44%.
מניית Dynatrace Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $47.03. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 37 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
37 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 66 דולר, 51% מעל מחיר הסגירה.
37 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-37 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
45 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Dynatrace Inc. היא חברת תוכנה (Software – Application) שמפתחת מערכת לניטור ביצועים של אפליקציות ותשתיות מחשוב. בפשטות — כשחברה גדולה מפעילה אתרים, אפליקציות ושרתים, המערכת של Dynatrace עוקבת אחרי מה שקורה שם, מזהה תקלות ואיטיות, ומנסה להצביע על מקור הבעיה עוד לפני שהמשתמשים מרגישים בה. השימוש בבינה מלאכותית (ניתוח אוטומטי של נתונים) הוא חלק מרכזי במוצר.
הכסף של החברה מגיע בעיקר ממנויי תוכנה — לקוחות עסקיים משלמים דמי שימוש קבועים לאורך זמן כדי להשתמש במערכת. זהו מודל-הכנסה חוזר (הכנסה שחוזרת שוב ושוב מאותם לקוחות, ולא תשלום חד-פעמי), שמבוסס על חוזים מתמשכים. ככל שלקוח מרחיב את השימוש או מוסיף מערכות לניטור, התשלום השנתי שלו גדל.
מבחינת סדר-גודל: שווי-השוק של החברה הוא כ-14 מיליארד דולר. הנתונים מראים כי ההכנסות השנתיות עלו ב-18.8% (מ-1.70 מיליארד דולר ל-2.02 מיליארד דולר), בעוד הרווח הנקי ירד ב-66.4% (מ-483.7 מיליון דולר ל-162.7 מיליון דולר). ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו 554.5 מיליון דולר (+16.2%) והרווח הנקי 36.7 מיליון דולר (-23.6%). מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 90.2. מחיר הסגירה האחרון היה 47.03 דולר, בשינוי יומי של -14.7%, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
נכון ל-03/11/2026 מניית Dynatrace Inc. (DT) סגרה ב-$47.03, ירידה של 14.7% ביום מסחר אחד — תנודה חריגה שמעידה על אירוע מהותי או תגובת שוק חדה.
נתון: מחיר הסגירה האחרון $47.03 נכון ל-03/11/2026, ירידה של 14.7% באותו יום.
מה זה אומר עליך: ירידה חד-יומית בהיקף כזה נובעת בדרך-כלל מפרסום תוצאות מאכזבות, הפתעה שלילית בתחזית ההנהלה, או חדשות ענפיות. השינוי החד דורש בחינת ההקשר (דוח רווחי, הנפקת חוב, שינוי ניהולי) שהניע את המכירה.
בין 2025 ל-2026 ההכנסות של Dynatrace עלו ב-18.8% (מ-$1.70 מיליארד ל-$2.02 מיליארד), אך במקביל הרווח הנקי צנח ב-66.4% (מ-$483.7 מיליון ל-$162.7 מיליון). הניגוד בין צמיחת קו-עליון חזקה לבין קריסת קו-תחתון מצביע על עלייה דרמטית בהוצאות או אירוע חד-פעמי שחיקך את הרווח.
נתון: רווח נקי ירד ב-66.4% (מ-$483.7M ל-$162.7M) בעוד ההכנסות עלו ב-18.8%; Net Margin צנח מ-28.5% ל-8.1%.
מה זה אומר עליך: פער כזה נובע בדרך-כלל מהשקעות כבדות במו"פ או מכירות, רכישה שהעלתה הוצאות, או רווח חד-פעמי גבוה ב-2025 (למשל ממכירת נכס) שלא חזר ב-2026. בחינת דוחות ההוצאות התפעוליות וה-MD&A תסביר את מקור הפער.
בעוד ש-Net Margin צנח ל-8.1% ב-2026, ה-Operating Margin עלה ל-12.2% (מ-10.6% ב-2025), והרווח התפעולי גדל מ-$179 מיליון ל-$245 מיליון. השיפור מצביע על ניהול עלויות ישיר טוב יותר והתייעלות בפעילות הליבה, בעוד הפער לרווח-נקי נובע כנראה משורה אחרת (הוצאות פיננסיות, מסים, או אירוע חד-פעמי).
נתון: Operating Margin עלה ל-12.2% ב-2026 (מ-10.6%); רווח תפעולי $245M (+36.9%) בעוד Net Margin ירד ל-8.1%.
מה זה אומר עליך: שיפור במרווח התפעולי בחברת SaaS כמו Dynatrace נובע בדרך-כלל מהתייעלות בהוצאות R&D ו-S&M על רקע צמיחת הכנסות, או משינוי במיקס המוצרים. הפער מרווח תפעולי/נקי מצביע על פריט מתחת לשורה (interest, tax, one-time charge) שדורש בחינה בדוח הרווח-והפסד המפורט.
