סקירת מניה · NYSELHX

מניית L3Harris Technologies, Inc. (LHX)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$259.89מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+0.69%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$34432% מעל מחיר הסגירהאנליסטים20נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

L3Harris Technologies, Inc. נסגרה על 278.96 דולר, עלייה של 1.35 דולר, 0.49% מול סגירה קודמת של 277.61 דולר. במהלך יום המסחר נע המחיר בין 276.39 ל-279.93 דולר.

מניית L3Harris Technologies, Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $278.96, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 2.00%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 20 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

20 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 344 דולר, 32% מעל מחיר הסגירה.

20 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-20 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$243.41-6% פער מהמחיר
יעד ממוצע$344.14+32% פער מהמחיר
יעד גבוה$465.15+79% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

25 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה6
  • קנייה10
  • החזקה9
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 149%
  • ✓ 64% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת L3Harris Technologies, Inc. (LHX) פועלת בתחום התעשייה הביטחונית והאווירו-חללית (מערכות ביטחון, תעופה וחלל). החברה מפתחת ומייצרת מערכות תקשורת צבאית, ציוד אלקטרוני מתקדם, מערכות חישה ומודיעין, ורכיבים למטוסים, לוויינים ומערכות הגנה. הלקוחות העיקריים שלה הם גופים ממשלתיים — בעיקר משרד ההגנה האמריקאי וממשלות של מדינות בעלות-ברית.

    החברה מרוויחה בעיקר מחוזים ממשלתיים לאספקת מערכות וציוד ביטחוני, שחלקם נפרסים על פני מספר שנים ומייצרים הכנסה חוזרת (תשלום שחוזר לאורך זמן) לצד פרויקטים גדולים חד-פעמיים. בנוסף, יש הכנסה משירותי תחזוקה, שדרוג ותמיכה למערכות שכבר נמסרו ללקוחות. מודל זה נשען במידה רבה על תקציבי הביטחון של המדינות שמזמינות ממנה.

    מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק של החברה עומד על כ-52 מיליארד דולר. ההכנסות השנתיות עלו ב-9.8% (מ-19.42 מיליארד דולר ל-21.32 מיליארד דולר), והרווח הנקי עלה ב-22.4% (מ-1.23 מיליארד דולר ל-1.50 מיליארד דולר). ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו 5.88 מיליארד דולר (+8.4%) והרווח הנקי 600.0 מיליון דולר (+31.0%). מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 27.7. מחיר הסגירה האחרון היה 278.96 דולר, בשינוי יומי של +0.5%, נכון ל-02/11/2026. הנתונים מוצגים לצורך הקשר בלבד.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    חיובי+22.4%רווח נקי 2023→2025

    צמיחה של 22% ברווח הנקי בשנתיים

    הרווח הנקי עלה ב-22.4% בין 2023 ל-2025, מ-$1.23 מיליארד ל-$1.50 מיליארד, מהר יותר מקצב צמיחת ההכנסות שעמד על 9.8%. שיפור זה משקף גם את העלייה בשולי הרווח התפעולי מ-7.3% ל-9.0% ובשולי הרווח הנקי מ-6.3% ל-7.0%, כלומר החברה משפרת את היעילות התפעולית שלה ומייצרת רווח גבוה יותר מכל דולר הכנסה.

    נתון: רווח נקי 2023: $1.23 מיליארד; 2025: $1.50 מיליארד (+22.4%). שולי רווח תפעולי: 7.3% → 9.0%; שולי רווח נקי: 6.3% → 7.0%.

    ←

    מה זה אומר עליך: שיפור בשולי רווח בחברת תעופה וחלל נובע בדרך-כלל מהשלמת פרויקטים בשוליים גבוהים, הטמעת טכנולוגיות חדשות, או ייעול עלויות תפעול ושרשרת אספקה. מגמה זו נשמרת כל עוד תמהיל המוצרים והפרויקטים אינו משתנה באופן משמעותי וכל עוד החברה ממשיכה להשקיע באוטומציה ובתהליכים.

    חיובי+31.0%רווח נקי רבעוני

    קפיצה של 31% ברווח ברבעון האחרון

    ברבעון השני של 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הרווח הנקי זינק ב-31.0% ל-$600 מיליון, בזמן שההכנסות עלו ב-8.4% בלבד ל-$5.88 מיליארד. הפער המשמעותי הזה מלמד על שיפור דרמטי בשולי הרווח ברבעון, ומהווה האצה לעומת השיפור השנתי שראינו ב-FY2025.

    נתון: רבעון 2 · 2026: הכנסות $5.88 מיליארד (+8.4%); רווח נקי $600 מיליון (+31.0%) לעומת רבעון 2 · 2025.

    ←

    מה זה אומר עליך: קפיצה רבעונית חדה ברווח בחברת הגנה נובעת בדרך-כלל מאספקת מערכות בשוליים גבוהים, סיום פרויקט R&D גדול, או הכרה חשבונאית של עסקת תמריץ. היא עשויה להיות חד-פעמית או לסמן שינוי מבני. עוקבים אחר ההמשך ברבעון 3 כדי לראות אם השיפור נשמר.

    ניטרלי27.7מכפיל רווח (P/E)

    מכפיל רווח של 27.7 בענף תעופה וחלל

    מכפיל הרווח P/E עומד על 27.7 (שווי שוק $52 מיליארד ÷ רווח נקי שנתי $1.87 מיליארד). מדובר במכפיל גבוה יחסית לענף התעופה והחלל, שבו חברות בוגרות בדרך-כלל נסחרות במכפילים של 15–22. המכפיל הגבוה מעיד על ציפיות השוק לצמיחה עתידית חזקה — אך גם על סיכון למחיר במקרה של החמצת תחזיות.

    נתון: P/E: 27.7; שווי שוק: $52 מיליארד; רווח נקי שנתי אחרון: $1.87 מיליארד.

    ←

    מה זה אומר עליך: מכפיל גבוה בחברת הגנה נובע בדרך-כלל מתיק הזמנות גדול, חוזים ממשלתיים ארוכי טווח, או מעבר למוצרים טכנולוגיים בשוליים גבוהים. המכפיל מושפע ישירות מתחזיות הרווח לשנה הקרובה: עליית התחזית תוריד אותו, והחמצה תגדיל את הפער. השוואה לחברות דומות כגון Northrop Grumman או RTX עשויה לספק הקשר נוסף.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • צמיחה בהכנסות הנתונים מראים עלייה בהכנסות של 9.8% בין 2023 ל-2025 (מ-$19.42 מיליארד ל-$21.32 מיליארד).
    • זינוק ברווח הנקי הנתונים מראים עלייה של 22.4% ברווח הנקי בין 2023 ל-2025 (מ-$1.23 מיליארד ל-$1.50 מיליארד).
    • רבעון אחרון חזק ברבעון 2 של 2026 הכנסות החברה היו $5.88 מיליארד (+8.4%) והרווח הנקי $600.0 מיליון (+31.0%) מול הרבעון המקביל.
    • קונצנזוס אנליסטים חיובי מבין האנליסטים המדווחים 6 מדרגים Strong Buy ו-10 Buy, מול 9 Hold ואף לא דירוג מכירה.
    ↓ הטיעון נגד
    • פער מול יעד האנליסטים הנתונים מראים פער של 23.4% בין מחיר הסגירה $278.96 (נכון ל-02/11/2026) ליעד האנליסטים $344.14, פער שעשוי לשקף אי-ודאות במימושו.
    • מכפיל רווח גבוה יחסית מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 27.7, המבוסס על שווי שוק $51.95 מיליארד חלקי רווח של $1.87 מיליארד בארבעה הרבעונים האחרונים.
    • תלות בתקציבי ביטחון כחברת Aerospace & Defense (תעופה וביטחון), הכנסות החברה תלויות בהחלטות תקציב ממשלתיות שעלולות להשתנות.
    • דירוגי Hold משמעותיים 9 אנליסטים מדרגים Hold (החזק/המתן), מספר שאינו זניח לצד דירוגי הקנייה.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$19,419$21,325$21,865$5,881+8.4%
    רווח נקי$1,198$1,512$1,606$600+31.0%
    רווח גולמי$5,113$5,524$5,625$1,502+12.5%
    רווח תפעולי$2,025$2,077$2,150$664+13.7%
    שיעור רווח גולמי26.3%25.9%25.7%25.5%+0.9 נק'
    שיעור רווח תפעולי10.4%9.7%9.8%11.3%+0.5 נק'
    שיעור רווח נקי6.2%7.1%7.3%10.2%+1.8 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הדוח האחרון: 29/07/2026