שווי השוק של Dynatrace עומד על כ-$13.65 מיליארד, אך הרווח הנקי של 4 הרבעונים האחרונים הוא רק $151.4 מיליון — מכפיל רווח (P/E) של 90.2. המכפיל הגבוה משקף ציפיות השוק לחזרה מהירה לרווחיות חזקה יותר או צמיחה עתידית גבוהה, אך הוא רגיש מאוד לכל החמרה נוספת ברווחים.
נתון: שווי שוק $13.65 מיליארד ÷ רווח נקי של 4 רבעונים אחרונים $151.4M = P/E 90.2.
מה זה אומר עליך: מכפיל P/E גבוה כזה בחברת תוכנה נובע בדרך-כלל מציפיות לצמיחה מהירה בהכנסות ולהתאוששות ברווחיות (SaaS נסחר לעיתים על פי מכפילי הכנסות ולא רווח). גורם שיוריד את המכפיל: חזרת הרווח הנקי לרמות 2025 או גבוה יותר, או לחלופין ירידת מחיר נוספת אם הציפיות לא יתממשו.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 03/11/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
Dynatrace Inc. היא חברת תוכנה (פיתוח תוכנה לניטור וניתוח ביצועים של מערכות מחשוב). הנתונים מראים כי ההכנסות גדלו ב-18.8% ועלו מ-$1.70 מיליארד ל-$2.02 מיליארד, אך הרווח הנקי ירד ב-66.4% מ-$483.7 מיליון ל-$162.7 מיליון — כלומר החברה מכרה יותר אך הרווח בשורה התחתונה קטן משמעותית.
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $554.5 מיליון (עלייה של 16.2%), בעוד הרווח הנקי הגיע ל-$36.7 מיליון (ירידה של 23.6%). הרווח התפעולי (הרווח מהפעילות העיקרית לפני מסים ומימון) עלה ב-36.8% ל-$245 מיליון.
מחיר הסגירה האחרון היה $47.03 (שינוי יומי של -14.7%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עמד על 90.2.
נתוני הרבעון האחרון של חברת Dynatrace Inc. (DT), ספקית תוכנת ניטור ביצועים לתוכנות ומערכות (Software – Application), מראים ברבעון 2 · 2026 לעומת רבעון 2 · 2025 הכנסות של 554.5 מיליון דולר — עלייה של 16.2%, לצד רווח נקי של 36.7 מיליון דולר — ירידה של 23.6%. מכפיל הרווח (P/E, יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 90.2, ומחיר הסגירה האחרון היה 47.03 דולר, שינוי יומי של -14.7%, נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Dynatrace Inc. פורסם ב-03/11/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-12 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 12 מעל התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $565 עד $570 מיליון | $579.918 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.2% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.48 עד $0.49 | $0.54הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+11.3% מול אמצע הטווח) |
| 30.09.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $166 עד $170 מיליון | $184.283 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+9.7% מול אמצע הטווח) |
| 30.06.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $547 עד $551 מיליון | $555 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.1% מול אמצע הטווח) |
| 30.06.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.44 עד $0.45 | $0.48הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.9% מול אמצע הטווח) |
| 30.06.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $150 עד $154 מיליון | $162 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+6.6% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $518 עד $523 מיליון | $532 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+2.2% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.38 עד $0.39 | $0.41הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+6.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.03.2026הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $133 עד $138 מיליון | $143 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $503 עד $508 מיליון | $515 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.9% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.40 עד $0.42 | $0.44הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+7.3% מול אמצע הטווח) |
| 31.12.2025הדוח עם התחזית | רווח תפעולי (Non‑GAAP) | $143 עד $148 מיליון | $153 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+5.2% מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | ב-24 בספטמבר 2026 חתמה דינטראס LLC על הסכם אשראי חוזר עם בנק אוף אמריקה ומלווים נוספים בהיקף של עד 500 מיליון דולר.מועד הפירעון הוא 24 ביוני 2031, וההסכם כולל אמת-מידה של יחס מינוף שלא יעלה על 4.00 ל-1.00 החל מהרבעון המסתיים ב-31 בדצמבר 2026. | ב-SEC |
| 20.08.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | Dynatrace LLC, חברה בת של Dynatrace, Inc., הנפיקה ב-20 באוגוסט 2026 אגרות חוב להמרה ב-1.4375 מיליארד דולר בריבית 0.00%.התמורה נטו כ-1.411 מיליארד דולר; כ-134.7 מיליון דולר שימשו לרכישה חוזרת של כ-2.83 מיליון מניות ב-47.61 דולר. | ב-SEC |
| 29.07.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-23 ביולי 2026 מינה דירקטוריון Dynatrace פה אחד את Chandu Thota לדירקטור Class II.המינוי נכנס לתוקף ב-27 ביולי 2026, הגדיל את הדירקטוריון מ-10 ל-11 חברים, ו-Thota הוגדר עצמאי לפי תקני NYSE. | ב-SEC |
| 01.07.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-30 ביוני 2026 מינתה מועצת המנהלים של Dynatrace את George Riedel לדירקטור Class I ואת Dan Streetman לדירקטור Class II, בהתקף מיידי.במקביל למינויים הגדילה המועצה את מספר חבריה משמונה לעשרה; כהונתם תפוג באסיפות השנתיות ב-2026 וב-2027 בהתאמה. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Dynatrace Inc. (DT) היא חברת תוכנה המתמחה בניטור ביצועים של יישומים (Application Performance Monitoring — APM) ובניתוח תשתיות ענן. החברה מספקת פלטפורמה המסייעת לארגונים לעקוב אחר בריאות מערכותיהם הדיגיטליות בזמן אמת.