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הדוח השנתי של חברת L3Harris Technologies, Inc. (LHX), חברה בתחום התעשייה והביטחון (ייצור מערכות תעופה וביטחון), הראה עלייה בהכנסות של 9.8% — מ-$19.42 מיליארד ל-$21.32 מיליארד.

    הרווח הנקי (הרווח שנותר אחרי כל ההוצאות) גדל ב-22.4%, מ-$1.23 מיליארד ל-$1.50 מיליארד, קצב גידול מהיר יותר מזה של ההכנסות.

    ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $5.88 מיליארד (עלייה של 8.4%) והרווח הנקי $600.0 מיליון (עלייה של 31.0%). מחיר הסגירה האחרון היה $278.96, נכון ל-02/11/2026.

    הנתונים של L3Harris Technologies, Inc. (חברה בתחום התעופה והביטחון) לרבעון 2 · 2026 מראים הכנסות של 5.88 מיליארד דולר, עלייה של 8.4% מול אותו רבעון לפני שנה (רבעון 2 · 2025), והרווח הנקי עמד על 600.0 מיליון דולר, עלייה של 31.0% בהשוואה לאותו רבעון אשתקד. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח של ארבעת הרבעונים האחרונים) עומד על 27.7, ומחיר הסגירה האחרון היה 278.96 דולר נכון ל-02/11/2026.

    הדוח האחרון של L3Harris Technologies, Inc. פורסם ב-29/07/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    ביחס לשקל

    מה היה קורה ל-1,000 ₪

    1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

    תקופהשווי היוםשינוי
    לפני שנה854 ₪-14.6%
    לפני 3 שנים1,134 ₪+13.4%

    לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

    סקטור: תעשייה

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    תשואה מהחברה

    דיבידנדים

    8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.

    תאריך אקססכום למניה
    04/09/2026$1.25
    05/06/2026$1.25
    06/03/2026$1.25
    17/11/2025$1.20
    05/09/2025$1.20
    03/06/2025$1.20
    10/03/2025$1.20
    18/11/2024$1.16
    12 החודשים האחרונים

    סך הדיבידנדים: $4.95 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 1.90%.

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    17.08.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kב-17 באוגוסט 2026 הודיעה L3Harris על מינויו של סם מהטה לנשיא ומנכ"ל החברה באופן מיידי.באותו יום הסתיימה כהונת המנכ"ל כריסטופר קובאסיק בהסכמה, לאחר חקירה שקבעה התנהלות שאינה תואמת את קוד ההתנהגות, ללא השפעה על הדיווח הכספי.ב-SEC
    23.04.2026גיוס כסף או חוב8-Kב-16 באפריל 2026 התקשרה L3Harris, באמצעות חברת הבת Aerojet Rocketdyne, בהסכמים עם מחלקת המלחמה של ארה"ב.בתמורה כוללת של 1 מיליארד דולר תונפקנה למשקיע מניות בכורה מסדרה A הניתנות להמרה וכתבי אופציה לרכישת מניות AJRD.ב-SEC
    12.03.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kסם מהטה מונה לנשיא חטיבות Space & Mission Systems ו-Communications & Spectrum Dominance בל3האריס החל מ-16 במרץ 2026.ג'ונתן רמבו, נשיא Communications & Spectrum Dominance, הודיע ב-6 במרץ 2026 על עזיבה ב-15 במרץ 2026.ב-SEC
    02.03.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-KL3Harris הודיעה שקנת שארפ ימונה לסמנכ"ר בכיר ולמנהל כספים ראשי ב-16 במרץ 2026, במקום קנת בדינגפילד.שארפ יקבל שכר בסיס 875,000 דולר, יעד בונוס במזומן 100% מהשכר, יעד הון עצמי 3,250,000 דולר ומענק חתימה 1,000,000 דולר.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    L3Harris Technologies, Inc. (LHX) היא חברה גדולה בתחום ההגנה והתעופה, המספקת ציוד ותכנות לממשלות וגורמי הגנה בעולם. החברה פועלת בשלושה תחומים עיקריים: מערכות תקשורת וניווט, מערכות חישה ויעד, וביכולות הגנה מתקדמות.