הנתונים מראים שהכנסות גדלו 18.8% בשנה האחרונה, מ-$1.70 מיליארד ל-$2.02 מיליארד. ברבעון 2 של 2026, ההכנסות הגיעו ל-$554.5 מיליון, עלייה של 16.2% בהשוואה לרבעון דומה בשנה שעברה. עם זאת, הרווח הנקי ירד בשיעור משמעותי של 66.4% בשנה האחרונה ($483.7 מיליון ל-$162.7 מיליון), וברבעון 2 הרווח הנקי ירד גם הוא ב-23.6%.
נכון ל-03/11/2026, מניית DT סגרה ב-$47.03, ירידה חדה של 14.7% ביום מסחר אחד — תנודה חריגה זו משקפת תגובת שוק משמעותית. כ-37 אנליסטים נותנים להם דירוג ממוצע של קנייה (1.91 מתוך 5), עם יעד מחיר ממוצע של $65.78, המשקף פער של 39.9% מול המחיר הנוכחי.
מכפיל הרווח (P/E) של החברה עומד על 90.2, וערך השוק הוא 13.65 מיליארד דולר. הירידה החדה במחיר, לצד הגדילה בהכנסות אך הירידה משמעותית ברווחים, משקפת מתח בין תוצאות העסק לתוقעות השוק בנוגע לרווחיות וקצב הגדילה.
חברות ציבוריות בארה״ב מדווחות כמה מזומן הוציאו על קנייה-חוזרת של מניותיהן וכמה רשמו כתגמול במניות לעובדים. שני הסכומים יחד הם מה שקובע אם מספר המניות בחברה ירד או עלה. המספרים כאן לקוחים מהדוח השנתי (10-K) שהחברה הגישה לרשות ניירות-הערך האמריקאית.
| שנה | קנייה-חוזרת | תגמול במניות | נטו | שינוי במספר המניות | שיעור המס ששולם |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.0 | 208.9 | -208.9 | 2.3% | 52.5% |
| 2025 | 172.6 | 271.7 | -99.1 | 1.0% | 52.8% |
| 2026 | 478.7 | 299.6 | 179.1 | -1.7% | 39.2% |
ב-2026 קנתה מניות של עצמה ב-478.7 מיליון דולר, רשמה תגמול במניות לעובדים של 299.6 מיליון דולר. הקנייה-החוזרת נטו (אחרי קיזוז התגמול במניות) הסתכמה ב-179.1 מיליון דולר. מספר המניות ירד ב-1.7%. המס ששולם בפועל היה 39.2% מהרווח לפני מס.
קנייה-חוזרת — קניית החברה את מניותיה שלה בשוק. היא מקטינה את מספר המניות, ומחזירה כסף למי שמכר.
תגמול במניות — השווי שהחברה רשמה בגין מניות שהעניקה לעובדים. הוא מגדיל את מספר המניות, ולכן מקזז חלק מהקנייה-החוזרת. שיעור המס ששולם — המס ששולם במזומן חלקי הרווח לפני מס.
המקור: 10-K שהחברה הגישה ל-SEC ב-2026-05-20 · הדוח המקורי ב-SEC · מידע לימודי, לא המלצה.
מניית Dynatrace Inc. (DT) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
37 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 45 דירוגים בנובמבר 2026.
66 דולר, 51% מעל מחיר הסגירה של 43.44 דולר. היעדים נעים בין 36.36 ל-84.00 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.