    הנתונים מראים צמיחה בהכנסות של 9.8% בין שנות 2023 ו-2025, מ-19.42 מיליארד דולר לְ-21.32 מיליארד דולר. רווח נקי גדל בקצב מהיר יותר — 22.4% באותה תקופה, מ-1.23 מיליארד לְ-1.50 מיליארד דולר. ברבעון השני של 2026, הכנסות הגיעו ל-5.88 מיליארד דולר (+8.4% מול אותו רבעון בשנה שעברה), ורווח נקי עמד על 600 מיליון דולר (+31.0%).

    המניה סגרה ב-278.96 דולר נכון ל-02/11/2026. מכפיל הרווח של LHX הוא 27.7, כלומר שווי שוק של כ-52 מיליארד דולר. 20 אנליסטים נתנו ציון קונצנזוס של קנייה, כשמחיר היעד הממוצע הוא 344.14 דולר — פער של 23.4% מול מחיר הסגירה הנוכחי.

    רוב האנליסטים (16 מתוך 20) משקללים קנייה חזקה או קנייה רגילה, ללא המלצות מכירה. הפער בין המחיר השוק ליעד האנליסטים משקף ציפיות לגדילה עתידית בתחום ההגנה. עם זאת, מכפיל P/E של 27.7 משקף הערכה גבוהה הודות לפרופיל הרווחיות של החברה.

    מה החברה עשתה עם הכסף · SEC

    מה החברה עשתה עם הכסף

    חברות ציבוריות בארה״ב מדווחות כמה מזומן הוציאו על קנייה-חוזרת של מניותיהן וכמה רשמו כתגמול במניות לעובדים. שני הסכומים יחד הם מה שקובע אם מספר המניות בחברה ירד או עלה. המספרים כאן לקוחים מהדוח השנתי (10-K) שהחברה הגישה לרשות ניירות-הערך האמריקאית.

    מה קרה לכסף ולמניות לפי שנה סכומים במיליוני דולרים · שינוי-המניות והמס באחוזים

    שנהקנייה-חוזרתתגמול במניותנטושינוי במספר המניותשיעור המס ששולם
    2023518.089.0429.0-0.4%58.6%
    2025554.097.0457.00.0%6.4%
    20261,154.0113.01,041.0-1.6%-2.8%

    ב-2026 קנתה מניות של עצמה ב-1,154.0 מיליון דולר, רשמה תגמול במניות לעובדים של 113.0 מיליון דולר. הקנייה-החוזרת נטו (אחרי קיזוז התגמול במניות) הסתכמה ב-1,041.0 מיליון דולר. מספר המניות ירד ב-1.6%. המס ששולם בפועל היה -2.8% מהרווח לפני מס.

    קנייה-חוזרת — קניית החברה את מניותיה שלה בשוק. היא מקטינה את מספר המניות, ומחזירה כסף למי שמכר.

    תגמול במניות — השווי שהחברה רשמה בגין מניות שהעניקה לעובדים. הוא מגדיל את מספר המניות, ולכן מקזז חלק מהקנייה-החוזרת. שיעור המס ששולם — המס ששולם במזומן חלקי הרווח לפני מס.

    המקור: 10-K שהחברה הגישה ל-SEC ב-2026-02-12 · הדוח המקורי ב-SEC · מידע לימודי, לא המלצה.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית L3Harris Technologies, Inc.?

    מניית L3Harris Technologies, Inc. (LHX) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    מה תשואת הדיבידנד של L3Harris Technologies, Inc.?

    תשואת הדיבידנד עומדת על 2.00%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-2.00 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית L3Harris Technologies,?

    20 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 25 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של L3Harris Technologies,?

    344 דולר, 32% מעל מחיר הסגירה של 259.89 דולר. היעדים נעים בין 243.41 ל-465.15 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.